>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Challenger

A 1

agnesu

Użytkownik
Witam. Chciałbym podzielić się tutaj moimi typami. Głównie są to typy z tenisa i piłki nożnej ale zdarzają się też inne. Podsumowania będą prowadzone w każdym poście poniżej kuponu. Mój kapitał początkowy wynosi jedynie 50zł.
Zobaczymy jak mi pójdzie ale jak każdy chciałbym żeby w tym temacie zarabiało się tysiące. Każdy mecz będzie opisywany krótko zwięźle i na temat. wszystkie kursy podawane są z naszego polskiego bukmachera ForBet.

Zabrania się komentowania w tym temacie od tego jest priv!

Dobrze więc zaczynamy. :]
 
A 1

agnesu

Użytkownik
???? Challenger mężczyźni - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Lamasine T. - Giustino L.
10.11.2016 11:00

Opis: Witamy z chleka we Francji, gdzie spotkają się wyborni tennisiści (żart) xD. Pierwszy z nich brany pod lupe jest Lamasine,
który pokonał już w 1 rundzie Mathieu który cierpi na zanik mózgu tak niektórzy mówią ale moim zdaniem umi on dobrze serwować i grać
kontowo co na hali jest dobrym rozwiązaniem. Lamasine ma dobry serwis wyrzucający i dość silny. Przemawia za nim takze hala i ewentualny
kupiony mecz na rzecz gospodarza. Giustino włoch który czaruje na ziemi a nie na hali... pokonał on Reuter Y. który wszystkie piłki wyrzucał
w aut nawet te meczowe wystawione na patelni... xd H2H po stronie Lamasine 1-0. Spotkali się oni dawno bo 11,08.2014 i skotkanie się
skończyło 2-1 dla naszego francuza. Tak więc podsumowując tą całą moją wypowiedź nie ma innego wyboru jak stawiać na lamasine.

Typ:Lamasine T. ✅✅
Kurs:1,45

???? Challenger mężczyźni - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Gombos N. - Stebe C-M.
10.11.2016 17:30

Opis: Co przemawia za moim typem. Forma i hala. Gombos ostatnio wygrał chleka w Brest we francji a przed tym był jeszcze w jednym finale w chleku także we francji. W pierwszej rundzie pokonał swojego rodaka Kovalika. Z kolei Stebe C-M. wyeliminował Fabbiano co jest troszke niespodzianką ale dla mnie zadną bo człowiek gra w rangach atp a nie challengerach, wiec z motywacja krucho. Nie widzę tu innej wygranej jak tylko gospodarza.

Typ:Gombos N. ✅✅
Kurs:1,40

Ako:2,03
Stawka:15zł
Możliwa wygrana:30,45zł ✅✅
początkowo zaczynam od małych stawek bo bank szczupły i trzeba go nakarmić :]

Bank:35zł
 
A 1

agnesu

Użytkownik
???? Challenger mężczyźni - SINGIEL: Knoxville (USA), twarda (w hali) - 1/8-finału

Corrie E. - Groth S.
10.11.2016 19:00

Opis: Nie ma co tu dużo pisać ten kupon będzie opierał się na mega uderzeniu :] na hali to jest bardzo duża przewaga. Groth najsilniejszy serwis w historii nie ma co dodawać ostatnio dobra forma. Corrie słabiak straszny.

Typ:Groth S. ⛔⛔
Kurs:1,40

???? Challenger mężczyźni - SINGIEL: Ortisei (Włochy), twarda (w hali) - 1/8-finału

Olivetti A. - Napolitano S.
10.11.2016 15:00

Opis: serwis serwis i jeszcze raz serwis + gra przy siatce

Typ:Olivetti A. ⛔⛔ coś szwankował serwis.. ;p
Kurs:1,55

???? Challenger mężczyźni - DEBEL: Ortisei (Włochy), twarda (w hali) - Ćwierćfinał

Krawietz K. / Olivetti A. - Berrettini M. / Sonego L.
10.11.2016 17:30

Opis: Znakomita para deblowa ostatnio wygrała turniej w Niemczech oczywiście chleka. grają przeciwko bardzo słabym graczom którzy dobrali się tylko na ten turniej....

Typ:Krawietz K. / Olivetti A. 2:0 ✅✅
Kurs:1,55

Ako:3,364
Stawka:15zł
Możliwa wygrana:50,46zł ⛔⛔


Bank:20zł
 
A 1

agnesu

Użytkownik
⚽ AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Kolejka 11
Kolumbia - Chile :
10.11.2016 21:30

Opis: Czekałem na składy i zoskocziny jestem.. zobaczcie sami jaki skład ma kolumbia gości którzy w klubach grzeją ławę nie mówię że są źli ale nie mają rytmu meczowego który jest tutaj potrzebny do gry. W chile nie ma sancheza to i dobrze bo kursy spadają i można odwrotność sprobować pograć.
Typ: Chile Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot) plus:⛔
Kurs:2,95=1,00
⚽ AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Kolejka 11
Brazylia - Argentyna
11.11.2016 00:45
Opis: Messi i jeszcze raz messi. Jedzie ratować kadre i mam nadzieję że mu się to uda z higuain. :]
Typ:Argentyna ⛔⛔
Kurs:3,50

Ako:10,325
Stawka:15zł
Możliwa wygrana:154,88zł ⛔⛔

Bank:35,45zł
 
A 1

agnesu

Użytkownik
⚽AUSTRALIA: A-League - Kolejka 6
Adelaide United - Brisbane Roar
11.11.2016 09:50

Opis: Brisbane duży + za ostatnie mecze ciągnie ich do ataku a drużyna gospodarzy trzeliła do tej pory 5 bramek a starciała 9 i jest ostatnia w tabeli.
Nie widzę innego wyniku niż wygrana gości choć zagałem bezpiecznie.

Typ:Brisbane Roar Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot)
Kurs:1,90
???? CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali) - Ćwierćfinał
De Minaur A. - Gojowczyk P.
11.11.2016 13:30
Opis: Młody bo 17 letni De minaur nie może grać na takim poziomie ciągle, Gojowczyk za dobry moim zdaniem w tym turnieju dla niego.
Typ:Gojowczyk P.
Kurs:1,55
???? CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali) - Ćwierćfinał
Lamasine T. - Rublev A.
11.11.2016 18:00

Opis: Rosjanin rozklepie francuza i tak daleko zaszedł bo miał dobrą drabinkę na tym etapie graczy z francji jest 4/8 więc muszą poodpadać. Lamasine sporo błędów wczoraj i dziś też się pojawią.
Typ:Rublev A.
Kurs:1,45
Ako:4,27
Stawka:10zł
Możliwa wygrana:42,70zł

Bank:25,45zł
 
A 1

agnesu

Użytkownik
⚽ EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Armenia - Czarnogóra
11.11.2016 18:00

Opis: Czarnogóra świetne występy w danii i u siebie z kazachstanem w rumunii remis. Lider naszej grupy niespodziewanie. Wygra to utrzyma prowadzenie z 10 oczkami na jesień. Żelazna obrona do tej pory 1 stracona bramka. Myślę, że wygra to drużyna gości 1, 2 golami ale po zaciętym meczu.

Typ: Czarnogóra Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot)
Kurs:1,50

⚽ EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Malta - Słowenia
11.11.2016 20:45

Opis: Bez opisu kurs na podbitke.

Typ:Słowenia
Kurs:1,22

⚽ EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Rumunia - Polska
11.11.2016 20:45

Opis: Moim zdaniem polska wygra więcej indywidualnosći i zacięcia, a po aferze alkoholowej chcą zmyć z siebie wszystkie winy.

Typ: Polska Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot)
Kurs:1,65

⚽ EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Gruzja - Mołdawia
12.11.2016 18:00

Opis: Dla mnie to jest BET dnia jutrzejszego oczywiście ale już stawiam bo kursy polecą na dól. :] Guzja mogła wygrać w Walii u siebie tak samo z Austria. Oglądałem ich mecze bardzo dobrze grają. Mołdawia do bicia po 3-4-5-6 do 0.

Typ:Gruzja -1
Kurs:2,40


Ako:7,247
Stawka:25,45zł
Możliwa wygrana:184,44zł


Bank:0zł
 
A 1

agnesu

Użytkownik
???? ITF KOBIETY - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda - Półfinał

Galfi D. - Maria T.
12.11.2016 04:30


Opis: Maria kobieta z krwi i kości przeciwko dziewczyna 18 letnmia plątająca się po itf nie daję jej szans.....

Typ:Maria T. 2:0
Kurs:2,40

Stawka:22,48zł
Możliwa wygrana:53,92zł


Bank:0zł
 
Do góry Bottom