>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FC Kopenhaga - Rezerwa v Silkeborg IF - Rezerwa✅
przy stanie 1-0
wynik do przerwy 1
kurs 1,10
stawka 1000
ewentualna wygrana 1100
minuta 19
stan konta 2514
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Slavia Praga U21 v Viktoria Plzen U21✅
1 połowa handicap
+1 Slavia Praga U21
kurs 1,12
stawka 1000
ewentualna wygrana 1125
zakład postawiony przed meczem
zakład zamykam z zyskiem 70 zł
stan konta 2584
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Śledzę ten temat już od dłużeszego czasu ale przyznam szczerze że jakość typów poleciała badzo mocno w dół ;/
Cieszę się że udało ci się odbić po wtopach, ale kierunek w którym zmierzasz nie wydaje się dobry. Widać, że analiza poszczególnych wydarzeń opiera się na kursach i to chyba tyle. Granie meczy bez dostepu do statystyk meczowych pomijajac nawet jakas elementarna wiedze o druzynach to zupełna loteria. Zwłaszcza że sporo meczy granych w ten sposób że 1 bramka niweczy cały wysiłek a kursy marniutkie.
Przykład ligi juniorów którzy wracają po prerwie i wynik 0:2/4:2 HT/FT nie jest czymś niespotykanym
Mam nadzieje że się mylę i doszusujesz do 10k, ale ciężko tu mówić o typowaniu. Raczej o graniu losowych niskich kursów i liczenie na szczęście.
Tak czy owak powodenia!!
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Hank, masz absolutną rację, opieram moją grę o kursy które wydają mi sie na tyle atrakcyjne żeby w nie wejść i na tyle bezpieczne żeby zaryzykować, pisałam już o tym wcześniej. Daleko mi jeszcze żeby wyciągać ostateczne wnioski ale na razie interesująco wygląda gra na handicap i over.
Po porażkach w tym miesiącu wiem jedno,jak zakład nie wchodzi to zamykać w cholerę a nie czekać na cuda.
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
przejrzałem caly temat ściema jak nic... niby wszytko wypisuje ale byl taki moment, ze miala 3tys i nagle post, ze cos tam nie poszlo i jest 1900zl ale oczywiscie juz nie dala postow... tak samo jak przegrane zaklady sa tylko na wiekszych kursach gdzie dziwnym trafem jest mala stawka. Jak dla mnie lipa i nie warto sledzic takiego oszustwa.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
przejrzałem caly temat ściema jak nic... niby wszytko wypisuje ale byl taki moment, ze miala 3tys i nagle post, ze cos tam nie poszlo i jest 1900zl ale oczywiscie juz nie dala postow... tak samo jak przegrane zaklady sa tylko na wiekszych kursach gdzie dziwnym trafem jest mala stawka. Jak dla mnie lipa i nie warto sledzic takiego oszustwa.
Walter dlatego narkotyki się dzieli w maskach bo potem mózg się lasuje :p
Temat prowadzony bardzo skrupulatnie, o oszustwach nie ma mowy.
A tego typu użytkownicy się zawsze znajdą więc nie ma się czym przejmować.
 
M 0

marcin14287

Użytkownik
Walter H White w którym momencie niby masz tą ścieme?? Lepiej czasem sie wstrzymać z pisaniem jak sie nie ma pewności. Pzdr.
 
V 0

vertigofix

Użytkownik
przejrzałem caly temat ściema jak nic... niby wszytko wypisuje ale byl taki moment, ze miala 3tys i nagle post, ze cos tam nie poszlo i jest 1900zl ale oczywiscie juz nie dala postow... tak samo jak przegrane zaklady sa tylko na wiekszych kursach gdzie dziwnym trafem jest mala stawka. Jak dla mnie lipa i nie warto sledzic takiego oszustwa.
Skoro przejrzałeś cały temat, czemu wnioskujesz takie głupoty?
Jak sam zauważyłeś to większość przegranych jest na większych kursach przy małych stawkach, nie wywnioskowałeś czasem z tego, że jeśli kurs jest większy to Olimpii gra mniejszymi stawkami?
Liczę, że będziesz śledził temat na bieżąco i jak się w końcu zorientujesz, że pier... głupoty, przeprosisz Panią Olimpii za nazwanie jej tematu oszustwem, chociaż na szybkie rezultaty nie ma co liczyć, wnioskując po tym, że temat cały przeczytałeś i potrafiłeś wyciągnąć takie głupie wnioski.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Apollon Kalamarias v Aiginiakos FC - zagrane ostrożnie✅
przy stanie 0-0
over 0,5
kurs 1,44
stawka 100
ewentualna wygrana 144
minuta 40
stan konta 2628
 
M 0

madendrju

Użytkownik
przejrzałem caly temat ściema jak nic... niby wszytko wypisuje ale byl taki moment, ze miala 3tys i nagle post, ze cos tam nie poszlo i jest 1900zl ale oczywiscie juz nie dala postow... tak samo jak przegrane zaklady sa tylko na wiekszych kursach gdzie dziwnym trafem jest mala stawka. Jak dla mnie lipa i nie warto sledzic takiego oszustwa.
Temat śledzę od początku i niema ma co tu mowić o ściemie. Pozdro.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Piast Gliwice v GKS Bełchatów✅
przy stanie 0-1
under 4,5
kurs 1,11
stawka 1000
ewentualna wygrana 1111
minuta 31
stan konta 2739
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Napoli v Sassuolo✅
przy stanie 0-0
typ 1X
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
minuta 49
stan konta 2810

ja postawiłam a teraz kurs 1083!
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Levante v Granada✅
przy stanie 0-1
handicap +2 Grenada
kurs 1040
stawka 1000
ewentualna wygrana 1040
minuta 15
stan konta 2850
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Gamba Osaka v Guangzhou R&amp;F✅
handicap +3 Guangzhou R&amp;F
kurs 1,16
stawka 1000
ewentualna wygrana 1166
zakład postawiony przed meczem
stan konta 3016
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Metta/LU v Valmieras FK - zagrane ostrożnie✅
przy stanie 1-1
typ X
kurs 1,53
stawka 100
ewentualna wygrana 153
minuta 79
stan konta 3069
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Man City v Barcelona✅
przy stanie 0-2
handicap + 4 Man City
kurs 1,22
stawka 1000
ewentualna wygrana 1222
minuta 34
stan konta 3291
 
S 5

speed90

Użytkownik
Ja dalem 1000 zl po kursie 1.95 na barce przed meczem ???? i juz mam 1800 do zwtoru nie wiem czy nie zamknac bo kto wie co tam sie bedzie dzialo w 2 polowie ????
 
Do góry Bottom