>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2011 - sierpień

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Powyżej wrzuciłem jedenastkę minionej kolejki. Co do wyników mijającej kolejki to na pewno dużym zaskoczeniem jest dla mnie zwycięstwo Ameriki w takim stosunku. Dobrze mówiłem, że granie Flu po takim kursie to nie zbyt dobry pomysł i się nie pomyliłem. Szkoda, że zrezygnowałem z grania na Bahie, bo znowu u siebie wygrali. Co do wspomnianych przez Kacmona derbów Rio to odniosę się bardziej do pierwszej połowy, bo głównie to tyle oglądałem na poważenie, gdyż potem już mecz był rozstrzygnięty. No mecz był może nie tyle co wyrównany ale na pewno Bota nie powinno prowadzić trzema bramkami do przerwy. Jedna to maks. Ciekawa sprawa też z Diego Souza. Kilka dni temu po meczu z Santosem został wybrany, z resztą słusznie graczem kolejki, a teraz czerwona kartka zarobiona w głupi sposób. Co do meczu w tym tygodniu Santos-Corinthians to jakoś jeszcze decyzji co do gry nie podjąłem, a więcej powiem, gdy poznam składy. I jeszcze na koniec informacja, że nowym trenerem Atletico MG został Cuca i zapowiada awans do Copa Libertadores 2012.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W weekend kolejna kolejka Brasileirao:
W te kolejce sporo spotkań z &quot;faworytami&quot;, ale jak to w Brazylii lepiej uważać na te niskie kursy na gospodarzy. Ciekawy jestem SPFC, bo Atletico PR ostatnio w dobrej formie. Botafogo może się pomęczyć z Americą, która w debiucie nowego szkoleniowca rozniosła Fluminense 3:0. Może to zapowiedź lepszych czasów, a nie tylko przypadek? Corinthians zdecydowanym faworytem w meczu z Cearą, ale należy pamiętać, że goście już sporo razy w tym sezonie zaskakiwali. Poza tym powinni się wreszcie przełamać, bo od 3 meczów nie strzelili nawet jednej bramki. Coritiba sprawdzi na własnym terenie Atletico MG, które kilka dni temu objął Cuca. To będzie jego pierwszy ligowy sprawdzian i może wreszcie Atletico zagra w jakimś lepszym stylu? Z drugiej strony Coritiba u siebie jest niezwykle groźna i wątpię, żeby pozwolili zdobyć punkty przyjezdnym. W Porto Alegre liczę na pierwsze zwycięstwo Gremio pod wodzą Celso Rotha. Fluminense w tym sezonie gra beznadziejnie i jeśli tylko Gremio wreszcie się przełamie to mogą zlać aktualnego mistrza Brazylii. Przy analizie tej kolejki na pewno warto zwrócić uwagę na to, że niektóre drużyny musiały grać dodatkowe mecze w środku tygodnia, a reszta mogła spokojnie odpocząć i przygotować się do ligowych potyczek.
Od razu wrzucam swój pierwszy typ:
Cruzeiro - Avai 1 (1.45 Bwin) ✅
Chociaż miałem już takich kursów na faworytów w Brazylii nie ruszać, to jednak nie umiem przejść obok Cruzeiro obojętnie. Cztery porażki pod rząd to zdecydowanie za dużo. Myślałem, że z klubem już pożegna się J.Santana, ale jeśli dostał jeszcze jedną szansę to jak może jej nie wykorzystać? W ostatnich meczach Cruzeiro zawaliło tylko z Atletico GO. Pozostali przeciwnicy byli już z równej półki, a Cruzeiro wcale nie grało źle. Oglądałem ich w meczu z Interem i na pewno zasłużyli na minimum jeden punkt. Druga połowa należała do nich i gdyby nie fatalna skuteczność to pewnie nawet wygraliby tamten mecz. Teraz trzeba się skupić na kolejnym rywalu, którym jest broniące się przed spadkiem Avai. Niestety kontuzjowany jest Wallyson i pewnie długo go nie zobaczymy na boisku, ale są też dobre wiadomości. Do składu po kontuzjach wracają Roger i Thiago Ribeiro oraz zawieszeni ostatnio za kartki Everton i Fabricio. Poza tym do Cruzeiro wrócił Wellington Paulista, któremu nie udał się pobyt w Palmeiras. Jak widać zespół w porównaniu do ostatnich meczów poważnie wzmocniony. Wszystko wskazuje na to, że w sobotnim meczu zobaczymy zupełnie nowy atak T.Ribeiro-W.Paulista i według mnie to bardzo dobrze! Skuteczność to największy problem Cruzeiro w ostatnich meczach. Całkowita zmiana linii ofensywnej może im wyjść tylko na lepsze. Avai broniące się przed spadkiem na pewno się nie podda, ale to Cruzeiro miało walczyć o mistrza i to oni są drużyną zdecydowanie lepszą, w dodatku bardzo potrzebującą przełamania. Problemem Avai w tym meczu będzie brak trenera Gallo na ławce, który został zawieszony na jeden mecz. Poza tym w ostatnim meczu kontuzji doznał C.Cacapa i też prawdopodobnie w sobotnim meczu nie wystąpi. Tylko zwycięstwo może uratować posadę Joela Santany i wszystko wygląda na to, że się uda. Mecz u siebie, z drużyną gorszą, broniącą się przed spadkiem. Avai bez trenera, a Cruzeiro z odmienionym atakiem i wzmocnieniami w pomocy. Kurs niski, ale nie wierzę w inny wynik niż pewne zwycięstwo Raposy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No ja to obok zwycięstwa Cruzeiro to mam jeszcze dwie inne ciekawe propozycje. Obie strzelą @ 1,95 Sportingbet i Over 2,5 @ 1,75 Sportingbet. Moim zdaniem tutaj powinno paść kilka goli i niewykluczone, że z obu stron. Cruzeiro wiadomo, w ofensywie ma spory potencjał, który w każdej chwili może odpalić. A Avai również to taka drużyna, która lubi postrzelać. Avai jeśli idzie o drugą połówkę tabeli ma jeden z najlepszych ataków. Jednak jeśli idzie o obronę to już tutaj prezentuję się to fatalnie i mają najgorszą formację defensywną w całej lidze. Tacy gracze jak Rafael Coelho czy William są w stanie coś tu strzelić więc ta opcja obie strzelą mi przypadła mocno do gustu, gdyż kurs jest naprawdę kuszący i jeszcze poczekam do tych składów meczowych ale takie coś wygląda nie głupio.
Jak dla mnie to najlepiej póki co wygląda Coritiba. Fakt, że ten efekt nowej miotły może być groźny dla Coxy, to jednak ja sądzę, że gospodarze powinni sobie poradzić. Też ciekawym pomysłem jest granie tutaj overa, bo jedni i drudzy powinni coś strzelić.
Również zgadzam się co do grania na Gremio. Goście bez Fred pewnie, który odpocznie po reprezentacji, a gospodarze bez Victora ale akurat Marcelo Grohe powinien go godnie zastąpić w bramce więc tutaj liczę na ich zwycięstwo.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruzeiro vs. Avaí
Gospodarze ostatnio 4 porażki ,kto by się spodziewał przed sezonem ,że tak blado będą wyglądać ,mają bardzo dobry zespół ,ofensywa super ale sporo błędów w obronie + nie skuteczność i widać tego efekty .Avai gra w kratkę,w takim meczu głównie nastawią się na kontry (4 porażki,2remisy,2wygrane tak grają na wyjeździe) trzeba przyznać ,że z ekipami z górnej półki nie radzą sobie i tracą sporo goli.W Cruzeiro musi coś w końcu zaskoczyć ,a ten mecz jest dobrym momentem na to .U siebie gospodarze przegrali 2 mecze i to właśnie 2 ostatnie na własnym stadionie ,wiadomo jaki w Brazylii jest klimat muszą się zrehabilitować kibicom bo ciśnienie jest duże.H2H ,potencjał i umiejętności po stronie gospodarzy ,więc typem jest:

Cruzeiro win 1.50 Pinnacle
✅ 5-0
----------------------------------------------
Vasco da Gama-RJ - Palmeiras-SP
Vasco u siebie gra świetnie w jednym meczu tylko nie strzelili gola,ofensywa elegancko ,obrona też dobrze .Zagrają dwa mecze pod rząd z Palmeiras u siebie ,o ile w pierwszym meczu wygrali 2-0 (Copa Sudamericana) to myślę ,że w drugim już tak łatwo im nie pójdzie ,Palmeiras nie zagrało na 100% możliwości , a jest to solidny zespół ,choć na wyjazdach nie zachwycają .W tym meczu wydaję mi się że obie strzelą ,Palmeiras w dwóch meczach nie zdobyłby nawet 1 bramki?nie wierzę bardzo .Obie ekipy po 27pkt w lidze
, nie odpuszczą goście, głównie liczę na zabójcze kontry i świetne stałe fragmenty gry ,a kurs mnie przyciąga.
Obie strzelą 1.75 Unibet ⛔
szkoda typu ale Palmeiras zawodzi w 2 meczach przeciwko Vasco nic nie strzelili
-----------------------------------------------
Botafogo-América Mineiro
No i kolejny ciekawy mecz,Botafogo złapało wiatr w żagle jest to solidna drużna ,u siebie bardzo groźna (jedna porażka na własnym stadionie) sporo strzelają ,świetnie się ofensywa uzupełnia.Goście też wydaję mi się że wyszli z dołka po wygranej z Fluminense 3-0 ,na wyjeździe jeszcze nie wygrali w ich meczach pada sporo bramek .Obie drużyny powinny postrzelać statystyki przemawiają za tym ,jak i ostatnie mecze + kurs ,który mnie przyciąga over 2.5 1.80 Bet365✅. 1-2 w 31 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cruzeiro-Avai
Co do Cruzeiro to wypada mi się tylko zgodzić z Kacmonem i TrackBankiem, którzy też ich grają. Chyba ja jednak odpuszczę obie strzelą, gdyż wśród gości nie będzie Williama, u którego podejrzewa się zapalenia zatok, a poza tym nie zagra Pedro Ken, który jest wypożyczony właśnie z Cruzeiro. Tak więc dwa ważne ogniwa w ofensywie odpadają co znacznie zawęża pole do wyboru trenerowi, którego nie będzie w dodatku na ławce.
Sao Paulo-Atletico PR
Meczu Sao Paulo-Atletico PR nie ruszam, bo nie wiem czego się spodziewać po gościach. W środku tygodnia odpuścili sobie w większosci Copa Sudamericana albo jak wolą brazylijczycy Sul-Americana. Tym razem goście bez Clebera Santany, Klebersona czy Rodriguinho. Ciężko mi powiedzieć czy zagra Branquinho, bo jedne źródła podają, że nie zagra, a drugie, że wyjdzie od początku. Jednak te dwa pierwsze osłabienia dość spore w pomocy. W Sampie też dobrze pod względem kadry nie jest. Jeśli by zliczyć wszystkich to Adilson Batista nie ma do dyspozycji aż 9 graczy!!! Zastanawiam się jak będzie wyglądał Lucas, który ma za sobą przecież w tym tygodniu dwa długie loty na repre i z powrotem, co może się negatywnie odbić na jego samopoczuciu. Myślę, że ten mecz najlepiej odpuścić i obejrzeć na Sportklubie o 23:30 na żywo.
Botafogo-America MG
Też nie wiem czego spodziewać się po America. No, bo na papierze wyglądają zdecydowanie gorzej, aniżeli Botafogo ale po meczu z Flu już mnie nic nie zdziwi. Z drugiej strony Botafogo w mocnej formie, co pokazali w derbach z Vasco i na wyjeździe w CS z Atletico MG. Chyba warto zagrać Fogao, bo jedynymi osłabieniami są Caio i Everton, którzy i tak by nie wyszli w podstawowym składzie. Tak więc w czasie pisania o Botafogo właśnie sobie uświadomiłem, że warto na nich zagrać... U siebie bilans mają 5-1-1 a ta jedyna porażka to z Corinthiansem, gdzie źle nie grali. Kurs na ich zwycięstwo teraz psi ale do dubla czy jakiegoś innego kuponu na pewno w sam raz.

