>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 25-31.03.2013

Status
Zamknięty.
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Witam witam,
Też od wczoraj cały czas myślę nad dzisiejszymi meczami i pierwsze co mi przyszło po wczorajszych meczach Neil-a i Mareczka to zagranie grubiej w strone Marka ponieważ bardziej mnie przekonał do Siebie niż Neil ale jak kolega wyżej wspomniał może forma dzisiaj się odwrócić hmmm postanowiłem nie typować zwycięzców w półfinałach tylko zagrać troche bezpieczniej , a mianowicie w BET365 wpadły mi Alternatywne Zakłady na sume w meczu , jest zakła over 8,5 ( czyli wynik minimum 6-3 musi paść ) wydaje mi się , że jakieś pogromy nam się nie szykują hmmm czy możliwe aby Shaun ograł Marka 6-2/ 6-1 lub odwrotnie? Doradzcie coś bo chce zagrac za 80% swojego kapitału i zastanawiam się nad czystą wygrana Marka lub over 8,5 (1,40 BET365)
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
nie grajcie na Maguire. neil odpuścił wczoraj mecz i wyszedł z założeniem: nawet jak nie wbije to on nie skończy. Maguire szybko się zagotuje i będzie po meczu. ja oprócz dubla Selby+robertson dokładam jeszcze robertson-1.5 @1.9 i to grubo bo za 80% budżetu. spokojnie polecam ten typ. to będzie jednostronne widowisko a napewno nie skończy się w decydującej partii. tego typu jestem tak samo pewien jak wysoka wygrana Selbyiego z williamsem
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Neil Robertson - Stephen Maguire

Już niedługo drugie półfinałowe spotkanie turnieju w Chinach. Wydawało się, że faworyzowany Robertson kroczy pewnie po zwycięstwo w tych zawodach, jednakże wczoraj wszystko mogło się posypać. Gdyby naprzeciw stał np. Maguire, to Australijczyka nie byłoby już w turnieju. O wszystkim zadecydowała piąta partia, gdzie Campbell nie potrafił sczyścić średniej trudności układu kolorowych bil. Robertson miał również problemy z wychodzeniem ze snookerów, przez co często faulował. Maguire od stanu 1:3 z Holtem gra coraz to lepszy snooker, odprawiając rywali z kwitkiem. Wczoraj z niespodziewaną łatwością ograł Binghama, z którym często miewa bardzo wyrównane mecze. Widać, że jest w formie i on jest moim dzisiejszym faworytem.

Neil Robertson - Stephen Maguire 2 @ 2.42 Pinnacle ⛔
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Robertson vs Maguire 1 ✅✅✅ 6-5
1,57
bet365
stawka: 1200zł
zwrot: 1885zł

Widzę,że sporo osób sugeruje się wczorajszym meczem kangura. W mojej opinii nie warto. Campbell to taki zawodnik,który lubi długie taktyczne freamy,jemu taka gra bardzo odpowiada i przez to staje się nie wygodny dla swoich rywali. Tak samo można popatrzeć jak Selby potrafi swoją niekiedy nudną i nie zwykle taktyczną grą odrobić spore straty i wygrać mecz. Nie ma co oczywiście porównywać Marcusa do Marka jednak każdy wie,że przeważnie trudniej się gra z rywalem robiącym bałagan na stole.
Dzisiaj na pewno będzie gra ofensywna i dla mnie faworytem jest Robo. Umiejętności snookerowe na zbliżonym poziomie jednak aspekt psychiczny jest wielką przewagą Neila. Szkotowi jak posypie się gra to potem ma olbrzymie problemy,aby to sobie poukładać.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
No więc tak ...
Robertson - Maguire 1 1,57 Fortuna ✅✅
Zdecydowałem się jednak na Neila. Myślę, że dzisiaj zobaczymy innego zawodnika niż wczoraj. Ktoś napisał, że jeżeli wczoraj zamiast Campa grałby Maguire to już kangura by nie było . No tak ale ... każdy mecz jest inny i gdyby zamiast Allena był Maguire to nie wiem czy Stev by nie poleciał.
Patrząc na 3 mecze na tym turnieju to breaki od 70 wzwyż które są zazwyczaj wygrywające i dające frejm ( czasami trzeba dołożyć jedną czerwoną w walce na odstawnych ) :
Neil - miał ich 9 ( 138,113,113,89,87,72,72,70,70 )
Maguire - jedynie 3 ( 133,102,73 )
Do tego dochodzą po 3 breaki 50+ u Neila i Maguire . Widać zdecydowanie, że forma budowania breaków zdecydowanie po stronie Neila. Maguire tak naprawdę, nie grał wielkiego snookera do tej pory tutaj. Wiele rwanych frejmów, naprawdę wiele partii wygrywanych w wielu podejściach i co można zauważyć, wiele okazji do wysokich breaków które sam marnował. Bingham wczoraj asystował, Hawkins praktycznie to samo. Neil z Jimmym i Allenem pokazał naprawdę niezłą formę bo sam swoimi breakami wygrał mecze.
Mimo wszystko, zawodnicy o zbliżonym poziomie więc może być różnie. Podtrzymuje zdanie, że początek będzie decydujący tutaj chyba. Jak zaczną równo lub Maguire będzie prowadził to będzie mecz do końca. Jak Neil odpali szybko, to Maguire może się zagotować. Liczę na dobry równy mecz, gdzie dwóch będzie grało dobrze a nie jeden z nich asystował drugiemu.
 
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Ja rowniez zdecydowanie uderzam w strone Neila. Ogladajac jego mecze mozna zauwazyc ze nie spina sie az tak bardzo na slabszych zawodnikow, natomiast grajac z czolowka wtedy to inny zawodnik. Ja mam taka prosbe do kogokolwiek kto bedzie ogladal mecz czy moglby napisac co jakis czas jak gra kangur. Prawda takaze nie moge ogladac a zainwestowalem troche w australiczyka I przy eventualnym prowadzeniu zrobic kobtre z telefonu. Wiec prosze modow o wyrozumialosc a userow o pomoc I jakakolwiek opine co kilka frejmow. Thx!
 
J 122

jankos

Użytkownik
niezależnie od zakończenia drugiego półfinału jutro stawiam na Selby&#39;ego. Co w obecnej chwili robią panowie przy stole to bania mała, więc jutro każdy możliwy handi na Anglika biorę z pocałowaniem ręki. A dzisiaj mam nadzieję, że Maguire wygra, bo zamyka kupon ;)
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
niezależnie od zakończenia drugiego półfinału jutro stawiam na Selby&#39;ego. Co w obecnej chwili robią panowie przy stole to bania mała, więc jutro każdy możliwy handi na Anglika biorę z pocałowaniem ręki. A dzisiaj mam nadzieję, że Maguire wygra, bo zamyka kupon ;)

Selby spokojnie ogarnie ten Turniej ???? a niestety neil-owi sie nie chce grac , zainwestowalem juz dzisiaj drugi raz pokazny kapital i chyba bedzie wtopa, podziwiam spokoj i opanowanie ze strony Szkota i tym osiada najwiekszy sukces, nie ma zbednych nerwowych zagran , pelna koncentracja, co ma wbijac to wbija , jak ma byc odstawna jest ......
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
No więc tak ...
Robertson - Maguire 1 1,57 Fortuna ✅✅
Uff ????
Neil brawo za walkę do końca. Jeden i drugi duża ilość pomyłek. Jednak Neil potwierdził to co pisałem - breaki dzisiaj 110,87,80,78 w każdym przypadku dawały frejm. Maguire szacunek bo bardzo długo wykorzystywał praktycznie wszystkie swoje okazje.
Mam nadzieję, że po moich rozprawkach parę osób przekonało się do typu i skorzystało sobie. Szczęśliwie jest teraz co księgować. Mecz na styku do końca.
Co do finału - narazie bez żadnego zdania.
PS&gt; taka porada dla części osób - w snookerze nie przekreślajcie zawodnika nawet jak przegrywa 1-2 frejmami. Dodatkowo, nie przypisujcie wygranej partii gdy na stole ponad 80 punktów bo może to kogoś wprowadzić w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Uff ????
Neil brawo za walkę do końca. Jeden i drugi duża ilość pomyłek. Jednak Neil potwierdził to co pisałem - breaki dzisiaj 110,87,80,78 w każdym przypadku dawały frejm. Maguire szacunek bo bardzo długo wykorzystywał praktycznie wszystkie swoje okazje.
Mam nadzieję, że po moich rozprawkach parę osób przekonało się do typu i skorzystało sobie. Szczęśliwie jest teraz co księgować. Mecz na styku do końca.
Co do finału - narazie bez żadnego zdania.
PS&gt; taka porada dla części osób - w snookerze nie przekreślajcie zawodnika nawet jak przegrywa 1-2 frejmami. Dodatkowo, nie przypisujcie wygranej partii gdy na stole ponad 80 punktów bo może to kogoś wprowadzić w błąd.
Wiesz co nikt nikogo bez podstawnie nie przekreslal , poprostu same wnioski sie wysuwaly patrzac w danej chwili jaka gre prezentuje Neil, podszedl do tego meczu jak do wszystkich poprzednich troche nonszalancko a niestety sam mecz sie nie wygra ale obudzil sie w pore. Wczoraj zagralem dubel Selby + Neil i dzisiaj rowniez mialem tak zagrac lecz rano piszac post przyszedl mi do glowy glupi pomysl a mianowicie aby zagrac over 8,5 w dublu na polfinal ???? a rozum mowil wygrana Selbiego i sami widzicie jak sie skonczylo. Na jutrzejszy final nasuwa sie jedna mysl wygrana Mareczka , wydaje mi sie , ze to co prezentuje w tym turnieju w zupelnosci wystarczy na pokonanie Kangura. Jesli nie wygrana to myslicie , ze warto wogole myslec o jakims overze? Czekam na jakieś podpowiedzi, z jednej strony pierwsza myśl wygrana Marka a z drugiej bezpieczniej może by było zagrać over hmm ...
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Myślę, że nie ma co za wcześnie pisać 2-5 po meczu i tylko o to chodzi. Było minęło - po meczu, skończyło się na plus i to ważne.
Co do finału - tak na gorąco po meczu Neil - Maguire to Selby faworyt zdecydowany. Trzeba zauważyć stronę mentalną - Neil ostatnio dostał dwa mocne strzały od Marka. Najpierw przegrał wygrany mecz na UK ( od 4-0 na 4-6 ), później poległ w finale Mastersa. Nie wiem jaka będzie linia na over i jaki dadzą handi na Neila. Myślę jednak, że miazgi nie będzie. Tak na tą chwilę, to myślę że 5-6 partii Neil powinien zgarnąć.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Finał
Robertson - Selby 2 1.9 bet365 ⛔
Widziałem dzisiejsze oba półfinały i Selby wydaje się być pewniejszym. Oczywiście to starcie tytanów, obaj mają mnóstwo wygranych finałów, mnóstwo świetnych meczy za sobą, bardzo dobry turniej w Chinach, ale to Selby w tym turnieju zmiażdżył każdego, to nie może być przypadek by jeden zawodnik wygrał tak wyraźnie cztery mecze z 4 różnie grającymi przeciwnikami.
Będę się jeszcze zastanawiał nad innymi typami, ale póki co inwestuje w Selby&#39;ego, bo mam wrażenie że kurs na niego spadnie do wieczora.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Ogladajc oba polfinaly dzisiaj w jutrzejszym finale widze tylko jednego zwyciesce i jest nim Mark Selby dzis ogral Murphiego bez wiekszego klopotu graja bardzo dobrze i konsekwentnie swoje pozatym nawet jak mu nie idze swoja wolna gra potrafi wybic kazdego z rytmu ???? . Co do Robertsona gra dobrze ale jest bardzo nonszalancki i o wlos nie zostal ograny przez Maguiera na szczescie skupil sie w najwaznieszym momencie i wygral tak czy inaczej kurs 1.77 na Marka biore z pocalowaniem reki ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Centuries w meczu over 2.5 1.9 bet365 ✅
Statystyka. W 21 wygranych przez każdego z nich partiach zrobili po 3 setki, co daje jedną setkę na 7 partii. Jutro jest do rozegrania 19 partii, więc to daje 2.7 setki ;-)
Druga sprawa to specyfika finałów, skoro Ebdon z Maguirem rok temu w finale wbił 4 setki - to nie wierzę, by tego nie mógł uczynić Selby czy Robertson. Obaj są świadomi siły rywala i będą grali na jedno czyszczenie, ponieważ każde zawołanie do stołu przeciwnika - to ryzyko utraty partii.
W 2011 roku w finale było 6 setek,
W 2010 roku w finale były 3 setki,
W 2009 roku w finale były 2 setki,
W 2008 roku w finale były 4 setki,
W 2007 roku w finale były 2 setki,
Jedynie w 2006 roku nie było żadnej.
Myślę, że to dosyć bezpieczna inwestycja.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Co do tych setek ... niby 3 setki gdzie przy stole będzie Selby i Neil to nie dużo. Jednak w tym turnieju mało tych setek faworytów. Selby rozwala rywali ale w 2 meczach ... 0 setek !!! W 1 meczu zrobił 3 a potem koniec. Ogólnie widać, że Selby też rwane partie ma w każdym meczu. Widać, że dużo mamy tu breaków 50+, do 70-80 wygrywające a z setkami średnio.
Na korzyść przemawia :
Selby może dostawać dobre okazje w tym meczu do budowania breaka bo Neil fatalnie rozbijał dzisiaj ... Praktycznie każde rozbicie kangura to wystawienie czerwonej z naturalnym kątem odejścia białej więc Selby może mieć kilka startów do wysokiego breaka.
Ogólnie , myślę, że po kursie 1,9 zaryzykować można. Neil tą honorową setkę co mecz robi a jutro oby długo walczyli, bo im więcej partii tym więcej szans.
Osobiście grać tego nie będę ale parę zdań sobie skrobnąłem ????
 
V 96,1K

vuvuvu

Użytkownik
Ja na jutrzejszy finał proponuję Selbiego -1,5 ⛔ 2,85 Sportingbet. Ciekawy kurs, miły handikap. W meczu finałowym nie przewiduje parti decydującej. Polecam.
 
V 96,1K

vuvuvu

Użytkownik
1. Ronnie O&#39;Sullivan v Qualifier
16. Ali Carter v Qualifier
9. Stuart Bingham v Qualifier
8. John Higgins v Qualifier
5. Shaun Murphy v Qualifier
12. Graeme Dott v Qualifier
13. Matthew Stevens v Qualifier*
4. Neil Robertson * v Qualifier

3. Judd Trump * v Qualifier
14. Ricky Walden v Qualifier
11. Mark Williams v Qualifier
6. Stephen Maguire v Qualifier
7. Mark Allen v Qualifier
10. Ding Junhui v Qualifier
15. Barry Hawkins v Qualifier
2. Mark Selby v Qualifier

rozstawienie na Mistrzostwa Świata Jak wygra Selby jutrio to bez zmian, jak Robertson to zamieni się miejscami z Trumpem
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Marcus Selby jest już tańszy po 1.8 - mówiłem, że potanieje do wieczora ;)
Spróbowałbym jeszcze handi Mark Selby -3.5 po 1/10 bet365. ⛔
Coś oczami wyobraźni widzę wynik 10:6 lub lepiej dla Selby&#39;ego. Myślę, że na początku meczu odskoczy i później będzie to kontrolował. Gdyby zestawić Robertsona i Murphy&#39;ego w półfinale - to byłby mecz 6:5 na dowolną stronę, Selby pokonał Murphy&#39;ego gładko - prawem przechodniości daje mu to prawo do wysokiego pokonania Robertsona. Oczywiście to prawo nie zawsze działa - dlatego duże zwycięstwo Selby&#39;ego to spore ryzyko ale i tak warto spróbować by nieco podkręcić sobie emocje podczas świątecznego śniadania. Bo cóż to za grania na zwycięstwo w niedzielę ;) ? Trzeba będzie czekać do końca, a przy dużym handim emocje będą większe. Także polecam do zagrania na drobne.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:
Runda dzikich kart:
Anthony McGill - Heydari Nezhad Ehsan 5-3
Jimmy Robertson - Wang Yuchen 5-1
Liang Wenbo - Lu Ning 5-1
Jack Lisowski - Zhou Yuelong 5-1
Dechawat Poomjaeng - Zhu Yinghui 5-2
Rory McLeod - Hu Hao 5-1
Lu Haotian - Mark Joyce w/o
Zhao Xintong - Jamie Cope 5-2

Pierwsza runda:
Marcus Campbell - Peter Ebdon 5-3
Graeme Dott - Marco Fu 5-3
Mark Allen - Anthony McGill 5-1
Neil Robertson - Jimmy Robertson 5-0
Stephen Maguire - Michael Holt 5-3
Barry Hawkins - Ding Junhui 5-3
Stuart Bingham - Liang Wenbo 5-3
Robert Milkins - John Higgins 5-4
Jack Lisowski - Judd Trump 5-3
Mark Davis - Dechawat Poomjaeng 5-3
Rory McLeod - Matthew Stevens 5-2
Shaun Murphy - Andrew Higginson 5-3
Mark J Williams - Lu Haotian 5-2
Allister Carter - Zhao Xintong 5-2
Ricky Walden - Ken Doherty 5-2
Mark Selby - Mark King 5-1

Druga runda:
Marcus Campbell - Graeme Dott 5-4
Neil Robertson - Mark Allen 5-1
Stephen Maguire - Barry Hawkins 5-1
Stuart Bingham - Robert Milkins 5-3
Jack Lisowski - Mark Davis 5-4
Shaun Murphy - Rory McLeod 5-3
Mark J Williams - Allister Carter 5-4
Mark Selby - Ricky Walden 5-2

Ćwierćfinały:
Neil Robertson - Marcus Campbell 5-2
Stephen Maguire - Stuart Bingham 5-1
Shaun Murphy - Jack Lisowski 5-4
Mark Selby - Mark J Williams 5-1

Półfinały:
Neil Robertson - Stephen Maguire 6-5
Mark Selby - Shaun Murphy 6-2

Finał:
Neil Robertson - Mark Selby 10-6


Mecz finałowy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom