>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Centrebet- darmowy zakład 150 PLN

1 12

1979misiaczek

Użytkownik
Jak odebrać bonus:
  • Załóż konto gracza w Centrebet i podczas rejestracji wpisz kod promocji: POLBONUS
  • Dokonaj wpłaty i postaw swój pierwszy zakład.
  • Otrzymaj od nas 100% EKSTRA w postaci darmowego zakładu aż do 150zł!
Regulamin promocji:
  • Aby skorzystać z promocji i otrzymać darmowy zakład (Freebet) o wartości takiej samej jak Twój pierwszy zakład w Centrebet, należy założyć konto w Centrebet i podczas rejestracji w polu &quot;Kod promocji&quot; wpisać: POLBONUS
  • Darmowy zakład mogą otrzymać tylko osoby, które rejestrują się w Centrebet po raz pierwszy i wybierają PLN jako walutę konta.
  • Maksymalna kwota darmowego zakładu to 150 PLN. Jeśli Twój pierwszy zakład w Centrebet będzie mniejszy, to także otrzymasz 100% bonus w postaci darmowego zakładu (od stawki pierwszego zakładu).
  • Darmowy zakład pojawi się na Twoim koncie gracza NATYCHMIAST po postawieniu przez Ciebie pierwszego zakładu na koncie gracza. Znajdziesz go w zakładce &quot;Moje konto&quot; -&gt; &quot;Moje Darmowe Zakłady&quot;.
  • Darmowy zakład należy wykorzystać za jednym razem, za całą wartość darmowego zakładu.
  • Darmowy zakład o wartości takiej samej jak Twój pierwszy zakład w Centrebet, otrzymasz bez względu na to jakiej formy płatności użyłeś (przelew bankowy, karta płatnicza, Moneybookers, itd.).
  • Na każdą osobę/domostwo/IP przysługuje jeden bonus.
  • Promocja dotyczy kont założonych od 1.09.2008 do 31.10.2008. Aby otrzymać bonusowy darmowy zakład, musisz postawić swój pierwszy zakład w Centrebet do 31.10.2008.
  • Centrebet zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej wycofania w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Oferta promocyjna nie może być wykorzystana do skorzystania z innych promocji.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ta promocja tak naprawde jest na 100zł
wpłaciłem 150zl i dostałem 100
napisałem do nich i w odpowiedzi dostałem
co śmieszne wciskając link odnoszący się do warunków promocji pojawia się informacja o 150zł



G&#39;day Mate! (Witaj Przyjacielu!)
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Promocja POLBONUS uprawnia
do maksymalnego bonusu w wysokości 100PLN.
Oto hasło reklamowe:
„Załóż konto gracza TERAZ, a my podwoimy Twój pierwszy depozyt aż do
100zł!”
A regulamin znajduje się tutaj:
[URL='http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/']http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/[/URL]????
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem
Obsługi Klienta.
Życzymy wielu udanych zakładów w Centrebet!
Z poważaniem,
Jarek
Biuro Centrebet
Dane kontaktowe.
Polskie Biuro Obsługi Klienta jest do
Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
[email protected]
Pytania dotyczące Pokera: [email protected]
Pytania dotyczące Kasyna: [email protected]
Angielskie Biuro Obsługi Klienta
Godziny otwarcia: 24/7 - całodobowo!
Telefon: +61 889 555 800
Fax: +61 889 555 750
E-mail: [email protected]
Adres pocztowy: PO Box 1462, Alice Springs NT 0871, Australia
 
1 12

1979misiaczek

Użytkownik
Zastanawia mnie wypowiedź poprzednika. Do końca sierpnia &quot;POLBONUS&quot; przy aktywacji konta uprawniał do bonusu 100PLN. Dla kont założonych od 01.09.2008 &quot;POLBONUS&quot; uprawnia do darmowego zakładu 150PLN. Czytajcie dokładnie regulaminy..................
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ten zakład zwany &quot; Darmowym&quot; jest freebetem? czyli jak postawię powiedzmy 150 po kursie 1,1 to dostanę 15zł czy może 165 zł ? I czy uruchamiam ten zakład dowolnym kursem (pierwszy postawiony kupon) ?
P.S. Pytam osoby, które to wiedzą, a nie którym &quot;wydaje się &quot; ????
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
jeżeli chodzi o wypłaty
zleciłem wypłatę na MB i po trzech dniach jeszcze jej nie było
napisałem do nich e-mail i w odpowiedzi dostałem że aby wypłacić kasę na tą metodą najpierw trzeba zweryfikować ją przez dokonanie depozytu
wpłaciłem do nich przez MB 1.5zł bo nie mają ograniczeń co do wpłat i ponownie zleciłem wypłatę wczoraj o 18 dzisiaj kasa już jest na koncie


co do bonusu
stawka + wygrana zostaje na koncie bonus dostajemy w wysokości swojego pierwszego zakładu max150zł i prawdo podobnie jak wygramy mamy kasę bez obracania do tego za wysłanie dokumentu w celu weryfikacji dostajemy darmowy zakład na 10 zł i tak jak wcześniej wygrana + stawka zostają na naszym koncie

są ok tylko wszystkie info trzeba od nich wyciągać pisząc do support
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Ten zakład zwany &quot; Darmowym&quot; jest freebetem? czyli jak postawię powiedzmy 150 po kursie 1,1 to dostanę 15zł czy może 165 zł ? I czy uruchamiam ten zakład dowolnym kursem (pierwszy postawiony kupon) ?

P.S. Pytam osoby, które to wiedzą, a nie którym &quot;wydaje się &quot; ????
Dostaniesz 15 zł, jak wygrasz.
 
S 0

silentalent

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli źle myslę:

wpłata: 150 zł

stawka: 150 zł
kurs zdarzenia: 1.10
wygrana: 165 zł (to jest moje)

+ bonus 150 zł do 1-razowego obstawienia i jeśli przegram to przegram a jesli wygram to dostaję &quot;czysty zysk&quot; czyli np [(150 zł * 1,50 = 225 zł - 150 zł (stawka)] = 75 zł &quot;na czysto&quot; dopisane do mojego konta

Czyli stan konta to w tym momencie 165 + 75 = 240 zeta.

Wszystko jest tak jak opisałem czy gdzieś się mylę?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli źle myslę:

wpłata: 150 zł

stawka: 150 zł
kurs zdarzenia: 1.10
wygrana: 165 zł (to jest moje)

+ bonus 150 zł do 1-razowego obstawienia i jeśli przegram to przegram a jesli wygram to dostaję &quot;czysty zysk&quot; czyli np [(150 zł * 1,50 = 225 zł - 150 zł (stawka)] = 75 zł &quot;na czysto&quot; dopisane do mojego konta

Czyli stan konta to w tym momencie 165 + 75 = 240 zeta.

Wszystko jest tak jak opisałem czy gdzieś się mylę?
Jest dokładnie tak jak napisałeś.
 
Do góry Bottom