>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro 2013 Serie A - lipiec i sierpień

Status
Zamknięty.
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Vasco da Gama RJ - Criciuma SC 1 @1.76 Pinnacle 4/10 ✅
Vasco miało ciężki okres przygotowawczy bo mają problemy finansowe, kadra się znacznie osłabiła i w tym sezonie przewidywałem ich w drugiej połówce tabeli a byli tacy, którzy wróżyli im nawet spadek. Moim zdaniem, aż tak źle nie będzie bo gra tam kilku ciekawych piłkarzy, w lipcu się jeszcze wzmocnili więc powinni spokojnie się utrzymać. A wyniki póki co przyzwoite jak na ich sytuację na początku sezonu. Wrócił Juninho i od razu poprowadził swój zespół do zwycięstwa w derbach z Fluminense 3:1. A wcześniej przegrali inny derbowy mecz nieznacznie 1:0 z Flamengo. Często potrafią wykorzystać atut własnego boiska i to jest niewątpliwie ważny atut dziś dla Vasco, które zagra bez większych osłabień.
Criciuma przyzwoicie zaczęła sezon jak na beniaminka. W ostatniej kolejce pokonali mocne Gremio 2:1 choć tam decydujące były czerwone kartki dla Gremio. Ich słabą stronę na razie jest gra na wyjazdach. Ostatnio na boisku rywala przegrali z osłabionym Atletico, remis z Salgueiro i porażki z Fluminense i Interem. W tym meczu są jednak poważnie osłabieni brakiem: Vitor (Pomocnik 7M/2G), Elton (Pomocnik 7M), Lins (Napastnik 6M/1G), Serginho (Pomocnik 5M), Morais (Pomocnik 2M) oraz Galatto i Douglasa, którzy jeszcze nie zagrali w tym sezonie.
Stawiam na Vasco, które ostatnio coraz lepiej wygląda i grają u siebie przeciwko osłabionym gościom.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nautico-Internacional
Takiego kursu na Inter sie nie spodziewalem ale wjezdzam w to, jak dzik w zoledzie... Od razu warto uprzedzic, ze nie zagra D&#39;Alessandro za kartki ale powrocil w dobrym stylu Leandro Damiao i zapakowal gola Sampie, do tego jest Diego Forlan, a obok nich Jorge Henrique, ktory moze goli nie strzela ale sporo haruje na boisku z tego co widze. Ciekaw jestem jak poradzi sobie wypozyczony z Szachtara, Alan Patrick, ktory ma zastapic w niedziele D&#39;Ale, aczkolwiek licze ze pojdzie mu nie najgorzej, bo umiejetnosci jak wiemy ma. Na kogo mozna jeszcze liczyc? Lewy obronca Kleber, to takze gwarant wielu dosrodkowan w meczu i sporo z nich laduje na glowach/nogach jego kolegow, tylko kwestia jak oni to wykorzystaja. Nautico to na ten moment najslabsza ekipa w lidze ale widze, ze ostatnio niezle transfery nawet zrobili. Przede wszystkim wzmocnili ofensywe takimi zawodnikami jak Juan Manuel Olivera ex-gracz Penarolu, Maikon Leite, Tiago Real to ciekawi zawodnicy i powinni pomoc zespolowi. Problem w tym, ze zaniedbano defensywe, ktora to jest obrazem nedzy i rozpaczy. U siebie, w tym sezonie 3 mecze i 8 straconych goli, a rywalami byli Vitoria, Portuguesa i Ponte Preta. Skoro wiec takie ekipy byly w stanie im strzelic 8 goli, to strach pomyslec, co bedzie kiedy beda przyjezdzac ekipy wlasnie takie jak Inter, ktore maja spora sile razenia. Jak dla mnie, to Inter cos straci, a wtedy musi strzelic te dwie sztuki by nie zanotowac wpadki, jaka bylby remis, a skoro jest forma, to wygraja i strzela 2-3 gole.
Inter over 1,5 @ 2,10 Bet365⛔3:0

Corinthians-Sao Paulo
Derby Sao Paulo ale z dosc wyraznym faworytem. Sampa jak wiemy poniosla ostatnio 5 ligowa porazke z rzedu, a jak doliczymy do tego dwie porazki z Corinthians w dwumeczu o Recopa Sudamericana, to wychodzi nam calkiem spory wynik, jak na bylo nie bylo, kandydata do tytulu. Do tego Sampa zagra bez: Clemente Rodrigueza, Lucio, Denilsona, Aloisio i Luisa Fabiano. Straty spore, bo kazdy z tych zawodnikow, moze poza Aloisio, wybieglby w podstawowym skladzie, a i Aloisio jest jednym z pierwszym rezerwowych, ktorzy wchodza na boisko. Po tym meczu Sampa leci do Monachium na Audi Cup, a potem do Japonii na Copa Suruga Bank wiec zapewne zawodnicy chca odpoczac juz jak najszybciej od ligi, bo taka seria wpadek, to nic milego.
Corinthians moze tez nie znajduje sie w jakiejs dobrej formie ale nie ma takich problemow jak Sampa. Nie maja takiej beznadziejnej serii, a przede wszystkim zagraja w najmocniejszym skladzie. Wraca Ralf, gotowy ma byc Fabio Santos, a do tego w ataku gotowa bedzie trojca Romarinho, Emerson i Guerrero. To oznacza, ze na lawce znajdzie sie Pato, a jak wiemy w ostatnich spotkaniach zdobyl 3 gole, czyli zapewne bedzie pierwszym wchodzacym i moze wiele dac zespolowi. Jak dla mnie Timao powinno wykorzystac, problemy lokalnego rywala i wygrac to spotkanie. Kursy u wielu bukow juz na poziomie 1,8 to tez takie 1,95 ktore sie trzyma w WH warto brac.

Corinthians @ 1,95 WH⛔0:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coritiba-Ponte Preta
Zadziwil mnie tutaj kurs na bts i mam ochote skrzetnie to wykorzystac. Coxa radzi sobie fajnie i jest w czolowce. Strzelili do tej pory 12 goli, z czego 8 za sprawa Alexa, ktory ma 5 goli i 3 asysty. To jest zdecydowany numer 1 tego zespolu, a cala reszta to taka otoczka, ktora od czasu, do czasu cos dorzuci. W defensywie nawet nie najgorzej ale u siebie nie tracili gola z Atletico PR i Nautico, co jakims super wyczynem nie jest. Ponte Preta moze w tabeli nie jest jakos super wysoko ale mi sie podoba ta ekipa. Szczegolnie dobrze graja na wyjazdach, a to za sprawa swietnej gry z kontry. Rildo i William, to dwoch najlepszych graczy tej ekipy, a lacznie zdobyli 6 z 8 goli druzyny. Generalnie, to w tym meczu Coxa zapewne bedzie grala do przodu, tak jak ma to w zwyczaju u siebie na Couto Pereira i wiadomo, ze cos wpadnie, a Ponte swoje zrobia z kontr, ktorych kilka miec powinni. Kurs swietny wiec trzeba grac.

BTS @ 2,00 Bet365
✅

Portuguesa-Criciuma

Chyba kogos ponioslo z tym kursem na Luse. Wiadomo, ze grajac u siebie moga byc uwazani za faworyta ale mimo wszystko, nie sa oni jakas mocna ekipa, zeby dawac na nich taki kurs. Wywalono dopiero, co trenera i teraz nowym zostal Guto Fereira ale jakos nie widze, zeby mogl z tym co ma, cos dobrego. Ostatnio dostali u siebie od Atletico PR, co chyba jest tutaj najlepszym komentarzem... Criciuma poki co, punktuje tylko u siebie ale kiedys wreszcie uda im sie zdobyc pierwsze wyjazdowe punkty, a moze i nawet bedzie to wygrana od razu. Moim zdaniem lepszego miejsca, anizeli Caninde, na ten moment nie bedzie, bo rywal taki sobie, ich stadion, to nie jest jakas twierdza, a zatem mozna spokojnie o punkty powalczyc. Ostatnio niezle spotkanie z Vasco i jesli teraz zagraja podobnie, to punkty powinni zrobic, bo jednak Lusa, to rywal slabszy. Kurs tutaj rowniez robi swoje, bo skoro u innych bukow mamy 1,8 na x2, a tutaj az 2,05 to szkoda nie pograc.

X2 @ 2,05 Bet365✅1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Poprzednia rudna wyszła mi całkiem nieźle wiec próbujemy dalej

Fluminense - Cruzeiro​


Fluminense ostatnio bardzo słaba forma przegrane 4 mecze z rzedu, ale dzisiaj czuje że chłopaki się przełamią. Zespół gra na słynnej Maracnie, gdzie klub podpisał umowe na dierzawe tego stadionu na kolejne 35 lat. Do składu wraca Fred i obronca Diago. Dzisaj zespół porowadzi nowy trener Vanderlei Luxemburgo, na pierwszym treningu pojawiło się wielu kibiców co potwierdza jak wiele ludzi w miescie wierzy w dzisiejszy sukces zepsołu. Trener już zapowiedział pierwsza jedenastke która przedstawia się nastepująco:

Cavalieri - Jean - Gum - Eusebio - Charlie - Edinho - Diguinho - Wagner - Deco - Sóbis Fred.

Cruzeiro jest liderem. Grają ostatnio bardzo dobrze, ale coś czuje ze ta passa nie może trwać wiecznie. Wydaje mi się że trener trochę wstrząśnie zespołem i to może pchnąć ich do sukcesów. Oto jedenastka która zagra z Fluminense:


Fabio - Mayke - Egidio - Dede - Rodrigo - Ribeiro - Nilton - Souza - Luan - Goulart - Arajuo.

