>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

China Championship 2017 (16-22.08.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Championship 2017
16-22 sierpnia 2017

China Championship to wciąż jeszcze nowy turniej w kalendarzu snookerowym. W tym roku dopiero jego druga edycja, za to po raz pierwszy jako turniej rankingowy, a więc zastosowanie mają również kwalifikacje do niego. W tamtym roku był to turniej całkowicie zaproszeniowy, czyli bez kwalifikacji, a drabinka ustalana była w sposób uznaniowy przez organizatorów. Tytułu sprzed roku broni John Higgins.
Dzięki tytularnemu sponsorowi turnieju, czyli największemu chińskiemu deweloper owi Evergrande Group, turniej może się szczycić największą w historii pulą nagród poza Wyspami Brytyjskimi. Całkowita pula nagród wynosi ÂŁ700,000, z czego dla zwycięzcy zarezerwowano ÂŁ150,000, a także prawo udziału w turnieju Champion of Champions. Turniej główny odbędzie się w dniach 16-22 sierpnia 2017 roku. Miejsce jeszcze nie ustalone. Zanim jednak rozpocznie się turniej główny, to w dniach 3-6 czerwca 2017 odbędą się kwalifikacje w Guild Hall w angielskim Preston. Spośród 128 zawodników wyłonieni zostaną 64, którzy stworzą drabinkę turnieju głównego. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów.
Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore


Jak tylko pojawi się oferta na kwalifikację to wkleję tu screena.
Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open. 9 Frames Match.
Dominic Dale - Chen Zifan
Handicap: Chen Zifan (+2.5) @ 1.72 ✅ 3-5
Handicap: Chen Zifan (+1.5) @ 2.4 ✅
Zwycięzca meczu: Chen Zifan @ 3.54 ✅

Chyba przesadzony kurs na Chena. Dale forma wakacyjna, zresztą poprzedni sezon bardzo przeciętny i chyba nic się u niego nie zmieniło. Parę dni temu gładko wtopił z innym weteranem Bondem (1-4) i nie było tam widać wielu pozytywów. Za to młody Chińczyk niespodziewanie ograł wyżej notowanego Muira (4-2) i myślę, że dzisiaj nie musi być słabsza stroną. Wprawdzie format już dłuższy bo do 5 frejmów, ale nie musi to być przewagą rutyniarza. Po takim kursie warto moim zdaniem zainwestować w Chena, a raczej przeciwko Walijczykowi.

Do tego 2 typy na zwycięstwa faworytów, już bez opisów:

Noppon Saengkham - Rhys Clark
Zwycięzca meczu: Noppon Saengkham @ 1.565 ✅ 5-4

Zhou Yuelong - Christopher Keogan
Zwycięzca meczu: Zhou Yuelong @ 1.305 ✅ 5-3

Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Baird vs J.Boileau
Zwycięzca meczu: Baird, Sam @ 1.363 ✅ 5-2
Zakłady z handicapem: Baird, Sam (-1.5) @ 1.68 ✅

S.Carrington vs S.Donaldson
Zwycięzca meczu: Carrington, Stuart @ 1.75 ✅ 5-1
Zakłady z handicapem: Carrington, Stuart (-1.5) @ 2.33 ✅

J.Lisowski vs A.Taylor
Zwycięzca meczu: Lisowski, Jack @ 1.41 ⛔ 3-5
Zakłady z handicapem: Lisowski, Jack (-1.5) @ 1.75 ⛔

Typy na faworytów, którzy parę dni temu dobrze zaprezentowali się w kwalach Riga Masters. Baird po horrorze na ostatniej czarnej w deciderze wyżej notowanego Selta (4-3), podczas gdy jego rywal nie ugrał nawet frejma z Hullem (0-4). Carrington tez pokazał moc, do zera ograł Hugilla, a Donaldson uległ Pengfeiowi (2-4). Lisowski też dobrze wszedł w sezon, w dobrym stylu ograł świetnego Allena (4-3) wbijając po drodze 4 brejki 50+. Dłuższy format również premiuje faworytów.

China Open. 9 Frames Match.
Joe Perry - Eden Sharav
Handicap: Eden Sharav (+3.5) @ 1.46 ⛔ 5-1
Handicap: Eden Sharav (+2.5) @ 2.01 ⛔
Handicap: Eden Sharav (+1.5) @ 3.2 ⛔
Zwycięzca meczu: Eden Sharav @ 4.6 ⛔

Przesadzone kursy na Perryego, a raczej mocno niedocenione umiejętności Sharava. Perry mocno przeciętny ostatni sezon, bez wielkich wyników i teraz również bez fajerwerków, parę dni temu musiał się mocn gimnastykować, żeby ograć Dotta (4-3). Sharav również z przygodami, ale dokonał dużej rzeczy odwracając mecz z Leongiem z 0-3 na 4-3. Taki zastrzyk pewności siebie powinien mu dodać kilka dodatkowych punktów procentowych, zwłaszcza że faworyt nie przekonuje na początku sezonu.

Kursy z 1xbet
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
H.Vafaei vs S.Vahedi
Zwycięzca meczu: Vafaei, Hossein @ 1.24 ✅ 5-0
Zakłady z handicapem: Vafaei, Hossein (-2.5) @ 1.96 ✅

Rzadko się zdarza w tourze wewnątrz irańskie zestawienie, tutaj mamy takie, ale też faworyt bardzo wyraźnie wskazany. Vafaei to były mistrz świata U21 jak i amatorów, w zawodowym tourze juz dał się poznać z dobrej strony, żeby tylko wspomnieć choćby półfinał China Open sprzed paru tygodni. Forma dobra, parę dni temu ograł Hamiltona po zaciętym meczu (4-3), więc trudno żeby miał problemy ze swoim rodakiem, który w debiutanckim meczu sprzed apru dni uległ Craigie’emu. Różnica zbyt wyraźna, żeby tu była szansa na jakąś niespodziankę, 1-2 frejmy to chyba maks na co może sobie pozwolić Vahedi.

X.Guodong vs H.Akbar
Zwycięzca meczu: Guodong, Xiao @ 1.222 ✅ 5-4
Zakłady z handicapem: Guodong, Xiao (-2.5) @ 1.909 ⛔

Guodong pokazał dobrą formę parę dni temu w kwalach Riga Masters, rozbił McLeoda 4-0, w drodze 3 wygrywające brejki w tym 2 setki (127, 132). Akbar nie jest słabeuszem, parę razy postawił się wyżej notowanym rywalom, wygrał nawet kilka z nich, ale w drugim roku swojego biletu do touru czeka go trudna walka o utrzymanie wśród zawodowców. Parę dni temu Pakistańczyk nie dał rady Fordowi (2-4), ale przez długi czas trzymał się dobrze. Jeśli Chińczyk zaprezentuje formę punktową z pierwszego meczu, to może być ciężko za nim nadążyć.

Kursy z Marathonu
A wy co myślicie o pierwszych meczach nowego sezonu?
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open. 9 Frames Match.
Thepchaiya Un-Nooh - Chris Totten
Leader After 4 Frames: Thepchaiya Un-Nooh @ 1.64 ⛔ 2-2
Michael Holt - Kurt Dunham
Leader After 4 Frames: Michael Holt @ 1.61 ✅ 4-0

Ciekawe typy według mnie. Totten i Dunham to jedni z najsłabszych graczy, którzy biora udział w tym maratonie kwalifikacji w Preston i to było widać przy kwalach do Riga Masters. Dunham gładko wtopił z Yuelongiem (0-4), podobnie jak Totten z Kingiem (0-4). Dzisiaj chyba rywale nawet z wyższej półki, do tego ze smykałą do budowania brejków, więc każdy błąd powinien być karany wygrywającym brejkiem. Format do 5 wygranych z przerwą regulaminową po 4 frejmach, więc wolę się skupić na wyniku do przerwy, bo po przerwie faworyci mają tendencję do niższej koncentracji, zwłaszcza jak wynik wysoki.

Thepchaiya Un-Nooh - Chris Totten
1-4 frame: Correct Score 4-0 @ 4.8 ⛔ 2-2

Michael Holt - Kurt Dunham
1-4 frame: Correct Score 4-0 @ 4.7 ✅ 4-0

Kursy z 1xbet
A wy co sądzicie?
Zapraszam do dyskusji...
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open. 9 Frames Match.
Yu Delu - Cao Yupeng
Handicap: Cao Yupeng (+2.5) @ 1.51 ✅ 3-5
Handicap: Cao Yupeng (+1.5) @ 2.03 ✅
Zwycięzca meczu: Cao Yupeng @ 2.825 ✅

China Open. 9 Frames Match.
Neil Robertson - Gerard Greene
Handicap: Gerard Greene (+3.5) @ 1.63 ✅ 5-2
Handicap: Gerard Greene (+2.5) @ 2.2 ⛔
Handicap: Gerard Greene (+1.5) @ 3.5 ⛔

Zarówno dla Delu jak i Robertsona będzie to pierwszy mecz w sezonie. W kwalach do Rygi nie mieli okazji się przetrzeć, bo jeden dostał walkowera, a drugiemu przenieśli mecz kwalifikacyjny już do Rygi. Liczę na trochę rdzy w ich grze, która musi się pojawić po sporej przerwie, a do tego rywale nie słabeusze, a co ważniejsze z przytupem weszli w nowy sezon, Yupeng rozbił Waldena (4-3) i 3 frejmy wygrał jednym podejściem, a Greene nie miał problemów z młodym Yongiem (4-1). W normalnych warunkach faworyci byliby słusznie faworyzowani, ale teraz to myślę, że mecze mogą być dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy. A i niespodzianki niewykluczone, bo faworyci w pierwszych meczach rzadko prezentują się dobrze.

Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A co tu taka cisza, jak zaraz pierwsze mecze? ????
Po prostu wszyscy czekamy na twoje typy ???? Chyba na tym polega forum, nie? ????
------------
K.Doherty vs S.Murphy
Zakłady z handicapem: Doherty, Ken (+2.5) @ 1.75 ✅ 4-5 powinien wygrać 5-1, 2 pierwsze frejmy oddał frajersko z dużej przewagi
Zakłady z handicapem: Doherty, Ken (+1.5) @ 2.50 ✅ Zwycięzca meczu: Doherty, Ken @ 3.90 ⛔
Marathon

Duże value w Doherty. Renesans formy Irlandczyka w tym sezonie tyleż zaskakujący co wręcz niebywały. Widać te dzikie karty dla byłych mistrzów mają sens skoro tak grają. Kendo w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz, w półfinale Riga Masters, reszta wygrana dość łatwo, bilans (9-1), a pokonanym polu kilku graczy top16 w tym McGill, Hawkins czy Carter. Teraz czeka Murphy i widząc jego formę w ostatnich tygodniach można się spodziewać, że będzie miał pod górkę. Anglik tradycyjnie już na początku sezonu w formie wakacyjne, Na razie ujemny bilans (2-3) i wtopy z niżej notowanymi rywalami jak Brecel, co jeszcze można zrozumieć, ale też Astley co już trudniej. Jeśli forma irlandzkiego weterana nie uciekła, to nie ma powodów by dzisiaj nie odprawił kolejnego gracza ścisłej czołówki rankingu.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ja w porannej sesji pograłem dwa duble:

Bingham⛔ + Higginson -1.5✅

oraz

Wells -1.5✅ i Pengfei -1.5✅

ogólnie wyszedłem na 0, myślałem, że Stuart podoła, przeliczyłem się :-(
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czaje się jeszcze na handi na Jaśka, ale mój buk jeszcze nie wyszedł z linią na ten mecz.
Myślę, że -3.5 po kursie 1.8 powinno być do gry - co sądzicie?
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czaje się jeszcze na handi na Jaśka, ale mój buk jeszcze nie wyszedł z linią na ten mecz.
Myślę, że -3.5 po kursie 1.8 powinno być do gry - co sądzicie?
Rozumiem że mówisz o Higginsie z Lu Haotianem?
No nie wiem, wysokie handicapy na faworytów w wakacyjnej porze to generalnie nie jest dobry pomysł. Lu grac potrafi, zanim pojawił się Xintong to on był głównym nastoletnią sensacją z Chin, w sumie nadal jest. Wiadomo, smykała do wbijania wrodzona, gorzej z taktyką i defensywą, bo nieregularny jest, ale z dobrej okazji zrobić 60-70 to chłopak nie ma problemu. Zalezy jak Jasiek podejdzie do meczu. Ale kursy takie wysokie, że nawet Haotian +3.5 chodzi po dobrym kursie, a 2 frejmy moze wziąć. Moze też się skończyć 5-0, ale nie sądzę. Pamiętajmy że to w sumie sa mecze kwalifikacyjne, tylko przeniesione do Chin.
W meczu Dinga też widzę szansę na 2-3 frejmy młodego Chinola.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wyszło na moje, szkoda, że nie poszedłem za ciosem ;-)
Dzięki za Doherty&#39;ego, szkoda tylko że połączyłem go z nieobliczalnym Liangiem.
Jakie masz propozycje na jutro?
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyszło na moje, szkoda, że nie poszedłem za ciosem ;-)
Dzięki za Doherty&#39;ego, szkoda tylko że połączyłem go z nieobliczalnym Liangiem.
Jakie masz propozycje na jutro?
M.Gould vs A.Higginson
Zakłady z handicapem: Higginson, Andrew (+1.5) @ 1.76 ⛔ 5-2
Zwycięzca meczu: Higginson, Andrew @ 2.40 ⛔

A.Taylor vs I.Burns
Zwycięzca meczu: Burns, Ian @ 1.64 ⛔ 5-4
Marathon

Z pierwszej sesji to chyba warto grać przeciwko Gouldowi bo chłop wyglada ostatnio bardzo słabo. Higginson przyzwoicie, do tego nie ma problemów z budowaniem brejków, a coś miu się wydaje, że Gouldzik mu parę dobrych szans sprezentuje. Do tego Burns, który dzisiaj przeciwko Liangowi wyglądał dobrze, nawet jeśli Chińczyk pomagał. Dla Taylora taki poziom powinien być poza jego zasięgiem.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Przyznam, że w dzisiejszej drugiej sesji wszystkie pojedynki widzą mi się jako wyrównane. Dogi takie jak Wells, Wakelin czy Burden to nie ułomki i na pewno są w stanie napsuć krwi faworytom.
Jeśli miałbym iść, to tylko w overy.
A Wy jakie macie spostrzeżenia?
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Carter vs D.Grace
Zwycięzca meczu: Carter, Allister @ 1.444 ✅ 5-4

S.Maguire vs Y.Bingtao
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 1.727 ✅ 5-1

Trzy mecze w których faworyci dla mnie solidni. Carter ma super drabinkę, bardzo wygodną, żadnego faworyta w formie i chociaż może nie błyszczy to umiejętności w nim ciągle tkwią, a już na pewno wystarczające na Gracea. Mags z kolei dobra forma w nowym sezonie i kilka cennych wyników włącznie z finałem w Rydze. Wczoraj łatwo ograł McLeoda, większość frejmów wygrał jednym podejściem. Bingtao to nie łatwy rywal, może być z tego niezły mecz, ale faworytem Szkot.

L.Hang vs M.White
Zakłady z handicapem: Hang, Li (+1.5) @ 1.73 ✅ 5-4
Zwycięzca meczu: Hang, Li @ 2.35 ✅

Duża przesada z faworyzowaniem Whitea. Walijczyk ten sezon zaczął bardzo przeciętnie, a już zwłaszcza 2 ostatnie wtopy do zera z Bairdem i Un-Noohem były tylko tego potwierdzeniem. Wczorajsza wygrana z Xiao niewiele zmienia, bo Chińczyk w głębokim dołku od dawna. Hang ma swoje wzloty i upadki, ale teraz chyba złapał właśnie dobra falę. W Preston ograł Hulla (z 1-3 na 5-3), wczoraj odprawił Robbo (5-4) a do tego trzeba mimo wszystko trochę grać.

J.Trump vs G.Dott
Zakłady z handicapem: Dott, Graeme (+2.5) @ 1.77 ✅ 3-5
Zakłady z handicapem: Dott, Graeme (+1.5) @ 2.53 ✅
Zwycięzca meczu: Dott, Graeme @ 4.05 ✅

Trump miał pracowite lato, hajtnął się z jakąś modelką, a ostatnio miał laserową operację oka, chyba niedługo przed tą dziwną wtopą z Craigie (0-5). Teraz już wyglądał dużo lepiej z Wellsem (5-2) ale jeszcze nie na swoje maksimum i myślę, że to szansa dla byłego mistrza świata. Dott to już nie ta sama klasa co kiedyś, ale ciągle potrafi dać się we znaki najlepszym. Ten sezon zaczął dobrze, ostatnio 3 wygrane z rzędu, w tym wczorajsza z Milkinsem (5-3). Jeśli nie da pograć Trampkowi to może być wyrównany mecz a może i niespodzianka.

I już bez opisu, overy mi się widza w poniższych meczach:

A.Hamilton vs S.Murphy
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.96 zwrot Hamilton zrezygnował po 1 frejmie (ból karku)

B.Hawkins vs M.Davis
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.87 ✅ 3-5

M.Selby vs Z.Yuelong
Łącznie frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.47 ✅

L.Brecel vs M.Fu
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.92 ⛔ 5-2 czułem, że Fu będzie miał cięzko z Brecelem, ale nie że aż tak..

R.Day vs M.Williams
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.79 ⛔ 0-5

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 581

czajnol

Użytkownik
Barry Hawkins vs Mark Davis
Barry Hawkins wygra mecz 1.50 Unibet ⛔⛔⛔ lipa
Rzucil mi sie w oczy jutrzejszy mecz ranny gdzie zagraja Hawkins z Davisem ciezko tu nie wskazac faworyta w postaci Barrego wg mnie zawodnik z samego topu moze nie wygrywa turnieji jakos z szalem ale grac potrafi bardzo skuteczny I konsekwenty przy czym buduje wysokie wygrywajace podejscia , sezon dosc solidny , jego przeciwnik to juz raczej schylek kariery czasem potrafi wejsc do wyzszej razy turnieju lecz nie oszukujac jest to snookerowy przecietniak w porownaniu do topu ktorym nie watpliwie jest Hawkins , wg mnie kazdy aspekt gry jest po jego stronie I uwazam ze jutrzejszy mecz ogarnie bez problemu I awansuje do kolejnej rundy , kurs do doubelka w sam raz
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Na drugą sesję wybrałem dubelka:
Hang + Ding -1.5
Co do Hanga, to zdecydowanie się zgadzam, typ bardziej przeciwko White&#39;owi. Ale też nie do końca, bo Azjata gra bardzo przyzwoicie. Jeśli dodamy do tego zdecydowanie wyższą formę, to kurs warty ryzyka.
Do dubla dobieram Dinga z handi. McManus wydaje się w średniej formie, w poprzedniej rundzie męczył się ze słabym Slessorem. Ding regularnie wysokie brejki, dodatkowo turniej u siebie, więc motywacji zabraknąć nie powinno.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Pogralem win Maguire, który wydaje się być w niezłej formie oraz Brecel -1.5 (tu już nico większe ryzyko), który we wczorajszym meczu z Fu punktowal bardzo regularnie.

Powodzenia! ��
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom