>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CHCE GRAC PROGRESJA ALE SLYSZALEM ZE BUKI ROBIĄ WAŁKI

M 0

majster188

Użytkownik
Slyszalem ze buki, gdy sie u nich za duzo wygrywa robią takie wałki ze ograniczaja stawke np do 100 zl lub nawet do 20 zl na kupon. W moim przypadku gdzie chce grac progresja (zaczynajac grac od stawki 100 zl) na AKO 1,7 przy czym stawka idzie w gore x3 mogloby to oznaczac bankructwo. Slyszalem ze tego typy zagrywki sa czeste w Betandwin oraz expekcie. czy moze mi ktos polecic jakiegos buka( obojetnie z jakiej czesci swiata- byle pewnego), ktory nie ogranicza stawek??
 
Z 0

zigi1

Użytkownik
To mnie zmartwiliscie bo wlasnie wygralem prawie 2 tys w expekcie grajac progresja,a na razie nic mi nie ograniczyli, od wygranej 26.11.05 co prawda nic nie stawialem, alle zastanawilalem sie nad kolejna progresja i nabiliscie mi glowe.
Jak to wyglada ograniczaja Ci max stawke za kupan po wygranej czy jak jestes w trakcie systemu powiedzmy 7 mecz progresji i zainwestowales juz powiedzmy ok 2 tysiakow?
Czy tez blokuja ci max. stawki dopiero jak wygrasz?
 
L 45

laha

Forum VIP
to zależy od buka...jak jest taki bardzo chytry (BAH) to w trkacje progresji to zrobi ale czasem poprostu buk poczeka az sie upewni czy jesteś zawodowym graczem czy tylko takim &quot;Stawasz bo stawias&quot; i jak sie zoriętuje ze zaduzo wygrałeś to masz bloka :|
 
Z 0

zigi1

Użytkownik
a jakby za kazdym razem przy nowej progresji zmieniac nicka i od nowa sie logowac to moze by sie nie zorientowali. Mam zmienne IP tylko musialbym robic zasilenie konta przelewem pocztowym...
 
Z 0

zigi1

Użytkownik
serio nie moge... mamy powiedzmy dany kurs i obok w nawiasie jest max stawka nie moge wklejac plikow BMP bo bym wkleil
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
SOLO ja dostałem bloka e Expercie na 3 poziomie i mówie to co wiem...
3 poziom ale jakiej kwoty????????

Jakos na Expekcie i na BAW granie za 320zł progresja nie spowodowalo blokady. Gdyby niewszedl wtedy mecz to byl by grany za 640 a co by bylo wtedy to juz nie wiem poszukam linka to wkleje:]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
I jeszcze jedna rzec..... można sie przed tym ustrzec majac pieniazki w moneybookers i wtedy jezeli jeden buk wprowadzi ograniczenie przelac w kilka minut na innego buka i tam grac...... proste ???? trzeba troche kombinowac...

Mi nie chcieli puscic za 600zł 1 meczu Setabul-Porto 1 kurs ok 3.2zł , Wiec musialem kombinowac puszczac po 100zł w roznych bukach ale sie udalo i na to samo wyszło...
 
Z 0

zigi1

Użytkownik
To ja gralem za duzo wyzsze stawki i mi expekt akceptowal lecz nie wiem jak bedzie teraz kiedy ich troszke ogolocilem.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ładnie jakbys mógł z checia bym zobaczyl sobie kuponik z 25/11/2005 jakby dało rade wstaw scrina ????


PS

Gdyby nie ostani kupon zamykajacy miesiac to bys listopad zakonczyl z duzym saldem ujemnym....
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
ja pisałem do expekt teraz nie robią ogranieczeń (jest ograniczenie wygranej do 200tyś PLN)
robią tylko wyjątki n dany mecz alle nie ma czegoś takiego że robią ci ograniczenia na całe konto!!
 
Do góry Bottom