Moje przewidywania:
Fluminense 2,10 3/10 3,3j
Poniżej 2.5 gola 2,0 3/10 3j


Atletico Mineiro - Atletico PR

Atletico Mineiro ma ciężki okres dużo meczy i na pewno zawodnicy czują to w nogach. Może niezbyt imponująco zacząłem tą analizę ale teraz patrzę na ich wyniki w ostatnich meczach u siebie i sa imponujące. Atletico PR jest dopiero na 16 miejscu z 10 ptk. Ich bilans meczy na wyjeździe nie jest imponujący, ostatni mecz wygrali 3-2 ale bardzo szczęśliwie bo gol padł w doliczonym czasie gry.
Wydaje mi się że gospodarze wygrają dzisiaj mecz maja lepsza ofensywę, z tego co przeczytałem to trener dał odpocząć tydzień najważniejszym zawodnikom właśnie do tego meczu.

Moje przewidywania:
Atletico Mineiro wygrywa AH-1 1,95 3/10 -3j
BTS NIE 2,0 3/10 -3j

⚽Portuguesa-Criciuma 1 1,80 5/10 Série A bet365 -5j

Zespół musi dzisiaj wygrać jeśli myśli utrzymaniu, goście maja obecnie najgorsza defensywę w lidze, duże osłabienia.

*zobaczcie kiedy bramki padały i jak nie wiele brakowało aby tylko jeden typ nie wszedł...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Rozumiem, że Botafogo może być w tym meczu faworytem, ale żeby wystawiać kurs @ 1,5 w meczu gdzie grają ze sobą drużyny, które dzielą zaledwie 2 punkty w tabeli ligowej to dla mnie trochę dziwne. Co prawda, Vitoria dziś osłabiona w defensywie bo nie zagrają Nino Paraiba i Victor Ramos, ale Botafogo także dziś bez podstawowego obrońcy Lucasa. W barwach Vitorii nie wystąpi dziś Andre Lima, którego pozyskano z Chin, a który zaliczył 12 minutowy występ w meczu z Coritibą. Może Vitoria na wyjazdach nie szaleje ale pokonała w pierwszym takim meczu Nautico 3-0, a także zremisowała 1-1 z Coritibą. Pozostałe dwa mecze przegrała 1-0 z Goias i Gremio. Botafogo w meczach w Rio jak na razie nie straciło punkta; 4 zwycięstwa: z Fluminense, Cruzeiro, Santosem i Nautico. Widać że są mocni jednak raczej nie będą wygrywać mecz za meczem. A kurs jaki proponują bukmacherzy na zwycięstwo Fogao wg mnie jest zdecydowanie za niski, dlatego pójdę w drugą stronę. Botafogo nie będzie chyba wygrywać meczu za meczem u siebie, a Vitoria ma w końcu w swoim składzie aktualnego lidera strzelców ligi Biancuchiego. Do tego dochodzą dobre skrzydła w osobach Escudero i Renato Caji. Myślę, że Vitoria jest w stanie powalczyć a nawet wywieźć trzy punkty z Maracany.
X2 @ 2,62 BET365 ⛔ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
barca14 84

barca14

Użytkownik
Kurs może dlatego, że Botofago u siebie ma serię 13 zwycięstw z rzędu?
Do tego goście bez 2 podstawowych obrońców. A tak na prawdę grali czterema tymi samymi graczami. Dziś będzie grało dwóch i będzie dobieranie.
A to miejsce spowodowane jest dobrą grą na własnym stadionie, gdzie w tym roku na 13 meczów przegrali tylko raz. Na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
&quot;na własnym stadionie&quot; - odważne stwierdzenie. na 4 mecze w tym sezonie, w których grali jako gospodarze w żadnym nie grali na własnym stadionie. Bo tak na prawdę ich własnym stadionem jest Engenhao, na którym teraz będą 2 lata poprawiać dach. Raz grali na stadionie Vasco, raz na Arena Pernambuco (nie w RJ) i 2 razy na Volta Redonda. Tak więc sam widzisz że co mecz grają na innym stadionie i nie można powiedzieć o nich że to drużyna własnego boiska, bo po prostu nie mieli jeszcze okazji grać kilku meczów na domowym stadionie czy na Maracanie, która także zapewne będzie przez nich często wykorzystywana.
a co do tych braków w defensywie to tak, brak jest dwóch obrońców ale taki Fabricio spokojnie może wskoczyć w obronę bo nie jest o wiele słabszy od pozostałych. Może nie wiesz, ale w Brazylii jest tak ogromna rotacja (a szczególnie w obronie), że piłkarze się już przyzwyczaili, że nie grają całego sezonu w jednym ustawieniu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Z tego co piszesz czyli ze nie zagra dwoch obroncow w Vitorii i 1 w Botafogo mozna sprobowac BTS po kursie 1.9, wiem ze mniejszy kurs ale jak na BTS to i tak korzystny ????


Goias - Vasco
Typ: Goias ⛔
Kurs. 2.05


Ostatni mecz kolejki zapowiada sie dosc ciekawie. Goscie z problemami finansowymi plus brak najlepszego gracza ich zespolu Juninho Pernambucano. W zespole gosci zabraknie rowniez Rodolfo, Bernardo i Tenorio.
Goias natomiast wystapi w najsilniejszym skladzie i bedzie chcialo wykorzystac atut wlasnego boiska na ktorym osiaga niezle rezultaty. Dawno nie przegrali u siebie, ostatnio 3 zwyciestwa 2:1 z Portuguesa, 1:0 z Vitoria i 3:0 z ABC

Forma jest za gospodarzami i biorac pod uwage absencje gosci typ staje sie pewniejszy ;)

Pozdrawiam ;)
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Cruzeiro MG - Coritiba PR 1 (AH -1) @2.16 Marathonbet 4/10

Obie drużyny zaczęły sezon dobrze i zajmują czołowe miejsca w tabeli. Coritiba dość zaskakująco mimo, że mają solidną drużynę i potrafią świetnie grać u siebie to jednak przewodzenie w tabeli jest niespodzianką. Do końca sezonu nie sądzę by utrzymali swoje miejsce w czołowej czwórce bo powinni na wyjazdach gubić regularnie punkty czyli tradycyjnie od lat. W tym sezonie w lidze wszystkie cztery spotkania wyjazdowe zremisowali, ale w sobotę czeka ich najmocniejszy z dotychczasowych rywali i o punkt będzie im ciężko. Od razu trzeba zaznaczyć, że w Coritibie kontuzjowana jest wiodąca postać tej drużyny czyli Alex, który świetnie się prezentuje po powrocie do Brazylii. Ma ogromną zasługę w wynikach swojej drużyny, swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami prowadzi &quot;Coxe&quot; do zwycięstw, strzelając przy tym więcej goli niż napastnicy. Ma na swoim koncie już sześć goli i jest ekspertem w strzałach z dystansu i w wykonywaniu stałych fragmentów gry.

Ogólnie to lista kontuzjowanych piłkarzy gości wygląda tak: Alex (Pomocnik 10M/6G), Deivid (Napastnik 8M/3G), Urso (Pomocnik 9M) i Iberbia (Obrońca 3M) a zawieszony jest Geraldo (Napastnik 7M/1G). Bardzo istotne braki Coritiby. W Cruzeiro z kontuzją zmaga się tylko Dagoberto (Napastnik 5M/1G).

W ostatniej kolejce Cruzeiro przegrało 1:0 na wyjeździe z Fluminense co wstydu im nie przynosi. Wspomniana porażka przerwała ich passę okazałych pięciu zwycięstw z rzędu. W roli gospodarza potrafią pewnie wygrywać, ostatnich ich mecz u siebie to zwycięstwo w derbach 4:1 z Atletico Mineiro, które co prawda było osłabione, ale derby to derby a z ogórkami nie grali. Cruzeiro to najskuteczniejszy zespół w Serie A jak na razie a obrona &quot;Coxy&quot; ostatnio nie zbyt pewna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cruzeiro-Coritiba
Mozna powiedziec, ze mYYk uprzedzil mnie z analiza dotyczaca Cruzeiro. Tak jak on napisal, sa tutaj mega faworytem i to nie ulega watpliwosciom. Wydawalo sie, ze przy kontuzjach Borgesa i Dagoberto, bedzie zle w ataku ale Ricardo Goulart, Vinicius Araujo czy Luan robia swoje i strzelaja gole. Pamietajmy, ze Borges juz bedzie do dyspozycji trenera, a na lawce, jeszcze mamy takie nazwiska jak Martinuccio, Willian(ex gracz Corinthians, a ostatnio Metalist), czy tez Lucca, ktory w ubieglym sezonie szalal w Criciumie. Generalnie, to w pomocy i ataku kazdego stac na gola i to jest swietne, a przy stalych fragmentach jest jeszcze Dede.
Coritiba bez Alexa nie pociagnie i to jest jasne jak slonce. 6 goli i 3 asysty, to tylko liczby, a pamietajmy ile znaczy w samej grze ten zawodnik. Skupia na sobie uwage rywali i jego koledzy maja wiecej miejsca i to jest kolejny plus, jego gry. Brak Deivida i Geraldo, to tez ciosy, bo tak po prawdzie, to ciezko bedzie cos w ofensywie zrobic. Bill to taki chimeryczny napastnik, a Everton Costa czy Keirrison, to zawodnicy, ktorzy w ostatnim czasie grali niezwykle malo, wiec ciezko sie spodziewac od nich czegokolwiek dobrego. Alexa zamieni Lincoln i od razu dostanie opaske kapitanska, czego mozna bylo sie spodziewac. Coz Lincoln, to fajny grajek ale mimo wszystko sporo mu brakuje do Alexa.
Coxa niby nie przegrala jeszcze na wyjezdzie - 4 remisy - ale wszystki serie sie kiedys koncza, a teraz jest najlepszy moment by przegrali i mysle, ze mozna mega mocno wejsc w Cruzeiro.
Cruzeiro @ 1,70 William Hill✅1:0
Cruzeiro(-1 AH) @ 2,03 Bet365▶
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Cruzeiro-Coritiba​

Cruzeiro jest na 4 miejscu z 18 punktami po 10 meczach. W środku tygodnia przegrali 1-0 przeciwko Fluminense na Maracanie, ale należy zauważyć, że Cruzeiro był lepszym zespołem i stworzył więcej szans na strzelenie gola, ale był nieskuteczny. Cruzerio nie przegrało jeszcze żadnego meczu z Coritibą od marca 2011 roku, a w poprzedniej kolejce u siebie wygrali 4-1. U gospodarzy nie wystąpą: Borges, Dagoberto, Diego Renan, Elber i Julio Baptista(mimo tych osłabien Marcelo Oliveira bardzo dobrze dobiera zmienników)Coritiba jest na 2 miejscu w tabeli, ale maja taka samą liczbę punktów jak Botafogo. Jeszcze w tym sezonie nie przegrali meczu. W ostatnim meczu mimo że przegrywali 3-2 potrafili wygrać i to dwoma bramkami (5-3). U gosci nie wystąpi, Dirogo, Junior Orso i Iberia, także zabraknie rozgrywającego Alexa, Devida i Geraldo. Na pewno strata Alexa będzie dość mocno odczuwalna ponieważ strzelił on 6 goli w 10 meczach. Krótko mówiąc Coritiba chyba dzisiaj przegra, oba zespoły mają jakieś osłabienia ale kontuzje u gości sa znacznie większe, szczególnie nieobecność Alexa. Jeśli spojrzymy na H2H to także jest korzystne dla gospodarzy, ten mecz może być także overowy.
Moje przewidywania:
Cruzeiro wygrywa z AH-1 2,0 6/10 bet365
Over 2,5 1,85 8/10 bet365
E: poprawione przepraszam za błąd.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Kolejny raz idę w stronę Vitorii. Dziś będą mieli jednak łatwiejszego rywala niż w środku tygodnia, kiedy grali z Botafogo. Na stare dobre Barradao przyjeżdża Portuguesa. W ekipie trenera Caio Juniora praktycznie ci sami zawodnicy co ostatnio nie będą mogli zagrać a więc: Nino Paraiba, Deola, Neto Coruja i Luiz Alberto. Za to braki Lusy są o wiele większe, bo aż dziesięciu piłkarzy z różnych powodów nie wystąpi na pewno na boisku. Wśród nich dwóch: Diogo i Lima to gracze podstawowego składu. Z mniej ważnych postaci zabraknie: Ivan, Alexandre, Henrique, Muralha, Bruninho, Lucas Silva, Douglas Washington i Lucas Silva.
Portuguesa w 10 meczach zdobyła zaledwie 8 punktów, a ostatni mecz wygrała 13 czerwca, kiedy to pokonali Fluminense 2-1. Jednak to było w spotkaniu u siebie; na wyjazdach nie idzie jednak najlepiej. 5 meczów i zaledwie 2 remisy z Corinthians i Nautico. Vitoria u siebie (po dwa spotkania na Fonte Nova i Barradao a jeden mecz na Joia do Princesa) bilans: 3-2-0, bramki 10-6. Widać, że u siebie są mocni. 3 bramki strzelone Sao Paulo i Atletico Paranaense, dwie Interowi i Vasco. Tylko w meczu derbowym z Bahia nie udało się strzelić bramki i skończyło się 0-0. Niestety nie oglądałem tego ostatniego meczu z Botafogo, ale widziałem dwa poprzednie w wykonaniu Vitorii i bardzo podoba mi się gra tego zespołu. Potrafią bardzo mocno przycisnąć rywala i wyprowadzać atak za atakiem. A że dziś przeciwnik nie wydaje się być najmocniejszy i dodatkowo osłabiony kilkoma graczami, to średnia dwóch goli strzelonych u siebie powinna być podtrzymana.
Vitoria @ 1,8 bet365 ✅ 2-1
Vitoria over 1,5 @ 1,9
✅
Vitoria po bardzo słabej grze wymęczyła zwycięstwo... piłka nie jest sprawiedliwa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zksstal zapodal dobrego beta i warto grubo dzisiaj wjechac w Vitorie, bo sa mega faworytem i to wygraja. A ode mnie jeszcze jeden bet na niedziele:
Vasco-Botafogo
Vasco tak jak pisalem ostatnio, dzieki zatrudnieniu Juninho, teraz zacznie troche lepsze wyniki osiagac i na pewno ich spotkania beda ciekawsze. Ostatnio nie gral Juninho z Goias i dlatego tamto spotkanie sobie odpuscilem ale dzisiaj wraca i bedzie dobrze. Pedro Ken, Eder Luis i Andre, to jego najlepsi wspolpracownicy odnosnie ofensywy. Rowniez rzuty wolne nie musza byc juz tylko domena Juninho, bo fajnie je wykonuje rowniez stoper Rafael Vaz, co pokazal przeciwko Criciumie. Defensywa Vasco, to dalej nie jest monolit i nie powinno byc problemem stworzyc sobie sporo okazji. Botafogo wygralo z Vitoria ostatnio ale troche pomogl im sedzia, bo przy 1:0, goscie powinni miec karnego, a Doria dostac powinien czerwona kartke. Teraz czeka ich chyba trudniejsze zadanie, bo derby ale sklad praktycznie pelny, bo brakuje dalej tego prawego obroncy Lucasa ale jego jeszcze nie bedzie przez jakies 2 miesiace albo dluzej. W ofensywie Seedorf, Lodeiro, Vittinho i Rafael Marques spokojnie starcza na slaba defensywe Vasco. Zatem nie pozostaje tutaj nic innego, jak zagrac bts-a, po calkiem fajnym kursie.
BTS @ 1,80 Bet365✅2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Do meczow jeszcze troche ale ja do dzialu wrzucam juz teraz jedna analize:
Vasco-Ponte Preta
Po raz kolejny gram opcje bramkowe w meczu Vasco ale w tym momencie, to najlepszy wybor. Wszyscy widza, ze ich mecze obfituja w bramki, bo sa powazne problemy w defensywie, a z przodu ma kto strzelac. Derby z Botafogo okazaly sie troche drogie w kwestii kolejnego spotkania, bo kontuzjowani zostali dwaj defensywni pomocnicy Guinazu i Sandro Silva i najblizszy mecz opuszcza. Do tego za kartki beda pauzowac Wendel i Renato Silva, czyli kolejni zawodnicy zwiazani z defensywa... Jak wiec widac braki spore, a to juz bedzie katastrofa. Ponte Preta uwielbia grac z kontry i dobrze im idzie na wyjazdach. Licze na ich bezkompromisowa gre, bo fajnie sie to oglada. Ostatnio na wyjezdzie zrobil show, przegrywajac 5:3 z Coxa. W super formie jest William, ktory ma juz 7 goli i wraz z Biancucchim przewodza w klasyfikacji strzelcow, do tego po pauzie wroca Ramirez i Rildo i tez beda to wzmocnienia. Jeszcze przy okazji overa, zabraknie stopera Ferrona, ktory wedlug moich obliczen powinien pauzowac za kartki. Jak nic tutaj pasuje over, a po takim kursie, to wchodze mocno.
Over 2,5 @ 2,00 William Hill⛔1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiejszej nocy 7 spotkan, a ja poki co wybralem 3 typy:
Atletico PR-Bahia
Ktos tu upadl na glowe z tym kursem na gosci. Rozumiem, ze Bahia byla przewidywana do spadku ale jednak prezentuja sie dobrze wiec taki kurs to nieporozumienie. Fajnie wygladaja na wyjazdach, co potwierdzili ogrywajac Sao Paulo czy Inter. Dzisiaj wprawdzie zabraknie dosc waznych postaci ofensywy - Fernandao i A.Talisca ale na obrone Furacao i tak powinno wystarczyc, to co maja. Atletico PR ostatnio trzy wygrane z rzedu ale na mnie nie robi, to jakiegos wrazenia, bo ograli slaba Portuguese, sredni Goias i Atletico MG, ktore po wygraniu Libertadores, lige ma kompletnie w dupie. Jakos ciezko mi uwierzyc, ze druzyna prowadzona przez Vagnera Manciniego jest w stanie osiagnac czwarta wygrana z rzedu i dlatego tez zagram przeciwko serii. Sila zespolow jak dla mnie 50/50, ale teren rozgrywania meczu i passa gospodarzy robia swoje i dlatego takie kursy zapewne.

Bahia DNB @ 3,75 Bet365⛔1:0

Goias-Nautico

Dalej twierdze, ze Nautico bedzie mialo ciezko, zeby sie utrzymac ale wreszcie pojawilo sie swiatelko w tunelu. Tym swiatelkiem jest wzmocnienie ofensywy. Pomocnicy Tiago Real i Pena, a takze napastnicy Maikon Leite i Juan Manuel Olivera, to niezle nazwiska, jak na ten klub. Juz z Interem pokazali, ze cos wnosza do druzyny i wygrali 3:0. Dzisiaj bedzie nie latwiej, bo czeka ich wyjazd, do Goianii, gdzie Esmeraldinos jeszcze porazki nie zaznali w tym sezonie. Jednakze, Goias jakos mnie zawodzi i strzela malo goli, co przy posiadaniu chociazby Waltera w ataku, moze dziwic. Tutaj tez uwazam, ze kiedys Goias w domu przegra i moze sie stac, to wlasnie w tym, dosc nieoczekiwanym momencie. Nautico mialo ostatnio 10 dni na ulozenie sobie planu i spokojnie potrenowanie, wiec powinni miec glod gry, a z kolei Goias troche bardziej zmeczeni, bo ostatnio sporo grania wiec to tez moze byc argumentem za goscmi. Kurs przesadzony wiec warto sprobowac.
Nautico DNB @ 3,50 Bet365⛔2:1

