>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship League Snooker 04.01-25.03.2010

Status
Zamknięty.
draco09 0

draco09

Użytkownik
Nie tylko Bet365 wziął pod uwagę dyspozycje z Mastersa stawiając Perry&#39;ego jako zdecydowanego outsidera, ja kieruje się tym samym kryterium ;)

Na dzisiaj za bardzo lekką stawkę zagrałem:

Perry J. - Carter A. ⛔
typ: 2 kurs: 1,55

Perry ostatnio w katastrofalnej formie, gra w ogóle mu się nie układa, nie widzę żadnego pozytywu, który mógłby przechylić szalę na jego stronę. Ali w Masters też nie zaprezentował oszałamiającej formy chodź wcześniej grał przyzwoicie - gorsza dyspozycja dnia? Z Perrym powinien sobie poradzić.


Edit: Katastrofalna gra Cartera - tego się nie spodziewałem :;/:
-------------------------------------------------------------------------------------------

Hendry St. - Robertson N. ✅
typ: 2 kurs: 1,60

Obu panów nie trzeba przedstawiać, Hendry podczas zakończonego Mastersa grał przyzwoicie i odrobina pecha zaważyła na tym, że tak szybko się z nim pożegnał. Neil w ostatnim czasie gra rewelacyjnie, widać, że forma dopisuje i trzyma się na stałym przyzwoitym poziomie. Wydaje się, że jest to jedno z tych spotkań które lepiej odpuścić, ale za małą stawkę jak najbardziej do zagrania. Moim zdaniem pomimo względnej formy obu panów, w obecnym czasie więcej do zaoferowania ma Australijczyk.


Edit: Po pierwszych dwóch frejmach i ładnym breaku (101 pkt.) wydawało się, że będzie gładkie 3:0 wynik 3:2. Niestety ignoranckie podejście Robertsona do ostatniej decydującej czarnej w 3 partii, później słabe odstawne i Hendry miał zwycięstwo w kieszeni - zabrakło szczęścia przy otwarciu czerwonych.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Allen M. - Perry J. ✅
typ: 1 kurs: 1,55

Jak grał Allen w ostatnim turnieju wszyscy wiemy - świetnie! Każdemu było go szkoda po przegranej z późniejszym triumfatorem. Myślę, że dzisiaj potwierdzi swoją wysoką dyspozycję. O Perrym już pisałem wyżej, nic dodać nic ująć ;)


Edit: Gdybym powiedział, że spokojnie oglądałem nie martwiąc się o wynik końcowy skłamałbym. Gra Perrego zaskoczyła mnie pozytywnie, nie sądziłem, że zdoła tak szybko odbudować formę. Chodź teraz sam się zastanawiam, czy to kwestia formy czy całej oprawy tych zawodów. Brak presji otoczenia (czyt. kibiców), bardzo luźna atmosfera podczas pojedynków i przede wszystkim dużo mniejsza stawka niż podczas Masters i innych ważniejszych turniejów. Być może to sprawia, że taki Perry i Fu nie czują dodatkowego parcia przez co grają lepiej? Myślę, że ma to olbrzymie znaczenie w przypadku Perrego. Przy stole widać było u niego pewność siebie i luz i swobodę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fajnie, ze zechciales sie wypowiedziec ;)

Mam nadzieję, że pomożesz mi pociągnąć temat CLS-u ;)

Ja czekam na pierwsze mecze wszystkich zawodników i dopiero wtedy postaram się coś zatypować. Jeżeli Perry gładko przegra z Carterem to na 100% zagram na jego porażkę w pojedynku z Allenem i Trumpem. Poczekać nie zaszkodzi, a przykład Marco Fu sprzed dwóch tygodni mnie w tym upewnia.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Witam Wszystkich !!
Dzisiaj się zarejestrowałem i zamierzam uczestniczyć aktywnie na forum. Snookerem interesuję się mniej więcej od 4 lat , a typerem jestem od 7 lat. Grywam za duże stawki i mam nadzieję że wspólnie uda nam się skutecznie potypować .
To tyle na początek ????
Na dzisiaj na początek dałem Allen - Perry 1 . Nawet jeżeli Perry zagra coś innego niż w Mastersie to wątpie żeby to było na tyle dobre aby pokonać pewnego siebie Allena
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam Wszystkich !!
Dzisiaj się zarejestrowałem i zamierzam uczestniczyć aktywnie na forum. Snookerem interesuję się mniej więcej od 4 lat , a typerem jestem od 7 lat. Grywam za duże stawki i mam nadzieję że wspólnie uda nam się skutecznie potypować .

To tyle na początek ????

Na dzisiaj na początek dałem Allen - Perry 1 . Nawet jeżeli Perry zagra coś innego niż w Mastersie to wątpie żeby to było na tyle dobre aby pokonać pewnego siebie Allena
Witam serdecznie, mam nadzieję, że w dziale snooker będziesz częstym gościem ;)

Jak narazie Allen i Perry prowadzą w swoich meczach. Perry jednak zawdzięcza to beznadziejnej grze Cartera. Zobaczymy jak to się skończy.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No Carter widać że wogóle bez formy. Za to Allen prezentuje się dalej bardzo solidnie. Szykuje się łatwe zwycięstwo z hendrym i myślę że podobnie może być w meczu z perrym

Perry wygrał z carterem 3-1 ale ilość błędów Cartera była spora ... W 4 frejmie Carter budował breka i oddał gre a powinno być 2-2 i niewiadomo co dalej.

Allen natomiast wygrał 3-2 z hendrym który prezentował solidną gre więc wydaje się że Allen powinien sobie poradzić z Perrym
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No i brawo !!
Allen wygrywa 3-2 wbijając 107 w 5 frejmie !! Powinno być 3-1 ale Allen troche lekceważąco podszedł do meczu. Jednak trzeba przyznać że Perry prezentuje w miare dobry snooker . Na Mastersie zaliczył jakąś mega wpadkę
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i brawo !!

Allen wygrywa 3-2 wbijając 107 w 5 frejmie !! Powinno być 3-1 ale Allen troche lekceważąco podszedł do meczu. Jednak trzeba przyznać że Perry prezentuje w miare dobry snooker . Na Mastersie zaliczył jakąś mega wpadkę
Moim zdaniem to powinno być 1-3 ale dla Perry&#39;ego. Joe naprawdę gra dobrze i wpadka na Mastersie to był zwykły przypadek.

Ja już dziś CLS odpuszczam. Robertson, Trump i Allen mnie nie zawiedli więc nie będe bardziej kusił losu. Jutro kolejne zmagania w CLS no i dodatkowo kwalifikacje Welsh Open. Będzie co stawiać.. ;)
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Perry niewątpliwie lepiej niż na Mastersie, ale na wieczornego Trumpa, który idzie jak burza chyba to nie wystarczy. Wiele może zależeć od wyniku z Hendrym. Jeśli przegra, to zapewne również Judd odeśle go z kwitkiem (kurs 1.57 na ten mecz z pewnością do rewelacyjnych nie należy, ale chyba i tak warto zagrać) ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Miałem nadzieję, że tak się to skończy - 3:1 dla Trumpa ???? Choć różnie mogło się to skończyć. Na dobrą sprawę powinno być 3:0, ale z drugiej strony 4 frame Perry dostał na złotej tacy i przegrał na własne życzenie. Pewnie niejaki wpływ na jego grę miał maraton z Hendrym. Tak czy inaczej - piękny dzień dzisiaj, głównie dzięki Trumpowi.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po pierwszym dniu tabela grupy 3 wygląda następująco:



Świetnie gra Trump, który z czterema wygranymi otwiera tabele. Niewiele gorzej Allen mający również komplet zwycięstw na swoim koncie. Nieźle poczynaja sobie też ci, których uważaliśmy za outsiderów CLS czyli Perry i Fu. Kompletnie zawodzą natomiast Robertson, Hendry i Carter.

Na dziś taka oferta:



Kursów ciekawych jest sporo ale chyba warto grać w czasie trwania pojedynków. Ciężko powiedziec czy np Robertsonowi będzie zależeć w meczu z Carterem jesli przegra wczesniejsze mecze. Na chwilę obecną wszyscy mają szansę na awans i moim zdaniem najlepiej kilka pierwszych meczów odpuścić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Moim zdaniem pewniaczek lub co najmniej fajny typ :

Carter - Robertson 2

to co wczoraj Carter grał to było bardzo kiepskie .
Wczoraj tak, ale dziś z Allenem zagrał już bardzo dobrze i wygrał 3-0.
Mecz z Robertsonem może być dla obu pojedynkiem o być albo nie być w CLS. Moim zdaniem bardziej warty zagrania jest typ na Cartera w meczu, z praktycznie wyeliminowanym już Hendrym.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak jak mówiłem. Ali z Neilem grali o być albo nie być i to jednak Anglik wygrał choć pojedynek był bardzo wyrównany, zakończył się wynikiem 3-2. Zwycięstwo &quot;Kapitanowi&quot; pozwoliło zająć 4 miejsce i dzięki temu zachował szansę na wygraną grupy nr 3.

Końcowa tabela grupy 3:



Z CLS odpadli Perry i Hendry. W kolejnej grupie rywalizować będzie Robertson, a o zwycięstwo grupy trzeciej zagrają Trump, Fu, Allen i Carter podzieleni w następujące pary:

Trump - Carter
Fu - Allen


Kursy z Bet365:



Stawiać nie będe ale chciałbym aby w finale spotkali się dwaj młodzi-gniewni czyli Trump i Allen. Szczególnie postawa &quot;Trampka&quot; budzi respekt i sądze, że to właśnie on dołączy dziś do Maguire i Higginsa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i wygrał Judd Trump. Trzeba przyznać, że był wczoraj i dziś najlepszy i zasłużenie awansował do grupy zwycięzców.



Pozostały cztery wolne miejsca. Jutro kolejna grupa i kolejni ciekawi zawodnicy. Do Cartera, Allena, Fu i Robertsona dołączają Williams, Wenbo i Ebdon.

Oferta na środę i czwartek:



Znów rzesza ciekawych kursów. Kilka zdecydowanie zawyżonych jak te na Ebdona, Wenbo i dobrze radzącego sobie w lidze Fu ale czas na obstawiani przyjdzie po pierwszych pojedynkach.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Masa fajnych i ciekawych spotkań :)! No i bah wystawił wszystkie więc dzisiaj na pewno coś zagram ;) W początkowej fazie miałem iść Twoim tropem Ass i poczekać jak zakończą się pierwsze spotkania, ale teraz myślę czy się nie wyłamać. Wszystko za sprawą Marka Williamsa. Jestem pewny, że poważnie podejdzie do tych gier, które w zasadzie może potraktować jak kolejne przetarcie przed WO. Kurs 1,60 w bah wygląda ciekawie szczególnie w dubelku. Zostało mi 15 min do zagrania wiec szukam czegoś do dubla, jak nie znajdę to odpuszczam :p
Zdecydowałem się na &quot;borsuczka&quot;, który podczas Masters dwa razy pozwolił mi zarobić ???? Tym razem również powinien dać sobie radę z Ebdonem, który nie zachwyca w ostatnim czasie. Bardzo luźna atmosfera jaką obserwujemy podczas CLS w moim odczucie jeszcze bardziej działa na korzyść Willimsa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja z CLS taki typ. Jeśli wejdzie, pomyślę nad czymś jeszcze jeżeli nie to czekam na WO bo nie ma sensu tracić pieniędzy.
Fu gra w tej lidze świetnie, wczoraj o krok od finału, dziś już 3-0 z Allenem. Carter wczoraj fartownie awansował do półfinałów, dziś rozpoczął od 1-3 z Robertsonem. Kurs przesadzony.

Fu - Carter - 1 - 2.00

AKO: 2.00
Stawka: 100
Wygrana: 200.00

Bukmacher: Bet365[

Co do Williamsa z Ebdonem to ja tak jak mówiłem, pierwsze mecze = no bet.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Zdecydowałem się na &quot;borsuczka&quot;, który podczas Masters dwa razy pozwolił mi zarobić ???? Tym razem również powinien dać sobie radę z Ebdonem, który nie zachwyca w ostatnim czasie. Bardzo luźna atmosfera jaką obserwujemy podczas CLS w moim odczucie jeszcze bardziej działa na korzyść Willimsa.
Jak narazie nie żałuję, mój borsuczek gra świetnie :) Po raz kolejny widać, że ma dobre samopoczucie a jak już,pisałem podczas Masters, u tego zadownika to ważne. To co zrobił przed chwilą... masakra hehehe Przed rozpoczęciem frejma zabrał białą schował do kieszeni i czyści ją dziwnymi ruchami (sędzie który jest od tego stoi obok) po czym fazka z Ebdonem z całej sytuacji :grin: Uwielbiam tego zawodnika :p Go Mark :]

Jeśli chodzi o Fu typ wydaje się super, szczególnie po takim kursie. Z Allenem poradził sobie świetnie no i dwa brejki (120 i 130) robią wrażenie. Sam teraz zastanawiam się nad tym typkiem ;) Ale raczej nie zdecydowałbym się na taką wysoką stawkę.
Edit:
Marco Fu mnie zadziwia. Pojedynek z Carterem do zera może jeszcze nie dziwi zważając na jego postawę w CLS ale brejki (144, 103 i 82) robią wrażenie. Ponownie widać u niego dobrą dyspozycję, szkoda, że nie przekłada tego na duże turnieje. Co by nie mówić typ na ✅, dzisiaj to już kolejny więc jest dobrze ????
 
A 0

adenina

Użytkownik
Witam może ktoś podać wynik meczu Williams-Wenbo ? nigdzie nie moge znaleźć , mam nadzieje , ze wygrał Williams. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom