>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Centrebet c.d

midel 189

midel

Użytkownik
Szczerze mówiąc to ja ich bardzo dobrze rozumiem. Jak ktoś tylko wziął freebeta i w dodatku jako nieuprawniony, wcześniej nic nie wpłacał i nie grał, to niby dlaczego mają być Św. Mikołajem ?
 
E 59

exploser

Użytkownik
u mnie doszła właśnie wypłata na konto, wcześniej miałem konto zablokowane po wysłaniu skanów dowodu odblokowali no i wypłacili czyli na ✅
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
tez mi wyplacili, poniewaz mialem u nich konto 2lata robilem depozyt.
Sprawa jest prosta!!!
ten kto wplacal do nich i mial juz wczesniej konto spokojnie wyplaci kase zarobiona z freebeta mimo ze nie byl fanem na facebooku. Inni sa bez szans
KONIEC
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Szczerze mówiąc to ja ich bardzo dobrze rozumiem. Jak ktoś tylko wziął freebeta i w dodatku jako nieuprawniony, wcześniej nic nie wpłacał i nie grał, to niby dlaczego mają być Św. Mikołajem ?
a ja nie rozumiem takich filozofow. bylem fanem na facebooku, mieli promocje to sie zarejestrowalem, sfreebetowalem, wygralem, to niech wyplaca mi kase zgodnie z tym co napisali! co mnie to obchodzi, ze nic na mnie nie zarobia?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
a ja nie rozumiem takich filozofow. bylem fanem na facebooku, mieli promocje to sie zarejestrowalem, sfreebetowalem, wygralem, to niech wyplaca mi kase zgodnie z tym co napisali! co mnie to obchodzi, ze nic na mnie nie zarobia?
Co to za fan jak nawet nie ma konta u nich. Z mojego rozumowania wynika, że żeby być fanem to trzeba znać danego bukmachera a co za tym idzie trzeba tam grać, żeby grać trzeba wpłacać. Jak dla nich jesteś zwykłym wyłudzaczem bonusów, więc takich fanów jak Ty oni mają daleko i nie ma co się dziwić.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Co to za fan jak nawet nie ma konta u nich. Z mojego rozumowania wynika, że żeby być fanem to trzeba znać danego bukmachera a co za tym idzie trzeba tam grać, żeby grać trzeba wpłacać. Jak dla nich jesteś zwykłym wyłudzaczem bonusów, więc takich fanów jak Ty oni mają daleko i nie ma co się dziwić.
ale co ma do tego twoje rozumienie. bylo w regulaminie ze trzeba byc fanem? bylo! bylo w regulaminie ze trzeba miec konto u nich wczesniej z depozytem? nie bylo!
a skoro postepuja wbrew wlasnemu regulaminowi to sa beznadziejna firma. i tyle
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Moje rozumowanie ma do tego bardzo dużo, bo z tego co widzę rozumowanie centerbet jest podobne.

Wybaczcie tą wpadkę bukmacherowi, widać że jeszcze nie poznał dobrze Polaków.
Ale nie martwcie się w następnej promocji bukmacher będzie ostrożniejszy i doda zapis:
Promocja nie dotyczy graczy z Polski
Zrozumcie oni mają gdzieś takich krzykaczy co chcieli ich wydymać, ten kto ich zna to wie, że oni są w porządku. Decyzję podjęli najlepszą z możliwych. Bukmacher nie stracił dużo i ich prawdziwi fani zarobili, a reszta hmm... no przykro mi panowie nie tym razem, nie nie.
Ja Wam powiem tyle:
chcieliście wydymać freda to teraz fred wydymał was
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
tylko nie bierzesz pod uwage jednego: ze moge ich wyzywac od oszustow. ja dotrzymalem warunkow umowy, oni nie. jesli w taki sposob chca zachecac nowych graczy do siebie to im gratuluje. nie wiem gdzie chcialem ich wydymac? mam przepraszac za to, ze chcialem skorzystac z promocji, ktorej spelnialem warunki?
skoro centrebet woli, zebym dalej korzystal z unibetu to prosze bardzo. ich strata/zysk
 
K 6

koziuch

Użytkownik
potwierdzam ze dzis pieniadze dostalem na konto, ale tak czy inaczej do nastepnych ich promocji bede podchodził już raczej sceptycznie. Szkoda nerwów i pisania 1000 e-maili.
 
czlowiek 0

czlowiek

Użytkownik
wysłałem ich skan prawa jazdy i wysłali mi na maila takie coś.
Czyli już nigdy nie będę mógł tam założyć konta hehe ;]



Thank you for your enquiry.

This promotion was only available to players who were listed as fans of
the Centrebet.com Facebook Fanpage at the time that this offer was
available, as listed in our terms and conditions.


5.1 Free Bet Conditions

6. In order to be eligible for any Social Media bonuses, you must be a
fan and / or follower of
the relevant Social Media page at the time of redeeming the bonus.


You have claimed for and used this bonus although you were not eligible
for this offer.

As a result we have voided any remaining bonus balance on your account
and any winnings that may have been credited after using this bonus.


Furthermore, we have decided to permanently close your account as a
result of you attempting to take advantage of this bonus offer and any
new account registered in the future will also be closed.

We do apologize for any inconvenience that may have been caused as a
result of this and please do refer to our terms and conditions for any
further information.

http://centrebet.com/cust?action=GoAdmin&amp;amp;content=Terms
(Please refer to points 1.4 and 5.1 especially)

No further correspondence will be entered in to.

Kind regards,

Julie
Centrebet

Contact Details:

PO Box 1462
Alice Springs NT 0871
Australia
 
Do góry Bottom