Atletico GO-Santos
Kursy na ten mecz mnie miło zaskoczyły, bo myślałem, że Santos będzie bardziej faworyzowany ale jednak tak się nie stało. Zapewne mój typ poprze Robson, który lubi Santos i gra od jakiegoś czasu na ich przełamanie. W sumie ma rację, bo wiecznie Santos słabo grać nie będzie więc muszą zacząć wygrywać. W sobotni wieczór okazja znakomita, bo rywal nie najlepszy i na dodatek Atletico u siebie nie gra zbyt dobrze patrząc na wyniki. Jednak jeśli popatrzymy w wyniki wyjazdowe Santosu, to można się trochę załamać, bo zwycięzca Copa Libertadores tegorocznego ma na swoim koncie jeden punkt w sześciu meczach. W Goianii z powodu kartek nie zagrają Edu Dracena czy Elano, a kontuzjowany jest Ibson. Jednak zmiennicy nie powinni być gorsi, bo to przecież najmocniejszy klub na kontynencie więc aż wstydem by było, gdyby nie mieli dobrej ławki. Ciekawe jak zagra Neymar, bo przecież jeszcze w środę wieczorem naszego czasu strzelił gola Niemcom, a teraz musi już grać ligowy mecz w barwach Santosu. Moim zdaniem poza graniem na Santos, również ciekawą opcją jest tutaj under. Dlaczego? No przecież Santos ma wyjść poza Ganso aż trzema defensywnymi pomocnikami. W ataku zmęczony Neymar. Poza tym Atletico u siebie zbyt wiele nie strzela, a na dodatek napastnik Marcao jest zawieszony za kartki. Kontuzjowany jest ważny pomocnik Vitor Junior, który w drugiej linii jest ich najważniejszym ogniwem według mnie.
Moje typy:
Santos DNB @ 1,75 Sportingbet⛔
Santos lub X @ 1,40⛔
Under 2,5 @ 1,909✅
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Tak jak w ostatnich kolejkach starałem się nie grać na Sao Paulo, to teraz jednak skuszę się na ich zwycięstwo. A to dlatego, że tak jak wspomniał kapszti Atletico wystąpi bez Clebera Santany, Klebersona i Rodriguinho. Dwaj pierwsi to motory napędowe drużyny. Szczególnie Cleber Santana może żałować swojej nieobecności, ponieważ przez ostatnie lata reprezentował barwy Tricolor i na pewno chciałby się pokazać kibicom na Morumbi. Renato Gaucho w środowym meczu z Flamengo oszczędzał swoich najważniejszych zawodników, tak więc dziś powinni być wypoczęci. Adilson Batista za to wystawił podstawowy skład w meczu z Cearą. Nie zagrał tylko Lucas i przez to Dagoberto był jakiś nieobecny. Dziś już zagrają razem i mam nadzieję na owocną współpracę w postaci goli. Atletico bardzo słabo spisuje się na wyjazdach: tylko ostatni mecz zdołali wygrac z Atletico Goianense, pozostałe 7 meczów przegrali. Tak więc liczę dziś na zwycięstwo Sampy i może przy korzystnym układzie pozostałych gier uda się ponownie wskoczyć na fotel lidera ligi brazylijskiej.
Sao Paulo: Rogério Ceni; Piris, João Filipe, Denilson e Juan; Jean, Wellington, Cícero e Rivaldo; Lucas e Dagoberto.
Atletico: Renan Rocha; Edilson, Manoel, Fabrício e Paulinho; Deivid, Wendel (Fransérgio), Robston (Renan ou Edigar Junio), Marcinho e Madson; Morro García
Sao Paulo @ 1,5 ⛔ 2-2​
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
X

Tak jak w ostatnich kolejkach starałem się nie grać na Sao Paulo, to teraz jednak skuszę się na ich zwycięstwo. A to dlatego, że tak jak wspomniał kapszti Atletico wystąpi bez Clebera Santany, Klebersona i Rodriguinho. Dwaj pierwsi to motory napędowe drużyny. Szczególnie Cleber Santana może żałować swojej nieobecności, ponieważ przez ostatnie lata reprezentował barwy Tricolor i na pewno chciałby się pokazać kibicom na Morumbi. Renato Gaucho w środowym meczu z Flamengo oszczędzał swoich najważniejszych zawodników, tak więc dziś powinni być wypoczęci. Adilson Batista za to wystawił podstawowy skład w meczu z Cearą. Nie zagrał tylko Lucas i przez to Dagoberto był jakiś nieobecny. Dziś już zagrają razem i mam nadzieję na owocną współpracę w postaci goli. Atletico bardzo słabo spisuje się na wyjazdach: tylko ostatni mecz zdołali wygrac z Atletico Goianense, pozostałe 7 meczów przegrali. Tak więc liczę dziś na zwycięstwo Sampy i może przy korzystnym układzie pozostałych gier uda się ponownie wskoczyć na fotel lidera ligi brazylijskiej.

Sao Paulo: Rogério Ceni; Piris, João Filipe, Denilson e Juan; Jean, Wellington, Cícero e Rivaldo; Lucas e Dagoberto.
Atletico: Renan Rocha; Edilson, Manoel, Fabrício e Paulinho; Deivid, Wendel (Fransérgio), Robston (Renan ou Edigar Junio), Marcinho e Madson; Morro García

Sao Paulo @ 1,5
Sam zagrałem SP po kursie 1,8 przed meczem ( nie chciałem już pisać analizy, gdyż dobrą robotę wykonał zksstal ) oraz widziałem spotkanie, więc napiszę parę słów.
SP od początku atakowało i stwarzało sobie okazję za okazją. AP bylo dość bezradne w szczególności w bocznych sektorach boiska, aczkolwiek jedna kontra, faul w narożniku pola karnego, następnie rzut wolny i dośrodkowanie, gdzie na bodajże 2-3 atakujących gości znalazł się tyko 1 obrońca gospodarzy i mamy 0:1. Szok w sensie przebiegu spotkania, gdyż dominacja SP nie stanowiła żadnej dyskusji. Gospodarze po tej bramce wyraźnie zaczeli grać nerwowo już do końca spotkania, nie wykorzystując swojej przewagi na skrzydłach, a jedynie pchając się środkiem. Mimo przewagi wizualnej często gubili piłkę na 20 metrze, albo nie wykorzystywali swoich szans, a było ich multum. Ilsinho przepieknym strzałem wyrównał do przerwy. Bramkę polecam zobaczyć, gdyż palce lizać. Druga połowa rozpoczęła się już bardziej wyrównanie, aczkolwiek SP nadal było stroną przeważającą. Obie drużyny miały po jednej &quot;setce&quot;, następnie kontra gości po ok 10 minutowej akcji za akcję gospodarzy i bramka... Tym bardziej śmieszne to wyglądało, że SP miało wcześniej słupek oraz podobnie jak przed stratą pierwszej bramki atakowało z wielką pasją, a AP grało totalny piach. Po bramce na 1:2 goście już tutalnie zaczęli bronić wyniku, wszedł Rivaldo, który jednak nie jest tym samym graczem co kiedyś i w głupi sposób tracił pilki, ale znalazł się tam gdzie powinien w 92 minucie po dośrodkowaniu i wyrównał na 2:2. Przyznam, że Parana była na prawdę bardzo słaba na tle SP, punkt jednak urwali i trener jest zadowolony.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj Cruzeiro zgodnie z planem przełamało się w wielkim stylu. Znowu pozytywnie zaskakuje Atletico Paranaense, które już niczym nie przypomina drużyny z początku sezonu. Widać, że są w formie i z każdym mogą nawiązać walkę. Wczoraj mogli zdobyć nawet 3 punkty gdyby nie gol Rivaldo w ostatnich minutach. Nie jest tragicznie też z Americą. Co prawda w nocy nie zdobyli ani jednego punktu w meczu z Botafogo, ale widać progres po przyjściu nowego trenera. Najpierw 3:0 z Fluminense, a teraz z Botafogo na wyjeździe prowadzili już 2:0, szkoda tylko, że nie utrzymali tego wyniku do końca meczu...

Dzisiaj jakoś nie widzę lepszych typów. Na pewno warto zastanowić się nad Corinthians. Nie idzie im ostatnio najlepiej, ale głównie jest to spowodowane brakami kadrowymi, a na ten mecz wracają już najlepsi: J.Henrique, Liedson, J.Cesar i Ralf. Skład już bardzo mocny i chyba najwyższa pora wygrać i umocnić się na pozycji lidera. Ceara ostatnio tragedia i... to mnie najbardziej martwi. Drużyna solidna, sporo namieszali już faworytom w tym sezonie. Teraz jednak mieli kryzys w lidze i przydałoby się przełamać. Trzy ostatnie mecze to same porażki i bramki 0:8. Muszą coś w końcu strzelić i jeżeli się przełamią to mogą powalczyć tutaj o jeden punkt.

Zastanawiam się jeszcze na Gremio, chociaż nie są jakimiś szczególnymi faworytami. Tydzień temu Celso Roth objął ekipę Gremio i myślę, że z nim mają szanse coś wreszcie osiągnąć. Problemem w tym meczu mogą być osłabienia. W tym meczu mają zagrać bez: Douglasa, R.Marquesa, Gabriela, Rodolfo, Fernando i Mario Fernandesa. Kilku nazwisk brakuje, dlatego nad typem się mocniej zastanawiam. Fluminense to niestety w tym sezonie bezbarwna przeciętność. Nie widzę ze strony Abela Bragi żadnych pomysłów na ten zespół i styl Flu jest żenujący. Jak na poziom ich gry to wyniki i tak mają dobre. Chociaż wystarczy zobaczyć na ostatnią kolejkę, kiedy przegrali trzema bramkami z najgorszą (jak do tej pory) drużyną Brasileirao - Americą... Liczę na pierwsze zwycięstwo Gremio pod wodzą Celso Rotha, ale nie wiem czy zaufam im na tyle, żeby zagrać czysty win gospodarzy.

Wcześniej zastanawiałem się jeszcze nad Coritibą, ale kursy już na tyle pospadały, że jest to według mnie bez sensu. Wiadomo, że Coritiba to drużyna własnego boiska, która u siebie może pokonać każdego, a Atletico MG niestety jest drużyną przeciętną. Jednak ekipę Galo objął tydzień temu Cuca i on może coś zmienić w tym zespole. Skład mają dobry, potencjał na walkę w pierwszej części tabeli, a ciągle swojej siły nie wykorzystują. Może Cuca znajdzie sposób, żeby obudzić piłkarzy Atletico MG? Myślę, że Coritiba wygra ten mecz, ale kurs już trochę nieopłacalny...


edit:
po dłuższej analizie puściłem kupon na dzisiejsze mecze, styl zupełnie inny, ale może się uda ;)
Corinthians - Ceara: Corinthians DNB zwrot
Coritiba - Atletico MG: Coritiba DNB ✅
Gremio - Fluminense: Gremio DNB
✅
2.13 Bwin ▶ 1.86 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do wczorajszych meczów to padlo mnóstwo goli, co powinno zmartwić poszukiwaczy overów. W Brazylii jeśli jednego dnia pada dużo goli, to kolejny &quot;odrabia&quot; to i goli mamy zdecydowanie mniej.
Jeśli idzie o dzisiejsze mecze, to zgadzam się z Kacmonem co do typów. Corinthians można chyba grać czysto, bo kiedy i gdzie jak nie u siebie mają wygrać z Cearą, która wyraźnie jest zainteresowana Copa Sudamericana. Coxy po takim kursie nie ruszam, bo szkoda nerwów wedlug mnie, a o overze to jak pisalem dzisiaj raczej lepiej zapomnieć, bo można się nieźle przejechać. Gremio za dużo oslabień żeby ich grać wedlug mnie czysto. Może dnb na nich to nie glupia opcja ale ja jakoś mam spore obawy co do nich.
Vasco-Palmeiras
Najciekawszy mecz dzisiaj na Sao Januario. Kto faworytem? No wlasnie ja jakoś nie jestem w stanie pokusić sie o wskazanie tej ekipy, która powinna tutaj sięgnąć po komplet punktów. Ja sądzę, że dzisiaj nie będzie wielkiego widowiska, gdyż spotykają się dwie mocne drużyny, które będą się baly takiej otwartej gry, bo to może grozić porażką. Obie drużyny również już wiedzą na co ich stać, bo kilka dni temu na tym samym stadionie Vasco wygralo 2:0. Dzisiaj Vasco oslabione ich najmocniejszym zawodnikiem w ofensywie czyli nie ma Diego Souzy. To wlasnie on napędza grę tego zespolu i moim zdaniem bez niego ich akcję będa o wiele gorsze. Również u gości brak Marcosa Assuncao nie będzie sprzyjal strzelaniu goli, bo jego wolne zawsze stanowią spore zagrożenie dla rywali. Jak już wspomnialem o tej prawidlowości odnośnie goli strzelanych w jednej kolejce. To jeszcze dodam, że Sportklub pokaże to spotkanie o 21, a wczoraj mieliśmy na antenie świetne spotkanie Sao Paulo-Atletico PR. I również w SK jest prawidlowość, że jeśli jednego dnia jest dobry mecz, to drugiego cienki i odwrotnie. Tak więc wybieram under, który Tobet ma po fajnym kursie.

Mój typ:
Under 2,5 @ 1,85 Tobet✅1:0

Bahia-Internacional
Drugi mój typ dotyczy meczu w Salvadorze. Bahia dzisiaj poza brakiem Jancarlosa i Titiego gra w najmocniejszym skladzie z Jobsonem i Carlosem Alberto na czele. Sklad jak więc widać w dobrym stanie. Poza tym forma również dobra u siebie, bo wreszcie zaczęli wygrywać u siebie. Fakt, że rywale nie byli z najwyższej pólki ale wlaśnie to z tymi mocniejszymi oni sobie radzą lepiej. Inter kilka dni temu gral pierwszy mecz w Recopa Sudamericana więc na pewno są zmęczeni po trudnym meczu w Avellanedzie. Dzisiaj Inter również mocno oslabiony, bo brakuję D&#39;Alessandro, Guinazu, Oscara, Klebera, Ze Roberto czyli nie ma praktycznie polowy podstawowego skladu. Jedyną pozytywną kwestią dla trenera Osmara Lossa jest fakt, że w ataku Ze Roberto zagra Jo. Jednak dzisiaj pomoc Colorados poza Tingą wygląda naprawdę slabo. Ja uważam, że warto dzisiaj coś pograć w stronę gospodarzy, którzy mają szanse na punkty dzisiejszego wieczoru.

Moje typy:
Bahia DNB @ 1,727 Sportingbet 1:1
Bahia lub X @ 1,363✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kilka zdań na temat zakończonej kolejki. Czołówka tabeli swoje mecze zremisowała. Okazuje się że Corinthians nie jest bezbłędne i ostatnio złapało zadyszkę. Podział punktów z Cearą, która poprzednie trzy mecze przegrała na pewno nie zadowala piłkarzy i kibiców Timao. Flamengo kontynuuje swoją serię bez porażki ( to już 16 meczy!), tym razem remisując we Florianopolis z dobrze spisującym się w tym sezonie Figueirense. Sao Paulo, tak jak napisał Baqu miało przewagę w meczu, ale nie potrafiło jej wykorzystać i Renato Gaucho na pewno cieszy się z punktu wywiezionego z Morumbi. W najciekawszym meczu kolejki Vasco, po ostatnim laniu jakie dostało na Engenhao pokonało Palmeiras ( drugi raz w ciągu trzech dni - wcześniej w rozgrywkach Copa Sudamericana) i dalej trzyma się w czubie, co jest dla mnie niespodzianką, jednak myślę że niedługo przyjdą słabsze mecze i spadek do środka ligowej tabeli. Cruzeiro dało popis futbolu i rozstrzelało Avai zdobywając aż pięć goli. Po poprzednich czterech porażkach ten mecz na pewno dodał im pewności siebie. A już w środę grają wyjazdowy mecz w Kurytybie z Atletico i na pewno to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Wcale nie zaskoczyła mnie porażka Santosu w Goiani, ponieważ drużyna ta gra beznadziejnie na wyjazdach, zaledwie jeden punkt w siedmiu meczach - to nie przystoi najlepszej drużynie kontynentu. Coritiba gładko ograła Atletico Mineiro, które znowu zawodzi i czeka je zapewne walka o utrzymanie. Botafogo także poradziło sobie z Americą i wskoczyło na piąte miejsce w tabeli. A po dziesięciu minutach to goście prowadzili już 2-0, jednak Fogao zdołali się podnieść i wygrać mecz, a cudowna bramka na 1-2 Eliksona została wybrana na gola kolejki. Także Marquinios zaliczył piękne trafienie z rzutu wolnego, a wcześniej strzelił jeszcze jednego gola i dzięki niemu Gremio wygrało z Fluminense 2-1. W ostatnim meczu kolejki Bahia zremisowała na swoim stadionie z Interem, na trafienie Leandro Damiao z karnego odpowiedział Jobson.
A w środku tygodnia zostanie rozegrana kolejka, już siedemnasta seria spotkań w Brasileirao i już teraz widzę kilka bardzo ciekawie zapowiadających się meczy, jednak o nich zapewne w środę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to właściwie to zksstal już powiedział wszystko na temat ostatniej kolejki. Ja jeszcze jestem winien tego gola Elkesona oraz drugiego kapitalnego gola tej kolejki czyli strzał Alexa. Ja sam nie wiem kto ładniejszego gola zdobył, a Wy wybierzcie sobie sami:


No, a oto oferta na najbliższą kolejkę. Na pewno hity w Kurytybie czy Porto Alegre. Najciekawiej do grania wyglądają takie ekipy jak Vasco, Fluminense. Również faworytami swoich meczów są Flamengo, Palmeiras czy Santos. W tej kolejce jednak mamy wiele spotkań takich drużyn z dwóch biegunów tabeli ale dla typerów wbrew pozorom nie jest to prosta sprawa.

Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos - Coritiba: Santos DNB (1.44 Bet365) ⛔
Według mnie bukmacherzy trochę przesadzili z kursami na Santos. Rozumiem, że nie są w jakiejś rewelacyjnej formie, a występy Elano i Ibsona stoją pod znakiem zapytania, ale to nadal aktualny mistrz Ameryki Południowej. Myślę, że ich słaba forma spowodowana jest brakiem motywacji. Zawalili pierwsze mecze sezonu, żeby wygrać Copa Libertadores i w lidze nie mieli już później o co walczyć. Jednak powoli motywacja się pojawia. Jeśli dalej będą zaliczać takie beznadziejne wyniki to niedługo znajdą się w strefie spadkowej, a spadek Santosu do drugiej ligi to raczej niemożliwe. Dlatego od czasu do czasu wypadałoby zdobywać jakieś punkty, żeby bezpiecznie oddalić się od miejsc zagrożonych spadkiem. Okazja do tego w tym tygodniu jest idealna. Może nie być Ibsona i Elano, ale dla nich Neymar i Ganso to już poważne wzmocnienie. Przecież Ci piłkarze ciągle jeżdżą na reprezentacje i Santos musi radzić sobie bez swoich największych gwiazd. Poza tym mecz u siebie na magicznym Vila Belmiro i z mało wymagającym rywalem. O Coritibie napiszę to co w każdej analizie. U siebie pewnie nawet mógłbym na nich postawić, ale na wyjazdach ta ekipa zapomina jak się gra w piłkę. Ich bilans na wyjazdach: 1 zwycięstwo (z Americą, czyli najgorszą drużyną Brasileirao), 1 remis i 5 porażek. Swoją pozycję w tabeli zawdzięczają tylko i wyłącznie meczom na własnym terenie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Teraz mają wyjazd ciężki, bo na Vila Belmiro z Santosem potrzebującym punktów nie jest łatwo wygrać. W tym sezonie wygrała tu tylko najlepsza ekipa - Flamengo (ale okoliczności tego spotkania już pewnie każdy zna). Według mnie kursy na Santos wyraźnie zawyżone i czysty win też się opłaca grać. Ja jak zawsze wybieram opcję bezpieczną, bo kurs na DNB również mi bardzo odpowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Atlético PR vs. Cruzeiro
Gospodarze ostatnio lekko ogarnęli się ,ale teraz ich czeka piekielnie ciężki mecz z Cruzeiro ,które myślę przełamało się po ostatniej wygranej tak jak pisałem we wcześniejszym typie Cruzeiro ma niesamowity potencjał ,bardzo ciekawa ofensywa .Goście grają ostatnio lepiej co nie znaczy ,że jakoś super się przebudzili ,obrona będzie ciężko pracować w tym meczu i myślę ,że DNB na Cruzeiro można śmiało spróbować po tym kursie.Liczę na nich,atmosfera dobra po okazałym zwycięstwie z Avai i liczę ,że pójdą za ciosem.H2H wyrównany ,z lekkim wskazaniem na gospodarzy ,ale wtedy grali całkiem inaczej.
Typ:
Cruzeiro DNB 2.25 Bet365 ⛔
Cruzeiro +0.5 1.69 Pinnacle ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No co do meczu Atletico PR-Cruzeiro to zdecydowanie odpuszczam tutaj typowanie zakładów 1x2. Dla mnie ten mecz zapowiada się na hit więc wole odpuścić. Atletico PR od przyjścia Renato Gaucho grają zdecydowanie lepiej. Ja bym tutaj wolał zaatakować jakieś opcję bramkowy czyli bts albo over, gdyż spodziewam się ciekawego meczu i goli z obu stron.
Co do Santosu zgadzam się z Kacmonem. Jeśli ma się w składzie takich graczy jak Neymar, Ganso czy Borges to powinno się wygrywać z każdym. A skoro przyjeżdża dzisiaj na Vila Belmiro taki zespół jak Coritiba to już w ogóle nie powinno się myśleć o jakimkolwiek innym rezultacie jak komplet punktów. Moim zdaniem spokojnie można grać na zwycięstwo Santosu, gdyż teraz mają bardzo dobrą okazję na przełamanie.
VS

Początkowo planowałem odpuścić kompletnie granie tego meczu. Jednak im bliżej do meczu tym co raz bardziej przybliżam się do stwierdzenia, że to Inter jest faworytem tego meczu. Jest ku temu kilka powodów. Inter dzisiaj już z nowym szkoleniowcem czyli Dorivalem Juniorem. A wiemy jak nowy szkoleniowiec działa na zespół. Poza tym do składu wraca chociażby Andres D&#39;Alessandro i będzie to wzmocnienie zespołu. Zauważyłem, że Inter jakoś ma takie serie, że po wygranym meczu przychodzi słabszy i na odwrót. Jako, że ostatnio zremisowali z Bahia to teraz czas na zwycięstwo. W ogóle ciężko w Brazylii zachować taką passę zwycięstw. A Botafogo ostatnio kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa więc też spodziewam się końca ich serii. Jednak chyba najważniejszą rzeczą wśród gości jest fakt, że dzisiaj trener Caio Junior nie skorzysta z Elkesona i Loco Abreu czyli dwóch najważniejszych ogniw w ofensywie swojego zespołu. Tak więc moim zdaniem warto zagrać na gospodarzy, gdyż Botafogo jeszcze na dodatek słabiej spisuję się na wyjazdach. Efekt nowej miotły wśród Interu? Jak najbardziej.
Internacional
Muriel; Nei, Bolívar, Rodrigo Moledo e Zé Mário; Elton, Guiñazu, Andrezinho e D&#39;Alessandro; Jô e Leandro Damião
Botafogo
Jefferson; Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Cortês; Marcelo Mattos, Renato, Maicosuel e Felipe Menezes; Herrera e Alex
Moje typy:
Inter @ 1,90 Sportingbet✅1:0
Inter DNB @ 1,363
✅

VS

Na Ressacada dojdzie do starcia Avai-Vasco. Od razu widać więc, że będzie to już 3 starcia tych zespołów w tym roku, gdyż obie ekipy zmierzyły się w półfinale Copa do Brasil. Wtedy to Vasco zremisowało najpierw u siebie 1:1, a potem wygrało w Florianopolis 2:0. Teraz liczę na powtórkę z rozrywki, gdyż obie drużyny dzieli co by nie mówić ogromna różnica. Avai po wygranych z Timao i Ceara już chyba powraca do &quot;swojej&quot; dyspozycji i ostatnie dwa mecze przegrało. A ostatni z Cruzeiro to był właściwie ostry wpierdol... Trzeba przyznać, że Leao da Ilha lepiej spisują się na wyjazdach, gdyż tam graja sobie z kontry, a u siebie raczej chcą zaatakować i to oni zostają wtedy skarceni. Dzisiaj gospodarze bez Romano oraz Weltona Felipe, gdyż obaj są zawieszeni za kartki. Vasco dzisiaj poza brakiem Felipe i Bernardo właściwie w najmocniejszym składzie, bo braki wielu graczy takich jak Max czy Douglas to żadne osłabienie. Wraca przede wszystkim Diego Souza, który podczas meczu w CdB błyszczał na boisku. Do ataku wraca też Alecsandro co też będzie wzmocnieniem. W obronie mamy już niezniszczalny duet Dede-Anderson Martins. Tak więc dla mnie sprawa jest prosta. Goście z Rio przyjeżdżają tutaj po komplet punktów i go mam nadzieję wywiozą.
Avaí
Felipe; Bruno, Dirceu e Caíque; Daniel, Acleisson, Cleverson, Batista e Pedro Ken; Rafael Coelho e Willian

Vasco da Gama

Fernando Prass; Fagner, Anderson Martins, Dedé e Julinho; Diego Souza, Rômulo, Jumar e Juninho Pernambucano; Éder Luis e Alecsandro
Mój typ:
Vasco DNB @ 1,666 Sportingbet✅0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Na Engenhao Fluminense podejmuje Figueirense. Flu po dwóch porażkach: z Gremio i Americą Mineiro będzie chciało wreszcie wygrać mecz. A mecz z Figueirense jest do tego dobrą okazją. Po kilku bardzo dobrych spotkaniach musi nadejść jakiś kryzys i myślę że nastąpi on w dzisiejszym meczu. Co prawda Fluminense wystąpi bez kontuzjowanych Deco, Freda i Diguinho ale Freda powinien godnie zastąpić Rafael Sobis. Figueirense także ma problemy w ofensywie: nie zagrają podstawowi napastnicy Aloisio i Rhayner. Fluminense potrafi na swoim boisku wygrac z takimi drużynami jak Palmeiras czy Internacional, więc myślę że z zawodnikami z Florianopolis tym bardziej sobie poradzi. Jak dla mnie Figueirense za dobrze sobie radzi w lidze, więc pora na słabsze występy. A Flu potrzebuje punktów by włączyć się w walkę o Copa Libertadores, więc dziś wypadałoby dopisać do swojego konta 3 cenne punkty.
Fluminense: Diego Cavalieri, Mariano, Gum, Marcio Rosario e Carlinhos; Edinho, Fernando Bob, Marquinho e Souza; Rafael Sobis e Rafael Moura
Figueirense: Wilson, Bruno, João Paulo, Edson Silva e Juninho; Ygor, Túlio, Maicon e Elias; Júlio César e Fernandes (Somália)
Fluminense @ 1,7 ✅ 3-0​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ale w nocy się działo. Łącznie padło 21 goli w 7 meczach czyli średnia idealnie wychodzi 3 na mecz. Najwięcej i najciekawiej było chyba na Vila Belmiro. Santos prowadził 1:0 i 2:1, a przy stanie 2:2 miał karnego, którego Borges zmarnował i to się obróciło przeciwko Peixe.
Virada w wykonaniu Corinthians. Przegrywali z Atletico MG już 2:0 ale udało im się wygrać 2:3. Jednak w takich momentach poznaję się prawdziwą drużynę. Myślę, że takie zwycięstwo ta dużego kopa psychicznego Timao, bo naprawdę to podbudowuję drużynę.
Znowu nie popisał się Victor, który robił błędy w meczu z Cearą. Nie zawinił jednak przy pierwszej bramce, która moim zdaniem ma szanse być w ścisłej czołówce najlepszych goli sezonu:

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to raczej odpuszczam mecz na Caninde, gdzie Palmeiras podejmować będzie Bahie. Faworytem wiadomo gospodarze ale czy gości nie stać na jakiegoś gola? No ja jakoś uważam, że tak, bo strzelali już chociażby Cruzeiro, Vasco czy Fluminense na wyjazdach i w ogóle Bahia lepiej gra, gdy ma na przeciw siebie mocnego rywala. A wiadomo, że tacy gracze jak Carlos Alberto czy Jobson potrafią i lubią grać przeciwko niezłym ekipom.No aż się zastanowię nad tym typem ale zaproponować mogę.
Mój typ:
Bahia over 0,5 @ 1,75 Sportingbet
✅

VS

Mecz Flamengo-Atletico GO to taki mecz drużyn z dwóch biegunów tabeli i od razu wszyscy na faworyta wskażą Fla. Ale dzisiaj Flamengo osłabione brakiem Ronaldinho. A co to znaczy dla zespołu? No utrata 50% mocy w ofensywie wygląda ze statystyk. 9 goli i 7 asyst daje udział przy 16 golach zespołu, a Flamengo razem strzeliło 30 więc widać, że nieco nawet ponad połowę. Flamengo poza tym tak wielu goli u siebie nie strzela, bo poza meczami z Atletico MG i Avai to wpadło ledwie 6 goli w 6 meczach. Tak więc dzisiaj mogą mieć spory problem. A Atletico Goianiense całkiem nieźle sobie radzi w obronie na wyjazdach. 11 straconych goli jak na ekipę, która broni się przed spadkiem to wynik co najmniej poprawny. Dzisiaj pewnie postawią na skomasowaną obronę i na pewno remis 0:0 byłby dla nich dobrym wynikiem, gdyż punkty na takich rywalach smakują najlepiej. Moim zdaniem warto chociażby lekko zaatakować undera tutaj, bo Fla ma problem w ataku, a obrona u siebie ich jest bardzo mocna, co potwierdzają tylko 3 stracone gole. Goście przyjeżdżają się bronić więc chyba można grać.
Flamengo
Felipe; Alex Silva, Welinton e Ronaldo Angelim; Léo Moura, Airton, Willians, Bottinelli, Thiago Neves e Junior Cesar; Deivid
Atlético
Márcio; Adriano, Gilson, Anderson e Thiago Feltri; Ernandes, Pituca, Bida e Thiaguinho; Juninho e Anselmo

Mój typ:
Under 2,5 @ 1,909 Sportingbet
⛔

VS

Ten mecz to z kolei według mnie przeciwieństwo tego co zobaczymy w Rio de Janeiro. America ostatnio zaczyna łapać wiatr w żagle co pokazała strzelając 5 goli drużynom z Rio de Janeiro: Botafogo i Fluminense. Znowu chyba do formy powraca Alessandro, a to dobrze świadczy, bo jak zaglądnąłem w statystyki to dzięki trafieniom Alessandro America zdobyła aż 8 punktów czyli widać, że jego gole najczęściej dobrze robią dla zespołu w kontekście wyniku końcowego. Moim zdaniem dzisiaj nawet stać Coelho na wygranie i wydostanie się chociażby na kilka dni z ostatniego miejsca. Sampa ostatnio spore problemy w defensywie. Goli tracą ostatnio trochę za dużo według mnie. Fakt, że dzisiaj już mają zagrać Rhodolfo i Xandao razem ale to nie zmienia faktu, że problem jest i trzeba go szybko rozwiązać. W ataku nie zawodni Lucas i Dagoberto, a za nimi będzie Rivaldo, który ostatnio uratował SPFC od porażki z Atletico PR. Ja to się spodziewam tutaj ciekawego meczu i myślę, że można pchać się w jakiś over, gdyż obie drużyny strzelać potrafią, a obrony pozostawiają wiele do życzenia.
AMÉRICA-MG: Neneca; Micão, Gabriel e Willian Rocha; Marcos Rocha, Dudu, Amaral, Rodriguinho e Gilson; Léo e Alessandro
São Paulo: Rogério Ceni; Piris, Xandão, Rodrigo Caio e Juan; Wellington, Carlinhos Paraíba, Cícero e Rivaldo; Lucas e Dagoberto
Moje typy:
BTS @ 1,70 Sportingbet✅
Over 2,5 @ 1,909⛔
 
kons 3

kons

Użytkownik
To i ja się wypowiem odnośnie jednego spotkania które odbędzie się dziś o godzinie 2:00 czasu polskiego ;)
VS

América MG to bardzo słaba drużyna w tegorocznych rozgrywkach brazylijskiej Serie A - zajmują obecnie ostatnią pozycję w tabeli gromadząc w 16 meczach jedynie 11 punktów. W ostatnim meczu ligowym potrafili roztrwonić dwubramkową zaliczkę by ostatecznie przegrać 4-2 z drużyną Botafogo. Taka porażka na pewno pozostanie dłużej w pamięci piłkarzy. Jak widać coś z obroną jest nie tak, bo stracili 32 bramki w 16 spotkaniach, co jak nie trudno obliczyć daje średnią 2 bramek na jedno spotkanie.
Sao Paulo walczy w górnej części tabeli. Gdyby udało im się wygrać to spotkanie, to mogli by się znaleźć nawet na 2 miejscu tabeli (w przypadku przegranej Flamengo) ;)
Podsumowując. Sądzę że Sao Paulo wygra to wyjazdowe spotkanie kiepską drużyną America Mineiro, która będzie się raczej bronić i oczekiwać ewentualnych okazji na kontry.
Typ: Sao Paulo ⛔ (1-1)
Dla zabawy obstawiam dokładny wynik: 1-3
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Czy ma ktos jakiekolwiek przesłanki/wiedze kiedy ta życiowa kaleka Luis Fabiano wróci do gry? Pół sezonu a ten dalej nie gra, rozumiem że mial poważna kontuzje, ale ludzie bądźmy poważni. 17 kolejek za nami. Dziękuje za informację
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
No i stało się... Flamengo wreszcie przegrało, chyba w najmniej oczekiwanym momencie. Sam byłem przekonany, że jeszcze dziś dadzą radę, a polegną dopiero z Internacionalem...
Cóż, muszę pomyśleć czy dalej warto grać na zespół Inter..
Czekam też na zakończenie jeszcze jednej serii, a mianowicie 18 meczów Fluminese bez remisu.
Vasco - ich przeciwnik, również dawno nie dzieliło się punktami.
Ponadto, Santos musi wreszcie zacząć zdobywać punkty również na wyjazdach.
Moje propozycje na weekend.
Internacional - Fla @2.6 ⛔
Vasco - Flu REMIS @3.5 ✅
Bahia - Santos @2.6 ✅
i czysto intuicyjnie:
Atletico GO- Gremio X2 @1.5 ⛔
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Botafogo vs. Atlético Mineiro typ: Botafogo @ 1.70 ✅

Ciekawe ,że te zespoły na przestrzeni dwóch tygodni zagrają ze sobą trzy razy ,jedno ze spotkań już się odbyło w ramach Copa Sudamericana gdzie dzisiejsi goście przegrali na swoim stadionie (1-2) tym bardziej trudniej im będzie ugrać coś na Estádio Olímpico João Havelange. Gospodarze po trzech wygranych z rzędu (wliczając tą z COS) przegrali w Czwartek minimalnie (0-1) z Internacionalem. Jednak to wszystko pozwala i tak miejscowym utrzymywać się na wysokiej piątej lokacie ,powalczyć o mistrzostwo nie powalczą ale przy lepszych wynikach pierwsza trójka jest na pewno w ich zasięgu. Caio Júnior dziś bez dwóch swoich atakujących, zawieszonego Argentyńczyka G. Herrera (14/4) oraz znów nie dysponowanego S. Abreu (4/3) tak więc w ataku zagrają na pewno Alex i wyrastający na czołową postać tego zespołu Elkeson mający na swoim koncie już sześć goli. Teraz pora na parę zdań o przyjezdnych którzy przegrali ostatnie cztery spotkania z rzędu i mają w tabeli tylko trzy punkty przewagi nad ostatnią América Mineiro. Cuca ma szeroką kadrę ale bez przesady dziś nie zagra zawieszony Réver (13/1),Leandro (6/0) - obaj to obrońcy oraz podstarzały już 35-letni atakujący Marquinhos (1/0). Warto dziś postawić na gospodarzy którzy są dość zdecydowanym faworytem w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom