>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cash-out

bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Zastanawiam się nad powrotem do STS. Moją uwagę przykuło bowiem coś, co ostatnio znalazłem na ich stronce, a mianowicie opcja cash-out. Zanim się zdecyduję, chciałbym poznać Wasze opinie. Czy ta funkcjonalność działa podobnie jak zamykanie kuponu u innego buka? Jak myślicie, czy dzięki temu rozwiązaniu, przyjemność gry istotnie wzrosła? ;) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja miałem jakieś drobne w portfelu w zeszłym tygodniu i sobie wpłaciłem w punkcie jak mijałem sts&#39;a w drodze do domu, postawiłem sobie mini-taśmę i chciałem zamknąć zakład albo przede wszystkim zobaczyć, ile mi zaproponują i mi nie chciało w ogóle wejść na &quot;moje konto&quot;, czy na &quot;moje zakłady&quot;, bo wywalało mnie i wylogowywało, a jak napisałem o tym na chacie, to otrzymałem informację, że pewnie błąd po mojej stronie, że cookies nie wyczyszczone, że przekażą dalej informacje i tyle, więc odechciało mi się potem już testować tam tej funkcji, tym bardziej, że kupon nie wszedł, więc nie wpłacałem tam potem. W każdym razie to, że taka opcja jest nie oznacza wcale (witamy w STSach :jezora: ), że będziesz mógł z niej skorzystać ????
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Ja miałem problemy ponieważ stronka się muli i nie zawszę można było to zrobić, bo albo długo ładowało bądz nie pokazywało mi zakładów na żywo :/
 
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
Cashouty w w przedmeczowych AKO to jakaś kpina po całej linii, ale na live nawet się sprawdza, bywa, że dają 80-90% EW w 70 minucie meczu przy jednobramkowym prowadzeniu
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Ściema z tymi Cashout-ami. Bardzo często gram live, a naprawde mi się bardzo rzadko pokazują. Przy triplach na żywo, gdzie dwa zdarzenia już weszły a w trzecim brakuje 1 bramki (gram overy) i sporo czasu do końca, pokazało mi się ze dwa razy. Jak dla mnie to niby jest, ale tak jakby go nie było ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ściema z tymi Cashout-ami. Bardzo często gram live, a naprawde mi się bardzo rzadko pokazują. Przy triplach na żywo, gdzie dwa zdarzenia już weszły a w trzecim brakuje 1 bramki (gram overy) i sporo czasu do końca, pokazało mi się ze dwa razy. Jak dla mnie to niby jest, ale tak jakby go nie było ????
Już kiedyś pisałem, dlaczego tak jest. Żeby zamknąć taki kupon, trzeci zakład, który jeszcze nie wszedł musi być dostępny do grania. Jak stawiałeś over 2,5 i było 2:0 w 30 minucie, to pewnie linia 2,5 była niedostępna, bo była linia np. 4,5. I dopiero, jakby zeszła z powrotem linia do 2,5 pojawiłaby się opcja zamknięcia takiego kuponu ;)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Już kiedyś pisałem, dlaczego tak jest. Żeby zamknąć taki kupon, trzeci zakład, który jeszcze nie wszedł musi być dostępny do grania. Jak stawiałeś over 2,5 i było 2:0 w 30 minucie, to pewnie linia 2,5 była niedostępna, bo była linia np. 4,5. I dopiero, jakby zeszła z powrotem linia do 2,5 pojawiłaby się opcja zamknięcia takiego kuponu ;)
Nie do końca tak jest, poniżej masz screen tego co teraz gram. Mecz Realu II cały czas dostępny i pewnie długo będzie dostępny przy over 0,5. Kupa czasu do końca, bo jest właśnie przerwa.

EDIT: Linia 0,5 dostępna do ok. 88 minuty. Oczywiście przez ten czas Cashout nie mignął nawet na sekundę. W całorocznym zdążyłbym to zamknąć z 5 razy z zyskiem min 75% i jeszcze obrócić tą kasą. A tu wtopa, bo Real bramki nie strzelił... Żenada.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Kolejny przykład, że cashout STS-u to tylko i wyłącznie teoria. 40 min do końca meczu w Siedlcach, a cała reszta weszła. 4/5 spotkań zaliczone a cashoutu jak nie było przez cała 2 połowę tak nie ma i pewnie już nie będzie...Żenada... ????????????

Może kolega WsparcieSTS wypowie się w tej kwestii,bo już sam nie wiem te cashouty występują.

I fakt, że Chojniczanka strzeliła w 88 min i kupon wszedł nie zmienia nic w tym temacie.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Kurde nie wierzę. Dwa mecze weszły czekam na trzeci a tu cały czas pokazuje się Cash-out. Dostępny od dłuższego czasu maleje wraz z upływem czasu. Aż nie wiem teraz jak się zachować ;)
 
Do góry Bottom