>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2013 - wrzesień

Status
Zamknięty.
rijo 407

rijo

Użytkownik
CR FLAMENGO - SANTOS FC

Już dziś klasyk w Brazylii - na słynnej Maracanie Flamengo zmierzy się z Santosem. Według mnie mecze tych drużyn są esencją piłki w Brazylii. Goście świetnie radzą sobie bez największej gwiazdy, którą sprzedali do Barcelony. Aktualnie są na siódmym miejscu z dziewięcioma punktami straty do pierwszej trójki. Flamengo ciuła się nad strefą spadkową. Być może w tym roku najpopularniejszy klub Brazylii spadnie do Serie B!
Co do składów - w bramce gospodarzy nie zagra Felipe, który rozegrał 18 spotkań. Na jego miejsce wejdzie Paulo Victor, który bronił w meczu z Cruzeiro i przepuścił jednego gola... Niska wygrana Belo Horizonte może dziwić, ale goście mieli w meczu wiele szczęścia(m.in. spojenie z główki). Mimo wszystko Rubro-Negro zaskoczyli mnie próbą &quot;handlu&quot;. Szkoda że mają nieudaczników w ataku, bo cierpi na tym cały zespół.
Santos bez Givy(8/2) i Arouci(9/0). W tym widzę dużą szansę gospodarzy, którzy nie mają aż tylu osłabień. Santos może być dość zmęczony, bo grali ostatni mecze wczoraj, więc tak naprawdę mają dwa spotkania w ciągu dwóch dni. Z Porto Alegre do Rio de Janeiro jest 1500 km, to nie mało. ;) Dlatego dziś na luzie zagram bardziej na gospodarzy, choć z chęcią obstawię coś także na live.

START:
13. września 2013, 02:00
PROPOZYCJE TYPÓW:
Flamengo @ 2.05, Pinnacle, stawka 3/6 ✅
Flamengo DNB @ 1.45, BetVictor, stawka 4/6 ✅
Flamengo(-1) @ 3.40, Bet365, stawka 2/6 ⛔
Flamengo wygra różnicą jednego gola @ 3.60, Bet365, stawka 1/6 ✅