Atletico MG-Botafogo

Galo po wygraniu Libertadores, ma na ten moment w dupie lige i pewnie to sie szybko nie zmieni. Ich celem w tym sezonie, zapewne bedzie spokojnie utrzymanie sie i moze powalcza o wygrana w Copa do Brasil. Niby wraca Ronaldinho czy Jo ale mnie to nie przekonuje, bo podejscie jest zupelnie inne niz w CL. Bernarda w klubie juz nie ma, bo wybral Szachtar Donieck, z czego ja sie osobiscie ciesze. Ostatnio Galo pokazywali wynikami, w jakiej sa dyspozycji po sukcesie: porazki 4:1 z Cruzeiro, 2:1 u siebie z Atletico PR i 3:0 z Flamengo, najlepiej oddaja, to jak podchodza do ligi. Dzisiaj latwiej nie bedzie, bo przyjezdza rozpedzone Botafogo. Tutaj w formie, sa praktycznie wszyscy. Bardzo fajnie skomponowany sklad, o czym pisalem wielokrotnie. Botafogo tak na dobra sprawe, poza Seedorfem nie ma gwiazd ale to wlasnie sprawia, ze cala uwaga skupia sie na bylym reprezentancie Holandii, ktorego i tak rywale nie sa w stanie powstrzymac, a pozostali robia swoje. Co prawda na wyjazdach Bota nie powalaja na kolana ale mimo wszystko, tym razem sa faworytem i powinni wygrac, a po takim kursie, to musowo trzeba sprobowac.
Botafogo DNB @ 2,37 Bet365▶2:2
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kapszti pytanie do Ciebie.
Pograłem BTS w meczu Vitoria - Fluminense. Co sądzisz o tym? Powiem tak, oba zespoły stawiają na ofensywę. Vitoria ostatnio u siebie zagrała słabo i zdołała strzelić bramki przeciwko Portuguesa. Fluminense musi w końcu też coś wygrywać.
Kursy dziwnie wariują, grają ludzie na przyjezdnych, więc co sądzisz może o bramkach w tym meczu?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Dziś wybrałem mecz Criciuma - Cruzeiro. Mam dwa główne powody by sądzić że dziś z Estadio Heriberto Hulse to goście wywiozą komplet punktów. Pierwszy to ostatni mecz w wykonaniu Criciumy, przegrany 0-2, gdzie przez 90 minut gospodarze nie stworzyli praktycznie żadnej dogodnej okazji do strzelenia bramki. Nawet jak przegrywali 0-2 to Corinthians dyktowali warunki gry i to oni mieli wiele szans by podwyższyć wynik meczu. Oglądałem także mecz Cruzeiro z Coritibą i wydaje mi się że Raposa zagrała dobre spotkanie. Wiadome, Coritiba osłabiona była w tym meczu brakiem kilku graczy, jednak Cru poradziło sobie w tym meczu. Gracze Marcelo Oliveiry bardzo łatwo stwarzają sobie okazje do strzelenia bramek. Fajnie wygląda Everton Ribeiro, który przynajmniej w meczu z Coritibą na skrzydle łatwo radził sobie z obrońcami przeciwnika.
Drugi powód to znaczne osłabienia Criciumy. Nie zagrają: Elton, Daniel Carvalgo, Gallato, Marcel, Joao Vitor, Morais, Serginho, Amaral i Wellington Paulista, który z racji tego że jest wypożyczony właśnie z Cruzeiro nie będzie mógł zagrać. A więc przynajmniej czterech graczy, którzy spokojnie mogliby znaleźć się w wyjściowej jedenastce. W Cruzeiro nadal nie zobaczymy Dagoberto i Niltona a więc także dwóch ważnych graczy. Jednak bez Dagoberto Cruzeiro grają już 6 spotkań i zdobyli w ich trakcie 13 punktów a więc całkiem dobrze. Za Niltona zagra Leandro Guereiro i myślę że ten doświadczony zawodnik jest w stanie zastąpić młodszego kolegę.
Kurs jak na faworyta który gra na wyjeździe może nie jest jakiś bardzo wysoki, jednak myślę że gracze Marcelo Oliveiry wyjdą z tego pojedynku zwycięzko i przy wpadce Botafogo ponownie zasiądą na fotelu lidera.
Criciuma: Helton Leite; Sueliton, Matheus Ferraz, Fábio Ferreira e Marlon; Ewerton Páscoal, Leandro Brasília, Gilson e Ivo; Lins e Cassiano.
Cruzeiro: Fábio; Mayke, Dedé, Bruno Rodrigo e Egídio; Leandro Guerreiro, Souza, Éverton Ribeiro e Ricardo Goulart; Luan e Vinícius Araújo.
Cruzeiro @ 2,1 bet365 ✅ 2-1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Botafogo-Goias
Bota dalej w formie, czego nie zmienia pechowy remis w BH. Stracili 3pkt w 94 minucie, wiec teraz z pewnoscia jest chec rewanzu i zdobycia kolejnych trzech punktow. Rywal ku temu idealny, bo Goias na wyjazdach, jest po prostu slabe. O ile u siebie punktuje nie najgorzej, to na wyjazdach, poza wygrana z bezbarwnym Sao Paulo i remisem z Criciuma, to wszystko przegrywali i tracili zazwyczaj, co najmniej 2 gole. Botafogo z kolei mecze, w roli gospodarza, bo nie u siebie, gdyz co mecz gra gdzie indziej, rozgrywa dobre. Z reszta wszystkie domowe wygrane mowia, same za siebie. Teraz mecz w Brasilli na Mane Garrincha i okazja na 3pkt. Wraca Seedorf ale wypada Lodeiro, ktory jedzie na zgrupowanie reprezentacji. W skladzie wiec pozostaje Elias, ktory co ciekawe, w tym sezonie rozegral 191 minut ligowych i strzelil 3 gole, co daje swietna srednia. W pomocy za kartki pauzowac bedzie Gabriel, ale ma go kto zastapic, bo doswiadczony Renato, swoje zrobi. Na srodku obrony z tego samego powodu pauzowac bedzie Bolivar i jego miejsce zajmie Andre Bahia. Straty wiec sa ale generalnie, w malej czesci dotyczace ataku, a tam jest dobrze. Gole sa strzelane i ma kto to robic. Seedorf, Vitinho, R.Marques czy Elias potrafia strzelac gole, czy tez sobie wzajemnie dogrywac i licze wlasnie, ze przy takim zestawieniu, strzelenie dwoch goli wyjazdowemu Goias bedzie dosc proste.
Botafogo over 1,5 @ 1,80 Bet365⛔1:1

Nautico-Atletico MG

Dosc spore kursy na overa w Pernambuco wiec trzeba sprobowac. Nautico, jak wiemy w obronie dobrze nie wyglada i to sie potwierdza, praktycznie co mecz. Jednak ostatnio, jak pisalem, ruszylo sie cos w ataku wiec tutaj juz bedzie lepiej. Atletico MG odkad wygrali Libertadores, w lidze osiaga wyniki slabe ale i mocno overowe. Porazki 4:1 z Cruzeiro, 2:1 z Atletico PR i 3:0 z Flamengo oraz remis 2:2 z Botafogo, dobitnie pokazuja, ze w defensywie dobrze nie jest, po mimo tego, ze graja praktycznie caly czas zelazna 4 defensorow i Victorem za nimi. Mimo wszystko wyglada, to jednak zle. W ataku niezle, zwlaszcza gdy wrocil Ronaldinho i od razu zasadzil pieknego gola przeciwko Bota. Sa do tego Jo, Diego Tardelli, Alecsandro czy tez Luan wiec Cuca ma w kim wybierac. Jak dla mnie, spotykaja sie dwie slabe defensywy obecnie wiec to powinno dac kilka goli z obu stron, a po takim kursie, az grzech nie sprobowac.
Over 2,5 @ 2,00 Bet365⛔0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Nautico - Atletico-MG Over 2,5 @2.02 Pinnacle 3/10

Po zdobyciu Copa Libertadores Atletico może skupić się na oddaleniu od strefy spadkowej w lidze. Wystawianie rezerw w lidze w czasie rozgrywek CL ma swoje odbicie w tabeli. Powinni jednak już zacząć regularnie punktować bo pisać, że są mocni nie trzeba. W meczu z Nautico są faworytem a w składzie awizowani są Ronaldinho, Jo czy Tardelli, którzy powinni zadbać o ofensywne akcje &quot;Galo&quot;. Nautico jest na ostatnim miejscu w tabeli i na pewno powalczą w tym meczu. Ostatni mecz przegrali 2:1 z Goias na wyjeździe, ale wcześniej u siebie pokonali 3:0 Internacional i zwycięstwo z mocnym rywalem będą chcieli powtórzyć a to buduje. Ich obrona jest jednak dziurawa a znając indywidualne umiejętności piłkarzy Atletico to gole mogą się posypać. Nautico u siebie traciło trzy gole z Vitorią, dwa z Portuguesą, trzy z Ponte Preta i na zero tylko z Interem. Atletico po remisie 2:2 z Botafogo i porażce 3:0 z Flamengo potrzebuje punktów w lidze i przełamania więc spodziewam się otwartej gry z ich strony na wyjeździe a to też Nautico potrafi wykorzystać o czym przekonali się gracze Interu niedawno. U gospodarzy zabraknie: Maranhao (Obrońca 8M), Luiz (Obrońca 4M), Magrao (Pomocnik 2M). U gości zabraknąć ma Luana, Donizete, Guilherme i Cesara. Ich statystyk nie podaje bo to nie ma sensu biorąc pod uwagę fakt, że Atletico miało w tym sezonie w lidze mnóstwo rotacji skupiając się na rozgrywkach Copa Libertadores.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja wole przegrac dzis u Brasilia ale Nautico +0,5 1,81 u cebie nie moze widac,ostatni match u cebie pokonali Internacional 3-0,Mineiro wiem kto mieli duzo reserve ale ostatni dwa match wiazdowi dostali ostre przegrane,ja zagram jezeli przegram to nie bede plakac :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom