>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Chłopcy Leo Beenhakkera"

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=MMVckwObCkI

Wczoraj odbyl sie premierowy (a zarazem jedyny kinowy) pokaz tego filmu. Dokument ten ma na celu pokazanie od kuchni eliminacji do finalow Mistrzostw Swiata 2010. Jak wiemy eliminacje te nie zostaly zakonczone sukcesem co zapewne dla tworcow filmu nie bylo okolicznoscia korzystna (na pocieszenie dodam ze Anglicy rowniez krecili podobny dokument jesli chodzi o droge do MS 1994 i skonczylo sie rowniez nie po ich mysli, jesli ktos bedzie zainteresowany to podam namiary bo film jest na YT). Ja osobiscie jestem bardzo ciekaw tego filmu po tym co zobaczylem w trailerze. Czytalem jedna opinie i wedlug niej film obrazuje np. klamstwo Piechniczka o tym ze Leo po ostatnim meczu zamknal sie w kiblu wiec zapowiada sie interesujaco. Temat zakladam aby dzielic sie opiniami i spostrzezeniami po ogladnieciu filmu. Robie to juz teraz zeby nikt z zainteresowanych nie przegapil ;-)

Film obejrzec bedzie mozna w Orange Sport od 21 grudnia przez kolejne 6 dni.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Na początek chciałbym podziękować Cygeiro bo pewnie gdyby nie On, nigdy bym się o tym dokumencie nie dowiedział...
Już nie mogę się doczekać. Uwielbiam takie filmy ukazujące całą prawdę, wszystko od kuchni. Tak jak dla Billa Shanky&#39;ego tak i dla mnie futbol (w szczególności na poziomie reprezentacyjnym) jest cholernie ważny.
Wczoraj oglądałem wywiad z Leo prowadzony przez Justynę Pochanke. Trwało to ponad godzinę. Szukałem w necie, lecz nie znalazłem. Wywiad ukazuje Leo nie tylko ze strony trenera, ale i także zwykłego człowieka. Pochanke zadaje mu bardzo osobiste pytania (Na temat Jego rodziców, dzieci, małżonek). Wiele się dowiedziałem na temat gówna panującego w PZPN. Nie będę ukrywał, że jest mi wstyd za to jak Go w niektórych momentach potraktowano. Wiem, że troszkę winy leży też po Jego stronie. Tak jak mówił... Za dużo starszych ludzi w PZPN uznaje się za lepszych. Ale gdy ludzie z góry są przeciwko tobie to niewiele da się osiągnąć. Szkoda, że tak się skończyło to wszystko.
Zaraz się pojawią komentarze: że to przez Niego, że Nasi piłkarze to nawet biegać nie umieją... ale cóż są tacy, którzy wierzą jak jest dobrze i jak jest źle.

&quot;Proszę wykonać badania krwi i kału, muszę się dowiedzieć kto ma futbol w krwi a kto w dupie&quot;
Taka prawda...
Czekamy...czekamy.... Już po samym trailerze aż się łezka kręci w oku.:sad: Piękne czasy...

E: Januask, widziałem już ten dokument
 
januask 48

januask

Użytkownik
Na początek chciałbym podziękować Cygeiro bo pewnie gdyby nie On, nigdy bym się o tym dokumencie nie dowiedział...
Już nie mogę się doczekać. Uwielbiam takie filmy ukazujące całą prawdę, wszystko od kuchni. Tak jak dla Billa Shanky&#39;ego tak i dla mnie futbol (w szczególności na poziomie reprezentacyjnym) jest cholernie ważny.
Wczoraj oglądałem wywiad z Leo prowadzony przez Justynę Pochanke. Trwało to ponad godzinę. Szukałem w necie, lecz nie znalazłem. Wywiad ukazuje Leo nie tylko ze strony trenera, ale i także zwykłego człowieka. Pochanke zadaje mu bardzo osobiste pytania (Na temat Jego rodziców, dzieci, małżonek). Wiele się dowiedziałem na temat gówna panującego w PZPN. Nie będę ukrywał, że jest mi wstyd za to jak Go w niektórych momentach potraktowano. Wiem, że troszkę winy leży też po Jego stronie. Tak jak mówił... Za dużo starszych ludzi w PZPN uznaje się za lepszych. Ale gdy ludzie z góry są przeciwko tobie to niewiele da się osiągnąć. Szkoda, że tak się skończyło to wszystko.
Czekamy...czekamy.... Już po samym trailerze aż się łezka kręci w oku.:sad: Piękne czasy...
Film jest w podobnym tonie jeśli chodzi o stosunek na linii były sztab reprezentacji a władze PZPN. Może ukazanie problemu nie jest sednem tego filmu, ale delikatnie jest zaznaczone że &quot;Leśne Dziadki&quot; tylko i wyłącznie wiedzą jak utrudniać życie...To się u nas chyba nigdy nie zmieni :;/:
Belchior89 jeśli lubisz tego typu dokumenty, to jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam film &quot;Zabić sędziego&quot;[Arbitres Les; Kill The Referee]
Fajny dokument o pracy sędziów na Euro 2008 i ukazanie słynnej już sytuacji nagonki polskich kibiców na angielskiego sędziego Webba.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Panowie film bedzie mozna obejrzec dopiero od 21 grudnia w stacji Orange Sport. Z namiarami na YT pisalem o podobnym filmie dotyczacym anglikow w 94r. Czytamy ze zrozumieniem ;-)

p. s.
A jesli komus chodzilo wlasnie o ten angielski dokument to tytul: Do I not like that, wystarczy wpisac na YT
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał nazwę podkładu muzycznego wykorzystanego w trailerze...
Poza tym, nie posiadam Orange Sport wiec gdyby ktoś wiedział gdzie to można w necie obejrzeć to proszę o kontakt. Cholernie mi na tym zależy ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał nazwę podkładu muzycznego wykorzystanego w trailerze...
Poza tym, nie posiadam Orange Sport wiec gdyby ktoś wiedział gdzie to można w necie obejrzeć to proszę o kontakt. Cholernie mi na tym zależy ????
czy w necie da rade nie wiem , ale moge nagrac na dekoder i potem na serwer wstawic, tylko musze ogarnac czy mozna tak z dekodera na pendraka wrzucic ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
też jestem ciekawy tego filmu, w ogóle dokumenty o piłce są ciekawe, jakiś czas temu oglądałem &quot; Golenie fryzjera&quot; na nSporcie i pokazana była dogłębnie ciemna strona Polskiej piłki, ciekawy jestem co co może być w tym filmie, może jakieś ciekawostki z pracy Leo o których nic nam nie wiadomo
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Nie mogę tego nie zobaczyć ???? Poczytam jeszcze w necie więcej na temat samego dekodera. Jeśli nic nie znajdę to będzie trzeba przedzwonić do konsultanta. Dzięki za chęci ???? Mam nadzieję, że się uda.
E: Podobno można podłączyć kablem USB i komputer potraktuje dekoder jako dysk zewnętrzny.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie mogę tego nie zobaczyć ???? Poczytam jeszcze w necie więcej na temat samego dekodera. Jeśli nic nie znajdę to będzie trzeba przedzwonić do konsultanta. Dzięki za chęci ???? Mam nadzieję, że się uda.
E: Podobno można podłączyć kablem USB i komputer potraktuje dekoder jako dysk zewnętrzny.
ok to zaopatrze sie w taki kabel i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok ;)
w poneidzialek pierwszy odcinek ;)
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Konsultant raczej nie podpowie czy można zrzucać sobie materiał na dysk komputera.
Nie wiem czy C+ nie blokuje portu USB żeby ukrócić kopiowanie filmów (lub dekoder szatkuje materiał na kawałki i pliki video mają jakiś swój dziwny format ??).
Pocieszające jest to że materiał nie jest dodatkowo kodowany tzn. podpinając zewnętrzną nagrywarkę DVD (czy magnetowid) można go zgrać - z Philipsa HD który nie miał portu USB mój brat tak nagrywa. Z tym Pacem PVR nie miałem do czynienia, ale coś wydaje mi się za piękne by tak łatwo dawało się skopiować film na dysk.
Belchior89 bez obaw pewnie ktoś wrzuci - ewentualnie może ktoś nagra Ci na płytę DVD i podeśle. Sam chętnie bym pomógł (wiem co to znaczy nie móc obejrzeć czegoś na czym zależy bo nie ma tego w sieci) ale mam dekoder bez PVR a zewnętrznej nagrywarki DVD nie posiadam ;)
A przy okazji dzięki cygeiro za info - widziałem reklamę tego dokumentu na Orange Sport, ale wyleciało mi to jakoś z głowy. Dobrze, że Orange odłączam dopiero w nowym roku to zdążę obadać ????
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
całkiem, całkiem ten pierwszy odcinek - pokazano prace ludzi będących w cieniu - kierownika drużyny, odnowę biologiczną (masażyści), lekarza, asystentów.
fajnie zobaczyć to od drugiej strony i zobaczyć drugie oblicze piłkarzy - Robert Lewandowski, Ebi Smolarek, Roger raczej są na uboczu, cisi, spokojni (Rogerowi język trochę nie pomaga, ale stara się), Lewandowski Mariusz, Żewłakow są bardziej na luzie, starają się jak na przywódców rozruszać klimat. Wasyl tnie w karty z Jopem - widać że są to prawdziwi kumple z kadry - jak na szkolnej wycieczce tylko flaszki spod siedzenia brakowało ????
 
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Panowie też to nagrywam i chciałem coś z tym zrobić żeby to Wam jakoś udostępnić,ale nic z tego_Oto co znalazłem:
Technologia Seagate Secure jest tak dobra, że wykorzystuje ją rząd USA . Prawdopodobnie karta dołączona do mediabox posiada klucz wg którego da się odczytać i zapisać pliki jak również oglądać kablówkę na żywo. Wiadomo również, że karta chipowa z jednego mediaboxu nie pójdzie na drugim czyli w kartach jest zapisany nr seryjny urządzenia z jakim ma chodzić.
Podobno jeszcze karta graficzna lub telewizyjna z wejściem VIVO może pomóc ale nie wierzę w to jak na razie
 
Do góry Bottom