>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 25-31.03.2013

Status
Zamknięty.
sober219 338

sober219

Użytkownik
Napisałem, że sezon ma taki sobie - trzeba czytać ze zrozumieniem. Po finale PTC grał finał ligi, gdzie już nie był taki niepokonany, przegrał 0:3 z Gouldem. A jak będzie w meczu - zobaczymy.
o kurde czy ty w ogóle oglądałeś jakiś mecz z tego turnieju i podejście zawodników do niego? Bo chyba nie, Gould jest mistrzem luźnego grania i nic w tym dziwnego że pokonał Dinga. Ale dobra dość z perdołami i typy na jutro:
JOHN HIGGINS - ROBERT MILKINS Milkins+1,5 @2,2 betsafe ✅ zgodnie z planem
Co tu dużo pisać Higgins zdecydowanie pod formą jego ostatnia gra wygląda wręcz fatalnie przegrywa ze słabymi graczami. W 1 rundzie trafił na Milkinsta który prezentuje się całkiem całkiem choć ja nie jestem zwolennikiem jego gry. Wydaje mi się że będzie to wyrównany mecz i może się rozstrzygnąć w decydującym Frame.
Peter Ebdon - Marcus Campbell typ: Ebdon @1,75 betsafe ⛔ już nigdy więcej nie chce oglądać takiego meczu... Jakaś żenada to była
Mamy pojedynek obrońcy tytułu z Marcusem Campbellem. Obaj panowie grają ostatnio słabiutko na 10 meczy obaj wygrali tylko po 1. Jednak Peter to bardzo doświadczony gracz i powinien sobie poradzić ze Szkotem. Peter wygrał te zawody rok temu i nie wyobrażam sobie żeby pożegnał się z turniejem już w pierwszej rundzie. Kurs bardzo zachęcający.
 
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Ebdon - Campbell 1 ⛔ 1,833 Sportingbet
Jak napisał Psotnick ślepy wiódł kulawego. Dwaj gracze którym bardzo daleko do wysokiej formy. Mój typ na Ebdona wynika tylko z tego ,że Peter jest obrońcą tytułu, a to zobowiązuje. Pozostałe mecze poranne jakoś mnie nie pociągają.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ebdon - Campbell 1 1.66 bet365⛔
Peter ostatnio trenował z Ronnie O&#39;Sullivanem - te sparingi zawsze dużo dają obu zawodnikom.
Jak gra Ebdon, każdy kto go widział wie.
Campbell to też powolny zawodnik, więc mecz będzie pewnie okrutny dla widza. Peter ma nawet dobry sezon, wygrał kilka ciekawych spotkań. W meczu dwóch &quot;wiekowych&quot; panów po 40 to on będzie rozdawał karty a ma predyspozycje do tego, by teoretycznie słabszego rywala zdominować swoim sposobem gry. Kurs jest dosyć wyrównany - dlatego warto zagrać Ebdona.
Ebdon -1.5 2.2 bet365⛔
To też jest warte spróbowania, ponieważ Ebdon nie rozstrzygał ostatnio spotkań w ostatniej partii. Co prawda w Australian Open 2012 miał aż 3 mecze 5:4, jednak tam grał z lepszymi zawodnikami (poza Holtem) i to on wydzierał zwycięstwo a tutaj raczej powinien kontrolować spotkanie i nie dopuścić do remisu 4:4. Wg mnie najbardziej prawdopodobne wyniki to 5:1, 5:2 i 5:3 dla Petera.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
PTC jest obecne na arenie snookera od kilku zaledwie sezonów. Ok, nagroda jest sporo wyższa niż w lidze, ale w lidze dostają jeszcze kasę za każdego frame&#39;a - więc wygrywając mecz w fazie playoff otrzymuje się dodatkowo 900 funtów, w fazie ligowej 600.
Dla tych bogaczy, 600 albo 900 funtów to niesamowita suma...
Napisałem: &quot;Hawkins przeżywa renesans formy, ma świetny sezon, Ding taki sobie.&quot; - w języku polskim jest taka możliwość, iż można zrezygnować z dopełnienia, jeżeli sens zdania wynika z poprzedniego zdania.
Ale tu nie wynikało, przynajmniej dla mnie. Poza tym, kłóci się to z tym co napisałeś dalej i cytuję niżej.
Oczywiście, że liczy się forma obecna, ale ta ma swoje szczyty i ten szczyt już był - teraz będzie faza opadania, która przypada właśnie na China Open.
Wcześniej pisałeś, że &quot;liczą się fakty a nie ostatnie mecze i break maksymalny.&quot; Tu mówisz, zupełnie co innego. Szkoda więcej gadać, szczególnie po analizie kolejnego meczu i zdaniu, że &quot;Peter ma nawet dobry sezon, wygrał kilka ciekawych spotkań.&quot;, gdy Anglik, w tym sezonie zagrał tylko jeden dobry turniej (w czerwcu!), a swój ostatni mecz wygrał w... listopadzie!!
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dla tych bogaczy, 600 albo 900 funtów to niesamowita suma...
To po co się zgłaszają do takiego turnieju? Obowiązku nie ma, punktów rankingowych też nie, a jakoś grają.

Wcześniej pisałeś, że &quot;liczą się fakty a nie ostatnie mecze i break maksymalny.&quot; Tu mówisz, zupełnie co innego. Szkoda więcej gadać, szczególnie po analizie kolejnego meczu i zdaniu, że &quot;Peter ma nawet dobry sezon, wygrał kilka ciekawych spotkań.&quot;, gdy Anglik, w tym sezonie zagrał tylko jeden dobry turniej (w czerwcu!), a swój ostatni mecz wygrał w... listopadzie!!
Znowu niestety nie czytasz ze zrozumieniem. Sezon - to nie ostatni miesiąc, tylko całokształt. Przecież był w finale jednej imprezy, miał ćwierćfinał. Dla niego to obecnie sporo, ponieważ od kilku lat niczego nie pokazuje. Gdy Hendry pod koniec swojej kariery był chłopcem do bicia, to dojście do finału imprezy rankingowej uczyniłoby jego sezon relatywnie &quot;dobrym&quot;. Chodzi o punkt odniesienia. Hendry ostatni raz wygrał turniej w 2005 roku, był w finale w 2006 roku a później przez 6 lat nie licząc SF w 2008 roku w MŚ - szło mu fatalnie. Podobnie słabo grał Ebdon, dlatego dla niego ten sezon nie jest najgorszy zważywszy na jego wyniki w ostatnich latach. Jeżeli chodzi o jego ranking to stracił tylko dwie pozycje po 4 rewizji w stosunku do początku sezonu. Rok temu było dużo gorzej, stracił kilkanaście miejsc.
Hendry, który przecież wygrywał 7 razy MŚ i w latach 90 praktycznie wygrywał co drugi turniej, kiedy w 2012 roku pokonał Higginsa i doszedł do QF - to był jego sukces i spora niespodzianka. To był dobry występ Hendry&#39;ego, pomimo że rozbił go Selby. Podobnie oceniajmy Ebdona - sezon w którym miał finał i pokonał kilku dobry graczy będzie dla niego sezonem dobrym, przegrał kilka razy w eliminacjach, ale w poprzednich latach też przegrywał, a jak był w 16 to w pierwszych rundach, dlatego ostatni rok to dla niego mimo wszystko pewna odbudowa - licząc od ostatniego China Open.
Zobaczymy jak zagra jutro, ja uważam że ma wszelkie szanse i możliwości by ograć gościa w swoim wieku w miejscu, gdzie rok wcześniej wygrywał, pokonując po drodze kilku dobrych graczy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To po co się zgłaszają do takiego turnieju? Obowiązku nie ma, punktów rankingowych też nie, a jakoś grają.
I znowu się mylisz. Mają obowiązek. Odkąd Barry Hearn rządzi światowym snookerem zawodnicy mają bardzo dużo obowiązków, jednym z nich jest gra w turniejach. Nikt się do CLS nie zgłasza. Tam nie ma przypadkowych zawodników. Inna sprawa to podejście, które w tym turnieju jest, mówiąc delikatnie, bardzo słabe.
Znowu niestety nie czytasz ze zrozumieniem. Sezon - to nie ostatni miesiąc, tylko całokształt. Przecież był w finale jednej imprezy, miał ćwierćfinał. Dla niego to obecnie sporo, ponieważ od kilku lat niczego nie pokazuje. Gdy Hendry pod koniec swojej kariery był chłopcem do bicia, to dojście do finału imprezy rankingowej uczyniłoby jego sezon relatywnie &quot;dobrym&quot;. Chodzi o punkt odniesienia. Hendry ostatni raz wygrał turniej w 2005 roku, był w finale w 2006 roku a później przez 6 lat nie licząc SF w 2008 roku w MŚ - szło mu fatalnie. Podobnie słabo grał Ebdon, dlatego dla niego ten sezon nie jest najgorszy zważywszy na jego wyniki w ostatnich latach. Jeżeli chodzi o jego ranking to stracił tylko dwie pozycje po 4 rewizji w stosunku do początku sezonu. Rok temu było dużo gorzej, stracił kilkanaście miejsc.
Hendry, który przecież wygrywał 7 razy MŚ i w latach 90 praktycznie wygrywał co drugi turniej, kiedy w 2012 roku pokonał Higginsa i doszedł do QF - to był jego sukces i spora niespodzianka. To był dobry występ Hendry&#39;ego, pomimo że rozbił go Selby. Podobnie oceniajmy Ebdona - sezon w którym miał finał i pokonał kilku dobry graczy będzie dla niego sezonem dobrym, przegrał kilka razy w eliminacjach, ale w poprzednich latach też przegrywał, a jak był w 16 to w pierwszych rundach, dlatego ostatni rok to dla niego mimo wszystko pewna odbudowa - licząc od ostatniego China Open.
Porównywać kogokolwiek do Hendry&#39;ego to akurat nie jest dobry pomysł.
W pierwszym zdaniu wspominasz o jednym miesiącu. Nie wiedziałem, że od listopada minął jeden miesiąc. Co też nie świadczy dobrze o tym co zarzucasz mi - czytanie ze zrozumieniem. Sugerujesz się rankingiem - nie polecam. To, że ktoś rok temu poleciał 10 miejsc, a teraz spadł tylko o 4 to nie jest tylko kwestia lepszej gry w aktualnym sezonie, ale również tego, co działo się dwa lata temu, bo, jak mam nadzieję wiesz, w obecnym systemie punktowania odejmowane są stare punkty, te sprzed dwóch lat. Być może właśnie dlatego, Ebdon zanotował nieznaczny spadek, którym się tutaj sugerujesz.
Zobaczymy jak zagra jutro, ja uważam że ma wszelkie szanse i możliwości by ograć gościa w swoim wieku w miejscu, gdzie rok wcześniej wygrywał, pokonując po drodze kilku dobrych graczy.
Jasne, że tak. Tu się zgadzamy. Chodzi tylko o kiepskie argumenty. Powodzenia.
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Ebdon - Campbell 1 1.66 bet365

Peter ostatnio trenował z Ronnie O&#39;Sullivanem - te sparingi zawsze dużo dają obu zawodnikom.
Jak gra Ebdon, każdy kto go widział wie.
Campbell to też powolny zawodnik, więc mecz będzie pewnie okrutny dla widza. Peter ma nawet dobry sezon, wygrał kilka ciekawych spotkań. W meczu dwóch &quot;wiekowych&quot; panów po 40 to on będzie rozdawał karty a ma predyspozycje do tego, by teoretycznie słabszego rywala zdominować swoim sposobem gry. Kurs jest dosyć wyrównany - dlatego warto zagrać Ebdona.
Różne bzdury w tym temacie czytałem, ale to co kolega civil wypisuje to już zakrawa o kabaret ????

Powiadasz, że Ebdon ma dobry sezon?
Szczerze powiedziawszy niełatwo wskazać gorszy sezon niż ten w jego wykonaniu. Z kolei polecanie typu na Ebdona po kursie 1.66... Hmm... chyba trudno znaleźć niższy kurs na rynku niż ten który tu podałeś...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669.html#post3484173
Do 12:30 rozpiszę się w sprawie pozostałych typów, a teraz wrzucam już jeden, który wpadł mi w oko.
Judd Trump - Jack Lisowski
Jack Lisowski Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 7,00 ✅

Przyznaję, że dopiero wczoraj zauważyłem, że Bet365 oferuje zakłady na setki. Fajna opcja, którą często warto grać. Przeglądając poszczególne mecze zauważyłem zasakująco wysoki kurs na trzycyfrowe podejście Jacka Lisowskiego. Anglik potrafi &quot;setki&quot; wbijać, co udowodnił już wiele razy, choćby w meczu rundy &quot;dzikich kart&quot; z chińskim amatorem kończąc pojedynek 102-punktowym wynikiem. Dodatkowo, rywalizacja z Trumpem to starcie dwóch bardzo dobrych przyjaciół, którym może zależeć na tym, aby ich widowisko stało na wysokim poziomie i azjatyccy kibice zobaczyli kilka dobrych podejść punktowych, co zwiększa szansę na 100+. Jakby tego było mało, Trump ostatnio nie imponuje, a kurs na jego wygraną jest beznadziejnie niski. To oczywiście przekłada się też na brejka Lisowskiego, bo bukmacherzy nie dają Jackowi zbyt dużych szans. Na moje oko 7,00 jest zdecydowanie do gry za drobną stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
speedwayfans 7

speedwayfans

Użytkownik
Co sądzicie o grze Higginsa ?? Bo od 3/4 turniejów gra bardzo przeciętnie rywali miał może nie za łatwych ale poziom gry nie zadowala. Dzisiaj znowu przegrany mecz z Milkinsem, do przerwy prowadzenie szkota a potem to już tragedia poza wygranym swoim 4 fraemem i ostatecznie porażka 4:5.
 
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Trump - Lisowski +2,5 ✅ 1.65 Betsson

Spodziewałem się lepszego kursu na taki handikap, ale i taki kurs pobieram.
Trump jak na niego to sezon niezarewelacyjny.Lisowski dwa mecze w ubiegłym roku z Trumpem i dwa wygrane. Trump ma potencjał i moze wygrać z każdym , ale w tym meczu spodziewam się wyrównanej walki i te trzy frejmy Lisowski powinien ugrać.

Można pobierać over 7,5 gema po 2,0 w B365 co w dużym stopniu jest zbieżne z typem +2,5 na Lisowskiego gdyż jego win w stosunku 5-2 albo wyżej jest mało prawdopdobny.
mam w Betssonie i Sportingbecie ubogą ofertę i stąd typ tylko na handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669.html#post3484278
Allister Carter - Zhao Xintong
Allister Carter @ 1,25 ✅

Zhao zagrał nawet nieźle z Cope&#39;em, ale według mnie to nie wystarczy na Kapitana. Co tu dużo pisać - różnica kilku klas, nawet jeżeli młody Chińczyk to cyborg do wbijania, to w pojedynku z lepszymi i bardziej doświadczonymi rywalami w FORMIE, podkreślam to, bo Cope w formie nie jest od dawna, nie ma dużych szans. Kurs jest niski, ale według mnie pewniak. Ali jak już zdecydował się jechać do Pekinu to nie po to, żeby się skompromitować w ostatnim przetarciu przed MŚ.
Mark Allen - Anthony McGill
McGill nie wygra 4 lub więcej frejmów @ 1,53 ✅

Bardzo słaby mecz Szkota w rudzie &quot;dzikich kart&quot; z anonimowym Irańczykiem. Nie widzę innej opcji jak wygrana &quot;Pistoleta&quot; z tych samych powodów co u Cartera - ostatnie przetarcie przed MŚ, daleki lot itd, itd... McGill to oczywiście zawodnik lepszy niż Zhao, z doświadczeniem profesjonalnym i z dość niezłymi wynikami, ale to na mocnego Allena nie wystarczy i skończy się łatwą wygraną Irlandczyka z Północy.
Stuart Bingham - Liang Wenbo
Over 6,5 @ 1,25
✅

Ricky Walden - Ken Doherty
Over 6,5 @ 1,25
✅

Wolę grać niższy over po mniejszym kursie, ale pewniejszy. W tych pojedynkach nie widzę wysokiej wygranej żadnego z zawodników. Bingham z Wenbo to wcale nie jest aż taka duża róznica jak podkreślają to bukmacherzy oddając szanse obu snookerzystów, a Walden z Dohertym to jak dla mnie mecz nawet na decidera. 5-2 i 5-2 - wygrywamy, a spodziewam się zdecydowanie bardziej wyrównanych potyczek.
Stuart Bingham - Liang Wenbo
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,66
⛔

Ricky Walden - Ken Doherty
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,66
⛔

Do tego, w obu tych meczach gram, iż będzie przynajmniej jedna &quot;setka&quot;. Jeżeli spotkania potoczą się tak jak uważam, czyli będą długie i zacięte to szansa na ten wyczyn się zwiększa. Sprawdziłem statystyki z tego sezonu i każdy z tej czwórki trochę tych setek w tym sezonie ma - szczególnie Bingham i Walden. Po jednym 100+ na tych bardzo łatwych stołach w Pekinie to jak najbardziej możliwe.
Ding Junhui - Barry Hawkins
Ding Junhui Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,00
⛔

Dużo tu już zostało napisane o tym co robi ostatnio Ding. Trycyfrowe podejścia tworzy z ogromną łatwością. W tym sezonie ma już ich aż 51, a w ostatnich dniach około 15! To niesamowity wynik. Myślę, że jedną &quot;setkę&quot; dołoży również w pojedynku z Barrym Hawkinsem. Kurs fajny, dużo lepszy niż na wygraną Azjaty, z której zrezygnowałem właśnie na korzyść tego zakładu, choć nadal twierdzę, że Chińczyk awansuje dalej.
Zastanawiałem się jeszcze nad Shaunem Murphym, ale ostatecznie odpuściłem. Znając życie, &quot;Magik&quot; wygra lekko, łatwo i przyjemnie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Trump - Lisowski +2,5 1.65 Betsson

Spodziewałem się lepszego kursu na taki handikap, ale i taki kurs pobieram.
Trump jak na niego to sezon niezarewelacyjny.Lisowski dwa mecze w ubiegłym roku z Trumpem i dwa wygrane. Trump ma potencjał i moze wygrać z każdym , ale w tym meczu spodziewam się wyrównanej walki i te trzy frejmy Lisowski powinien ugrać.
Można pobierać over 7,5 gema po 2,0 w B365 co w dużym stopniu jest zbieżne z typem +2,5 na Lisowskiego gdyż jego win w stosunku 5-2 albo wyżej jest mało prawdopdobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 863,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open 2013
Judd Trump v Jack Lisowski
(Azjany - Suma)
Typ: Over 7.5 @ 2.00 bet365 ✅ 3-5
Handicap Betting
Typ: Lisowski, Jack (+2.5) @ 1.75 Marathon ✅

Przyzwoicie wyglądający zestaw meczy w południowej sesji trzeba zacząć od starcia dwóch wymuskanych playboyów, czyli Judd vs Jack. Można nawet powiedzieć, że mniej znany z dwójki kumpli przystąpi do tego meczu w lepszym nastroju po wczorajszym bezproblemowym wykorzystaniu dzikiej karty. Jeśli dodamy do tego, że to Lisowski jest lepszy w bezpośrednim bilansie po wygraniu dwóch ostatnich meczy (oba w imprezach PTC), to można się spodziewać trudniejszej niź sugerują buki przeprawy dla faworyta. Fakt dobrej komitywy obu młodych strzelb również moim zdaniem przemawia na korzyść Lisowskiego, a zarazem za wyrównanym meczem, bo trudno sobie wyobrażać tutaj jakiś pogrom Trampka.

China Open 2013
Shaun Murphy v Andrew Higginson
(Wygra mecz)
Typ: Shaun Murphy @ 1.40 bet365 ✅ 5-3

Jeśli nie liczyć spotkania w nietypowym formacie 6-reds, to Shaun Murphy ma perfekcyjny bilans meczów przeciwko Andrew Higginsonowi. Wprawdzie forma Shauna ostatnimi czasy jest mówiąc oględnie nieregularna, ale skromna w ostatnich tygodniach aktywność Magika w portalach społecznościowych może sugerować, że próbował znaleźć koncentrację i formę przy stole treningowym, a to może mu tylko wyjść na dobre przed MŚ. Moim zdaniem nie ma co kombinować, bezpośrednie mecze wskazują, że Higginson nie radzi sobie z Murphym i warto postawić na podtrzymanie tej passy, tym bardziej, że sam Higginson gra ostatnio bardzo przeciętnie.

China Open 2013
Matthew Stevens v Rory McLeod
(Wygra mecz)
Typ: Matthew Stevens @ 1.36 bet365 ⛔ 2-5
(Azjany - Suma)
Typ: Under 7.5 @ 1.95 bet365 ✅

Matthew także ma idealny bilans bezpośrednich meczy z Dentystą (bo oglądając grę McLeoda człowiek czuje się jak na fotelu dentystycznym), który w swoim stylu, czyli na raty i bez fajerwerków, przedarł się przez wczorajszą strefę dzikich kart pokonując chińskiego młokosa Hu Hao (5-2). Wprawdzie ostatnio obaj panowie grali dawno, więc H2H coś mówi ale nie wszystko. Dużo więcej mówi porównanie formy obu graczy, a ta zdecydowanie przemawia za Stevensem (niedawny finał World Open), dlatego wydaje mi się, że powinniśmy być świadkami dość komfortowego zwycięstwa Walijczyka.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Witam wszystkich po małej przerwie , szczególnie Assitalia . Kiedyś udawało się troszkę razem typów ustrzelić , oby dobrze było i teraz ????
Ja na dzisiaj mam tylko 1 typ, powoli wchodząc w typowanie . Małą stawką wchodzę w mecz :
Stevens - McLeod typ 1 1,36 Bet365 ⛔ ( to był właśnie jeden z tych beznadziejnych meczy stevensa ... podejścia po 5-10 punktów, mcleod też wielkiej gry nie pokazał ale potrafił wbić kilka większych breaków. )
Rory przeszedł rundę dzikich kart ale bez żadnego szału. Ogólnie, Rory ma bardzo słaby sezon. Praktycznie w żadnym turnieju nie pokazał się z dobrej strony a w większości odpadał już w kwalach. Stevens pokazał niedawno dobrą formę dochodząc do finału World Open. Ogólnie bardzo chimeryczny zawodnik , potrafi zagrać najgorszy snooker z ogromną ilością pudeł ale potrafi też budować dużą ilość breaków 50+ i tzw. wygrywających. Wydaje mi się, że tutaj powinien dać sobie spokojnie radę jeżeli nie podpali się za bardzo i nie będzie chciał szybko zamknąć meczu. Powinien spokojnie czekać na swoje okazje i kończyć co do niego należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Co sądzicie o grze Higginsa ?? Bo od 3/4 turniejów gra bardzo przeciętnie rywali miał może nie za łatwych ale poziom gry nie zadowala. Dzisiaj znowu przegrany mecz z Milkinsem, do przerwy prowadzenie szkota a potem to już tragedia poza wygranym swoim 4 fraemem i ostatecznie porażka 4:5.
Oglądałem ten mecz i Higgins od stanu 3:1 grał słabo. Wygrał co prawda w ładnym stylu niełatwy układ przy stanie 3:3, ale w pozostałych partiach miał sporo szans i niewiele korzystał. Co ciekawe przy stanie 3:1 i 4:3 dla Higginsa gra toczyła się na kolorach i Milkins wyraźnie słabo się odstawiał i grał na przeczekanie a tak udało mu się wygrać te partie. Ostatni frame przy 4:4 też był szarpany, Higgins miał swoje szanse, ale nic nie potrafił już podnieść. Fatalnie grał na długich bilach. Milkins grał tak sobie, wygrał tylko dlatego że Higgins przejawiał bardzo małe zaangażowanie i słaby poziom. Ale na MŚ będzie co innego, ponieważ w latach nieparzystych od 2007 zawsze wygrywał, więc teraz jest jego czas i powinien coś tam pograć ;)
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
DING JUNHUI - BARRY HAWKINS typ: Ding-1,5 @1,72 betsafe ⛔ hmm dziwne
Już wcześniej pisałem o tym meczu. Wszystko przemawia za Chińczykiem: aktualna forma, gra na swoim terenie i H2h 3-0 dla Dinga. Powtórze to jeszcze raz w tej chwili Chińczyk to najlepszy snookerzysta świata, przede wszystkim dzięki swojej regularności. Co z tego że dzisiaj Lisowski pokazał się ze świetnej strony skoro już na przestrzeni 1 meczu miał zastój i jestem pewien że kolejny mecz już nie będzie tak dobrze grał. I na tym polega fenomen Junhuia że potrafi on utrzymać swoją bardzo wysoką forme przez dłuższy czas. Hawkins też zrobił spore postępy jednak na Dinga to będzie zdecydowanie za mało. Szkoda że trafił w 1 rundzie już na Chińczyka bo tak to napewno by doszedł dość daleko. Jutro spodziewam się jednostronnego pojedynku i nie sądze żeby miało sie to rozstrzygnąć w decydującym frejmie. Jak dla mnie padnie tu wynik 5-2,5-3 i dlatego gram handi w strone Cińczyka.

Stuart Bingham - Liang Wenbo typ: Wembo @2,6 betsafe ⛔
Tu swój typ opieram głównie na formie Lianga. Naprawde zaimponował mi tym co wczoraj pokazał. Przeciwnik nie był wymagający lecz gra Wembo mogła sie podobac. Stuart przeżywa zdecydowany regres formy i prezentuje się bardzo kiepsko. Chociażby ta przegrana w World Open 5-0 z naprawdę słabo grającym, co dzisiaj udowodnił Johnem Higginsem. W wielkim finale PTC poległ ze &quot;staruszkiem&quot; Perry i nie sądzę aby mógł nawiązać walke z Chińczykiem który czuje się tutaj bardzo pewnie.
MARK ALLEN - ANTHONY MCGILL typ: Allen-2,5 @1,9 betsafe ✅ tutaj zgodnie z planem
Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać. Śmiesznie wyglądający Szkot nic ciekawego nie pokazuje po za ślamazarną grą i słabą skutecznością na wbiciach. Allen bardzo wysoka forma i jako jeden z nielicznych według mnie może nawiązać dość wyrównaną walkę z Ding Junhuiem, co pokazał na finale PTC. To był bardzo dobry mecz. Jutro zapowiada się mecz bez większej historii i szyka wygrana Allena. Nie zdziwi mnie tu nawet wynik 5-0

Greame Dott - Marcus Campbell typ: Dott @1,5 bet365
Tu nie wiem skąd taki kurs na Dotta jak dla mnie 1,2 to max. Przecież Campbell nic nie zagrał z Ebdonem a Dott prezentował się nie najgorzej. Na Marcusa powinno spokojnie wystarczyć. Polecam grać już teraz bo kursy napewno polecą
 
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Ding - Hawkins 1 ⛔ 1,4 Betsson
Faworyt gospodarzy przystępuje do walki. Chińczyk jest w forme , półfinał w Walii i ćwierćfinał w World Open gdzie trafił na grającego tego dnia bezbłędnie Higginsa. W tym też turnieju przełamał swoją niemoc do gry w Chinach. Ostatni turniej PTC finał i półfinał Championship wskazują na to że Chińczyk wyrasta na jednego z głównych faworytów turnieju. Hawkins zaczął sezon od zwycięstwa w Australi a póżniej grał ze zmiennym szczęściem. Osobiście uważam że jak Anglik zaskoczy to jest w stanie wygrać z każdym, ale na Chińczyka w takiej formie jest zasłaby.
Neil Robertson - Jimmy Robertson +2,5 ⛔ 1,9 Betsson
W meczu panów Robertsonow liczę że Australijczyk zacznie dobrze ,a później się zawiesi jak w 2 ostatnich meczach. Prowadząc 3-0 raz przegrał a raz wygrał 3-4 i 4-3. Anglik w rundzie dzikich kart miał trzy brejki +100 , moze rywal niebył najmocniejszy , ale co setki to setki. Spokojnie Jimmy jest w stanie ugrać w tym meczu 3 frejmy. Polecam.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ja bym widział taki zestaw:
Ken Doherty +3.5 - Walden 1 1.14 bet365✅
Ken nie był w tym sezonie bity wysoko w meczu do 5. Walden w tym sezonie bez rewelacji. Nie spodziewam się meczu do jednej bramki, tym bardziej, że Doherty to fighter z olbrzymim bagażem doświadczeń.
Haotian +3.5 - Williams 1 1.25 bet365.com✅
Borsuk w tym roku kalendarzowym gra cieniutko. Jeszcze w grudniu 2012 pokazał się w UK w sposób słaby a później było tak samo źle, 1 runda w German Masters, Welsh Open (!!!), World Open i PTC Finals. Lu Haotian to outsider, ale przy tak grającym Marku na pewno dostanie trochę szans i myślę, że urwie z dwie partie. Williams ostatnio wydaje się być znudzonym snookerem, nie ma przesłanek do tego by mógł on zdominować Chińczyka, który nawiasem mówiąc ma dużo szczęścia. Do China dostał się bez gry z powodu wycofania się Joyce&#39;a a w International Championships w październiku doszedł do ćwierćfinału, mając w pierwszej rundzie Bye dzięki O&#39;Sullivanowi oraz wygrywając dwa mecze 6:5, pokazał się też w Shanghai Masters, gdzie urwał dwie partie Allenowi. W World Open dostał baty od Selby&#39;ego 5:0, jednak gdzie w tym sezonie Williamsowi do Selby&#39;ego. Myślę, że to bezpieczna lokata i Chińczyk powinien powalczyć. Wygrać pewnie nie wygra, bo Williams raczej swój limit blamaży wyczerpał, ale coś winien ugrać.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Na pewno Allen do grania bo powinien poradzić sobie spokojnie z Gilusem. Co do overów. Zastanawiam się nad over 7,5 w Bingham - Wenbo.
Po kolei ... Allen trzyma naprawdę fajną formę już od dłuższego czasu. Gilus moim zdaniem wcale źle nie gra. Oglądałem go ostatnio z Dingiem to naprawdę fajnie momentami się prezentował. Tylko, Allen powinien tutaj poprostu sam ten mecz wygrać wysokimi podejściami.
Co do drugiego typu czyli over. Wybrałem mecz Bingham - Wenbo. Bingham nie jest killerem snookerowym i traci troszkę tych frejmów. Wenbo powinien w tym meczu powalczyć i wyjść skupionym i pewnym siebie. Uważam, że 3-5 w którąś stronę bardzo możliwe a Każdy z nich po 3 frejmy powinien mieć ugrane.
Zastanawia jeszcze Selby-King też na over 7,5. Selby ostatnio męczy się ze swoją grą. Miewa przestoje i to takie na 2-3 frejmy. King w moich oczach nigdy orłem stabilnej gry nie był i potrafi na przestrzeni jednego meczu pokazać kilka swoich obliczy. Z jednej strony, Selby w formie nie powinien mieć problemu. Z drugiej, jeżeli King wyjdzie w masce równej gry przy aktualnie formie Selbiego, powinniśmy oglądać walkę frejm za frejm .
 
K 49

kacper76

Użytkownik
Ding - Hawkins 1 1,4 Betsson
Faworyt gospodarzy przystępuje do walki. Chińczyk jest w forme , półfinał w Walii i ćwierćfinał w World Open gdzie trafił na grającego tego dnia bezbłędnie Higginsa. W tym też turnieju przełamał swoją niemoc do gry w Chinach. Ostatni turniej PTC finał i półfinał Championship wskazują na to że Chińczyk wyrasta na jednego z głównych faworytów turnieju. Hawkins zaczął sezon od zwycięstwa w Australi a póżniej grał ze zmiennym szczęściem. Osobiście uważam że jak Anglik zaskoczy to jest w stanie wygrać z każdym, ale na Chińczyka w takiej formie jest zasłaby.
Barry zaskoczył, jest dużo lepszy w każdym elemencie snookerowego rzemiosła. Jest 4-0 i Ding nie powąchał nawet stołu :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom