>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Centrebet c.d

I 1

icytower77

Użytkownik
Nie ma co robić napinki. Większosci wypłacą,(niektórzy już mają swoje pieniądze na moneybookers), pewnie trafią sie pojedyncze przypadki uczciwych graczy i tych mniej uczciwych którym nie wypłacą i nie odblokują kont, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Temat lepiej zamknąc bo wszystko wiadomo.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
daj screena bo jak nie to jesteś oszust i tyle
Czy na tym forum zawsze musicie się wyzywać? Koleś napisał, że mu wypłacili, zacytował nawet maila, a Wy jak zwykle - screeny! screeny! To jego dobra wola, że się pochwalił i dał innym nadzieję. Mógł wcale tego nie robić. Ja mu wierzę i nie muszę oglądać żadnych screenów. Ja też mogę napisać (nie mając żadnych podstaw), że @Hawok to multikontowiec i przez niego blokują dla nas promocje...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Mi takze dzisiaj wyplacili pieniadze z tego freebeta i nie bylem ich zadnym fanem. Z tym, ze gram w Centrebet juz od ponad roku i robilem pare wplat i wyplat, wiec moze dlatego.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
A na co zleciliście wypłaty? Moneybookers czy konto bankowe?
W ogóle support mają super widze wysłałem 4 maile rano jeszcze nikt nie raczył odpisać centrebet ✅✅✅✅✅:-D
Widać że ci co mieli konto jakiś dłuższy czas robili wpłaty/wypłaty co wypłacili im tą kasę.Lecz ci co założyli konto bo chcieli skorzystać z freebeta i coś ugrali Poblokowali konta/0 kontaktu/cofanie wypłat i ogólnie olewają to bo nie chcą na tym stracić i wytykają jakieś marne facebooki... Normalnie wielki ✅ dla bukmachera który ma teraz nowych klientów wszystkich w dupie najlepiej poblokować konta i udawać jak by maile nie docierały.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
wlasnie ze nie ???? ja mam juz od 2 lat tam konto robilem depozyty, ale mi nic nie wyplacili z tego freebeta nawet konto zablokowali wiec mysle ze to tylko przypadek
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
A na co zleciliście wypłaty? Moneybookers czy konto bankowe?
W ogóle support mają super widze wysłałem 4 maile rano jeszcze nikt nie raczył odpisać centrebet ✅✅✅✅✅:-D
Widać że ci co mieli konto jakiś dłuższy czas robili wpłaty/wypłaty co wypłacili im tą kasę.Lecz ci co założyli konto bo chcieli skorzystać z freebeta i coś ugrali Poblokowali konta/0 kontaktu/cofanie wypłat i ogólnie olewają to bo nie chcą na tym stracić i wytykają jakieś marne facebooki... Normalnie wielki ✅ dla bukmachera który ma teraz nowych klientów wszystkich w dupie najlepiej poblokować konta i udawać jak by maile nie docierały.
A czego się spodziewałeś skoro na tego freebeta rzuciła się masa Polaków. Jak wiadomo nie od dziś Polacy to największa zmora buków gdyż zawsze kombinują jakby tu coś wyciągnąć od nich. Pozakładają po 10 kont , a później dziwią się, że są problemy.
Jeżeli Centrebet poblokuje konta lub nie wypłaci kasy ugranej z tych freebetów to będzie to jak najbardziej uzasadnione działanie gdyż bonus był kierowany do określonej grupy ludzi, a skorzystali z niego wszyscy.
Żeby dla 30 zł taką szopkę robić - żenada.
 
B 28

badabum89

Użytkownik
A na co zleciliście wypłaty? Moneybookers czy konto bankowe?
W ogóle support mają super widze wysłałem 4 maile rano jeszcze nikt nie raczył odpisać centrebet ✅✅✅✅✅:-D
Widać że ci co mieli konto jakiś dłuższy czas robili wpłaty/wypłaty co wypłacili im tą kasę.Lecz ci co założyli konto bo chcieli skorzystać z freebeta i coś ugrali Poblokowali konta/0 kontaktu/cofanie wypłat i ogólnie olewają to bo nie chcą na tym stracić i wytykają jakieś marne facebooki... Normalnie wielki ✅ dla bukmachera który ma teraz nowych klientów wszystkich w dupie najlepiej poblokować konta i udawać jak by maile nie docierały.
Ta promocja byla skierowana dla osob, ktore wczesniej zostaly ich fanami na facebook&#39;u wiec nie dziwne, ze to wytykaja :-?
Nigdzie nie ma tak, ze im wiecej maili wyslesz to dostaniesz szybsza odpowiedz. Prawdopodobnie wiele jest takich ludzi jak Ty i maja duzo roboty wiec troche im to schodzi.
Ja osobiscie poszedlem vabank z tym freebet&#39;em i nie musze sie oburzac i nikogo wyzywac :spokodfhgfh:
 
vde 119

vde

Użytkownik

Zlecone wczoraj wieczorem, pomiędzy freebetem a wypłatą wpłaciłem im kartą płatniczą całe 2.50 PLN , wcześniej miałem u nich konto, robiłem wielokrotne wpłaty kartą płatniczą jak i MB... (screen oczywiście z MB)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ale ja nie jestem trylionowym polaczkiem robiącym po czterdzieści kont żeby na tym zyskać i powiem szczerze że mnie to nie obchodzi... nie moja sprawa.
Oni powinni być ogarnięci i przemyśleć promocje zanim ją zrobią a to że zrobiłem konto i za te 30 zł puściłem zakład zamiast w zwykłym buku puścić kupon to stało się tak że wszedł ładny kurs :} i mam z tego powodu płakać?
W Betsafe był też bonus tej dyszli i wszystko jasno napisali o obrocie itp dlaczego tam nie było tryliona polaczków robiących multikonta i ja za to nie odpowiedziałem?
Mam gdzieś tego bukmachera i to że naciągneli ludzi na ich wygrane pieniądze ale jak ktoś zakłada temat z promocjami właśnie od nich niech napisze jakie są zasady a nie podaje jakieś nic nie warte informacje o tym że jest promo z którego kasy i tak nie można zgarnąć.Widać ze promocjami ten bukmacher się nie popisuje odniosłem tego wrażenie przed ostatnich 3 dniach no i cóż wielki minusik,nie tylko chodzi o tą kasę,blokady kont,wycofywanie wypłat ale supportem też się nie popisują skoro ja pisze mail z jasnym pytaniem czy odbiorą mi tą kasę czy usuną konto czy po prostu dadzą obrót kwoty po czym będę mógł ją wypłacić i nie otrzymuje odpowiedzi po 13h o czymś to świadczy.Nie chce z nimi nic wspólnego bo widać że mają tam chłopcy sajgon to niech się w nim motają. ⛔
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Odrazu przedstawie moją sytuację.

Zarejestrowałem się po raz pierwszy w Centrebet w piątek. Skorzystałem z freebeta. Wygrałem z tego sporo pieniędzy. Po wysłaniu dokumentów tożsamości zablokowali mi konto. Na facebooku nie jestem ich fanem. Czy myślicie, że mam nadal atakować ich support?

Ile wy czekaliście na odp od nich. Może coś do nich pisaliście dokładnie?
 
R 1

rafi77

Użytkownik
A mi odpowiedziano coś takiego.
Czy mam to rozumieć że uważają mnie za oszusta?

Our systems have detected play that Centrebet considers to be indicative
of Bonus Abuse or Bonus Hunting. As notified in our Terms and Conditions
?Centrebet reserves the right to review transaction records and logs at
any time, for any reason whatsoever. If upon such review, it appears
that player/s is participating in strategies that Centrebet in its sole
discretion deems to be abusive, Centrebet reserves the right to revoke
the entitlement of such player to the promotion?. Your account has been
closed as a bonus abuser and we regret to inform you that you are no onger eligible for current or upcoming promotions with Centrebet.
 
czlowiek 0

czlowiek

Użytkownik
A mi odpowiedziano coś takiego.
Czy mam to rozumieć że uważają mnie za oszusta?

Our systems have detected play that Centrebet considers to be indicative
of Bonus Abuse or Bonus Hunting. As notified in our Terms and Conditions
?Centrebet reserves the right to review transaction records and logs at
any time, for any reason whatsoever. If upon such review, it appears
that player/s is participating in strategies that Centrebet in its sole
discretion deems to be abusive, Centrebet reserves the right to revoke
the entitlement of such player to the promotion?. Your account has been
closed as a bonus abuser and we regret to inform you that you are no onger eligible for current or upcoming promotions with Centrebet.
mi tez to wysłali ;] a ugralem duzo
 
midel 189

midel

Użytkownik

Zlecone wczoraj wieczorem, pomiędzy freebetem a wypłatą wpłaciłem im kartą płatniczą całe 2.50 PLN , wcześniej miałem u nich konto, robiłem wielokrotne wpłaty kartą płatniczą jak i MB... (screen oczywiście z MB)
byłeś fanem na facebooku ?
 
vde 119

vde

Użytkownik
w międzyczasie zostałem fanem ... przed wypłatą ???? a teraz mnie wyrzucili to jeszcze raz wziąłem &quot;zostań fanem&quot; bo mam 82 PLN jeszcze do wypłaty i czarno to teraz widzę...
 
Do góry Bottom