>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FC Fastav Zlín v ZP Sport Podbrezova✅
przy stanie 4-1
under 9,5
kurs 1040
stawka 1000
ewentualna wygrana 1040
minuta 55
stan konta 2898
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Dynamo Kijów v Puskas Academy✅
przy stanie 0-0
under 2,5 w pierwszej połowie
kurs 1083
stawka 1000
ewentualna wygrana 1083
minuta 22
stan konta 2981
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Lokomotiv Moskwa v Videoton✅
przy stanie 1-0
under 2,5
kurs 1020
stawka 1000
ewentalna wygrana 1020
minuta 85
stan konta 3001
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
śledzę uważnie temat i nie mogę wyjść z podziwu
od początku miesiąca 2 tys i to z jedną wtopą
masz już jakiś mniej więcej plan działania zakreślony?
tzn na kogo nie stawiasz
w jakich minutach
itp
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Dziękuje, ale miesiąc jeszcze długi więc nie wiadomo jak się skończy.
Wiele osób pyta o to jakie spotkania wybieram a jakich unikam. Raczej nie stawiam przy wyniku 0-0 aczkolwiek dzisiaj postawiłam taki zakład, robię to tylko wtedy jak mam przeczucie że gol nie padnie. W tym akurat przypadku byłam pewna że rozstrzelają się dopiero po przerwie. Ogólnie to wybieram spotkania gdzie jakieś gole już padły. Na początku tematu pisałam że będę stawiać w przerwach meczów wysokie undery z czasem okazuje sie że wolę stawiać albo wynik do pierwszej połowy, ewentualne wejść w zakład około 60 minuty lub zagrać końcówkę. Gram jeśli linia jest dla mnie w miarę bezpieczna a kurs na tyle atrakcyjny żeby wejść w mecz.
Czas pokazał że sztywne reguły nie mają tu miejsca, gram kiedy pojawia się okazja i w sumie tyle.
Dla osób które chcą tak grać mam kilka rad
1. nie grać przy niskim wyniku
2. unikać meczy gdzie zdecydowany faworyt przegrywa lub remisuje
3. nie grać zakładów przy wyniku 0-0 do przerwy na under 3,5 - to zdecydowanie za mała linia!
4. Unikać spotkań gdzie mamy czerwoną kartę (moje Las Palmas)
5. Jak się przegra to iść na spacer, ochłonąć nie starać się odegrać na siłę
6. Grać jak ma się zabezpieczenie na wypadek porażki!
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Hamilton U20 v St Mirren U20✅
przy stanie 1-0
under 3,5 do pierwszej połowy
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
minuta 21
stan konta 3072
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szpon 154

szpon

Użytkownik
Sledze Twoj temat i kibicuje Ci, bo moja gra jest w pewnym sensie zblizona do tego co robisz Ty. Podobienstwo polega na graniu zakladow &#39;live&#39; z niskimi i bardzo niskimi kursami wysoka, plaska stawka.
Natomiast gram zupelnie inne sporty (noznej nie dotykam praktycznie w ogole) i zupelnie inne typy zakladow (95% to zaklady na zwyciezce meczu, a undery i overy omijam szerokim lukiem). Im sport mniej &#39;sensacyjnogenny&#39; tym lepiej.
Najwieksza bzdura jaka mozna uslyszec w srodowisku typerow jest to, ze &#39;nie gra sie kursow 1,2 w dol&#39;, nie mowiac juz o 1,05 i nizszych. Jesli buk daje 1,05, a ty wyceniasz to na 1,01, to to 1,05 ma po prostu value. Wystarczy zagrac 100 takich kuponow (sa sporty gdzie buki bardzo czesto daja takie promocyjne kursy) i policzyc zysk. Nawet majac niski yield (w granicach 3-6%) mozna byc sporo do przodu.
Dodatkowa, BARDZO WAZNA zaleta tego typu gry, jest fakt, ze buki daja dlugo pograc bez zadnych limitow.
Oprocz tego zdecydowana wiekszosc zakladow bedzie wygrana, dlatego raczej trudno o czarna serie - jesli po jednej wtopie nie grasz bezsenownych zakladow &#39;zeby sie odegrac&#39;, to dwie wtopy z rzedu sa ogromna rzadkoscia, a 3 nie zdarzyly mi sie nigdy mimo, ze gram juz tak kilka lat -&gt; granie za 5-10% kapitalu przy trzymaniu sie pewnych zasad, nigdy nie doprowadzi do bankructwa. A jak nie idzie, to zawsze mozna zamknac zaklad i stracic tylko czesc stawki.
Ilu ludzi, tyle sposobow gry. Jeden woli szukac kursow ~3 i liczyc, ze na 10 takich spotkan trafi 3+1 aby wyjsc na +. Ja wole cierpliwie i pokornie ciulac pieniadze na niskich kursach.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
@Takai - odpowiedz na priv
@Olimpi - moze bym i taki temat poprowadzil, ale po pierwsze - i przede wszystkim - nie mialoby to sensu, bo najczesciej gram ssporty gdzie w ciagu kilku sekund kursy i sytuacja potrafia sie zmienic wiec nawet nie zdazylbym napisac typu na forum,a wklejanie kuponow juz po fakcie mija sie z celem.
Po drugie, odpowiedz sobie na pytanie - czy gdybys miala system w totolotka, ktory pozwala na regularne wygrywanie, to podzielilabys sie nim ze wszystkimi, liczac sie z tym, ze firma moze podjac kroki, aby ograniczyc mozliwosc korzystania z niego? Jak dalej bedzie Ci tak dobrze szlo, to sama zrozumiesz ????
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Hamilton U20 v St Mirren U20✅
przy stanie 4-0
under 8,5
kurs 1040
stawka 1000
ewentualne wygrana 1040
minuta 57
stan konta 3112
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Tak to mniej wiecej wyglada za 3 ostatnie miesiace na nowy koncie:



Olimpi - sorry za zasmiecanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 0

takai

Użytkownik
Nie mogę odpisać, ale dzięki za wiadomość. Mam jedynie 1/4 Twojego budżetu i na razie trochę się boję całość stawiać. Nie mniej jednak wypróbuję. Dzięki ;)
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Typ wariacki ale czasami muszę, taki na odprężenie więc proszę tego nie pobierać.
Barcelona v Villarreal✅
przy stanie 2-1
under 4,5
kurs 1,80
stawka 100
ewentualna wygrana 180
minuta 58
stan konta 3192
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
@szpon a próbowałeś kiedyś grać wysokie kursy? jest to po prostu dużo bardziej opłacalne. Weźmy przykład który podałeś, marże pomijam, buk wstawia kurs 1,05 (95%), Ty uważasz że powinno być 1,01 (99%), różnica 4%, jeśli dobrze oceniłeś szanse uzyskasz yield 4%.
Przykład wysokich kursów, bukmacher wystawia kurs 5 (20% szans), Ty uważasz że powinien być 4,20 (24%), tak sama różnica procentowa, a yield przy dobrze oszacowanych szansach to 20%.
Poza tym znalezienie value w małych kursach jest chyba trudniejsze niż w tych dużych, ale to tylko moja opinia.
edit: w sumie to pytanie kieruje też do Olimpi bo dopiero teraz się przyjrzałem jakie kursu są grane ????
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
ogladam ten mecz i powiem ci ze moze wpasc wiecej bo duzo akcji ale czy wpadnie? niestety tego nikt niewie czy im sie bedzie wogole chcialo ale powodzenia
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Powiem ci że nie liczę na wygraną, po prostu muszę od czasu do czasu puścić coś takiego. Wiem że to strata pieniędzy ale to silniejsze od mnie. Wole raz na parę dni tak zagrać i mam spokój z takimi kursami na jakiś czas.
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
to ja puscilem sobie wygrana burnley na betfair po kursie 11 - maja przewage nad united i poki co nawet mam zarobek bo kurs spadl juz do 7 ale czekam do konca lub do objecia prowadzenia przez nich - jak wtopie to trudno ale utrata wkalkulowana.
barca juz 3 ale jeszcze atakuja

wlasnie karny - zawiesilo mi transmije i nie widzialem pudla kuzwa .
edit: united 2 rozne - 2 strzaly na bramke w 45 min i 2 bramki heh jakie trzeba miec szczescie - ale burnley beda cisnac w 2 dalej pewnie
 
V 25

victas401

Użytkownik
a ja postawiłem na under 4,5 Benefica - Setubal przy 0:0
i się zrobiło 2:0 i nie mogę zamknąć zakładu, a czuję że umoczę sporo kasy..
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tak to mniej wiecej wyglada za 3 ostatnie miesiace na nowy koncie:


Olimpi - sorry za zasmiecanie.
Gram tak samo i w tym miesiącu jestem 10k na plusie ???? Pieprzenie że niskie kursy nie przynoszą zysku to po prostu kpina. Ciągu dwóch dni potrafiłem wycisnąc 1,8k grają kursy 1,1 .
 
Do góry Bottom