BILANS: ✅ 5.55 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Co do meczu w Sao Paulo to myślę, że jednak obecność legendy klubu zmotywuje dziś każdego gracza. Tak jak kapszti napisał, że tyle ludzi wykupiło bilety na mecz i z całych sił będzie dopingowało swoich ulubieńców, tak zapewne każdy piłkarz tego klubu będzie chciał pokazać się nowemu-staremu trenerowi. Wydaje mi się, że dziś taktyka nie będzie aż tak istotna ile motywacja. Ostatnio chyba większość gry bierze na siebie Aloisio i choć jego skuteczność jest mniej więcej na poziomie napastników w lidze Chile to prezentuje się o wiele lepiej niż grał na początku swojej kariery w SPFC. Ganso na środku. No cóż, oby Ramalho szybko się przekonał że Jadson jest o niebo lepszy. Ponte po przejęciu zespołu przez Jorginho nadal gra słabo. Choć trzeba przyznać że ostatni rywale, może poza Lusą byli mega mocni i z takimi nie wstyd przegrać. Lecz ostatni bilans sześciu meczów nie powala. Dawno w lidze (nawet Nautico w tym roku) jakaś drużyna nie przegrała sześciu meczów z rzędu. Dziś, przy tych okolicznościach myślę że będzie (nie)szczęśliwa siódemka. Jeśli Sampa ruszy odważnie do przodu to spokojnie jest w stanie strzelić Ponte dwie bramki.
Sao Paulo over 1,5 @ 1,66 bet365 ⛔ 1-0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cruzeiro-Atletico PR
Świetny mecz szykuje się na Mineirao, bo spotka się lider - Cruzeiro z czwartą drużyną - Atletico PR. Obie ekipy strzelają sporo goli, bo Cruzeiro ma ich na swoim koncie 44 sztuki, a Atletico PR 35, co czyni te dwie ekipy najbardziej bramkostrzelnymi drużynami w lidze. Patrząc na obronę, to Cruzeiro w liczbach wygląda nieźle, bo ledwie 19, a Atletico PR już 25, co i tak nie jest złym wynikiem. Jeszcze na koniec statystyk dodam, że więcej goli w meczach Atletico PR pada, gdy grają na wyjazdach.
A co powiemy o składach? Cruzeiro praktycznie bez osłabień. Vinicius Araujo zdaje się powołany na kadrę U20, a Dagoberto zawieszony na dwa mecze za czerwień z meczu z Vasco, zdaje się. Ale przecież jest w kim wybierać. Jedyny dylemat, co do wyjścia składu, to ponoć Julio Baptista lub Borges. Chociaż moim zdaniem lepiej by było Baptistę dać do drugiej linii w miejsce Evertona Ribieiro, bo ten jakoś gorzej chyba gra ostatnio. No ale tak czy siak, to naprawdę kłopot bogactwa ma Marcelo Oliveira z przodu. Atletico PR z kolei też w najmocniejszym składzie, a w podstawowym składzie zabraknie Paulo Baiera, bo jednak trzeba mu odpoczynku. Mecze, co 3 dni, to jednak dla 38-letniego zawodnika za dużo i kiedyś odsapnąć musi. Ogólnie, to wszystko tam jasne jest, poza pozycją Zezinho. Może zagrać na lewej obronie kosztem Maranhao lub tuż za napastnikami, bardziej po lewej stronie kosztem Felipe i tutaj jest właśnie pytanie, czyim kosztem zagra, a może zasiądzie na ławce. W ataku rzecz jasna Marcelo i Ederson czyli najlepszy strzelec ligi.
Moim zdaniem powinniśmy zobaczyć strzelaninę, a Mineirao w tym sezonie już kilka takowych obejrzało. Cruzeiro u siebie, jak ma jeden mecz z mniejszą ilością goli - ostatnio 1:0 z Fla, to potem ma mecz, w którym pada mnóstwo goli. Atletico PR ostatnio też dwa mecze z mniejszą ilością bramek ale teraz pora na jakiś hokejowy wynik. Nie gram overa 2,5 bo kurs taki sobie, a jak tam ma paść sporo goli, to wolę linię o jednego gola wyższą ale kurs o ile lepszy.
Over 3,5 @ 2,75 Betsson⛔1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians-Goias
Jak Timao grają w domu, to można zakładać, że nie stracą gola, bo obrona w domu, to cudo w ich wykonaniu. 2 stracone gole w 10 spotkaniach, to wynik naprawdę świetny. Gole im strzelali Atletico MG i Botafogo, a więc ekipy, które mają sporo do zaoferowania w ofensywie. Teraz Timao z pełną obroną czyli Alessandro, Gil, Paulo Andre i Fabio Santos. Przed nimi będzie Ralf, który wraca z zawieszenia i w sumie, to jest cały klucz do sukcesu. Liczę na pewniejszą postawę Cassio w bramce, w stosunku, do tego co było przeciwko Botafogo. Goias na wyjazdach ledwie 8 goli, z czego aż 3 z Interem. Niby wraca do składu Walter ale spodziewam się, że Tite tak ustawi taktykę, by sobie nie pograł, bo wiadomo, że jak jego goli zabraknie, to ekipa z centralnej części Brazylii, raczej na zbyt wiele liczyć nie może. Kurs na to zdarzenie naprawdę fajny i myślę, że to lepsze niż granie czystej &quot;1&quot;, bo jak gospodarze mają wygrać, to raczej do zera, a w drugie kolejne 0:0 u siebie, to nie wierzę.
Corinthians wygra do zera @ 2,36 Betsson⛔1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Corinthians - Goias
Typ : Corinthians @ 1,60 Unibet⛔1:2
Niby wraca do składu Walter ale spodziewam się, że Tite tak ustawi taktykę, by sobie nie pograł, bo wiadomo, że jak jego goli zabraknie, to ekipa z centralnej części Brazylii, raczej na zbyt wiele liczyć nie może.
O ile Walter zagra, bo tam gdzie patrze na uol to jest na liście kontuzjowanych. Goias co prawda nawet podobało mi się w meczu na Villa Belmiro z Santosem ale nic z tej ich przewagi nie wynikało. Corinthians po serii słabych meczów powinien wreszcie wygrać i dopisać te 3pkt. Skład w zasadzie optymalny, defensywa kompletna a z przodu wracają Pato i Guerrero. Wiadomo Corinthians minimaliści ale tym razem im zaufam i liczę, że dopiszą trzy pkt do dorobku.

Gremio - Atletico MG
Atletico wreszcie zagrało świetny mecz w środku tygodnia. Rywal tj Coritiba co prawda była osłabiona (bez Alexa) ale wygrana przekonująća i hattrick będącego w wybornej formie Jo. Ostatni tydzień miał kapitalny, gole w reprezentacji z Australią i Portugalią, a potem gole w Brasileirao. Ronaldinho i Fernandinho równiez pokazali się z dobrej strony w tamtym meczu. Po tej wygranej nieco odbili się od dołu stawki, ale trzeba wygrywać dalej i punktować by nie spaść.
Gremio w świetnej formie po zmianie trenera. Dzisiaj bez Klebera a więc dodatkowy atut bo zagrają w ataku Vargas i Barcos. A Vargas w tygodniu dwa razy pokonał Valdesa w towarzyskim meczu Hiszpania - Chile!
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz na Arena Gremio. Zostawiam do typowania na LIVE, ale będe polował na gole, jakiś bts lub over.

Santos - Botafogo
Typ : Botafogo @ 2,60 Unibet✅1:2
Botafogo DNB @ 1,85 Unibet✅
Widziałem kilka ostatnich meczów Santosu. Ciesze się, że wygrywają ale też widzę jak grają i dlatego w dzisiejszym meczu bliżej mi do wygranej Botafogo. Santos daje się spychać do rozpaczliwej defensywy. Ok, potem z tego wyprwoadza zabójcze kontry, ale co po tych kontrach skoro marnują je w sytuacjach 3 na 2 czy 2 na 2 ?! Dalej osłabieni brakiem Montillo i Arouci. Dzisiaj znowu nieudacznik Everton Costa ma zagrać w ataku. W dugiej linii podoba mi się Cicero, ale co on sam może.. Jeżeli Santos ma tutaj zdobyć jakies pkt to pewnie znowu Aranha musi zostać bohaterem jak ostatnio z Internacionalem, a także z Goias gdzie bronił kapitalnie. A przyznam szczerze że po tym grubasku tego nie spodziewałem się. Myślałem, że odejście Rafaela to będzie dramat,a tu proszę.
BOtafogo walczy o tytuł, ostatnio z Corinthians 1:0 ale po dobrej grze, po zmarnowanych wielu okazjach bramkwocyh. Seedorf sam wie jak nie strzelił gola w tamtym meczu. Hyuri znowu błysnął kapitalną bramką, tym razem podcinka nad Cassio. Bota już z Jeffersonem w bramce, skład w zasadzie optymalny. Lodeiro nawet jak gra to nie daje zbyt wiele temu zespołowi w mojej ocenie.
Santos co prawda bez porażki w meczu u siebie jeszcze, ale Bota w takiej dyspozycji to chyba zbyt wymagający rywal. Do tego to 4 mecz dla Santosu w przeciągu 7 dni.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Coritiba - Bahia

Do składu Coxy wraca kapitan Alex. Już nie raz wiele osób podkreślało, co ten zawodnik znaczy dla drużyny. Wygrał mecz z Sao Paulo. Najpierw dobił strzał odbity przez Rogerio Ceniego, a następnie sam wymierzył sprawiedliwość po faulu na nim i w swoim stylu lewą nogą zdobył ładną bramkę z rzutu wolnego. W czwartkowym meczu z Atletico MG nie wystąpił i od razu widać było jego brak bo Coritiba poległa w Belo Horizonte 3-0. Jednak to był wyjazd a na obcych stadionach Coxa radzi sobie o wiele słabiej niż u siebie. Różnica pomiędzy punktami zdobytymi u siebie i na wyjeździe jest spora: 21-7. Jednak przede wszystkim gra drużyny wygląda całkiem inaczej. Na Couto Pereira zawodnicy biało-zielonych od początku przejmują kontrolę nad piłką i starają się jak najwięcej atakować bramkę przeciwnika. Na wyjazdach zespół się cofa, co skutkuje stratą goli. Jeśli chodzi o nieobecnych to ich lista od kilku meczy jest podobna. Victor Ferraz, Deivid, Junior Urso, Leandro Almeida to zawodnicy którzy od jakiegoś czasu nie grają. Natomiast Escudero, Willian i Geraldo to osłabienia ostatniego tygodnia(dwaj pierwsi pauzują za kartki).
Bahia po świetnym starcie sezonu, gdzie byli w czołówce teraz bardzo spuścili z tonu i w ostatnich czterech meczach zdobyli zaledwie punkt. Mają już tylko 2 punkty przewagi nad Portuguesą, która jest w strefie spadkowej. Za kartki nie wystąpi najlepszy snajper zespołu Fernandao - strzelec ośmiu bramek. Drugi Marquinhos (3 gole) także nie zagra, tyle że on już od trzech meczy leczy kontuzję. Muszę przyznać, że dawno nie oglądałem meczu z udziałem tej drużyny więc wiele nie mogę powiedzieć o jej grze. Jednak po suchych wynikach można wnioskować, że nie wygląda ostatnio to najlepiej, dlatego myślę że warto zagrać coś w stronę graczy z Kutyryby.

Coritiba @ 1,83 ⛔ 2-2


Vitoria - Nautico

Wg mnie trochę wysoki kurs na zwycięstwo Vitorii z Nautico. Oczywiście, w ekipie Vitorii jest trochę kontuzji, jednak w podobnym stanie personalnym udało się zremisować ostatnio dwa mecze z dobrymi rywalami czyli z Interem i Atletico MG. Trener Ney Franco, który od trzech meczów prowadzi zespół wiele nie zmienił w składzie w porównaniu do swojego poprzednika Caio Juniora. Oczywiście, nie ma dużego pola manewru, bo kilku ważnych graczy jest kontuzjowanych, ale gra Vitorii w meczu z Interem mogła się podobać. Nie przestraszyli się rywala i nawet gdy wygrywali 1-0 to szli do przodu a Renato Caja miał świetną okazję do strzelenia na 0-2. Bardzo dobry mecz rozegrał strzelec dwóch bramek Luis Caceres. I obie były bardzo ładne. Najpierw lob z 16 metrów nad Alissonem, a następnie uderzenie z powietrza z 20 metrów nie do obrony.
Co do Nautico, to chyba największy rozgłos zdobył ostatnio bramkach Gideao po meczu z Corinthians, w którym podobno bronił w sytuacjach w których nie powinien obronić. I wśród graczy tego zespołu na nim trzeba zakończyć pochwały. Bo wszystko wskazuje na to że drużyna z Recife z hukiem spadnie z ligi. Nawet w meczach na swoim stadionie nie są w stanie przeciwstawić się rywalom. Oglądałem mecz na Pernambuco z Sao Paulo i gospodarze prezentowali się fatalnie. Mieli może ze dwie w miarę dobre okazje bramkowe w całym meczu. Na dodatek po meczu z Timao kontuzji nabawił się najlepszy strzelec zespołu Rogerio i znowu (tak jak z Gremio) nie zagra. Również nie zagra obrońca Leandro Amaro. Nautico w tej chwili prezentuje poziom drużyn ze środka tabeli w drugiej lidze Brazylii i raczej nic nie wskazuje na to żeby nagle zawodnicy Levi Gomesa zaczęli seryjnie zdobywać punkty.

Vitoria @ 1,8 bet365 ✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cruzeiro-Botafogo
Przed nami mecz na szczycie czyli spotkanie lidera z wiceliderem. Cruzeiro w najmocniejszym składzie, a do tego na ławce będą dostępni Dagoberto i Vinicius Araujo, a pamiętajmy, że są jeszcze Julio Baptista i Lucca, a więc pole manewru względem ofensywy, jest naprawdę ogromne. Cruzeiro niezwykle mocne w ofensywie, chociaż niby ostatnie dwa mecze domowe wygrane zostały w stosunku 1:0. Pamiętajmy jednak, że w obu tych spotkaniach powinno paść dużo więcej bramek ale na przeszkodzie stawały skuteczność oraz kobiety z chorągiewkami na liniach, które nie wiedzą, co to spalony(jak wszystkie kobiety)... Botafogo z jedną absencją ale za to poważną. Za kartki pauzuję Doria czyli podstawowy stoper. Chłopak jeszcze nie ma skończonych 19 lat ale to lider defensywy, a jego miejsce musi zająć Andre Bahia, który w tym sezonie, gra rzadko ale jeśli już, to wydaje mi się, że nie jest taki pewny. Do składu wraca z kolei Lodeiro, który ku mojemu zaskoczeniu ma zastąpić Hyuri&#39;ego. Rozumiem, że reprezentant Urugwaju, to gwiazda zespołu ale Hyuri rozegrał, do tej pory 4 spotkania - 271 minut - i zdobył 3 gole oraz asystę czyli wynik naprawdę kapitalny. Poza tym Seedorf, Rafael Marques i Elias, to gwarant gry ofensywnej Fogao. Jak dla mnie zapowiada się super spotkanie i liczę na gole z obu stron, podobnie jak, to miało miejsce w pierwszej rundzie w Volta Redonda, gdy Botafogo wygrało 2:1. Jeśli ktoś chce więcej o meczu, to zapraszam: http://www.radiobrazylia.pl/hit-nad-hitami-zapowiedz-meczu-cruzeiro-botafogo/
BTS @ 1,70 Betsson⛔3:0 - kompromitacja Seedorfa i mistrzostwo odjeżdża...

Sao Paulo-Atletico MG

Obie drużyny już chyba na co raz lepszej drodze i w tabeli powoli pną się w górę. Sampa, co prawda dopiero dwa zwycięstwa z rzędu, a z kolei Atletico MG w ostatnich 9 meczach ma bilans 4-5-0, który może robić wrażenie, patrząc przez pryzmat ich poprzednich gier. Co prawda obie drużyny dzieli 6 pozycji w tabeli - Atletico MG 10 miejsce, Sao Paulo 16 - to różnica punktowa wynosi ledwie 4 &quot;oczka&quot;. Sampa, co prawda w dwóch ostatnich spotkaniach nie straciła gola ale też i rywale niewiele ku temu zrobili. Dzisiaj obrona Sampy będzie miała ciężej, to tez i atak musi się mocniej postarać. Najprawdopodobniej w ataku zobaczymy Luisa Fabiano i Wellitona, a za nimi Jadson i Ganso czyli praktycznie optymalne zestawienie(nie licząc Ganso) w ofensywie. Z drugiej strony Atletico MG, które powoli zaczyna się rozpędzać ale chyba na więcej, niż miejsce na podium ciężko im liczyć, wobec 18pkt straty w tabeli, jakie mają do Cruzeiro. W ofensywie są Ronaldinho, Diego Tardelli oraz będący w świetnej formie Fernandinho i Jo. Jak więc widzimy z obu stron jest sporo ciekawych graczy z przodu, zatem liczę na ofensywy mecz i gole z obu stron i tutaj moim zdaniem jest value, bo kurs w granicach 1,95-2,00 to naprawdę niezła opcja.
BTS @ 1,95 William Hill⛔1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vasco-Vitoria
Oj poniosło bukmacherów i to mocno, z tymi kursami na Vasco. Przecież są w strefie spadkowej, perspektywy na wyjście z niej niby są ale przed sezonem było wiadomo, że lekko im nie będzie z tymi problemami finansowymi i kadrowymi, a tutaj na nich taki kurs. Gdyby grali z Nautico, to zgoda ale tu rywalem jest Vitoria. Owszem goście bez Biancucchiego ale ten ostatnio mniej grał, więc zdążyli się przyzwyczaić. Jest Dinei, który swoje zrobi, są Renato Caja, Escudero czy Marquinhos więc też wielkiej biedy nie ma. Z bokami obrony były kłopoty ale są już jakiś czas Ayrton(ex gracz Coritiby) i Juan(ex gracz Santosu) więc też wygląda, to normalnie. Do tego Vasco w ostatnich 8 spotkaniach ma bilans 1-3-4, a jedyne zwycięstwo odnieśli nad najsłabszym w stawce Nautico. Vitoria ostatnio ograła Nautico ale wcześniej też remisy z Interem i Atletico MG więc wyniki nie najgorsze. Wiadomo, że na wyjazdach, to gorszy zespół niż na Barradao ale zapewne gdyby mecz był w Salvadorze, to na Vitorie kurs nie doszedłby do 2,00... A skoro tutaj na x2 mamy 2,25, to aż szkoda nie zagrać, bo value jak cholera, a mecz taki 50/50.
Vitoria lub X @ 2,25 William Hill✅1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
N 3

norbis

Użytkownik
Portuguesa - Nautico

Portuguesa ma szansę wyjść z grupy spadkowej, przyjeżdza do nich drużyna zajmująca ostatnią lokatę, z 9 pkt ma koncie (1-1-8 na wyjeździe). U gospodarzy braknie jednego napastnika z podstawowego składu, u gości Nie sądzę aby Portuguesa zmarnowała taką okazję.

Pobieram 1.45 na gospodarzy - Bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 3

hugoboss24

Użytkownik
Vitoria vs Gremio
VITORIA bez MICHEL 16 , MAXI BIANUCCHI 18/8 TOP SOCCER, CACERES 19/3 , NETO CORUJA 7, FABRICIO 11, NINO PARAIBA 7, MANSUR 3, DEOLA 0, ANDRE LIMA 1, DANILO TARRACHA 12
GREMIO BEZ GABRIEL 8, WERLEY 18
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Corinthians DNB - Cruzeiro 2,05 pinnacle NO BTS 1,8 bet365 DW 1-0 WH
Ja wiem, że Corinthians nie wygrał od kilku kolejek, a goście mają wielką formę i idą po tytuł.
Ostatnie wyniki między tymi ekipami są ciekawe, nie zauważyłem tego dopiero teraz,
dlatego gram znowu licząc na współpracę.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Nautico Recife - Coritiba 2 2,34 Pinnacle Sports 3-0

Coritiba źle zaczęła rundę rewanżową, nie wygrywając do tej pory żadnego spotkania, na 4 mecze raz wysoko przegrali, pozostałe trzy mecze remisując. Nautico Recife to w tym sezonie chłopiec do bicia, mają zaledwie 11 punktów na koncie i nie mają żadnych szans na wyjście z miejsc spadkowych, gdyż do 16 miejsca gwarantującego pozostanie w Serie A tracą 16 punktów. Nautico na własnym terenie legitymuje się bilansem 1-3-7 zaś Coritiba na wyjazdach 1-5-5. Patrząc na bilanse obydwu zespołów trudno oceniać który zespół jest faworytem tego spotkania. Nautico swój ostatni mecz wygrali 28 lipca (3-0 z Internacional) i od tego czasu praktycznie zapomnieli jak się strzela bramki, w 7 kolejnych meczach u siebie strzelili zaledwie 1 bramkę, tracąc aż 11 i zdobywając 2 punkty. Jest to zdecydowanie najsłabsza drużyna obecnego sezonu i nie sądzę aby mogli pokonać drużynę dużo lepszą od siebie. Coritibie potrzebne są natomiast punkty, drużyna walczy o występ w Copa Sudamericana a ścisk w tabeli jest dość duży, różnica punktowa między 6 a 13 miejscem to zaledwie 3 punkty, dodatkowo Sao Paulo które wyszło ze strefy spadkowej też będzie walczyło o to by ten sezon nie był do końca stracony i powalczą jeszcze o południowoamerykański puchar, jest jeszcze mistrz kraju Fluminense, który zaczyna grać coraz lepiej i cel ten sam co Sao Paulo. Dla drużyny gości jest to najlepsza okazja do zwycięstwa i do przełamania złej passy rundy rewanżowej jak i również złej passy na wyjazdach gdyż nie wygrali od 5 spotkań a gorszego rywala już mieć nie będą. Podsumowując, zespół Nautico Recife nie jest zdolny jak na razie do zwycięstwa z lepszą drużyną, ostatnio grają u siebie fatalnie i nic nie wskazuje by miało to się zmienić natomiast Coritiba potrzebuję punktów najlepiej 3 by powalczyć o Copa Sudamericana no i oczywiście o to by nie spaść do 2 ligi, gdyż różnica między nią a miejscem spadowym to tylko 6 punktów i dlatego nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z najsłabszą drużyną obecnego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom