>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CENTERBET -darmowa kasa

uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wygląda na to , że już skorzystałeś z promo Top Secret i (chyba) będziesz mógł z niej skorzystać jeszcze raz na tym poziomie. Przyglądaj się emailom albo innym promocjom , które mogą być dla Ciebie.
 
M 0

monszynek

Użytkownik
Mam pytanko do tych co dostali bonus 20 $ do kasyna na czym to obracaliście ?? ja postawiłem na ruletke 19-36 za 70 pln i wygrałem 70 pln i to przelałem na zakłady potem chciałem jeszcze raz spróbować i lost .
obracam teraz na zakładach.. przeglądałem stronce centrebet i znalazłem regulamin tej promo

Darmowe Spiny
1.Grając za darmowe spiny gracz otrzymuje tylko wygraną, a nie stawkę i wygraną. Kwoty darmowych spinów nie można wypłacić.
2.Wygrane pochodzące z bonusa zostaną najpierw zaliczone do salda bonusowego, dopiero, gdy saldo bonusowe będzie równe przyznanej sumie bonusa, wszystkie wygrane ponad tą kwotę będą zaliczone do Twojego normalnego salda i będą mogły być wypłacone.
3.Stawki na wszystkie zakłady pochodzą w pierwszej kolejności z normalnego salda (prawdziwych pieniędzy), dopiero po ich wyczerpaniu stawki pochodzą z bonusów. Saldo konta pokazuje całkowitą kwotę bez rozgraniczenia na prawdziwe pieniądze i środki pochodzące z bonusa. (W saldzie Pokera nigdy nie są uwzględnione bonusy pochodzące z Kasyna)
4.Bonus w postaci darmowych spinów może być wykorzystany tylko na slot games, czyli grach typu „Jednoręki Bandyta&quot;. Wykorzystanie bonusa na inne gry może skutkować jego odebraniem oraz anulacją pochodzących z niego wygranych zgodnie z regulaminem ogólnym.
5.Jeśli dokonasz wypłaty lub przelewu środków do zakładów sportowych przed wykonaniem wymaganego obrotu, kwota bonusa zostanie anulowana i odjęta z Twojego konta w Kasynie.
6.Jeśli chcesz skorzystać z promocji od depozytu, kwota darmowych spinów musi być najpierw całkowicie wykorzystana lub odjęta z konta na Twoją prośbę.
7.Zastosowanie mają również ogólne zasady dotyczące bonusów.

Proszę zobaczyć punkt 4 yba będą problemy z wypłatą dla tych co nie obracali bonusu na slotach tylko na czym innym .. Proszę o info osoby która obracały np na ruletce lub blackjacku i wypłacili im pieniądze na mb lub na konto bankowe
 
M 0

mafioso

Użytkownik
nie no to sa chyba jakies żarty,

o 4 rano dostałem od nich odpowiedz ze wszystkie bonusyt sa juz dostepne na moim koncie.

wszedłem ale w rubryce moje darmowe zakłady nie ma NIC. ani reebeta ani 5 $ do gier ani do kasyna ani do pokera

o 10 dostalem mejla ze nie dostane do kasyna bo nie wyslalem mejla, A PRZECIEZ WYSLALEM IM NAWET DWA MEJLE z tytulem TOPSECRET, jeden w piatek wieczorem drugi w sobote rano.

odpisalem wiec na te abusrdalne mejle ze nic nie otryzmalem oraz ze wyslalem te mejle co mam poswiadczone w rubryce wyslane w skrzynce mejlowej,

o 12 dostalem jeszcze jednego mejla tym razem z trescia tą co kolega powyzej ze juz korzystalem z tej promocji topsecret i nie dostane...

to są jakies zarty a nie porzadna firma... oszusci, ????
 
O 0

odil007

Użytkownik
Witam, w jaki sposób wykorzystać tego FREEBETT-a ? Nigdzie nie znajduje takiej opcji po stworzeniu kuponu.
Jak już wybierzesz zakłady to u góry masz napisane freebet, klikasz na to i przeciągasz na zdarzenie jakie wybrałeś.
 
M 0

mafioso

Użytkownik
a ja jeszcze nadal nie dostalem nic mimo ze dostalem wczoraj o 4 mejlz e bonusy s au mnie aktywowane... ZŁO DZIE JE :czerowna: pisząze dają a potem nie dają w afekcie...
 
L 0

lincoln

Użytkownik
Dear Mattias,

Thank you for your email.

Your account has now been credited with your Bonus. Please note that
this is a non redeemable bonus and you may only withdraw your wins from
it. Please ensure you read the terms and conditions contained in the
original email.

czy to znaczy ze dostane kase...?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dear Mattias,

Thank you for your email.

Your account has now been credited with your Bonus. Please note that
this is a non redeemable bonus and you may only withdraw your wins from
it. Please ensure you read the terms and conditions contained in the
original email.

czy to znaczy ze dostane kase...?
bonus już czeka na Ciebie na twoim koncie.
 
M 0

mafioso

Użytkownik
bonus już czeka na Ciebie na twoim koncie.
e-mail o identycznej tresci dostalem w niedziele o 4 rano z tą róznicą drobną ze na koncie było okrągłe zero. o 10 dostałem natomiast kolejnego mejla w ktorym mnie poinformowana ze nie zostalem wytypowany do tej oferty????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
e-mail o identycznej tresci dostalem w niedziele o 4 rano z tą róznicą drobną ze na koncie było okrągłe zero. o 10 dostałem natomiast kolejnego mejla w ktorym mnie poinformowana ze nie zostalem wytypowany do tej oferty????
no to rzeczywiście dziwne , bo w mailu wyraźnie napisali Your account has now been credited. A wyjaśnili Ci , dlaczego nie zostałeś wytypowany ? ????
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Mam pytanie, mógłby ktoś mi powiedzieć jakie sa warunki obrotu w kasnie (20$) aby móc wypłacić lub przelać na sport.... ?
 
hali 3

hali

Użytkownik
Mam pytanie, mógłby ktoś mi powiedzieć jakie sa warunki obrotu w kasnie (20$) aby móc wypłacić lub przelać na sport.... ?
wszytko co powyżej ugrasz możesz przelać na zakłady lub wypłacić, a kasa w kasynie nie przepada więc możesz grać dalej ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Sprawa jest taka ze z darmowych spinów w kasynie coś ugrałem tyle ze na ruletce a w regulaminie pisze ze nie mozna bylo w nią grać tymi darmowymi spinami, przelałem nadwyżke na zakłady i coś tam wygrałem, teraz zleciłem wypłate, dojdzie kasa czy nie?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Skoro w ruletkę nie można było grać z tych darmowych spinów , to pewnie Ci się nie liczy do obrotu i cofną Ci wypłatę , abyś znów musiał obrócić to na dozwolonych grach .
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Cofnąc nie cofną jak już to chyba zablokują znaczy sie usuną wszystko to co ugrałem z tego bonusa+sam bonus. W sumie to jestem sobie sam winien bo nie przeczytałem warunków promocji w odpowiednim momencie. Jak nie wypłacą to nie będe miał pretensji ale szkoda by było bo fajna suma jest. Napisze jak sie sprawa wyjaśni.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Cofnąc nie cofną jak już to chyba zablokują znaczy sie usuną wszystko to co ugrałem z tego bonusa+sam bonus. W sumie to jestem sobie sam winien bo nie przeczytałem warunków promocji w odpowiednim momencie. Jak nie wypłacą to nie będe miał pretensji ale szkoda by było bo fajna suma jest. Napisze jak sie sprawa wyjaśni.
nie jest to powiedziane na 100% , bo ja w kasynie sieci (bodajże Rival ALE NIE JESTEM PEWIEN) grałem na ruletce nawet i zapytałem na czacie czy mogę wypłacić to mi tylko napisali , że jakbym wypłacał to wypłata zostanie cofnięta , gdyż nie wykonałem obrotu , bo na ruletce obrót wynosił 0% . Ale jak mówię , nie jestem pewien , więc pozostaje Ci czekać.
 
Do góry Bottom