>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2012

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Po półtoramiesięcznej przerwie wracamy do rozgrywek brazylijskich. Już w tym tygodniu zaczynamy rozgrywki stanowe. Najpopularniejsze rozgrywki to jak zawsze Paulistao, czyli rozgrywki stanu Sao Paulo. Tytułu bronić będą piłkarze Santosu. W poprzednim sezonie do Paulistao Serie A2 spadły 4 drużyny: Santo Andre, Noroeste, Prudente i Sao Bernardo. W zamian awans do pierwszej ligi uzyskały: Comercial, XV de Piracicaba, Catanduvense i Guarani. W rozgrywkach występuje 20 drużyn. Pierwsza faza to runda ligowa, gdzie każdy gra z każdym. Druga faza to play-offy o zwycięstwo pomiędzy najlepszą ósemką. Do drugiej ligi spadają cztery najgorsze zespoły. Faworytami kluby z wielkiej czwórki (SPFC, Corinthians, Santos, Palmeiras), ale trzeba pamiętać, że nie każdy traktuje poważnie te rozgrywki. W tym roku do rozgrywek na większym luzie powinny podejść drużyny Santosu i Corinthians, które mają w tym samym czasie dużo ważniejszy turniej - Copa Libertadores. Za to Sao Paulo i Palmeiras mają sporo do udowodnienia po nieudanym sezonie ligowym.
Rozkład pierwszej kolejki na najbliższy weekend:
Zapraszam do dyskusji.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie mam ochoty pisać długiego wstępu odnośnie Paulistao 2012, bo tutaj poza tym, że głównymi faworytami są ekipy wielkiej czwórki czyli Palmeiras, Corinthians, Santos i Sao Paulo to nic nowego. Poza tym ciekawe jak się spiszą dwaj beniaminkowie Serie A czyli Portuguesa i Ponte Preta. Poza tym nie można skreślać ekip takich jak Guaratingueta, Guarani, Bragantino czy Sao Caetano, bo to ekipy drugoligowe więc też mogą wiele namieszać.
Odnośnie pierwszej kolejki, to na najciekawsze spotkanie wysuwa nam się mecz Braga-Palmeiras oraz Sao Caetano-Ponte Preta. Jednak to dopiero w niedziele wieczorem, a w sobotę grać będzie aktualny mistrz kraju czyli Corinthians oraz Santos, który celuje w trzecie z rzędu zwycięstwo w Paulistao. Co do analiz to jedziemy:
Corinthians-Mirassol
Na dzień dobry Timao witają u siebie Mirassol czyli ekipę, która rok temu co ciekawe zajęła wysokie miejsce 7, dzięki czemu mogli zagrać w 1/4 finału ale tam przegrali z Palmeirasem 2:1. Jak patrzyłem na skład Mirassolu to można tam znaleźć kilku ciekawych graczy jak choćby bramkarz Fernando Leal, który ostatni rok spędził w Vitorii, środkowy obrońca Igor(ostatnio Sport Recife) czy lewy obrońca Marcio Careca pozyskany z Vasco da Gama. W ataku poznaję Malaquiasa oraz Borebiego. W pomocy mają też ciekawych graczy jak Luciano Sorriso, Acleisson czy Xuxe, który powinien prowadzić ich grę ofensywną. O Corinthiansie wiemy dużo, bo przecież to aktualny mistrz kraju jak już pisałem. Z nowych graczy jednak w sobotni wieczór tylko Elton załapał się do kadry meczowej, a poza tym Cassio, Felipe, Vitor Junior czy Gilsinho jeszcze muszą poczekać na swoją szansę. W podstawowym składzie zaskoczeniem może być brak Danilo ale tacy gracze jak Ralf, Paulinho i Alex też poziomu nie zaniżą. Co do meczu to spodziewam się raczej zwycięstwa gospodarzy ale skoro wychodzi taki sam skład jak w sezonie 2011, mamy tego samego trenera, początek niezbyt atrakcyjnych dla nich rozgrywek i mało atrakcyjnego rywala to myślę, że jednak tutaj się nie będą wysilać i dlatego warto poszukać jakichś wyższych dodatnich handi na gości albo underów.
Corinthians: Julio Cesar; Alessandro, Leandro Castan, Paulo Andre, Fabio Santos; Ralf, Paulinho, Alex; Emerson, Willian, Liedson
Moje typy:
Corinthians @ 1,40 Bet365✅2:1
Under 3,5 @ 1,40 SB✅
Mirassol under 0,5 @ 2,10 SB
⛔

XV de Piracicaba-Santos
Co do Santosu to niby tutaj kurs zdecydowanie przyjemniejszy dla stawiających na gości ale z drugiej strony to jednak Peixe zagrają rezerwami. Ma to związek, z tym że gracze po Klubowych MŚ dostali dłuższe wolne i jeszcze nie są w pełni gotowi do gry, po długim poprzednim sezonie, a przecież już niedługo Libertadores, gdzie będą bronić tytułu z resztą podobnie jak i tutaj w Paulistao. Dlatego w tym meczu z tego co czytałem poprowadzić ma ich Tata czyli asystent Muricy&#39;ego Ramalho. Skład rezerwowy ale tacy gracze jak Ibson, Alan Kardec czy Renteria to nie są anonimowi zawodnicy, a jeśli dodamy do tego młodych zdolnych czyli Felipe Andersona czy Andersona Carvalho to mamy obraz całkiem ciekawego teamu. Ja mam ochotę się im przyjrzeć, gdyż ci zawodnicy zagrają na maksa by w pełni wykorzystać daną im szansę, a przecież wielu zawodników wybiło się w stanówkach. Odnośnie gospodarzy tego spotkania to ich skład na papierze odbiega trochę od tego jaki ma chociażby Mirassol. Na dobrą sprawę to najciekawszym zawodnikiem tego zespołu jest Anailson czyli były gracz Atletico Goianiense, który wiele występów zaliczył w Serie A. Poza tym jeszcze dostrzegam Argentyńczyka, Gustavo Savoie, który przyszedł z chilijskiego Deportivo Concepcion(druga liga). XV de Piracicaba to beniaminek Paulistao, dlatego też spodziewam się, że będą chcieli postawić się wielkiemu Santosowi ale na pewno nie wyjdą i nie zagrają do przodu, bo to się skończy tragicznie dla nich. Myślę, że też to będzie taki spokojny mecz ale Santos raczej powinien wymęczyć jakieś 1:0/2:0.
Santos: Aranha; Maranhão, Bruno Rodrigo, Vinícius Simon e Emerson ; Anderson Carvalho ,Ibson e Felipe Anderson ; Tiago Alves, Alan Kardec e Rentería
Moje typy:
Santos @ 1,727 SB⛔1:1
Under 3,5 @ 1,40✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Portuguesa-Paulista
Ostatnim spotkaniem sobotnim w jakim zdecydowałem się oddać mój typ jest spotkanie na Estadio Caninde. Moim zdaniem to najciekawiej zapowiadające się starcie meczów sobotnich, gdyż Portuguesa, która dopiero co awansowała do Serie A będzie podejmować Pauliste, która w 2011 podobnie jak rok wcześniej wygrała Copa Paulista. W poprzednim sezonie obie ekipy były blisko siebie w końcowej tabeli, gdyż Portuguesa zajęła 8 miejsce, a Paulista była dwie pozycje niżej w tabeli. Oczywiście faworytem dzisiejszego starcia są gospodarze, którzy na pewno mają chrapkę na jakiś sukces w rozgrywkach stanowych i nie są to tylko marzenia, bo na pewno stać ich na to.
Portuguesa to jak już pisałem tegoroczny beniaminek Serie A ale moim zdaniem skład jak na beniaminka mają całkiem ciekawy, który może wiele namieszać w lidze ogólnokrajowej, a zwłaszcza w stanowej. Przed sezonem udało się dokonać wiele transferów do klubu, z których wiele to wypożyczenia ale tacy gracze jak Rodriguinho(Flu), Vandinho(ostatnio Al-Arabi, a wcześniej znany z gry i goli w Avai), Poza tym jeszcze tacy gracze jak Leo Silva(Guaratingueta) który jest znakomity w odbiorze piłki oraz jeszcze warto wspomnieć o Maylsonie z Gremio i Tarcie z Fluminense. Dokładając do tego, że w składzie było już wielu ciekawych graczy to mamy naprawdę niezły zespół, który moim zdaniem stać nawet na półfinał. Trenerem pozostał Jorginho, który wygrał z Lusa, Serie B dwa miesiące temu. Co do napastników to najbardziej powinni liczyć na Ananiasa i Edno(były gracz Wisły Kraków), którzy w sezonie ligowym strzelili odpowiednio 12 i 13 bramek i byli w czołówce klasyfikacji strzelców.
Paulista to może aktualnie nie jest mocny klub ale przecież kilka lat temu wygrali Copa do Brasil, a przecież w tym klubie grali tacy gracze jak Marcio Mossoro(obecnie Braga), Indio(obecnie Internacional), Nene(PSG), Rever(Atletico MG) czy Victor(Gremio). Tak więc widać, że przez ten klub przewinęło się kilku ciekawych graczy, którzy teraz stanowią o sile w dobrych klubach, nie tylko tutaj w Brazylii ale i w Europie. Aktualnie jednak nie ma tutaj zbyt ciekawych graczy, o których można by powiedzieć, że mają duże szanse na zrobienie kariery ale nie wykluczone, że ktoś się objawi. Z tego co przejrzałem kadrę to mamy chociażby zawodnika takiego jak Rychely znanego z gry chociażby w Santo Andre, a pamiętam, że w poprzednim sezonie rozegrał również kilka spotkań w barwach Santosu. W kadrze jest też wielu graczy, którzy albo są wychowankami Sao Paulo albo mieli kontakt z tym zespołem. Przyczyna bardzo prosta, gdyż trenerem tego zespołu jest Sergio Baresi znany z pracy z młodzieżą właśnie w SPFC, a przecież po zwolnieniu z pracy Ricardo Gomesa to on był przez kilka spotkań tymczasowym pierwszym trenerem SPFC, a więc to świadczy o jakiejś klasie tego trenera. Jednak do tej pory nie miał on właściwie poza tym epizodem styczności z trenowaniem seniorów i ich prowadzeniem więc jak będzie wyglądała Paulista pod jego wodzą to ogromna zagadka.
Faworytem tego spotkania, co by nie mówić jest Portuguesa ale buki jakoś tego specjalnie nie dostrzegają i dają nam dość wysoki kurs na Luse i myślę, że byłoby grzechem nie spróbować na nich zagrać, tym bardziej, że na Caninde powinni wygrywać większość spotkań.
Portuguesa: Weverton; Luís Ricardo, Leandro Silva, Renato e Marcelo Cordeiro; Léo Silva, Boquita, Henrique e Edno; Rodriguinho e Vandinho
Paulista: Vagner; Eduardo, Junior Alves, Diego Ivo e Reinaldo; Wellington, Madson, Dener e Danilo Gomes; Ricardinho e Renan Marques
Moje typy:
Portuguesa @ 1,571 SB⛔0:2
Portuguesa over 1,5 @ 1,60⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W meczach o 20 na razie dwie niespodzianki, więc może w późniejszej sesji uda się je ominąć. Dzisiaj gram tylko Santos, który opisał już Kapszti, a ja się z nim zgadzam.
XV de Piracicaba - Santos: Santos DNB (1.50 Bet365) zwrot
Santos gra rezerwami i dobrze, bo gwiazdeczkom nie chciałoby się grać, a zmiennicy walczą o pierwszy skład. Poza tym nie wiem czy można mówić o rezerwach skoro gra tu np. Ibson, Renteria czy Alan Kardec, czyli zawodnicy, którzy jeszcze niedawno grali w porządnych europejskich klubach. Z pozostałych zawodników sporo jest już znanych z występów w Santosie w czasie nieobecności najlepszych. Wszyscy mają ogromną motywację, bo mogą się pokazać i wejść do podstawowej jedenastki na dłużej. Dzisiejszy skład Santosu dużo lepszy od noł nejmów gospodarzy, a jeżeli są zmobilizowani i mają o co grać, to kurs mi jak najbardziej pasuje. Warto zwrócić uwagę, na to, że Santos najlepiej zawsze wychodzi na stanowych. Inni zaliczają mnóstwo wpadek, a oni często grają zmiennikami, muszą się oszczędzać przed CL i dzięki temu mają lepsze wyniki. W dwóch ostatnich sezonach Paulistao przegrali tylko 5 spotkań (faza ligowa, w sumie na 38 spotkań), w tym porażki z klubami z wielkiej czwórki i tak naprawdę tylko raz z Mogi Mirim zaliczyli większą wpadkę. Według mnie są najrówniejszą drużyną na stanowe i mogą powalczyć o trzeci tytuł pod rząd.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Bragantino - Palmeiras
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,95
Tobet✅1:2
O tym, że decyduje się za typem na powyżej 2,5gola przeważyło kilka powodów. Po pierwsze historia potyczek obu zespołów bo jakby utwierdziło mnie tlyko w przekonaniu do tego typu. Bo ważniejszy był brak Marcosa ( jak wiemy emerytura już ) i Deoli w bramce. Między słupkami teraz Bruno. Deola zawieszony dodam dla uzupełnienia informacji.
Ponadto Palmeiras bez Scolariego na ławce bo ten też zawieszony, już nawet nie pamiętam przez jaki epizod.. Mówi się, że Valdivia przepracował udanie okres przygotowawczy i jest w dobrej formie, a potencjał ma ogromny więc oby to był jego rok bo fajnie się Chilijczyka ogląda w akcji.
O gospodarzach mogę tylko powiedzieć tyle, że przed rokiem zajęli 15msc w Pauliscie, a wcześniej 16 pozycja. W dadatku to taka radosna ekipa. Średnio tracili tak po 2gole na mecz. W meczach u siebie jednak byli groźni dla każdego. MNiemam więc, że coś strzelą, a Palmeiras zagra dobrze i powtórzy się wynik z którychś ostatnich gier tych zespołów kiedy to padały wyniki 3:0, 3:2, 2:1 czy 5:2. Nie mam nic przeciwko. Lekko to gram bo wiadomo to Paulista ;)
BRAGANTINO : Rafael; Murilo Henrique, André Astorga e Luis Henrique; Victor Ferraz, Serginho, Wellington, Fernando Gabriel e Léo Jaime; Romarinho e Giancarlo
PALMEIRAS : Bruno, Cicinho, Leandro Amaro, Henrique e Juninho; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Tinga e Valdivia; Maikon Leite e Ricardo Bueno.

VS
Sao Paulo - Botafogo SP
Typ : Sao Paulo @ 1,30 Tobet✅4:0
Paulista to pierwszy z celów dla Sao Paulo na ten sezon. Skład jest bardzo mocny i brakuje tylko wyników. Myślę, że udanie zainaugurują rozgrywki w tym roku. WKleje tylko skład bo nie ma się co tu rozwodzić nad tym, kurs jasno pokazuje faworyta. Ostatnio gdzieś czytałem, że Jadson przechodzi też do Sao Paulo, ale dzisiaj go jeszcze nie zobaczymy prawdopodobnie, bynajmniej nie widze go w składzie a nie mam już czasu by się dokopywać tej informacji..
SAO PAULO : Denis; Piris, João Filipe, Rhodolfo (Edson Silva) e Cortês; Wellington, Denilson, Lucas e Cìcero; Fernandinho e Luis Fabiano​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jakoś szczerze powiedziawszy nie mam zbytnio pomysłu na Paulistao, bo jakoś boję się tej ilości niespodzianek ale jeden typ wpadł mi w oko:
Guaratingueta-Corinthians(-1) X(Corinthians wygra 1 golem) @ 3,75 SB
Wybrałem taki oto typ, gdyż Corinthians po mimo swojej ogromnej siły wynikającej z ich mocnego i wyrównane składu bardzo lubią wygrywać tylko 1 bramką. W poprzednim sezonie ligowym na 21 zwycięstw aż 16 było różnicą jednej bramki... Jak na mistrza to trochę dziwne ale jak widać nie idą na jakieś pogromy, tylko zadowalają ich jedynie 3pkt. Ostatnio czyli w pierwszej kolejce Paulistao po ogromnych męczarniach wygrali u siebie z Mirassolem 2:1 czym tylko potwierdzili fakt, że to po prostu ich żywioł. Dzisiaj nie zagrają 4-3-3 jak zwykle ale na papierze wygląda to na 4-4-2, chociaż moim zdaniem Alex może stanowić takiego trzeciego napastnika. Guaratingueta w pierwszej kolejce przegrała na wyjeździe aż 3:0 z Ituano ale rozgrywki stanowe mają to do siebie, że gdy w jednej kolejce jakaś ekipa gra słabo, to w następnej zalicza jakieś dobre spotkanie. Dzisiaj na pewno nastawią się na obronę więc też łatwo gościom nie będzie ale myślę, że warto zagrać taki zakład, gdyż kurs na to mamy olbrzymi.
Guaratinguetá
Jaílson; Pio, Padovani, Vagner e Fabio Gaúcho; Everton, Daniel, Aloísio e Marcinho; Thiago Cunha e Charles (Gercimar)
Corinthians
Julio Cesar; Alessandro, Chicão, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Paulinho, Danilo e Alex; Emerson e Liedson
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

W FC Sao Paulo aktualnie wszyscy żyją negocjacjami dotyczącymi pozyskania wychowanka Internacionalu Porto Alegre, a aktualnie grającego w hiszpańskim Villareal Nilmara. Na razie za dużo nie wiadomo, tylko to że omawiano ewentualną kwotę wynagrodzenia. Jednak to podpisania kontraktu podobno jeszcze trochę brakuje a już za niecały tydzień okienko transferowe zostanie zamknięte.
W dzisiejszym meczu Sampa zagra na wyjeździe z Oeste. Gospodarze w pierwszej kolejce przegrali 1-2 z tegorocznym beniaminkiem a grającym w Serie B zespołem Guarani. Sao Paulo natomiast na Morumbi pokonało Botafogo SP 4-0, a wynik mógłby być co najmniej dwa razy bardziej okazały gdyby nie popisy Fernandinho w ataku. Na pewno po meczu dostało mu się od Emersona za jego samolubne próby zdobycia goli, podczas których gdy w polu karnym stało dwóch jego kolegów z zespołu i jeden obrońca, ten kiwał, kiwał aż stracił piłkę. Na koniec Luis Fabiano i Lucas &quot;odwdzięczyli&quot; się koledze i mu nie podawali. Dziś także &quot;bohater&quot; niedzielnego meczu jest w podstawowej jedenastce i jestem ciekawy jak dziś będzie wyglądała współpraca w linii ataku. W meczu z Botafogo bardzo pozytywnie wypadł debiut Edsona Silvy pozyskanego z Figueirense. W obronie co prawda nie miał za dużo pracy, ale w polu karnym rywali, po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i wolnych bardzo dobrze się odnajdywał i zdobył bramkę. A jego radość po strzeleniu gola w debiucie była fajnym momentem w meczu. Dziś także wybiegnie od początku meczu, lecz będzie miał więcej okazji do pokazania swoich umiejętności w defensywie. Oeste będzie na pewno bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Botafogo, ale Sao Paulo w przeciwieństwie do innych drużyn nie walczy w tym roku o CL więc będą skupieni na rozgrywkach stanowych i powinni sobie poradzić z klubem z miasta Itapolis.
Dodam tylko że w bramce Tricolor zabraknie Rogerio, który leczy kontuzję barku, nie może grac Jadson, który nie jest w najlepszej formie fizycznej (oby nie było z nim tak jak z Luisem Fabiano, który dopiero w połowie roku zaczął wchodzić do składu a przeszedł w podobnym czasie do klubu co Jadson).
Oeste: Zé Carlos; Adriano, Gualberto, Maurício e Osvaldir; Dionísio, Batista, Roger e Fernandinho; Mazinho e Tadeu
Sao Paulo: Denis; Piris, Rhodolfo, Edson Silva e Cortez; Wellington, Denilson, Lucas e Cícero; Fernandinho e Luis Fabiano.
Sao Paulo @ 1,66 ✅ 2-3
Sao Paulo over 1,5 @ 1,66
✅
over 2,5 @ 1,8 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Sao Caetano
Za nami dwie kolejki Paulistao i póki co 6pkt ma na swoim koncie Sao Paulo oraz bilans bramkowy 7:2. Jak więc widać mają się póki co dobrze i strzelanie goli przychodzi z dużą łatwością, z tego co słyszałem to gdyby Fernandinho nie cudował to mogłoby być o wiele więcej bramek. Ale jak widzę cały skład SPFC to aż boję się pomyśleć, co będą robić z rywalami, gdy będą w najwyższej formie. Posiadanie takich zawodników jak Lucas, Luis Fabiano, Wellington, Denilson czy wielu wielu innych znakomitych graczy to po prostu skarb dla trenera. A przecież jeszcze w składzie na dzisiejszy mecz nie mamy Jadsona czy Casemiro... Sao Caetano zaczęło od wygranej na własnym boisku z Ponte Pretą 1:0 ale już w środku tygodnia zremisowali z Linense 3:3 i na pewno trener Marcio Araujo miał nad czym myśleć jeśli chodzi o defensywnę, bo jeśli z SPFC zagrają podobnie w obronie to mogą dostać kilka razy więcej tych bramek... Może analiza nie zbyt długa ale moim zdaniem nie ma się tu nad czym rozwodzić tylko po prostu grać na SFPC i ich bramki, gdyż obecnie są w dobrej formie.
Sao Paulo: Denis; Piris, Rhodolfo (João Filipe), Edson Silva e Cortez; Denilson, Wellington e Cícero; Lucas, Luis Fabiano e Fernandinho
Sao Caetano: Luiz; Daniel, Preto Costa, Eli Sabiá e Diego; Augusto Recife, Moradei, Anselmo e Marcelo Costa; Betinho e Geovane
Moje typy:
SPFC @ 1,40 SB✅2:1
SPFC over 1,5 @ 1,40✅
SPFC over 2,5 @ 2,375⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Mecz Paulista-Santos odbędzie się na zamknięcie 3 serii spotkań w Paulistao i zapowiada się na hit tej kolejki. Po dwóch kolejkach komplet 6pkt miały Sao Paulo, Corinthians i te ekipy nie dziwiły w tym fakcie, ale już komplet po stronie takich ekip jak Mogi Mirim i Paulista już jak najbardziej. Paulista w pierwszej kolejce pokonała przecież Portuguese czyli beniaminka Serie A i to 2:0 na wyjeździe. Pamiętam, że wtedy typowałem przeciwko graczom Paulisty ale wspomniałem fakt, że trener Sergio Baresi może tutaj coś ciekawego zrobić, no i jak widać miałem trochę racji. 5:0 to bilans bramkowy po dwóch kolejkach ale dzisiaj moim zdaniem bardzo ciężko będzie zachować Vagnerowi po raz trzeci czyste konto, gdyż Santos jak będzie musiał się spiąć to swoje zrobi czyli coś tam strzeli. Póki co Santos ma 4pkt na swoim koncie, jednak te rezerwy, które grają mnie osobiście nie przekonują. Jedynie Alan Kardec prezentuję wysoki poziom, gdyż póki co strzelił wszystkie 3 bramki dla Peixe. Póki co stracili tylko 2 bramki ale XV de Piracicaba powinna im strzelić ze 2 tyle sama, a i Ituano też swoje okazje miało. Ciekawe właśnie czy Paulista podoła temu zadaniu i pokona Aranhe kilkukrotnie? W mojej ocenie możemy się spodziewać naprawdę ciekawego spotkania, gdyż jak widać Paulista ma mocny początek, a tym bardziej zepną się na Santos, nawet po mimo faktu, że większość zawodników normalnie by nie grała, to jednak nazwa zrobi swoje, a Santos też tutaj będzie musiał się wysilić jeśli chcą zrobić dobry wynik.
Paulista: Vagner; Samuel Xavier, Júnior Alves, Diego Ivo e Reinaldo; Wellington, Madson, Dener e Danilo Gomes; Ricardinho e Renan Marques
Santos: Aranha; Maranhão, Vinícius, Bruno Rodrigo e Emerson; Anderson Carvalho, Ibson, Felipe Anderson e Alan Kardec; Tiago Luís e Rentería
Moje typy:
BTS @ 1,45 SB
Over 2,5 @ 1,615
Paulista over 1,5 @ 2,25
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Gremio Catanduvense podejmować będzie na własnym stadionie Palmeiras Sao Paulo. Mecz ten będzie pożegnaniem dla asystenta trenera Scolariego - Flavio Murtosy. Znowu będzie prowadzić zespół, bo Scolari dalej jest zawieszony.
Nie widziałem w tym roku meczu Verdao, ale po wynikach można powiedziec że nie jest źle, znając zaangażowanie niektórych zespołów do rozgrywek stanowych. Wygrana z Bragantino i remis z beniaminkiem Serie A Portuguesą. W dzisiejszym meczu zabraknie Valdivi, który po sobotnim treningu odczuwał ból w kostce i nie zdecydował się na występ w meczu. Nie zadebiutuje jeszcze pozyskany z LDU Quito Barcos. W obronie zabraknie Thiago Heleno. Zagrają jednak tacy zawodnicy jak Luan czy Maikon Leite, a ci zawodnicy w ofensywie potrafią zrobić różnicę.
Co do Catanduvense, to oglądałem ich mecz, który zremisowali z Mirassol 1-1. Przyznam że mieli w tym meczu furę szczęścia. Od początku zawodnicy Gremio byli zepchnięci do defensywy, co zaskutkowało golem dla gospodarzy. Kilkanaście minut później po kontrze goście zdobyli wyrównującą bramkę. Potem już tylko skupili się na obronie i dzięki wielkiemu szczęściu zdołali wywieźć 1 punkt. A okazji Mirassol miał bardzo wiele, w tym kilka tzw. setek.
Tak więc jeżeli słabszy od Palmeiras potrafił zepchnąć do defensywy zawodników Catanduvense (inną sprawą jest skuteczność zespołu Mirassol), to Verdao przy nawet średnim zaangażowaniu spokojnie są w stanie zdominować beniaminka Paulisty i wygrac spotkanie. Dodatkową motywacją będzie na pewno chęć sprawienia prezentu pożegnalnego asystentowi trenera.

Catanduvense: João Paulo, Lorran, Cléber, Ednei e Anderson Paim; Fabinho Carioca, Dú, Washington e Alex William; Lúcio e Alemão.
Palmeiras: Deola, Cicinho, Leandro Amaro, Henrique e Juninho; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Pedro Carmona (ou Patrik) e Luan; Maikon Leite e Ricardo Bueno.

Palmeiras @ 1,57 ⛔ 1-1
Palmeiras over 1,5 @ 1,57
⛔
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

W 4. kolejce rozgrywek Paulisty drugoligowiec Sao Caetano podejmowac będzie na własnym stadionie drużynę XV de Piracicaba. Goście to beniaminek rozgrywek. Start mieli bardzo udany, bo zremisowali na swoim obiekcie z jednym z faworytów Santosem 1-1. Potem przyszły porażki 1-2 z niezbyt silnym Botafogo i 2-3 z Bragantino. Sao Caetano natomiast zaczęło od zwycięstwa z Ponte Preta, później remis 3-3 z Linense, a w niedzielę porażka na Mourumbi 1-2 z FC Sao Paulo. Nie znam szczegółowo transferów Sao Caetano, ale patrząc na skład jaki wyjdzie w dzisiejszym meczu można sądzić że w porównaniu do ligi znacząco się nie osłabili. Odszedł napastnik Nunes, ale zagra jeden z najskuteczniejszych zawodników drużyny w Serbie B Geovane. Zagra także podstawowy pomocnik Augusto Recife czy obrońca Eli Sabia, tak więc myślę że gospodarze poradzą sobie z beniaminkiem. A kurs w okolicach 1,6 jak najbardziej zachęca do pogrania na zwycięstwo Sao Caetano.
Sao Caetano: Luiz, Daniel, Eli Sabiá e Preto Costa; Augusto Recife, Moradei, Anselmo e Marcelo Costa; Geovane e Betinho.
XV de Piracicaba: Gilson; Vinicius Bovi, Toninho, Diego Borges, Alex Cazumba; Adilson Goiano, Glauber, André Cunha e Ricardinho (Vinícius Reis); Paulinho e Gustavo Savoia.
Sao Caetano @ 1,57 bet365 ⛔ 1-1​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Arena Barueri będzie świadkiem pierwszego w tym roku/sezonie meczu Santosu w pełnym składzie. Po 3 kolejkach, gdy grali zawodnicy rezerwowi wreszcie wracają ci najlepsi. Ofensywa z Elano, Ganso, Neymarem i Borgesem wygląda jak zawsze baaardzo mocno. Do obrony wracają też tacy zawodnicy jak Para, Edu Dracena, Durval czy Leo. Co ciekawe dzisiaj swój mecz numer 100 w koszulce Santosu zagra defensywny pomocnik Arouca i może jakoś uświetni swój jubileuszowy występ w barwach Peixe. Santos póki co zdobył tylko 5pkt ale nie się co dziwić skoro w 3 meczach zdobyli jedynie 4 bramki i na dodatek wszystkie strzelił Alan Kardec... Dzisiaj zapewne Kardec na ławce i liczę, że już zaczną strzelać inni zawodnicy. Neymar zapewne będzie kryty szczelnie przez graczy Oeste i podwajany, a to okazja dla Borgesa, który jeśli dostanie dobre piłki i nie będzie się bawił, to spokojnie strzeli co najmniej jednego gola, jak nie więcej. Oeste póki co ma na swoim koncie tylko 1pkt więc widać, że zaczyna się dla nich cienko i walka o utrzymanie jak najbardziej możliwa. Chociaż w składzie są ciekawe nazwiska z przeszłością w Serie A, jak choćby bramkarz Ze Carlos czy napastnik Tadeu.
Goście przyjadą pewnie przestraszeni, bo jednak najlepsi gracze Santosu wyjdą przeciwko nim i w głowach to na pewno gościom będzie siedzieć na początku mecz. Ja liczę, że pierwszy mecz gwiazdy zagrają na jakimś niezłym poziomie i wbiją ze 3 gole.
Santos
Rafael; Pará, Edu Dracena, Durval e Léo; Arouca, Henrique, Elano e Paulo Henrique Ganso; Borges e Neymar
Oeste
Zé Carlos; Adriano Alves, Éder Lima e Cris; Osvaldir, Dionísio, Leandro Mello, Roger e Fernandinho; Mazinho e Tadeu
Moje typy:
Santos @ 1,35 SB⛔1:1
Santos over 1,5 @ 1,40⛔
Santos over 2,5 @ 2,40⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Zgadzam się z Kapsztim i też gram dzisiaj Santos over 1.5 Raczej trzymam się z daleka od rozgrywek stanowych, ale dzisiaj podstawowy Santos powinien zagrać lepiej niż ich rezerwy w ostatnich trzech meczach i według mnie dwie bramki z ich strony to minimum. Z zawodników Oeste warto jeszcze wymienić Vala Baiano (którego występ stoi pod znakiem zapytania). Kto pamięta Gremio Barueri z 2009 roku będzie wiedział o kogo chodzi ;) Gwiazdor, który uważał się za najlepszego zawodnika ligi, wystrzelał się w jednym sezonie i później nikt go nie chciał. Kilka meczów w Monterrey, rezerwa Flamengo, a teraz wylądował w słabiutkim Oeste.
Santos over 1.5 (1.50 Bet365) ⛔
W drugim meczu na pewno omijam SPFC. Wygrali wszystkie trzy mecze do tej pory i chyba czas już na wpadkę. Widziałem trochę ich meczu z Sao Caetano i rewelacyjnie to oni nie grają. Wymęczyli jednobramkowy win, a do tego stracili Luisa Fabiano, który znowu doznał jakiejś kontuzji... Guarani spokojnie może im urwać pierwsze punkty, w końcu to tylko rozgrywki stanowe, gdzie faworyci olewają swoje mecze. Na razie nic nie gram, ale bardzo kusi gol Guarani (1.66 Bet365) i handicap +1.5 na Guarani (1.82 Bet365).
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Kolejne moje podejście do Paulistao. Tym razem wybieram mecz Portuguesy i Ituano. Lusa bardzo niemrawo rozpoczęła rozgrywki i po czterech kolejkach ma na koncie 5 punktów. Szczególnie pierwsze spotkanie z Paulistą było bardzo słabe w wykonaniu graczy Portuguesy. Potem remis na Pacaembu z Palmeiras i zwycięstwo nad Guaratinguetą. Jednak w środę remis z Bragantino, i tak szczęśliwy bo gola na wagę punktu zdobył Ananias w ostatnich dziesięciu minutach gry. A Portuguesa miała w tym meczu wiele sytuacji do strzelenia kilku bramek. Kilka świetnych akcji, poprzeczka i pusta bramka przed napastnikiem, który zamiast strzelać z pierwszej piłki przyjmuje ją i traci na rzecz obrońcy. Tak więc wynik meczu nie do końca odzwierciedlał przebieg spotkania. Ituano po dobrym początku (3-0 z Guaratingueta) potem zaliczyło 3 porażki. Można ich jednak usprawiedliwic, bo grali z Timao, Santosem i Guarani a więc jednymi z najlepszych drużyn w stanie.
Dziś Portuguesa wyjdzie w dośc mocnym składzie na mecz z Ituano. Zagrają Guilherme (4 bramki w Serie B w 2011roku), Henrique (11), Ananias (12), czy sprowadzony Leo Silva. W poprzednim roku drużyny te grały ze sobą na boisku Ituano i padł bezbramkowy remis.
Ituano to taki ligowy średniak w Campeonato Paulista, a nawet można by powiedzieć że jedna ze słabszych drużyn w stawce. W poprzednim roku dopiero zwycięstwo w ostatniej serii spotkań pozwoliło temu klubowi pozostać w stawce 18 najlepszych drużyn stanu Sao Paulo.
Myślę że dziś Lusa nie pozostawi złudzeń kto jest lepszy z tych drużyn i pewnie wygra to spotkanie. Dlatego wydaje mi się że będzie to otwarty i obfitujący w gole mecz.
Portuguesa: Weverton; Ivan, Rogério (Leandro Silva), Renato e Marcelo Cordeiro; Boquita, Léo Silva, Guilherme e Henrique; Ananias e Vandinho.
Ituano: Roberto, César Gaúcho, Tiago Gomes, Anderson Salles e Gustavo; Alan Mota, Bruno Martins, Alemão e Kleyton Domingues; Otacílio Neto e Jefferson Luiz.
Portuguesa @ 1,53 ⛔ 1-1
over 2,5 @ 1,825
⛔
dramat...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Santos - Palmeiras
Typ : Santos @ 2,290 Pinnacle ⛔1:2 .. ehh się posypali.Gole Palm 91 i 95min:-|​
Dla Santosu to będzie drugi mecz w podstawowym składzie. Pierwszy im co prawda nieco nie wyszedł bo tylko zremisowali 1:1 z Oeste. Ogromną przewagę było widać jak na dłoni w tamtym starciu. Rywale wyprwoadzili 2-3 akcje z czego raz padł gol z główki, potem w zamieszaniu koleś z 4 metrów zamiast do pustej bramki trafił w poprzeczkę! Santos cisnął cały mecz, Borges raził straszną nieskutecznością, to ewidentnie nie był jego mecz! Zaprzepaścił takie setki, że przez jego indolencje Peixe nie zdobyli 3pkt. Ponadto mnóstwo okazji, Elano z wolnego w słupek, te 3-4 sety Borgesa doliczyć do tego, kilka szarż Neymara. Niewidoczny tylko był Ganso... Neymar widać, że jest dobrze przygotowany do sezonu bo wchodził jak w masło w obronę rywali. Nawet była szansa że po indywidualnej szarży zdobędzie gola na 2-1 w końcówce, ale któryś obrońca złapał go za koszulkę i wywrócił gdy już ich mijał i wychodził na sam na sam... a sędzia tylko żółta! Końcówkę już nie cisnęli tak ostro bo prawdopodobnie mają za sobą ostry okres przygotowawczy i to dało o sobie znać. Jednak z każdym dniem będzie lepiej pod tym względem. Ponadto co warto jeszcze podkreślić, Neymar dzisiaj ma 20 urodziny, ponadto gdyby strzelił gola może to być jego 100 trafienie w karierze więc ładny jubileusz. Nic tylko grać ;) Jeżeli idzie o skład to Ibson w miejsce Elano wskakuje, a w obronie stłuecznia maja Leo i Edu Dracena więc w ich miejsce Maranhao i Bruno Rodrigo. Reszta bez zmian czyli ci co grali przeciwko Oeste.
Palmeiras już ze Scolarim na ławce. Jednak ich styl nadal daleki od ideału. Valdivia kreatywny, ale partnerzy jakby z innego świata bo nie czują tej magii co Chilijczyk. Najmocniejszym punktem Palmeirasu nadal są wolne Marcosa Assuncao. Trochę słabo jak na aspiracje Verdao. Palmeiras co prawda jeszcze nie przegrali w Pauliscie, dzisiaj derby więc dzisiaj zacznie u nich bić licznik porażek :razz: Borges poprawi skuteczność, Neymar coś strzeli a same wolne Assuncao nie starczą i Santos wygrywa ;)
Santos : Rafael; Maranhão, Bruno Rodrigo, Durval e Pará; Arouca, Henrique, Ibson e Ganso; Neymar e Borges.
Palmeiras : Deola, Cicinho, Leandro Amaro, Henrique e Juninho; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Patrik e Valdivia; Luan e Fernandão.
VS
Corinthians - Bragantino
Typ : Bragantino +1,5 @ 1,662 Pinnacle ✅1:1​
Typ bardziej przeciwko Corinthians z tego względu, że maja póki co serie 4 wygranych z rzędu i póki co jako jedyni z czołówki nie stracili pkt.
Dzisiaj Timao do meczu przystępują bez Fabio Santosa, Danilo, Alexa,Wallace, Emersona i Williana. Corinthians ostatnio męczył się z tym rywalem i nie wygrywał zbyt pewnie. W ogole to Corinthians i pewne wygrywanie się kłóci. Styl nie porywający więc trudno oczekiwać pięknych zwycięstw. Bragantino może i nie zaczeli super rozgrywek, ale powalczą dzisiaj, tak po prostu widzę ten mecz. Handicap +1,5 pozwala nawet im przegrać, a jak wiadomo nie od dziś Corinthians zbyt często nie wygrywa różnicą więcej niż 1 gola... ;)
Corinthians : Julio Cesar, Alessandro, Chicão, Leandro Castán e Ramon; Ralf, Paulinho e Ramírez; Gilsinho, Liedson e Jorge Henrique.
Bragantino : Luís Carlos, Guilherme e Murilo Henrique. Rafael, Luís Carlos, Luis Henrique e André Astorga; Victor Ferraz, Diego Paulista, Eder, Wellington e Léo Jaime; Romarinho e Giancarlo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Botafogo SP - Santos
Typ : Santos @ 1,65 Expekt✅1:4​
Dobra, dosyć tego! Dzisiaj Santos wygrywa w końcu ;) Miało się to juz udać ostatnio w potyczce z Palmeiras i wszystko było na dobrej drodze bo prowadzenie 1-0 do 90min po główce Neymara. Notabene 100 bramce w jego karierze w dniu swoich 20 urodzi. Niezły wyczyn. Jednak końcówka zmąciła wszystko. Najpierw dwie żółte i w konsekwencji czerwona kartka dla Ibsona. Potem rzut wolny przy którym miałem obawy, bo wiadomo Assuncao i wolne to mega zagrożenie. Wolny nie przyniósł zagrożenia, ale był corner i właśnie po rożnym w 91min stracili pierwszego gola, oczywiście asysta Assuncao. A w 95min stracili drugą bramke, rykoszet od Maranhao i 1-2 z wygranego wydawało by się meczu. Nie było to porywające widowisko co prawda bo raz, że był upał i cieżko było oczekiwań akcji za akcje. Groźniejsze trochę było Palmeiras w tamtym meczu, ael Santos nie zasłużył na porażkę. Dzisiaj bez zawieszonego Ibsona. Niestety jak na złość w tym meczu posypała się obrona. Zadebiutować może Jorge Fucile na prawej obronie. A gracz to o niemałych umiejętnośćiach. Para wtedy by dalej grał na lewym boku chociaż nie szło mu tam najlepiej z dośrodkowaniami. W bramce dobry Rafael, z przodu wszystko co najlepsze.
Botafogo póki co bez rewlacji. Przegrali już 4 mecze i to z takimi &quot;hegemonami&quot; jak Guaratingueta, Comercial FC czy Mirassol. Bilans bramkowy 4-12 także mówi wiele. Dla mnie ta ekipa zbyt okazale się nie prezentuje. Liczę, w końcu na te 3pkt dla Santosu ;)
Botafogo : Márcio; Alessandro, Marquinhos, Gustavo Bastos e Paulo Júnior; Leandro Carvalho, Vinícius, Alex e Camilo; André Dias e Fabinho.
Santos : Rafael; Pará (Fucile), Bruno Rodrigo, Vinicius Simon e Paulo Henrique; Arouca, Henrique, Elano e Ganso; Neymar e Borges.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Sao Caetano - Corinthians
Typ : Sao Caetano DNB @ 2,15 Bwin
⛔
Sao Caetano @ 3,15 Bwin⛔0:1​
Corinthians w tym meczu wystawia po prostu skład rezerwowy. W poprzednią niedzielę grali cieżki mecz derbowy z Sao Paulo, wygrany 1:0 ale gra bez rewelacji. W środę z kolei byli w Wenezueli na meczu Copa Libertadores i zremisowali 1:1.
W Wenezueli zagrali w takim składzie :
Julio Cesar -Allessandro, Chicao, Leandro Castan, Fabio Santos - Ralf, Paulinho, Danilo- Liedson, Emerson, Jorge Henrique. Na zmiany weszli Alex, Willian i Elton.
Dzisiaj przeciwko Sao Caetano ma zagrać skład : Danilo Fernandes, Welder, Marquinhos, Wallace e Ramon; Edenilson, Gomes, Ramirez e Douglas; Adriano e Willian.
Adriano pierwszy mecz w tym roku
waży pewnie tyle co słoń.
W Sao Caetano nie może zagrać Moradei, który jest z Corinthians i ma taki zapis w umowie.
Grają mecz u siebie z rezerwami Timao więc nic nie stoi na przeszkodzie by powalczyć o wygrana w tym meczu wg mnie. A Paulista to specyficzne rozgrywki, każdy swoje przegrać musi w początkowej fazie bo to takie jakby przygotowania do sezonu. Nawet w przypadku pierwszego składu Corinthians miałem to próbować bo zamierzalem polować na porazkę ich, a teraz przy rezerwach tylko się utwierdziłem co do typu
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Bragantino
Wkraczamy w decydującą fazę w rozgrywkach stanowych, dlatego też i ja powracam, chociaż mam zamiar ostrożnie grać, bo jednak to są stanówki, gdzie niespodzianek od groma. Na sobotni wieczór zaplanowano pierwszy mecz 1/4 finału. Na Morumbi przyjeżdża Bragantino ale zdecydowanym faworytem są gospodarze czyli Sao Paulo. SPFC mają naprawdę skład, który powinien wygrać ligę w tym sezonie, bo jak dla mnie są najmocniejsi w Brazyli i jedynie Santos, Fluminense czy Corinthians mogą im dotrzymać kroku w walce o majstra, chyba że któraś z tych ekip wygra CL. Skład Sampy opiera się o takie gwiazdy jak Lucas, Jadson, Luis Fabiano. Do tego w pomocy jeszcze są Cicero czy Denilson, a o sile tego zespołu może świadczyć fakt, że na ławce znajdziemy takich zawodników jak Willian Jose, Casemiro czy Wellington, czyli zawodników, którzy zapewne byliby podstawowymi zawodnikami większości klubów na kontynencie. Wiadomo też, że Sampa tutaj może nie tylko co zagra na maksa ale na pewno będzie dążyć do wygranej za wszelką cenę, gdyż remis oznacza karne, w których szansę będą 50/50 bo już nie umiejętności będą decydować, tylko szczęście i bramkarze. Kurs na Sampe może i niski ale czego się tutaj spodziewać skoro przyjeżdża Braga, która jest średniakiem Serie B i Paulistao, a Sampa to jedna z najlepszych ekip w kraju. Warunek główny jest taki, żeby powstrzymać Giancarlo czyli najlepszego strzelca Bragi, który zdobył 11 goli co stanowi dokładnie 1/3 dorobku całej ekipy. Myślę, że spokojnie można wejść w ten mecz i postawić pieniążki na SPFC.
SÃO PAULO: Denis, Piris, Paulo Miranda, Rhdolfo e Cortez; Denilson, Cícero e Jadson; Lucas, Fernandinho e Luis Fabiano. Técnico: Emerson Leão.
BRAGANTINO: Rafael; Junior Lopes, Andre Astorga e Luis Henrique; Victor Ferraz, Cambará, Serginho, Romarinho e Éder (Léo Jaime); Fernando Gabriel e Giancarlo

Sao Paulo @ 1,40 Tobet✅4:1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos-Mogi Mirim
Santos jest w formie co by nie mówić,i jak mecz jest o coś to zagrają dobrze (czytaj nie zlekceważą rywala). Nawet jeśli nie zagrają pełnym składem to powinni i tak to spotkanie wygrać .Poza porażką z Palmeiras i remisem z Oeste u siebie nie przegrali co więcej gromili rywali.Goście na wyjazdach w kratkę ale nawet nieźle to wygląda,choć z czołowymi klubami kolorowo nie było porażki z Palmeiras,Sao Paulo.Piłkarsko to jak niebo i ziemia ,na swoim terenie Peixe powinno odprawić bez problemu.Tutaj to jest różnica klas. W H2H 6-0 dla Santosu ,co więcej przynajmniej strzelili 2 bramki w tamtych meczach.
Typ:
Santos 1.45 Unibet✅
edit błąd był w analize w h2h u siebie Santos 3-0 a nie 6-0 późno było i taki fail
jak coś to wcześniej pisać nie ma problemu nie jestem nie omylny
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Sao Paulo - Santos
Typ : oba strzelą ? TAK @ 1,57
bet365✅1:3​
Los tak chciał, że oba zespoły spotkają się na etapie 1/2. A patrzac na zestaw drugiego półfinału chciałoby się taki finał Paulisty. Santos po meczu w CL w La Paz. Przegrali 1:2, a wszystkie gole po wolnych padły. SPFC mieli mecz Copa Do Brasil, ale przełożony bo boisko nie nadawało się do grania, cale w wodzie.
Ze składów to Sao Paulo bez zawieszonego Luisa Fabiano, ale są jeszcze Lucas i William Jose, a pomoc bardzo mocna z Jadsonem, Cicero, Casemiro i Denilsonem. Rogerio Ceni kotuzja więc w bramce od dłuższego czasu stoi Denis.
Santos mocny skład co widać, rewanż w Libertadores dopiero 10 maja więc mogą się skupic na tym spotkaniu. Wg mnie obie ekipy sobie tutaj postrzelają. Sao Paulo w tym roku mocne się wydaje, a Santos to klasa sama w sobie

A, że bramki w ich meczach lubią padać, oto dowód :
São Paulo 3-2 Santos Paulista 2012
São Paulo 4-1 Santos Brasileirão 2011
São Paulo 0-2 Santos Paulista 2011
São Paulo 4-3 Santos Brasileirão 2010
São Paulo 2-3 Santos Paulista 2010
São Paulo 1-2 Santos Paulista 2010
São Paulo 2-1 Santos Brasileirão 2009
São Paulo 0-0 Santos Brasileirão 2008
São Paulo 3-2 Santos Paulistão 2008
São Paulo 2-1 Santos Brasileirão 2007

Sao Paulo : Denis, Piris, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Jadson; Lucas e Willian José.
Santos : Rafael; Maranhão, Edu Dracena, Durval e Léo; Adriano, Arouca, Elano e Paulo Henrique Ganso; Neymar e Borges
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom