>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
S 35

sokker

Użytkownik
Moim zdaniem Legia będzie dzisiaj mega zdeterminowana i jeżeli nie popełni katastrofalnego i deprymującego błędu na samym początku meczu to awansuje. Legia rzeczywiście nie była faworytem pierwszego meczu i raczej więcej było pesymistów. Sam do pierwszego meczu podchodziłem mocno ostrożnie, mając nadzieję na remis. Wynika to z tego, że magia marki &quot;celtic&quot; działała, a nikt raczej nie mógł przewidzieć jaka jest ich siła w rzeczywistości. Zmiany personalne, nowy trener i bardzo przeciętne sparingi. Remisy z Rapidem Wiedeń, Duklą Praga i Dynamo Drezno, do tego porażka z Sankt Pauli i wygrana z LASK Linz (drużyna 2 klasy rozgrywek w Austrii). Nic imponującego. Do tego katastrofalny mecz w Warszawie. Czy naprawdę są podstawy by sądzić, że Celtic wygra aż 3:0 czy w jakimkolwiek innym stosunku dającym im awans? To nie jest już ta sama drużyna co potwierdza przede wszystkim ich dyspozycja na boisku. Ta jest mizerna i nie demonizował bym tego, że zagrali fatalnie a Legii wychodziło wszystko. Bo tak nie było - Legia grała dobrze na tle beznadziejnego rywala. Celtic to w tej chwili drużyna wystarczająca na regularne wygrywanie mało wymagającej ligi szkockiej i nic ponad to. Po raz kolejny podkreślę, że Celtic nie dysponuje w tej chwili potencjałem w ofensywie pozwalającym być optymistą przed tym meczem. Z pewnością nie można im odmówić ambicji i na tym będę opierał swój typ na mecz.
Mianowicie rzuty rożne. Celtic musi atakować, Legia będzie starała się kontratakować głównie szybkimi skrzydłami z włączającymi się do gry bocznymi obrońcami. Jestem przekonany do gry over&#39;u rzutów rożnych w tym meczu.

ilość rzutów rożnych w meczu over 11,5
1,99⛔
betsson
 
O 0

ogien

Użytkownik
A bierze pod uwagę ktoś taką opcję, że Legia zaskoczy tzn. zagra defensywnie (raczej jest czego bronić), będzie kontrolować grę itp. i koniec końców będzie suma goli under 2,5? Sporo osób rzuca się na overy itd. Moim zdaniem nie warto tu się interesować niczym poza wygraną Legii (ze względu na kurs ~6,00 - a to chyba spory value w przeciwieństwie do over lub BTS po ~2,00).
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Celtic - Legia brawo Legia.. brawo ! +++++++++++
TYP : Legia over 0,5 gola
1,50 Bet365

Na tym forum ludzie podaja typy, ktore najbardziej czuja w danym momencie. Te typy sa poparte jakas analiza, ktora w danym momencie przekonuje obstawiajacego. Po cholere sie tak wszyscy rzucaja do tego co napisal Adamo. Jak jego przekonuje &quot; bo musi &quot; to wara od tego. On stawia, bo tak czuje. Pisze analize i tyle. Nie czujecie jego argumentow, nie stawiajce. Inteligencja polega na tym, że wybieracie typy, ktore Was przekonuja. Jak nie czujecie czegos to nie grajcie. Meczace sa takie wywody kto ma racje.
Legia mnie przekonuje. Jestem zdania, że wcale nie zamuruja bramki tylko udowodnia, że wynik z Warszawy nie jest tylko dzielem czerwonej kartki.
Graja ofensywnie, inteligentnie. Strzela dzis gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 9

matu

Użytkownik
Kris Commons strzeli
kurs: 2,10 Bet365
Nie oszukujmy się, Legioniści czystego konta raczej dziś nie zachowają. No a kto ma strzelać bramki dzisiaj w Edynburgu, jeśli nie najskuteczniejszy snajper zeszłego sezonu w Szkocji? 27 bramek Commonsa w 34 meczach szkockiej Premiership musi budzić respekt. To co nie udało mu się przed tygodniem w Warszawie, dziś powinno przyjść dużo łatwiej.
Miroslav Radović strzeli
kurs: 4,33 Bet365
Pieniądze leżą na ulicy! Panie, promocja. Serb jest w kosmicznej formie, przed tygodniem zagrał prawdopodobnie jeden z lepszych meczów w karierze. Do sieci wpada mu prawie wszystko - w trzech meczach eliminacji do LM trafił pięciokrotnie. Nieważne czy to mistrz Irlandii czy Szkocji. W takiej formie jest głównym faworytem wśród piłkarzy Legii do wpisania się na listę strzelców. A że Legia coś dzisiaj ukłuje - pamiętając dziurawą jak sito obronę Celticu sprzed tygodnia - nie mam większych wątpliwości.
 
synop2 28

synop2

Użytkownik
Janusze najpierw wtopili na Celticu a teraz wtopia na Legii powodzenia
Look at the big picture. Takie kursy nie są z naszego powodu, tylko przez znacznie większy rynek wyspiarski. To właśnie wyspiarscy &quot;Janusze&quot; mają wtopić na Celticu wkładając wiele kasy na pewniaka. Nikogo nie obchodzi, że Polacy wygrają/wtopią kilka piątaków na Legię, skoro można przyjmować po sto funtów na Celtic i... już nigdy ich nie zwrócić ????
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Celtic - Legia
Celtic -1
2.60
william hill
Jak dla mnie to prezent od buków, sądzę, że Celtic grając cały mecz w 11, a nie jak to miało miejsce w Wawie pokona warszawiaków przynajmniej dwoma bramkami. Celtic jest zupełnie inną drużyną u siebie. Wyżej koledzy piszą o przegranej w weekend z totenhamem 1:6 ale tam grał zupełnie inny skład niż ten co wyjdzie na legie. To tak jak by porównać mecz Polski z Niemcami co było 0:0. Ale jaki był wtedy skład Niemiec? Obstawiam wynik 2/3:0
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Celtic - Legia
Legia +0.5
2.21
Pinnacle
Chciałem postawić na Celtic, nie postawiłem, chciałem napisać tą analizę z myślą o wygranej Celtiku i nie mam żadnych argumentów. Celtic tyle że gra w Szkocji, nawet nie gra ich kapitan Scott Brown, Forster to jedyny argument przemawiający za Szkotami ale on jest bramkarzem a oni muszą dzisiaj strzelać a nie bronić. Johansen,Stokes,Commons, tercet z przodu który ma rozmontować defensywę Legii, nie sądzę żeby im się to udało. Kuciak absolutnie wystarczy żeby ich zastopować, defensywa Legii jest dobrze usposobiona ofensywnie, Brzyski na skrzydle dobrze sobie radzi. Defensywnie też nie wygląda to źle, choć w lidze Legia traci bramki i dotąd traciła w każdym meczu. Liga mistrzów to na pewno nadrzędny cel Warszawiaków i wyeliminowanie takiego klubu z taką renomą w Europie wpłynie pozytywnie na morale całej drużyny. Radovic czy Kosecki, piłkarze świetnie wyszkoleni technicznie, Radovic jako motor napędowy tej drużyny powinien poprowadzić ich do uzyskania dobrego rezultatu w tym spotkaniu. Swój typ więc opieram głównie na tym że Legia ma dobrego bramkarza który tak łatwo nie da się pokonać, to raz. Zawodnicy Legii nie odbiegają za bardzo od Szkotów, mają lepiej wyszkolonych technicznie graczy z przodu którzy są w stanie w łatwy sposób wyprowadzić w pole defensywę rywala, tak że są szanse na strzelenie bramki lub więcej w tym meczu. Zawodnicy mistrza Szkocji nie są obecnie w najwyższej formie, dodając brak kapitana,fakt że mecz nie odbywa się u siebie. Jest więcej argumentów za Legią, zwycięstwo nie jest może aż tak pewne ale myślę że minimum remis to bardzo realna opcja.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Celtic - Legia
Jak powiedział kiedyś Piłsudski &quot; ...sztuką rządzenia Polakami jest rządzenia ich nastrojami &quot;. Tydzień temu Celtic był drużyną o niebo lepszą a dziś to Legia jest o wiele lepsza patrząc po opiniach częsci typerów. Obie ekipy oceniam jako ekipy na zbliżonym poziomie, przy czym należy zauważyć że granie u siebie ( w roli gospodarza ) jest dużym plusem dla szkotów, którzy swego czasu potrafili nawet ograć Barcelonę na własnych śmieciach. Ja zakładałem że z tej pary awansuje Legia i zakładam że w tym sezonie zobaczymy polską drużynę w fazie grupowej LM. Legia wypracowała sobie przewagę w pierwszym spotkaniu i moim zdaniem starczy to do awansu. Celtic jak dla mnie to dziś wygra, ale...dalej nie awansuje. Myślę że Celtowie wygrają jedną lub dwoma bramkami i nie powinno być to jakieś zaskoczenie.
Celtic kurs 1,75 STS ( superoferta )
wynik 0:2

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Teraz lepiej???
 
L 0

luki_pe

Użytkownik
Cześć
Celtic-Legia
Legia-2
kurs-6.20
Analizy analizami ale ja uważam,że Legia wygra 2 mecz i w końcu udowodnią swój potencjał i umiejętności.Osobiście zawsze delikatnie podchodzę do polskich drużyn,sportowców etc. i nie jestem kibicem legii, ale
Legia pokazała w pierwszym meczu,że w piłkę grać potrafi więc i teraz nie powinna mieć problemu odnieść zwycięstwo z WIELKIM Celticiem. Mecz już niebawem a więc sami się przekonamy;)
 
synop2 28

synop2

Użytkownik
Radović strzeli @6.50 to dobry bet
Piękny wątek, połowa postów powinna trafić do &quot;kiepskie analizy - ku przestrodze&quot;. Począwszy od przewagi własnego stadionu (ciągle słychać kibiców Legii), przez wielką motywację Celtów (strzały 5 do 4 dla... Legii), aż po cuda o jakości piłkarskiej (Legioniści nadal rozjeżdżają obronę przeciwnika).
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Wie ktoś który buk oferuje zakład, że Legia wygra ligę mistrzów ? Poczytałem trochę ten temat i czuję, że są na fali i nic ich nie zatrzyma...
Pisałem to już wcześniej i wyleciało, ale mam wrażenie, że większość użytkowników tutaj skupia się na tym by komuś pojechać za błędną analizę niż obstawieniem. Rozumiem, że każda osoba, która wypisuje tu posty w prześmiewczy sposób jeździ już obecnie Bentleyem i ma kilka nieruchomości w różnych miejscach europy i wszystko zarobione na bukach...
Adamo80 wrzucał typy na BATE to był pojazd, mecz trafiony i jakoś nie słyszałem, żeby ktoś przyznał się do błędu. Podał bym więcej przykładów, ale z wątków, które śledzę ten utkwił mi w pamięci.
Ilu teraz najgłośniej szczekających ma 100% skuteczność ?
PS. Dla jasności... obstawiłem Legię dzisiaj, ale jutro, pojutrze, za tydzień, obstawię źle i tak jeszcze setki razy... a ten wątek cały powinien trafić do śmieci bo jest na poziomie przepychających się kurczaków.
 
ding 125

ding

Użytkownik
IV runda kwalifikacji:
Zespoły rozstawione:
1. BATE Borysów,
2. APOEL Nikozja,
3. Steaua Bukareszt,
4. RB Salzburg,
5. Ludogorets Razgrad
Zespoły nierozstawione
1. Legia Warszawa
2. Aalborg
3. Malmo
4. Maribor
5. Slovan Bratysława

Łysego z UEFA proszę o APOEL ewentualnie BATE.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
IV runda kwalifikacji:
Zespoły rozstawione:
1. BATE Borysów,
2. APOEL Nikozja,
3. Steaua Bukareszt,
4. RB Salzburg,
5. Ludogorets Razgrad
Zespoły nierozstawione
1. Legia Warszawa
2. Aalborg
3. Malmo
4. Maribor
5. Slovan Bratysława

Łysego z UEFA proszę o APOEL ewentualnie BATE.
Jak nie teraz to kiedy ? Salzburg jest tutaj mysle nie do ogrania choc kto wie ? Celtic takze mial byc taka przeszkada a Legia pokonała go w dwu meczu az 6:1 ! z kolejnymi 4 druzynami Legia moze spokojnie powalczyc . Steaua jest słabsza niz rok temu , Ludogorets namieszal troche rok temu w LE i trzeba na nich uwazac , APOEL i BATE spokojnie do ogrania ;) nic tylko kibicowac nawet jesli jest sie z Poznania , Krakowa , drugiej czesci Warszawy , Łodzi czy tez Gdańska . Przeciez tu chodzi o honor naszego kraju ;)
Losowanie w piatek o godz 11 w Eurosporcie .
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
IV runda kwalifikacji:

Zespoły rozstawione:
1. BATE Borysów,
2. APOEL Nikozja,
3. Steaua Bukareszt,
4. RB Salzburg,
5. Ludogorets Razgrad
Najtrudniejszy będzie Salzburg, z pozostałymi 4 można powalczyć. Ja licze na rewanż za zeszły rok - Steaua Bukareszt
 
ding 125

ding

Użytkownik
Salzburg jest tutaj mysle nie do ogrania
Dlaczego? Legia jest w gazie. Salzburg straszy nazwą, ale jak spojrzeć na ich dwumecz z Azerami to wcale tak lekko, łatwo i przyjemnie nie było.

Nie ma w tej grupie rywala, którego Legia nie byłaby w stanie połknąć grając tak rozważnie jak z Celtami.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co to znaczy spojrzeć, spojrzeć to możesz na wynik, spotkania tego pierwszego pewnie nie oglądałeś,
Reynaldo zrobił prawie całą robotę w ataku.
Salzburg atakował ostro nawet grając 10 na 11, miał jak w większości spotkań
dużo dobrych okazji a je zwyczajnie marnował.
Nie rozumiem postów odnośnie spotkań, których się nie widziało.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Co to znaczy spojrzeć, spojrzeć to możesz na wynik, spotkania tego pierwszego pewnie nie oglądałeś,
Reynaldo zrobił prawie całą robotę w ataku.
Salzburg atakował ostro nawet grając 10 na 11, miał jak w większości spotkań
dużo dobrych okazji a je zwyczajnie marnował.
Nie rozumiem postów odnośnie spotkań, których się nie widziało.
Ja widziałem.Prawda , Austriacy mieli optyczną przewagę , mieli więcej z gry.
Grając 10 na 11 Salzburg nie miał żadnej klarownej sytuacji , zaczęli je mieć gdy grali 10 na 10 , ale to mniej ważne.
Odnośnie dyskusji , niby Salzburg wygląda najciężej z potencjalnych rywali Legii w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów , ale moim zdaniem to dziwna drużyna.Niby w lidze często wygrywają po 4/5 do zera albo w meczach towarzyskich ale moim zdaniem nie przekłada się to w pucharach.
Cały czas mam przed oczami obraz potyczki z Dudelange , który może trochę przesłania cały wizerunek ale ... nie taki wilk straszny jak go malują. :cool:
 
ding 125

ding

Użytkownik
Co to znaczy spojrzeć, spojrzeć to możesz na wynik, spotkania tego pierwszego pewnie nie oglądałeś,
Reynaldo zrobił prawie całą robotę w ataku.
Salzburg atakował ostro nawet grając 10 na 11, miał jak w większości spotkań
dużo dobrych okazji a je zwyczajnie marnował.
Nie rozumiem postów odnośnie spotkań, których się nie widziało.
Widzę jakiś prorok się odezwał. Oglądałem mecz dla Twojej informacji Eliaszu. Salzburg dominował w obu spotkaniach, ale czy wynik odzwierciedla tą dominację? Nie.
Jeżeli zespól miał wiele dobrych okazji na bramkę, a je zmarnował to coś jest chyba nie tak. Skuteczność jest atrybutem piłkarskim, a jej brak na pewno nie cechuje wielkich drużyn.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom