>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
a o czym tu dyskutowac gramy w ten piątek o 20 ?? można zrobić sesje trzy godzinną. Niech sie wypowiedzą ci z listy. Ja sie strasznie nakręciłem żeby pograć przez neta w fm&#39;a bo powoli zmuła samemu ;)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ja bym zagral reprezentacjami w kilka osób.po sieci juz gram co weekend liga angielska z 12 osob spokojnie jest.wiec dziabnol bym klubami
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
I ja moge zagrac w jakiegkolwiek (od CM 03/04 poprzez FMy az do 09, choc najbardziej odpowiadałby mi 08, bo w 09 nie zagrałem chocby calego sezonu, nie przypadł mi jakos do gustu ;))
 
P 0

pavlinho

Gość
No atrybuty ma ciekawe ale z błyskotliwością słabo jak na rozgrywającego :p
Kupiłem jakiegoś małolata z norwegii za 1.2 e po sezonie kosztuje 6.5 e i chce skubaniec do Valencii odejść no i co zrobisz :|
 
P 0

pavlinho

Gość
Bernardo lub Sandro
Nie przejdą do Sunderlandu ze względu na pozwolenie o pracę, zresztą słąbo wyglądają.
Deforu dobry, ale polecam Adriena lub Mamaeva :]
Znaaaaam. Ja mam Skjelbreda ale odchodzi mi właśnie do Valencii.
Wyrzuciłem pół składu, pościągałem małolatów i mam do wydania na transfery 60 mln :p
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Nie przejdą do Sunderlandu ze względu na pozwolenie o pracę, zresztą słąbo wyglądają.

Znaaaaam. Ja mam Skjelbreda ale odchodzi mi właśnie do Valencii.
Wyrzuciłem pół składu, pościągałem małolatów i mam do wydania na transfery 60 mln :p
to kup fabregasa :jezora:
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
@Pavlinho - na fm wersja 9.0.3 na srodku w borussi dortmund mialem Matiasa Fernadesa z villareal - zawodnik godny polecenia ale drogi ???? Inny tym to Migule Veloso - ma konkretny strzal z dystansu ????
 
Do góry Bottom