>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Centrebet

K 0

kostek05

Użytkownik
Witam Was wszystkich. Sam zakładałem ten temat ale z tym bukiem jest chyba jednak coś nie tak ...... zacznijmy więc od początku . Pieniążki wpłaciłem bonus dostałem lecz z opóźnieniem (ale to nic). dozedlem do kwoty ponad 800 zł i tu mnie spotkała niemiła niespodzianka ???? ???? ???? nagle ku mojemu zaskoczeniu za całą kwotę jaka była na moim koncie razem nawet z groszami został postawiony kupon którego w ogóle nie postawiłem .
Kupon był na nba i mlb (mlb nigdy w zyciu nie stawiałem bo się poprostu nie znam) .Napisałem więc do supportu o wyjaśnienie..... napisałem żeby wytłumaczyli to ...można przecież po IP bądź też po godzinach logowania sprawdzić kiedy byłem na komputerze. dostałem odpowiedź iż po IP ani tej drugiej opcji nie znajdą więc sam musiałem postawić w/w kupon. Trochę to wszystko zakręcone ale ponad 800 zł to trochę duża kwota więc walczę o moje pieniądze .cóż dalej piszę do supportu ale na odpowiedź na mojego ostatniego maila czekam już parę dni . Już szczerze powiem nie wierzę że odsyskam pięniądzę ale walzyć będę ???? ???? ???? pozdrawiam wszystkich mam nadzieję że was to nie spotka........













hmmm w mojej sprawie opisanej powyżej dalej cisza ???? ???? ???? support milczy juz od tygodnia więc chyba już sobie mnie ``odpuścili`` więc znając życie moje pieniądze poszły gdzieś ???? ???? bo chyba już nie wiecek nie mozna zrobic
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
wystarczy zajrzeć do Regulaminu na ich stronie :-D
3.21 Tenis Jeśli mecz zostanie zakończony przed czasem z powodu wycofania się lub dyskwalifikacji jednego z graczy, zakłady pojedyncze zostaną anulowane i stawki zwrócone. W przypadku kombosów pozycja ta nie będzie liczyła się do zakładu.

W zakładach na set(y), jeśli mecz się nie rozpocznie lub zostanie zakończony przed czasem z powodu wycofania się lub dyskwalifikacji jednego z graczy, zakłady pojedyncze zostaną anulowane i stawki zwrócone. W przypadku kombosów pozycja ta nie będzie liczyła się do zakładu.

Jeśli mecz zostanie przełożony i odbędzie się w późniejszym terminie, wszystkie zakłady będą się liczyć. Jeśli mecz się nie odbędzie, zakłady pojedyncze zostaną anulowane i stawki zwrócone. W przypadku kombosów pozycja ta nie będzie liczyła się do zakładu. Wszystkie zakłady będą się liczyć bez względu na zmianę nawierzchni kortu lub miejsca rozegrania meczu.
 
S 11

support75

Użytkownik
również wpłaciłem dzisiaj 150 złotych.
zobaczymy jak długo będe czekał na bonus i czy uda się coś wypłacić.
w razie czego bede na biezaco informował o wadach i zaletach.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
support mają tragiczny ,wkur sie na nich bo załatwiają sprawe mi już 2 tydzień chyba ,poza tym słaba oferta ,nie polecam ,wypłacam z tamtąd jak najszybciej
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Co do niektórych waszych opinii o polskim supporcie to nie mogę się zgodzić. Na każdego maila dostałem odpowiedź maksymalnie w ciągu 24h, a nie tak jak u niektórych niby bardziej znanych i lepszych buków, którzy kompletnie mnie olali. Wczoraj nawet wysłałem do polskiego supportu maila o 20:07 i przyznam , że troche mnie zatkało, bo o 20:09 dostałem odpowiedź. Na kontakt mailowy z nimi nie mogę więc narzekać. Co do oferty to rzeczywiście bwin to nie jest, ale np. na Ligę Mistrzów wystawili według mnie dość sporą ilość zakładów, więć myślę, że na Euro również będzie w czym wybierać. Bonusik fajny, a warunki obrotu również nie najgorsze, więc chyba warto skorzystać. Jak na razie sprawiają pozytywne wrażenie.:spokodfhgfh:
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
potwierdzam słowa adask23 , ja również dostałem odpowiedź od ich supportu w przecięgu 1 godziny! Widocznie ci co tak narzekają piszą do nich o jakiś pierdołach i pewnie gościom w supporcie po prostu nie chce sie na głupoty odpisywać. Ja tam nie narzekam na Centrebet Support. Dla mnie jeden z lepszych w branży :spokodfhgfh:
PS: Wy też wygrywacie w Centrebet.com na tenisie? Nie wiem dlaczego ale u tego buka na razie w Roland Gaross prawie wszystko trafiam :jezora:
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
potwierdzam słowa adask23 , ja również dostałem odpowiedź od ich supportu w przecięgu 1 godziny! Widocznie ci co tak narzekają piszą do nich o jakiś pierdołach i pewnie gościom w supporcie po prostu nie chce sie na głupoty odpisywać. Ja tam nie narzekam na Centrebet Support. Dla mnie jeden z lepszych w branży :spokodfhgfh:
PS: Wy też wygrywacie w Centrebet.com na tenisie? Nie wiem dlaczego ale u tego buka na razie w Roland Gaross prawie wszystko trafiam :jezora:
To ja nie wiem co ten support wogule robi,zmienili mi maila ale nie poinformowali o tym ,chciałem zmienić hasła to wysłali mi 2 tymczasowe z których żadne nie było prawidłowe i zablokowali mi konto przez dział bezpieczeństwa.Nie opisali od 22 Maja na moje maile wysłałem już z 10 .Mam u nich sumke która muszą mi wypłacić jak najszybciej a oni nadal nie odpisują.Jakaś totalna paranoja.Nie miałem jeszcze styczności z takimi śmieciami ,odradzam jak najdalej od nich!!!Nie opłaca sie zawracać głowy tym bonusem bo oferta marna na maksa ,support totalnie olewa klienta,kiepska organizacja strony(wysyłają złe hasła tymczasowe przy zmianie hasła).Poza tym robią ogromne kłopoty z wypłatami na konta bankowe bo z mb nie opłaca sie korzystać bo na maksa lecą w chu...
Nie chce mi sie o nich mówić już nic ,niech wypłacają i nigdy więcej sie u nich nie pokazuje
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja Wam powiem tyle, mialem dobre zdanie o tym Buku, o ich supporcie, ale teraz chyba jednak je zmienie.
Bonusik ladnie obrocilem, skan prawka wyslalem i zlecilem wyplate (18 maja). Za skan podziekowali. Do 26 maja z pieniedzmi kompletna cisza, zadnej odpowiedzi z supportu ani kasy na koncie. 26 maja przed godz. 18 wyslalem im maila co jest grane, czemu nic nie pisza w sprawie wyplaty i czemu nie mam jeszcze kasy na koncie. Odpowiedz otrzymalem nastepnego dnia, ze maja jakies tam problemy z wyplatami na konto i ze przeleja kase dopiero w nastepnym tygodniu (zaproponowali mozliwosc wyplaty na MB co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje). Dlaczego napisali o tym dopiero po mojej interwencji? Nie wiem, ale minus dla nich. Dzisiaj rano otrzymalem kolejnego maila od nich, w ktorym pisza, ze chca mi wyplacic kaske, ale musze najpierw im wyslac skan prawka (co juz zrobilem ponad 10 dni temu i za co mi podziekowali), skan wyciagu z konta bankowego albo rachunku np. za telefon oraz skan kart kredytowej. Dlaczego nie napisali o tym wczesniej? Tez nie wiem, dla mnie to kolejny minus. Reasumujac widze, ze graja na zwloke z wyplatami i dlatego chce tylko kaske od nich wyplacic i raczej wiecej do nich nie wracac.
Zapomnialem o plusie ???? Za przeslanie skanu prawka dostalem 10 PLN Free Beta ????
Pzdr
 
A 2

algorytm

Użytkownik
jak masz 18 to wlasnie mozesz miec telefon komorkowy na siebie etc. wazne by bylo potwierdzenie adresu zamieszkania
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Ja Wam powiem tyle, mialem dobre zdanie o tym Buku, o ich supporcie, ale teraz chyba jednak je zmienie.
Bonusik ladnie obrocilem, skan prawka wyslalem i zlecilem wyplate (18 maja). Za skan podziekowali. Do 26 maja z pieniedzmi kompletna cisza, zadnej odpowiedzi z supportu ani kasy na koncie. 26 maja przed godz. 18 wyslalem im maila co jest grane, czemu nic nie pisza w sprawie wyplaty i czemu nie mam jeszcze kasy na koncie. Odpowiedz otrzymalem nastepnego dnia, ze maja jakies tam problemy z wyplatami na konto i ze przeleja kase dopiero w nastepnym tygodniu (zaproponowali mozliwosc wyplaty na MB co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje). Dlaczego napisali o tym dopiero po mojej interwencji? Nie wiem, ale minus dla nich. Dzisiaj rano otrzymalem kolejnego maila od nich, w ktorym pisza, ze chca mi wyplacic kaske, ale musze najpierw im wyslac skan prawka (co juz zrobilem ponad 10 dni temu i za co mi podziekowali), skan wyciagu z konta bankowego albo rachunku np. za telefon oraz skan kart kredytowej. Dlaczego nie napisali o tym wczesniej? Tez nie wiem, dla mnie to kolejny minus. Reasumujac widze, ze graja na zwloke z wyplatami i dlatego chce tylko kaske od nich wyplacic i raczej wiecej do nich nie wracac.
Zapomnialem o plusie ???? Za przeslanie skanu prawka dostalem 10 PLN Free Beta ????
Pzdr
Ja jak chcialem wyplacic kaske to napisali mi tak wlasnie jak tobie tylko, ze nie nie wspomnili o skanie karty kredytowej. Kazali tylko jakis rachunek... Tylko czy moze byc zwykly rachunek czy dowod zaplaty za niego itp?? oraz skan jakiegos papierka ze zdjeciem
 
B 0

bobeq1

Użytkownik
jak masz 18 to wlasnie mozesz miec telefon komorkowy na siebie etc. wazne by bylo potwierdzenie adresu zamieszkania
no niestety nie mam nic na siebie jedynie co moge zrobic to zalozyc konto mbank ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja jak chcialem wyplacic kaske to napisali mi tak wlasnie jak tobie tylko, ze nie nie wspomnili o skanie karty kredytowej. Kazali tylko jakis rachunek... Tylko czy moze byc zwykly rachunek czy dowod zaplaty za niego itp?? oraz skan jakiegos papierka ze zdjeciem
A jak robiles depozyt? Bo ja wplacalem karta wiec byc moze dlatego chca jej skan.
A co do rachunku to nie mam pojecia co dokladnie chca. Wysle im rachunek z Ery (sciagne ze stronki w PDF-ie).
Pzdr
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Ja wpłacałem via MB to chyba dlatego nie chca ???? ja jak pozniej bede wyplacal to wysle im tylko rachunek zwykly za tel co do domu przychodzi + dokument ze zdjeciem. Mam nadzieje ze im wystarczy. ???? Jak wypłacisz to napisz ile trwało itp.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
@doniooo, jak cię kiedyś okradą hakerzy i wyczyszczą konto u buka to docenisz to wysyłanie skanów itd :jezora:
a co do Twoich wątpliwości to skan karty kredytowej chca tylko jeśli na nią chcesz wypłacać. Najlepiej zawsze wpłacić MB i...wypłacić tą samą opcją. Niedługo (bodajże w sierpniu) Moneybookers bedzie swoich klientom dawało karty płatnicze więc to będzie wtedy metoda do wypłat no.1 ✅
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
@doniooo, jak cię kiedyś okradą hakerzy i wyczyszczą konto u buka to docenisz to wysyłanie skanów itd :jezora:
a co do Twoich wątpliwości to skan karty kredytowej chca tylko jeśli na nią chcesz wypłacać. Najlepiej zawsze wpłacić MB i...wypłacić tą samą opcją. Niedługo (bodajże w sierpniu) Moneybookers bedzie swoich klientom dawało karty płatnicze więc to będzie wtedy metoda do wypłat no.1 ✅
Kompletnie mnie nie zrozumiales. Ja wlasnie bardzo doceniam wysylanie skanow! Piszemy jednak o problemach z Centrebet, a to co napisalem mialo swiadczyc o tym, ze opozniaja jak tylko moga wyplate kaski. Od zlecenia wyplaty (18 maja) juz minelo sporo czasu i gdyby nie moje pytania do supportu, to pewnie do dzisiaj bym nie wiedzial co sie z moja wyplata dzieje. Zadalem pytanie: Czemu o te skany prosza mnie dopiero po tym jak minal ponad tydzien od zlecenia wyplaty i to dopiero po mojej interwencji.....? I dlaczego musze wysylac im 2 razy ten sam dokument....?
A jesli chodzi o skan karty to nie masz racji, bo ja nie zlecilem wyplaty na karte tylko na konto bankowe, wiec sie mylisz. A poza tym nie uwazam, ze najlepiej wplacac i wyplac przez MB, bo wlasnie tu zostalem okradziony (patrz swoje pierwsze zdanie w poscie, na ktory wlasnie odpowiadam ???? ), znajomy tez zostal wyczyszczony z konta MB, wiec dla mnie ta opcja jest najmniej bezpieczna i praktycznie jej nie uzywam i nikomu nie polecam. No ale to nie temat o MB... ????
Pozdro
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Własnie mi oddali kase z niezrobionej wyplaty.. a napisali mi ze anulowli wyplate 5-6 dni temu.......
 
Do góry Bottom