>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kitchee - Rezerwa v South China AA - Rezerwa⛔
przy stanie 7-0
under 7,5
kurs 2
stawka 100
ewentualna wygrana 200
minuta 81
straty do odrobienia 526
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
czasami muszę
Za to teraz &quot;nie&quot; egzotyk chociaż penie nie jeden nasz puchar i ligę tak traktuje.
Blekitni Stargard Szczecinski v Cracovia Kraków⛔
handi +1 Cracovia
kurs 1,12
stawka 1000
ewentualna wygrana 1125
minuta 35
w związku z przegraną zawieszam moją grę na BET365, testuje obecnie giełdę do typów wracam ale już Betfair.
Ogólny bilans gry na Bet 365 na ✅
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Gram na lay, nie jest jednak tak kolorowo jak się wydaje. Zobowiązanie duże a wygrana to średnio w moim przypadku po 2, 3 euro więc szału nie ma. Do tego zamknąć zakład można ale przeważnie ze stratą. Nie widzę na razie żeby giełda miała jakąś wielką przewagę nad bukiem, oczywiście gram jeszcze ostrożnie za mniejsze kwoty niż na Bet365 bo uczę się dopiero. Podobnie FB strona betfair często mi sie zawiesza nie wiem czy to ich wina czy mojego łącza. W Bet 365 problemów takich nie miałam.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Podobnie FB strona betfair często mi sie zawiesza nie wiem czy to ich wina czy mojego łącza. W Bet 365 problemów takich nie miałam.
Nigdy jeszcze nie miałem problemów z BF, a siedzę często. Po Twojej stronie coś pewnie z netem nie tak było.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Problem z netem jest u mnie niestety
Typ z betfair
lay 1-1
Levadia Tallinn v FC Infonet✅
gram to za małe stawki, nie szleję bo ciągle się uczę.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Zaczyna mnie betfair irytować, wysłałam skan dowodu mieli zweryfikować dane w ciągu 24 godzin a tu 3 dzień mija i cisza. Z tego co widzę mogę środki wypłacić, ale jeszcze nie sprawdzałam. Boję się grac grubo bo nie jestem pewna czy nie będzie kłopotów z ich strony. Czy ktoś może mi powiedzieć ile czasu trwa taka weryfikacja albo jaki jest z nimi kontakt. Nie widzę opcji czat maila też nie. Co mnie też dziwi po zarejestrowaniu się nie dostałam od nich żadnego maila, zazwyczaj każdy bukmacher takiego wysyła po rejestracji.
Kolejna rzecz wkurzająca to że nawet jak mamy wygrany zakład pieniądze widać dopiero po zakończeniu meczu. Postawiałam na żywo mecz Pachanga Diliman v Team Footballoo
lay 0-1 zakład wygrałam bo jest 1-0 co ciekawe przez pewien czas mogłam go zamknąć ze stratą pomimo że wygrany, teraz mogę zamknąć z zyskiem 0,49 e do wygrania mam 2 euro wiec oczywiście czekam na koniec meczu.
Trochę mnie denerwuje to granie po 2 euro max do 5 euro zysku ale bez pewności że konto mam zweryfikowane grać ostrzej nie mogę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Platanias FC U20 v Levadiakos FC U20⛔
lay 0-1
wygrać mogę 3e
zobowiązanie 39 e
zakład zamknęłam ze stratą 0,90 e
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Ujpest FC Budapest U21 v Vasas Budapest SC U21✅
lay 1-1
moja wygrana 5e
zobowiązanie 39e
zakład zamknęłam w 71 minucie przy stanie 0-0 z zyskiem 2,21e
bałam się czekać bo widać że mecz wyrównany i gole mogą paść
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Platanias FC U20 v Levadiakos FC U20⛔
lay 0-1
wygrać mogę 3e
zobowiązanie 39 e
zakład zamknęłam ze stratą 0,90 e
Skoro grasz typ 0:1 i po straconej bramce przez gospodarzy zamykasz zakład to równie dobrze mogłabyś grać, że gospodarze strzelą pierszego gola - lepsze kursy.
Nie wiem kiedy zamknęłaś zakład, ale ja bym poczekał gdzieś do 75% stawki, którą mogłaś zarobić czyli zamknąć gdzieś w granicach -2,5e.
Przy wczesnej bramce jest jeszcze wiele czasu na zmianę wyniku.
Tracisz max 3e które w kolejnym , ewentualnie dwóch typach odrobisz.
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
olimpi na weryfikacje maja od 24-48 sam to przerabialem tyle ze mialem gorzej bo mialem kase na australijskim wallecie i musialem wyslac dokumenty z podpisem min. lekarza ale wszystko dziala i jest ok. W moim przypadku 48h tez bylo malo,musialem sie na chacie przypomniec i od chatu po paru godzinach mnie popchneli do przodu i zalatwione.
A nie powinnas wyslac czasami 2 dowodow? ja puscilem prawo jazdy i zdjecie karty bez nr(tylko ostatnie 4 cyfry).
Co do twojego grania lay,to powinnas sie przyzwyczaic do tego ze w tym zakladzie przewaznie calosc z zyskiem jest po zakonczeniu dopiero - no chyba ze przegrywamy - dlatego wole grac overy i np: dac over 1,5 i uciekac po 1 bramce jak widac ze mecz malo atrakcyjny lub inaczej kombinowac.
edit:
chat znajduje sie w zakladce help u gory a potem wcisnij contact us
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Weszłam w zakładkę moje konto i kliknełam tam gdzie pisze: Please note: &quot;we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.&quot; Weszłam na opcje dowód osobisty i skan mojego dowodu im przesłałam. Pojawiła się wówczas informacja że 24 godziny dokonają weryfikacji. Co mnie martwi to jak ponownie otwieram zakładkę z weryfikacja nie pojawia mi się opcja wysłania dokumentów. Napisze maila w poniedziałek, przez tą sytuację boję się wpłacić więcej pieniędzy, dlatego gram tak marnie.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Alashkert FC v FC Pyunik⛔
lay 1-1
zobowiązanie 42e
moja wygrana 5e
zakład postawiony przy stanie 0-0
zakład zamknełam ze stratą 0,79 e w 81 minucie
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Denizlispor v Alanyaspor⛔
lay 0-1
zobowiązanie 32 e
wygrana 5e
przy stanie 0-0
zakład zamknęłam przy stanie 0-1 ze stratą 4,52 e
 
Do góry Bottom