>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashpoint 100% do 45 Euro

S 2

stevie

Użytkownik
hmm, no ale nigdzie nie ma o tym bonusie wspomniane na ich stronie...
a znasz moze warunki z tego bonusu?
napisalem do nich maila, jak odpisza to wkleje tu tresc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacja razem z regulaminem była jak klikłeś rejestracja. Teraz tam jest tylko info że jest bonus100%, bez żadnych informacji. Albo jestem ślepy albo faktycznie już tych warunków na stronie nie ma.
Bonus był 25 euro, które wystarczyło raz obrócić bez minimalnego kursu
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Wszystko pisze na ich strone ale lepiej wybrać angielski jeśli chcecie dowiedzieć się o warunki obrotu bo w polskiej wersji języki im się pomieszały,zresztą napisałem do nich z wykazem głównych błędów.Co do bonusa to jest100%do50euro ale tylko poprzez moneybookers pozostałe metody wpłaty to25euro ,obrót 6 razy po min.kursie1.5.Wypłaty przez moneybookers prawdopodobnie są już dostępne,zalecam wybranie konta w euro.Same warunki bonusu pokazują się po kliknięciu w &quot;Bonus&quot;po lewej stronie;)a następnie &quot;SignUpBonus&quot;a tam są już warunki.
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
Witam mam pytanie w sprawie obroty... wplacilem 50 euro i otrzymalem bonus, a teraz mam pytanie czy musze 6 razy obrocic bonusem czyli 300 E czy 6 razy cala kwota? Moze mi ktos pomoc?
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Postawisz zakłady na łączną kwotę300euro(min.kurs1.5)i po obrocie ale o to zawsze lepiej pytać support,swoją drogą po weryfikacji konta wypłata na moneybookers znalazła sie po 2-3godz.co mnie bardzo zaskoczyło.
 
B 0

bombay22

Użytkownik
witam
czy tylko ja tak mam czy to u nich normalne że nie da się nic postawić ?
udało mi się 2 kupony po 20e... akumulatora na małe kursy z premier league i bundesligi za całe 60e nie chcieli przyjąć.... parodia po prostu
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Czy ktoś skorzystał z tego bonusu 10Euro ? Bo ja wczoraj wpłaciłem kasę przez MB a bonusu ani widać ani słychać mimo że napisane jest że dodają automatycznie. Ciekawe ile im to zajmie....
 
Do góry Bottom