>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chcę zdobyć bonus w bet 365 . Mam kilka pytań , pomóżcie !

captain 0

captain

Użytkownik
Na stronie bet 365 pisze :

Otwórz konto już dzisiaj i otrzymaj 100% Bonusu -Rejestracja!
Aby zakwalifikować się do bonusu, postępuj według tych prostych instrukcji:
Otwórz konto, dokonaj depozytu w wysokości 20 PLN* lub więcej, a będziesz miał prawo do otrzymania 100% bonusu od kwalifikującego się depozytu, aż do maksymalnej wysokości 200 PLN*.
1 Pytanie : Chcę wpłacić 200 zł, czyli bonus jaki mi przysługuje to bonusowe 200 zł, dobrze mówię ?
.........................................................................................
2 Pytanie : Proszę o wytłumaczenie tego podpunktu :
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.
.......................................................................................................
3 Pytanie : Jakbym wpłacił 200 zł jak to by wyglądało ? Ile musiałbym obrócić,żebym mógł swobodnie wypłacić pieniądze ?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
1 Pytanie : Chcę wpłacić 200 zł, czyli bonus jaki mi przysługuje to bonusowe 200 zł, dobrze mówię ?
.................................................. .......................................
2 Pytanie : Proszę o wytłumaczenie tego podpunktu :
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.
.................................................. .................................................. ...
3 Pytanie : Jakbym wpłacił 200 zł jak to by wyglądało ? Ile musiałbym obrócić,żebym mógł swobodnie wypłacić pieniądze ?
jak wpłacisz 200 zł to dostaniesz bonusu 200 zł, czyli razem 400 zł. Postaw pierw swoje 200 zł na jakiś mecz o kursie 1,5 lub wyższym (może być live) i automatycznie dostaniesz kod z bonusem na 200 zł.
te 400 zł (200+200 bonus) musisz obrócić 3 razy po kursie 1,5 lub wyższym
 
captain 0

captain

Użytkownik
te 400 zł (200+200 bonus) musisz obrócić 3 razy po kursie 1,5 lub wyższym
Załóżmy, czy db zrozumiałem np. 1-pierwszy mój kupon mam postawić za swój depozyt, czyli 200 zł wygram ,czy przegram dają mi bonus wysokości 200 zł.
A póżniej muszę te 400 zł obrócić 3 razy więc, muszę na zakłady wydać 1200 zł ,żeby mi wypłacili co najwyżej &gt;? TAK?&gt;
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
te 400 zł (200+200 bonus) musisz obrócić 3 razy po kursie 1,5 lub wyższym
Załóżmy, czy db zrozumiałem np. 1-pierwszy mój kupon mam postawić za swój depozyt, czyli 200 zł wygram ,czy przegram dają mi bonus wysokości 200 zł.
A póżniej muszę te 400 zł obrócić 3 razy więc, muszę na zakłady wydać 1200 zł ,żeby mi wypłacili co najwyżej &gt;? TAK?&gt;
tak, postaw pierwsze 200 zł na kurs 1,5 lub wyższy i dostaniesz bonus
 
captain 0

captain

Użytkownik
Okay to zrozumiałem, ale bardziej mi chodzi o to teraz czy cały koszt,żebym mógł wypłacić cokolwiek to musowo obrócić 3 razy,czyli 1200 zł ? o to mi chodzi teraz ?
obrócić 3 razy = 1200 zł

chce się upewnić o wszystkim i dlatego dokładnie się o to pytam ;D
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Okay to zrozumiałem, ale bardziej mi chodzi o to teraz czy cały koszt,żebym mógł wypłacić cokolwiek to musowo obrócić 3 razy,czyli 1200 zł ? o to mi chodzi teraz ?
obrócić 3 razy = 1200 zł
postawisz swoje 200 zł na np 1,5 i wygrasz 300 zł to możesz wypłacić, nikt ci nie każe bonusu brać
 
captain 0

captain

Użytkownik
wiem, że jestem upierdliwy, ale o to chodzi,że chce te np. pieniądze z bonusu ,kiedyś wypłacić i dlatego się pytam jak pisze ,że trzeba obrócić kwotę 3 razy to ja się pytam czy ten obrót cały ma wynosić 1200 zł ?

I 2 pytanie jakby cała operacja opiewała na 1200 zł , to czy kupony musiałbym np. 1 kupon zagrać za 400 zł ,czyli takie 3 kupony za 400 zł ,żebym obrócił 3 krotnie ,czy mogę sobie 1 kupon zagrać za 100 zł ,a 2 kupon za 50 zł i tak dojść do 1200 zł zawierając np. 14 kuponów gdzie 10 kuponów jest za 100 zł a 4 kupony za 50 zł ? A może i jeden i drugi system jest zgodny z regulaminem i zrealizacją obrócenia 3 krotnego ?
 
captain 0

captain

Użytkownik
widzisz ,dzięki za odpowiedź ,ale proszę odp. na to pytanko :
I 2 pytanie Cała operacja opiewa na 1200 zł , to czy kupony musiałbym np. 1 kupon zagrać za 400 zł ,czyli takie 3 kupony za 400 zł ,żebym obrócił 3 krotnie ,czy mogę sobie 1 kupon zagrać za 100 zł ,a 2 kupon za 50 zł i tak dojść do 1200 zł zawierając np. 14 kuponów gdzie 10 kuponów jest za 100 zł a 4 kupony za 50 zł ? A może i jeden i drugi system jest zgodny z regulaminem i zrealizacją obrócenia 3 krotnego ?
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Możesz zakładać się jak tylko Ci się podoba. Całość obrotu 1200zł. Nie musisz grać pierwszego zakładu za 200zł .. kurs powyżej 1.5 tylko takie zdarzenia będą się wliczać w ogólny obrót bonusu. Ale możesz sobie spokojnie wpierw grać dowolne kursy, te mniejsze od 1.5 by spokojnie budować budżet. Tam masz wszystko ładnie policzone. Bonus dostajesz od razu, tylko wiadomo musisz obrócić (1200) by cokolwiek wypłacać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
captain 0

captain

Użytkownik
Możesz zakładać się jak tylko Ci się podoba. Całość obrotu 1200zł. Nie musisz grać pierwszego zakładu za 200zł .. kurs powyżej 1.5 tylko takie zdarzenia będą się wliczać w ogólny obrót bonusu. Ale możesz sobie spokojnie wpierw grać dowolne kursy, te mniejsze od 1.5 by spokojnie budować budżet. Tam masz wszystko ładnie policzone. Bonus dostajesz od razu, tylko wiadomo musisz obrócić (1200) by cokolwiek wypłacać.
Dziękuję bardzo za dobrą, niezwykle wyczerpującą odpowiedź i jeszcze z jakim z spokojem podchodzisz do zagadnienia. WLK szacunek dla ciebie !
Twoja odp. rozjaśniła całe moje zagadnienia i jeszcze coś dodałeś od siebie ...
WLK DZIĘKI !!!
:grin:
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Bonus trzeba uaktywnić, tj. musisz obrócić swój początkowy depozyt (w Twoim wypadku 200zł) Musisz pilnować tych swoich 200 złotych z depozytu - by te pieniążki były ogółem obrócone przez minimum kurs 1.5 (wtedy uaktywnia się bonus). Nie mogę wysyłać ani linków ani prywatnych wiadomości ..
 
captain 0

captain

Użytkownik
Rozumiem, żeby uaktywnić bonus trzeba najpierw zagrać ze swojego depozytu dajmy na to 4 kupony za 50 zł w tym każdy kurs powyżej 1,5, albo 2 kupony za 100 zł z kursem p. 1,5, db rozumiem?
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Tak dobrze rozumiesz. Ako możesz tworzyć dowolne, byle jedno zdarzenie na kuponie ako miało kurs 1.5 bądź wyższy, reszta kursów w zakładzie akumulowanym może być dowolna. Najważniejsze byś pamiętał na początek o obrocie początkowego depozytu, by uwolniony został bonus. Ja tam najpierw pisałem o kursach poniżej 1.5, grać jak najbardziej można , tyle że nie będą wliczać się w obrót. Wiadomo jak stracisz początkowe 200 złotych na kursach poniżej 1.5 bonusu nie uaktywnisz.
 
captain 0

captain

Użytkownik
OKAY rozjaśniłeś mi już prawie wszystko mam ostanie pytanie czy ten początkowy depozyt 200 zł wlicza się do obrócenia 3 krotnego( koncowej sumy 1200 zł) ,czy najpierw uwalniam bonus za ten depozyt , a dopiero poźniej obracam 3 krotnie z czego wynika 1200 zł ?
a więc na początek 200 zł a pozniej 1200 daje 1400 zł zeby wyplacać czy to tak bedzie ?
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Już pierwszy zakład zagrany po kursie 1.5 i wyższym / ako wlicza się do wymaganej stawki całkowitej która wynosi 1.200 zł Wszystko będziesz miał podliczone w zakładce Historii Transakcji Bonusowych. Będziesz również powiadamiany mailowo o uaktualnieniu bonusu itd
 
captain 0

captain

Użytkownik
Dzięki za pomoc rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości, dzięki twoim znakomitym odpowiedziom, ugruntowałeś moją wiedzę dosyć szeroko :d Twoje zdania były wprost zajebiście wytłumaczone za co tobie tu i teraz dziękuję !!!
 
Do góry Bottom