>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

kostil 0

kostil

Użytkownik
Sprawdz pm i powiedz czy dziala;)

A co do FMa 2009 to swietna gra;) na poczatku gralem Red Bull Salzburg (niezla kasa na transfery); po 2 sezonach (cwiercfinal LE z Leverkusen) przeszedlem do Leicester i objalem reprezentacje Irladnii poł ???? jak ktos jeszcze ma problemy z obejscie rejestracji telefonicznej zapraszam na pw;)

Jamajca!!! Jesteś wielki, naprawde ogromny pozytyw dla Ciebie ???? Dałeś człowiekowi radochę na święta;) Masz u mnie wielkie piwo!! ;)) hehe


Jeżeli ktoś miałby podobny problem jak ja to smiało pisać w tym temacie;) Na pewno pomogę, a wszystko dzieki jamajce ???? Poradnik w 100% jasny i czytelny;)

Dziękuje jeszcze raz i życzę Wesołych Świąt !
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Poczytałem tutaj troszkę jak tu wszyscy grają w Fm i postanowiłem że wróce do mojej ulubionej wersji czyli Fm 09 ???? , teraz czas odbudować potęgę Newcastle :]
Polecam na początek gry takiego zawodnika : Kikin Fonseca , świetny zawodnik ????
Tutaj ss: Mój własny wynalazek ????
 
P 0

pavlinho

Gość
PokerFace, są dziesiątki lepszych, młodych zawodników od tego Fonseci. Jeśli dajesz go na skrzydło to on nie ma ani dośrodkowania, ani dryblingu, ani szybkości, ani przyspieszenia. Na napadzie jak go dajesz to szybkość, opanowanie, drybling też nie powalają, gra bez piłki średnia, w Anglii nie da sobie rady.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
PokerFace, są dziesiątki lepszych, młodych zawodników od tego Fonseci. Jeśli dajesz go na skrzydło to on nie ma ani dośrodkowania, ani dryblingu, ani szybkości, ani przyspieszenia. Na napadzie jak go dajesz to szybkość, opanowanie, drybling też nie powalają, gra bez piłki średnia, w Anglii nie da sobie rady.
Jak na Newcastle jest dobry, gdybym awansował to raczej miejsca w składzie nie znajdzie. Cena 1.7 mln myślę że odzwierciedla umiejętności. A to że jest dużo więcej młodych, to ja wiem, ale nie było mnie na nich stać ????
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Alex Teixeira - świetny zawodnik ????

Marquintos - drugi porządny grajek z Internacionalu ????


Ja już mam Rok 2020 także ogólnie śmiesznie jest ???? ...

Gram teraz Aston Villą....i taki Liverpool prawie stał się bankrutem, a w lidze Hiszpańskiej mistrzem jest Zaragoza ????

Do tego we Włoskiej mistrza ma Palermo a u mnie jedynie City utrzymuje równą forme....

Naprawde Polecam dla wytrwałych ???? grajcie i nie konczcie gry ???? Bo potem bardzo przyjemnie siępatrzy jak taki Liverpool czy Chelsea jest w środku tabeli lub broni sięp rzed spadkiem ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Alex Teixeira - świetny zawodnik ????

Marquintos - drugi porządny grajek z Internacionalu ????


Ja już mam Rok 2020 także ogólnie śmiesznie jest ???? ...

Gram teraz Aston Villą....i taki Liverpool prawie stał się bankrutem, a w lidze Hiszpańskiej mistrzem jest Zaragoza ????

Do tego we Włoskiej mistrza ma Palermo a u mnie jedynie City utrzymuje równą forme....

Naprawde Polecam dla wytrwałych ???? grajcie i nie konczcie gry ???? Bo potem bardzo przyjemnie siępatrzy jak taki Liverpool czy Chelsea jest w środku tabeli lub broni sięp rzed spadkiem ????
w 2009 czy 2010 grasz ? Ja max ugrałem 6 sezonów, wygrałem wszystko i odszedłem ????
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
w FM 10 ???? ... ja Wszystko wygrałem Manchesterem United, Potem wziął mnie REAL MADRYT tam zdobyłem 5 tytułów mistrza kraju i już mnie to nudzilo wiec przeszedłem do Aston Villi i zajałem 3 miejsce w tabeli więc w tym sezonie będę mial Champions League ????




a to mój nowy nabytek ????
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
ja w żadnym CM-ie czy FM-ie, nie lubiłem grać potęgami futbolu, typu: Real, MU czy Bayern...
wolę bawić się średniakami lub drużynami, które są skazane na pożarcie ;)
wtedy sukcesy cieszą... ????
wszystkim polecam spróbować Swych sił w przeciętniakach... ;)
naprawdę dobra zabawa ;)
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
ja w żadnym CM-ie czy FM-ie, nie lubiłem grać potęgami futbolu, typu: Real, MU czy Bayern...
wolę bawić się średniakami lub drużynami, które są skazane na pożarcie ;)
wtedy sukcesy cieszą... ????
wszystkim polecam spróbować Swych sił w przeciętniakach... ;)
naprawdę dobra zabawa ;)
Również wolę grać słabszymi ???? ...ale nie raz mam ochotę pobawić się czymś lepszym ???? . Głównie chodziło mi właśnie żeby dotrwac tyle sezonów.
 
P 0

pavlinho

Gość
Sunderlandem zdobyłem przez 10 lat tylko (aż) 1 mistrzostwo. Od 4 sezonów nie wyszedłem poza TOP 3. W pucharach regularnie półfinał LE a następnie ćwierćfinały LM. Bardzo mocne w Anglii są Manchester City i Arsenal od którego dostałem propozycję, 275k miesięcznie i 200 milionów na transfery (odrzuciłem) ???? Manchester UTD, Liverpool, Chelsea w dolnych rejonach tabeli. Tymi lepszymi zespołami nie lubię grać. Tak jak wyżej ktoś pisał, sukces słabszym zespołem bardziej cieszy ????
Anarky, Twój ziomuś ma słabe opanowanie, będzie marnował setki seriami ???? Szybkość też nie powala, w Anglii będzie miał ciężko.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dla mnie wystarczy ze snajper ma wykonczenie akcji 20 i jest megaaaaa ????
ze snajperów zadna nowosc, z tanszych Milevski
w manU miałem tez pirlo a po 3 latach za darmo z Lyonu bodajze Yoann Gourcuffa
 
P 0

pavlinho

Gość
No jak grasz dwoma napastnikami to sęp z wykańczaniem akcji 20 wystarczy ???? Ja gram jednym i u niego wszystko musi być bardzo dobre i dobre :p
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
W dalszych latach FM sam generuje losowo zawodników wiec jak dobrze poszukacie to możecie znależć naprawdę dużą perłę ????

A co do grajka..we Fiorentine strzelił 28 bramek w lidze, więc go ściągnalem do siebie ???? ...staty fizyczne ma troche słabsze, ale zobaczymy ????
 
Do góry Bottom