>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chile Premiera Divison

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Colo Colo - Nublense
Typ: X2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betway

Analiza:

Colo Colo to zdecydowany faworyt Chilijskiej Premiery Divison lecz początek obecnego sezonu nie mogą zaliczyc do udanych i co prawda wygrali 3x wygrali to ostatnio przyszła gorsza dyspozycja. Wymęczone zwycięstwo u siebie z Univ de Concecption 1:0 potem wyjazdowy remis z Rangers Talca 2:2 i ostatnia porażka wyjazdowa z Meksykański Atlas Gudalajara 3:0. Nublense nie przegrało jeszcze w rozpoczętym nie dawno sezonie, odnieśli 2 remisy i 3 zwycięstwa zdobywając przy tym 4 bramki a nie tracąc żadnej. Na pewno faworytem tego spotkania są gospodarze chociażby z racji tego, że grają u siebie lecz ja zaryzykuje tutaj X2 po dobrym kursie 2.40 jaki znalazłem w Betway.

1:4 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: U. De Chile – Colo Colo
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Spotkanie Chilijskiej Premiery Division w którym zmierzą się 6 w tabeli Univ de Chile z 4 Colo Colo. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 7 spotkań przed własną publicznością z których 6x wygrali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 14 bramek a stracili 5. Goście natomiast rozegrali do tej pory 6 spotkań wyjazdowych z których 3x wygrali 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a stracili 7. Gospodarze przegrali swoje 3 ostatnie spotkania i sytuacji w ich obozie na pewno zrobiła się troszkę nerwowa dlatego też wreszcie przyszedł czas żeby się otrząsnąc i wziąć do roboty. Goście natomiast mogą w tym spotkaniu odczuwac trudy rozgrywanego z Czwartku na piątek czasu polskiego spotkania w ramach Copa Libertadores które wygrali u siebie 2:0 z Wenezuelskim Maracaibo. Colo Colo na pewno posiada bardzo szeroką kadrę i ich trener na pewno wymiesza kilku rezerwowych z zmęczonymi podstawowymi graczami, lecz w moim przekonaniu głodni zwycięstwa gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystac zmęczenie gości i zdobyc 3 punkty w tym mecz a kurs 2.75 jaki oferuje nam Unibet jest warty zaryzykowania.

1:0 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Deportes Concepcion - Rangers Talca
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie dokańczające 15 kolejkę Chilijskiej Premiery Divsion w którym zmierzą się 7 w tabeli Deportes Concepcion z 17 Rangers Talca. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 7 spotkań przed własną publicznością z których 4x wygrali a 3x zremisowali zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 5. Goście natomiast rozegrali do tej pory 6 spotkań wyjazdowych z których tylko 1x udało im się wygrac a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 10. Gospodarze tego spotkania walczą w tym sezonie o udział w fazie play off i jak na razie cel ten realizują gdyż kwalifikuje się 8 zespołów a zajmują oni w chwili obecnej 7 lokatę. Goście natomiast mają w tym sezonie z goła odmienne cele a mianowicie walkę o utrzymanie w Premierze Division gdyż jest to beniaminek. Cel ten będzie im bardzo ciężko zrealizowac gdyż jak widzimy na w/w statystykach zupełnie nie radzą sobie oni w spotkaniach wyjazdowych a zdobywając punktów tylko u siebie nie pomoże im się utrzymac. Reasumując gospodarze są dużo lepsza ekipą niż goście i każde inne rozwiązanie w tym meczu niż ich zwycięstwo będzie niespodzianką.

2:4 ⛔
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Univ De Chile - Audax Italiano
Typ: handicap azjatycki Univ De Chile -1.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie 16 kolejki Chilijskiej Premiery Divison w którym zmierzą się 5 w tabeli Univ De Chile z 4 Audax Italiano. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 spotkań przed własną publicznością z których 7x wygrali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a stracili 5. Goście natomiast rozegrali w obecnym sezonie 7 spotkań wyjazdowych z których 2x wygrali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 11. Statystyki tak naprawdę nie wskazują nam faworyta tego spotkania chociaż na pewno są nimi gospodarze z racji tego, że grają u siebie lecz ja myślę, że trener gości da dzisiaj odpocząc kilku podstawowym zawodnikom z racji tego, że Audax rozgrywa w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego bardzo ważne spotkanie w ramach Copa Libertadores które będzie przesądzało o ewentualnym awansie. Reasumując myślę, że gospodarze poradzą sobie ze zmiennikami Audaxu i pewnie wygrają to spotkanie różnicą 2 bramek albo i więcej.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Universidad Vallejo-Cienciano del Cusco TYP 2 kurs 2,55


LIGA PERU godzina 22:30

USTAWKA GRAJ wejdzie na 100%.potem 2 ustawki - 30zł

takie info dostałem od gościa z bwin live...jeśliby komuś pomogło to będzie dobrze
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Audax Italiano - Santiago Morning
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Spotkanie dokańczające 17 kolejkę Chilijskiej Premiery Divison w którym zmierzą się 5 w tabeli Audax Italiano z 11 Santiago Morcing. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 spotkań przed własną publicznością z których 7x wygrali a 1x zremisowali zdobywając przy tym 21 bramek a tracąc 8. Goście natomiast rozegrali do tej pory 8 spotkań wyjazdowych z których 5x wygrali a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym 17 bramek a stracili 19. Spotkanie to jest kluczowym momentem dla gości którzy mają realne szanse na zakwalifikowanie się do fazy play off co było by dla nich nie lada wyczynem gdyż jest to beniaminek. Gospodarze natomiast w ostatnim czasie wpadli w dołek co było widac w ich ostatnim meczu ligowy w którym ulegli na wyjeździe 2:0 z Univ de Chile oraz w nie dawno rozegranym spotkaniu w ramach Copa Libertadores w którym również ulegli tym razem ze Paragwajskim Sportivo Luqueno 4:1. Reasumując myślę, że troszkę chaosu wkradło się ostatnio w szeregi gospodarzy i jak nie poukładają dobrze swoich szeregów przed meczem z Santiago to wynik tego meczu może zakończyc się niespodzianką.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Nublense – Colo Colo
Typ: 2/2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Spotkanie pół finałowe fazy play off Chilijskiej Premiery Divison w którym zmierzą się lider tabeli Aperatura League z 9 Colo Colo. Gospodarze tego spotkania rozegrali w fazie ligowej 9 spotkań przed własną publicznością z których aż 8x wygrali a 1x zremisowali strzelając przy tym 18 bramek a tracąc 6. Goście natomiast rozegrali 10 spotkań wyjazdowych z których 3x wygrali 3x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 21 bramek a tracąc 16. Spotkanie to jest spotkanie rewanżowym a w pierwszym meczu Nublense zwyciężyło na wyjeździe drużynę Colo Colo 0:1. W tym spotkaniu na pewno faworytem są gospodarze chociażby z racji tego, że grają przed własną publicznością i mają przecież zaliczkę z pierwszego spotkania w postaci 1 bramki. W moim przekonaniu jednak to zespół Colo Colo jest mimo wszystko faworytem i jeśli zagrają oni od początku w pełni skoncentrowani to wygrają to spotkanie różnicą 2 bramek co pozwoli i awansowac do finału tych rozgrywek, ja jednak gram 2 po pierwszej połowie oraz 2 całym mecz po dobrym kursie 4.10 jaki znalazłem w Expekcie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Colo Colo – Rangers Talca
Typ: handicap azjatycki Colo Colo -1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 5 kolejki Chilijskiej Clausura 2008 w którym zmierzą się zajmujący aktualnie 2 pozycje w tabeli drużyna Colo Colo z 7 Rangers Talca. Gospodarze tego spotkania rozegrali dotychczas w Clausura 2 spotkania przed własną publicznością w których 1x wygrali a 1x zremisowali strzelając przy tym 4 bramki a tracąc 1. Goście natomiast rozegrali jak na razie 2 spotkania wyjazdowe z których 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 3 bramki a tracąc 4. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy jak co rok walczą w tym sezonie o mistrzostwo Chilijskiej Premiery Divison a co z tym idzie takiego meczu jak ten z typowym średniakiem ligi jakim jest zespół Rangers Talca po prostu nie można przegrac.
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Spotkanie: Audax Italiano - Universidad de Chile
Typ: Remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dzis proponuje mecz Chilijskie Torneo Clausura. Audax Italiano podejmuje u siebie druzyne Universidad de Chile. Bedzie to zapewne zaciety pojedynek, wiele wskazuje ze zwyciezca powinna byc druzyna lidera rozgrywek to jest Universidad jednak druzyna Audax nie stoi na straconej pozycji. Kursy na zwyciestwo lidera sa rozna u bukow i oscyluja od 1,85 do okolo 2,15. Jednak wedlug mnie dzis jest spora szansa na remis. W bezposrednich meczach na boisku Audax zanotowano do tej pory trzy remisy i dwa zwyciestwa gosci. Wszystkie remisy byly w stosunku 1-1 wiec kto wie czy dzis nie padnie taki sam rezultat? Audax na wlasnym stadionie w tym sezonie nie gra wcalez zle, w koncu zajmujac dziewiate miejsce w tabeli musza gdzies zdobywac punkty. Universidad na wyjazdach spisuje sie bardzo dobrze jednak ostatnio poniosl porazke z Colo Colo 0-2. Wiec nikt nie powinien sie zdziwic jak bedzie dzis remis. Taki tez wynik typuje na dzis. W sumie atut wlasnego boiska powinna wykorzystac druzyna Audax i po zacietym meczu powinna zremisowac. Moze 1-1 jak poprzednie remisowe mecze?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Colo Colo - Cobreloa
Być może już dzisiaj, przekonamy się o tym kto zagra w finale rozgrywek o mistrzostwo Chile. Dla drużyny gospodarzy - Colo Colo, dzisiejszy mecz jeżeli zakonczy się ich zwycięstwem, lub remisem (0:0, 1:1, 2:2) to będa mogli się cieszyć z awansu do finału. Mimo, iż nawet remis zadowala ich teoretycznie, jednak manager Marcello Barticciotto zapowiada, że na Monumentalnym stadionie gospodarze odniosa zwycięstwo. Jednak również Cobreloa ma o co grać, gdyż jeżeli marzy o mistrzostwie musi ten mecz wygrać, gdyż w pierwszym spotkaniu zanotowano remis 3:3.
W drużynie Colo Colo, trener będzie mial do dyspozycji wracajacych po kontuzji, dwóch podstawowych graczy - Lucasa Barriosa oraz pomocnika Roberto Cerecede. Nadal jednak pod znakiem zapytania stoi wystep argentyńczyka - Rodolfo Moyi oraz Dauda Gazale , jednak ten drugi najprawdopodobniej wystapi w spotkaniu. W obozie gości również panuja bojowe nastawienia, po tym jak medycy Cobreloi postawili na nogi swoja główna siłę napędowa w ofensywie czyli - Rodrgo Mannare. Gospodarze u siebie niezwykli przegrywać, jednak czy beda w stanie pokonać gości ? Na pewno sa faworytem tego pojedynku, ale Cobreloa z pewnościa rzuci się do ataku, gdyż ich premiuje do finału wyłacznie wysoki bramkowy remis lub zwycięstw, co na trudnym terenie Colo Colo nie będzie należało do łatwych rzeczy. Nie mniej jednak, uważam, że mecz będzie stał na wysokim poziomie, futbol w Ameryce Południowej opiera się głównie na sile ofensywnej drużyn. Przewiduję, żę goście rzuca się do odrabiania strat i nadzieja, się na jedna z kontr Colo Colo, wtedy już Cobreloa nie będzie miała nic do stracenia i rzuci wszystko na jedna szalę, a później bramki będa padać same ;)
Tym bardziej, że Cobreloa to jedna z najbardziej overowych drużyn, w ostatnich 10 spotkaniach, aż 9 razy w ich meczach padało więcej (lub równo) 3 bramki. Nie miałbym nic przeciwko gdyby, było dzisiaj podobnie ;)
Składy.
Colo Colo : Cristian Muñoz, Luis Pedro Figueroa, Luis Mena, Miguel Riffo, Roberto Cereceda; Domingo Salcedo, Arturo Sanhueza, Rodrigo Millar, Macnelly Torres; Daud Gazale (Rodolfo Moya) y Lucas Barrios.
Cobreloa: Francisco Prieto; Patricio Castañeda, Luis Fuentes, Felipe Salinas; Alonzo Zúñiga, Fabian Benítez, Charles Aránguiz, Víctor Osorio, Daniel González; Mannara Rodrigo y Gustavo Savoia.
Typ: Over 3 @ 1 .769
 
xxlukasz90xx 0

xxlukasz90xx

Użytkownik
Spotkanie:palestino - Universidad de Concepcion
Typ:2
Kurs:2,00
Bukmacher:bet-at-home
Analiza: Ostatnio śledziłem lige PRIMERA DIVISION (Chile) i znalazłem bardzo ciekawy i moim zdaniem łatwy mecz do obstawienia, a co najważniejsze o przyzwoitym kursie. Według mnie w tym meczu wygra drużyna gości, poniewaz po 7 meczach w lidze zajmuje już 2 miejsce w tabeli i traci tylko 3 punkty do pierwszej drużyny Unión Espanola. Drużyna gospodarzy po 6 spotkaniach ma niestety zerowy dorobek punktów więc myśle, że i w tym meczu nie będzie inaczej i znów przegrają, a Universidad de Concepcion wygra i uda im się zbliżyć do pierwszego miejsca co bardzo życze gościom w tym meczu.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Municipal Iquique – Universidad de Concepcion
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betway

Analiza:

Spotkanie 10 kolejki Chilijskiej Premiery Division w którym zmierzą się będący aktualnie na 16 pozycji w tabeli zespół Muncicipal Iquique z 8 Universidad de Concepcion. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 5 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 2x wygrać 2x zremisować a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 9 bramek a stracili 9. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 4 spotkania wyjazdowe w kutych to udało im się 1x odnieść zwycięstwo a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 11. Spotkanie to będzie bardzo wyrównanym pojedynki z lekkim wskazaniem na gospodarzy (z racji chociażby tego, że grają przed własną publicznością co będzie dużym atutem w tym pojedynku) którzy w moim przekonaniu są w lepszej dyspozycji w ostatnim czasie niż goście. Municipal również w ostatnich dniach niebezpiecznie blisko zbliżył się do dolnej części tabeli a co z tym idzie trzeba zacząć myśleć o opuszczeniu tej strefy. Reasumując myślę, że kurs 2.40 na wygraną gospodarzy jest warty zaryzykowania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cobresal Salvador - Audax Italiano​


17 drużyna w tabeli podejmuje 4 i nie wiem skąd takie kursy na Audax. Nie mam po prostu pojęcia. Zwłaszcza, że Cobresal ostatnio w bardzo słabej formie, 5 ostatnich meczów to 3 przegrane i 2 remisy. U siebie niby ciut lepiej bo ostatnie 5 to wygrana, 2 remisy i 2 porażki, ale też szału nie ma. A Audax ostatnio 5 meczów, 2 wygrane, remis i 2 porażki, ale za to na wyjazdach radzą sobie naprawdę nieźle, na ostatnie 5 meczów 4 wygrali i raz zremisowali. Wg mnie więc Audax spokojnie to wygra i tak też typuje na ten mecz.

Typy:
Audax 2.00 Expekt
Audax -1 3.40 bet365


O Higgins Rancagua - Santiago Morning​


Jeśli chodzi o ten mecz to już wgl nie ogarniam kursów. Raz, że o sile tych zespołów świadczy ich pozycja w tabeli. Dwa to to, że O Higgins nie powala ostatnio wynikami na kolana, wygrali co prawda 2 mecze, ale przeciwnicy strasznie mocni nie byli, a wcześniej z zespołami wyżej sklasyfikowanymi 3 porażki. Santiago przegrało niedawno co prawda 2 spotkania, ale po pierwsze były to spotkania z Union Espanola i Universidad de Chile, a do 2 pierwszych drużyn ligi ekipie O Higgins trochę brakuje. A po drugie były to mecze u siebie, a dziś Santiago gra na wyjeździe, gdzie ostatnio radzi sobie nieźle - 3 wygrane z rzędu. Totalnie więc nie rozumiem kursów na to spotkanie.

Moje typy:
Santiago 4.75 bet365
over 2.5 1.65 Expekt
Santiago -1 8.74 bet365
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: CD Huachipato – Union Espanola
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: WinUnited

Analiza:

Spotkanie 2 kolejki Chilijskiej Clausury w którym zmierzą się będący aktualnie na 2 pozycji w tabeli zespół CD Huachipato z 12 Unionem Espanola. Liga Clausura dopiero się rozpoczyna tak więc oprę się tutaj na statystykach ligi Apertura w której to gospodarze tego spotkania rozegrali 8 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 6x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 6. Goście natomiast w swoich 9 wyjazdowych spotkaniach zdołali 6x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 20 bramek a stracili 9. Gospodarze jak widać na w/w statystykach to zespół typowo własnego boiska który potrafi sobie radzić nawet z drużynami z górnej części tabeli a kurs 2.25 jaki oferuje WinUnited na wygraną CD Hauchipato jest moim zdaniem warty zaryzykowania.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Data i godzina: 2009-08-03 00:00, Clausura, Chile
VS.

Spotkanie: Nublense - Universidad Catolica
Typ:2
Kurs:1.80
Bukmacher Bwin
Stawka 2/10
Analiza:
Mecz odbywa się o północy 0:00 naszego czasu, a do spotkania przystąpi ostatnia drużyna ligi czilijskiej ,a lider tychże rozgrywek. Z dotychczasowych meczy Nublense nie wygrało żadnego i bez dorobku punktowego jest 18ste, po 3 rozegranych kolejkach. Zaś goście Universidad Catolica ma 7 punktów na swoim końcie, dwukrotnie wygrywając mecz i raz remisując. Typ opieram przede wszystkim na grze w ostatnich meczach obu drużyn , lecz każdy dobrze wie ,że czasami takie mecze kończą się niespodziankami. Historia spotkań między sobą tych drużyn na korzyść Universidadu 1-1-3 . Drużyny te w tym roku rozegrały pomiędzy sobą mecz było to wprawdzie dawno ,bo w lutym wówczas wygrało Universidad 1-0 , a więc jak widać zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest drużyna gości. Ja także liczę ,a przynajmniej ten mecz dobrze wytypować i cieszyć się ze zwycięstwa Universidadu i trafnego typu.
Rozegrane mecze w tym sezonie obu drużyn:
Nublense
26/07/2009 Primera Division Santiago Morning vs. Nublense L - 3:1
19/07/2009 Primera Division Nublense vs. Cobreloa L - 1:2
11/07/2009 Primera Division Audax Italiano vs. Nublense L - 2:1
Jak widać same porażki Nublense.
Universidad Catolica
28/07/2009 Primera Division U. Catolica vs. La Serena W - 2:0
19/07/2009 Primera Division Cobresal vs. U. Catolica D - 1:1
13/07/2009 Primera Division U. Catolica vs. Municipal Iquique W - 2:0
i całkiem dobry bilans Universidadu Catolica
Zapraszam na blog: http://xmb3x.obstawia.pl
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Spotkanie: U. Espanola - La Serena (CHILE: Primera División)
Typ: 2
Kurs: 5,00
Buk: Bet365

Analiza:

Nie będzie to analiza zawierająca informacje o składach drużyn, ich formie, czy jakichkolwiek osłabieniach. Nie będzie, bo wg mnie w tym przypadku nie ma to sensu.
Nie mam pewności, ale wydaje mi się że będzie to spotkanie 3for3.
Dwa poprzednie sezony (od 2007r.) drużyny oddawały sobie po 3 pkt. Nie powinno to wzbudzać podejrzeń, bo wcześniej takich sytuacji nie było. Co się stało 2 lata temu nie wiem, ale zwrócił moją uwagę jeszcze jeden fakt: poza wymianą punktów następowało oddawanie różnicy strzelonych i straconych bramek:
2008
U. Espanola La Serena 2:3
La Serena U. Espanola 2:3
2007
La Serena U. Espanola 2:1
U. Espanola La Serena 1:0

Na zaprzyjaźnienie obu drużyn może jeszcze wskazywać odległość ich siedzib. Między Santiago a Sereną jest 500km - na warunki czilijskie to niewiele.

Być może się mylę i dwa poprzednie sezony to przypadek - nie takie rzeczy widziano w sporcie - ale za małą stawkę zaryzykuję.

Jeśli jest to 3for3 to teoretycznie Serena powinna wygrać dzisiaj różnicą trzech bramek. Niestety nie znalazłem u bukmacherów handi ujemnego na gości. Jest tylko w Bet365 handi -0.5, -1 ale po kursie 4,70, czyli niższym niż na zwycięstwo więc całkowicie nieopłacalne. Pinnacle często ma takie handicapy, ale na to spotkanie nie wystawili nawet kursów na zwycięstwo.

Kursy na dokładny wynik: 0-3 @81
1-4 @101
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Padłem...
I skończyło się faktycznie 4-1 dla Sereny. Ciężko uwierzyć w tak nieprawdopodobny przypadek, ale ta wydawało się mocno wydumana reguła się potwierdziła.
No cóż, bilans bramek się zgadza, obie drużyny zadowolone, a i pewnie u buka dobrze pograne ????
Na prawdę można by się tym, aż zainteresować. W każdym gratulacje, kurs 101 ustrzelony ????
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Spotkanie: Rangers De Talca - Nublense (CHILE: Primera División)
Typ: X
Kurs: 3,35
Buk: Unibet

Analiza:

Analiza będzie krótka, a typ oparty na statystykach i przeczuciu.

Historia spotkań obu drużyn:
2009
Nublense - Rangers 1:1 05.04.2009
2008
Nublense - Rangers 2:2 22.06.2008
Rangers - Nublense 0:0 27.01.2008

Same remisy! Czy gra obu drużyn była taka wyrównana? Nie sądzę!
Ponownie uważam, że obie drużyny dzielą się punktami.
Pomiędzy Nublense a Talca jest 150km, czyli codziennie rano się spotykają na herbatce i dywagują jaki ma być wynik meczu i ile na niego postawić ;-).
Wynik 0-0 wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, ale osobiście nie będę na niego stawiał.

Spotkanie rozpoczyna się o 21:30.

Typ polecam tylko dla zwolenników &quot;teorii spisku&quot;.

Edit:
⛔ Wynik: 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom