>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashis handluje

M 46

metalista

Użytkownik
cashis a co sądzisz o tym żeby zagrać np. teraz przed meczem Wolves-MC back 0-0 19 za np. 200e. Myślę że powinien do meczu spaść przynajmniej o tick do dołu.
A co cię skłoniło do takich przemyśleń? Bo jeśli Mancini wystawi full-skład i biorąc pod uwage ostatni wynik z MU, to over powinien spaść i 0-0 iść do góry. Jeśli nie widzisz choć minimalnych argumentów do otwarcia pozycji to jej nie otwieraj. &quot;Handluj to co widzisz, a nie to co chciałbyś zobaczyć&quot;

A jeśli nie spadnie to może poczekać in-play pierwsze 2 minuty i wtedy sprzedawać. Co o tym sądzisz? Wiem że wchodzenie in play jest ryzykowne ale czasem jak kurs nie pójdzie po naszej myśli można się tym poratować.
To jest najlepsza droga do szybkiego bankruta. Jeśli szybko nie nauczysz się akceptować strat, to zapomnij o poważnym podejściu do tradingu. Nie da się zawsze być na plus, dni ujemne też się zdarzają i muszą być wpisane w trading.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
jeszcze jedno z dziwnych moich pytań : &gt;
czy jest różnica między: kupno kursu 1.7 / sprzedaż 1.5, czyli różnica jest 0.2
a kursami 3.8 a 4.0 gdzie różnica jest także 0.2 ?
czy to taki sam zarobek ?
 
S 1

skru3u

Użytkownik
Ja tak grałem, czasem kurs 0:0 kupowałem po 80-110 i jak sprzedałem po 10 minutach po kursie 30-40 szły jak świeże bułeczki, oczywiście mniejszymi kursami tez grałem, system jest powiedzmy ze dobry tylko nie wolno grać 100 % kapitałem bo gol w 1 minucje zabija wszystko
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Ja tak grałem, czasem kurs 0:0 kupowałem po 80-110
Ta 80-110, to chyba jakiś nieogar wystawił taki kurs a tobie się trafiło promo.
Kursy na CS 0-0 na Barcelonę, jedną z najbardziej bramkostrzelnych ekip są w granicach MAX 30, przy overze 2,5 po 1.45. I to win Barcy jest po 1.1. Co za dysproporcja sił obu drużyn musiałaby być przy kursie CS 0-0 80.
 
S 1

skru3u

Użytkownik
Ta 80-110, to chyba jakiś nieogar wystawił taki kurs a tobie się trafiło promo.
Kursy na CS 0-0 na Barcelonę, jedną z najbardziej bramkostrzelnych ekip są w granicach MAX 30, przy overze 2,5 po 1.45. I to win Barcy jest po 1.1. Co za dysproporcja sił obu drużyn musiałaby być przy kursie CS 0-0 80.
Nie pamiętam kto wtedy grał ale kurs na zwycięzce był poniżej 1.05
i kursy 0:0 sprzedawali ludzie po okolo 50 a ja chciałem trochę drożej kupić i się udało, zobacz sobie na Azjatów czasem kopną w meczu 10 goli wiec oni są nieprzewidywalni, to prawie pewniak był że strzelą, no ale jak wiadomo w świecie zakładów nigdy niema nic pewnego ????
Oczywiście po tym jak sprzedałem padła od razu bramka dużo szczęścia miałem wtedy, dlatego system fajny ale odpowiednio dobierać trzeba stawkę bo można wtopić all in
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
A co cię skłoniło do takich przemyśleń? Bo jeśli Mancini wystawi full-skład i biorąc pod uwage ostatni wynik z MU, to over powinien spaść i 0-0 iść do góry. Jeśli nie widzisz choć minimalnych argumentów do otwarcia pozycji to jej nie otwieraj. &quot;Handluj to co widzisz, a nie to co chciałbyś zobaczyć&quot;
Masz rację, CHCIAŁEM żeby tak było i tak napisałem. Kierowałem się tylko i wyłącznie tym że wydawał mi się ten BACK trochę wysoki i że z czasem nastąpi jakaś korekta. Jak widać moje rozumowanie było błędne bo BACK podskoczył o jeden tick. Uczę się cały czas.
PS. Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Dzisiaj pograłem na rynku U/O in play w meczu Realu, gdyż nie miałem czasu obserwować rynków do gry pre play. W około 46 minucie spotkania zagrałem back po 2,5, i ku mojemu przewidywaniu po 2 minutach runął w dół tak, że zarobiłem prawie 10 ticków.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Lajovic D. - Sela D.

1. [Godz 23:50] Kupujemy back na Lajovica po 2,14, kurs do rana powinien spaść o kilka ticków.
Kurs zaliczył niedawno lekkie odbicie, jednak powoli wraca do tendencji spadkowej, którą chcemy wykorzystać. Na potwierdzenie...
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Warto też zagrać back na Norwich,które gra w sobotę. Przypadkowo oglądałem spotkania i wyczaiłem duże spadki praktycznie w każdym buku jak i na giełdzie, także ja złapałem Norwich po 2.0, zobaczymy ile z tego da się wyciągnąć ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
to stawianie wydaje się łatwe
to znaczy np. Na Li wygrywa niespodziewanie z Szarapową
a wcześniej przed tym jeszcze meczem na mecz Na Li z kolejną przeciwniczką był na Na Li kurs np. 1.5
potem nagle po wygranej Na Li spadł do 1.3
po czym automatycznie wzrasta za jakis czas do 1.7
po czym znowu spada do powiedzmy 1.4
kurka, ale to proste, tylko przewidywać trzeba lub reagować na dalsze zdarzenie od razu, po jakiejś np. niespodziance, dopóki ludzie są w szoku :&gt;
teraz postawiłem 10 Euro na Stosur (gra z Na Li w piątek) kurs 1.48
powinien spaść po szoku wywołanym przez Na Li do 1.35 zapewne

trzeba przyznać że Batfair wyprzedza normalna bukmacherkę bardzo daleko,
na prawdę można działać cuda, tylko naturalnie czasu trochę potrzeba (aczkolwiek nie więcej niż przy normalnej bukmacherce)
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
2. [Godz 7:30] Sprzedajemy back na Lajovica po 2,08 zarabiając 3 ticki✅

Kurs można jeszcze przytrzymać bo prawdopodobnie spadnie, jednak ja nie będę miał jak pilnować go więc sprzedaje go teraz.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
to stawianie wydaje się łatwe
to znaczy np. Na Li wygrywa niespodziewanie z Szarapową
a wcześniej przed tym jeszcze meczem na mecz Na Li z kolejną przeciwniczką był na Na Li kurs np. 1.5
potem nagle po wygranej Na Li spadł do 1.3
po czym automatycznie wzrasta za jakis czas do 1.7
po czym znowu spada do powiedzmy 1.4

kurka, ale to proste, tylko przewidywać trzeba lub reagować na dalsze zdarzenie od razu, po jakiejś np. niespodziance, dopóki ludzie są w szoku :&gt;

teraz postawiłem 10 Euro na Stosur (gra z Na Li w piątek) kurs 1.48
powinien spaść po szoku wywołanym przez Na Li do 1.35 zapewne


trzeba przyznać że Batfair wyprzedza normalna bukmacherkę bardzo daleko,
na prawdę można działać cuda, tylko naturalnie czasu trochę potrzeba (aczkolwiek nie więcej niż przy normalnej bukmacherce)
po czym automatycznie wzrasta za jakis czas do 1.7
po czym znowu spada do powiedzmy 1.4


Takiego skoku jeszcze raz w danym spotkaniu to nie bedziesz miał napewno, ale dobrze kombinujesz. Pamietaj że w tym momencie twoj kurs jest uzalezniony od przebiegu spotkania. Bo np gdy mecz Li z Aza bedzie przebiegał wyrownanie to chyba domyslasz sie co stanie sie z twoim kursem ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam
1 tick to 0,01 , czyli 3 ticki z kursu 2,08 czyli 0,03/2,08 to w przybliżeniu 1,5 procenta zysku od stawki minus 5% prowizji dla Betfair od tego zysku. Oczywiście prowizja może się zmniejszać później jak będziesz często i grubo grał.
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Oczywiście prowizja może się zmniejszać później jak będziesz często i grubo grał.
Niestety, ale jeżeli będziesz grubo grał i wygrywał to prowizja będzie się tylko zwiększać.
Wejdziesz w opłaty premium i będziesz płacił cotygodniowy &quot;haracz&quot; w postaci ~15-20 % od swoich zysków.
@marian78 - poszło PW(nie chcę zaśmiecać wątku)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian78 20

marian78

Użytkownik
od jakich kwot mniej więcej jest te 20% i pytanie drugie, czy ten procent zwiększa się po trochę stopniowo, czy interwałowo np. 5,10,20 ?
ok, dzieki, juz wiem
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Coś niesamowitego, złapałem back na Azarenkę, po 1,28 po przegranym pierwszym gemie, chciałem od razu sprzedawać po wygranym swoim, jednak zdecydowałem się zaryzykować, widząc grę Li Na i co z tego wyszło ? Piękny green, sprzedany back po 1,11. Moje ruchy były bardzo ryzykowne i nie polecam ich powielać ????
 
Do góry Bottom