>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Chłopcy Leo Beenhakkera"

Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
wielkie dzięki damiantc ????

sam na to czekalem / poszukiwałem

mam nadzieję, że selektywnie będziesz umieszczał kolejne.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
a ogólnie to jaki wrażenie, ciekawy film ?/
Całkiem spoko - choć niepotrzebnie dzielą to na taką drobnicę - dali by 3 odcinki godzinne czy dwa 1.5 godzinne. Andrzej Iwan pytany po premierze co sądzi o filmie trafnie zauważył, że szkoda że reszta kadrowiczów nie miała nic do powiedzenia a jedynym który się odzywa jest Michał Żewłakow - ja wiem że to kapitan i chyba najelokwentniejszy spośród naszych piłkarzy, ale aż dziwnie się ogląda film o kadrze bez wypowiedzi piłkarzy (głównie opowiadają osoby ze sztabu - Marta Alf, asystenci, kierownik drużyny, lekarz i odnowa biologiczna).
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podbijam pytanie Kefira.
Januask masz może tak jak pierwsze dwa linki ? Tzn. takie bez konieczności ściągania.
 
januask 48

januask

Użytkownik
a w formie bez sciagania ?
Podbijam pytanie Kefira.
Januask masz może tak jak pierwsze dwa linki ? Tzn. takie bez konieczności ściągania.
Niestety nie posiadam dostępu do tego typu linków z tym filmem. Zapewne w niedługim czasie pojawią się gdzieś na necie...a póki co, aby obejrzeć trzeba ściągnąć :-|
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie wiem czy tylko ja odnosze takie wrazenie, ale mysle, ze powinni w tym filmie pokazywac bramki z meczów reprezentacji, a nie tylko radość czy smutek na ławce:]
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
A ja tak nie sądze...
To jest dokument po to, abyśmy mogli zobaczyć co się dzieję w szatni, jakie emocje panują na ławce, jak wygląda zgrupowanie. Bramek tych to się naoglądałem. Jeżeli Wy nie to na YT proszę...
Co do samego dokumentu to muszę ocenić go pozytywnie. Szkoda, że to tak smutne było. Po 5 odcinku to aż mi się łezka zakręciła i zaduma wzięła. Nie wiem dlaczego ja jestem tak przywiązany do tego wszystkiego...
Pozdr.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Obejrzałem pierwsze dwie części i naprawdę całkiem fajnie to wyszło. Widać kto ma najwięcej do gadania w szatni, jak reprezentacja wygląda &quot;od kuchni&quot;. Cóż nagonka (media - IV władza) na Beenhakkera trwała od dawien dawna, ale ciekawe czy znajdą się tacy, co po tym filmie zmienią o nim zdanie.
Śmieszna scena jest jak Ulatowski podbiega do Leo po strzelonej bramce z Czechami ????
 
wojacy 0

wojacy

Użytkownik
A zastawialiście się co się dzieje z tymi byłymi reprezentantami. Typu Pazdan, Danch, Zahorski? Notabene wszyscy z jednego klubu &quot;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Badz co badz nic mnie nie zaskoczylo , nawet madre slowa MAjewskiego w szatni co z tego nie ma charyzmy. Widac tez jak swietna charyzma dysponował LEO. Jednak film ogolnie wesoly nie jest szczegolnie widzimy nawet co mielismy a co mamy teraz i klubowo i reprezentacyjnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jest gdzieś ten film do obejrzenia na necie ? Bo to co podał Jacques to już usunięte są te odcinki :|

edit: down , chyba tak trzeba będzie zrobić ;)
 
Do góry Bottom