>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chiny/CBA

Status
Zamknięty.
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Po bardzo długiej przerwie przystępujemy ponownie do gry!
Beijing - Guangdong
Typ: over 210.5 Kurs: 1.85
Pierwsze spotkanie półfinałowe. Naprzeciw siebie staną 4 i 1 drużyna sezonu zasadniczego. Obie ekipy mocno overowe. Powrót po przerwie tak więc liczę tu na niezły basket obfitujący w dużą ilość pkt. Sądze,że powinno się tu uzbierać około 220 pkt więc linia wystawiona przez buków powinna być na luzie pokryta.
Ja pobieram!
Wynik: 114:108 ✅✅✅
e:dokładnie takiego wyniku się spodziewałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Qingdao - Liaoning
Typ: powyżej 218.5 Kurs: 1.85
No cóż tym razem już nie ma promocji ze strony buków choć schodzą z linią. Popołudniu było wystawione 221.5, a teraz jest 218.5. Jest to na pewno linia graniczna. Sądze,że właśnie w okolicach tej liczby będzie oscylował wynik. Drużyny po długiej przerwie stąd licze znów na wesoły basket z dużą ilością pkt i obym się nie mylił. Dotychczasowe bezpośrednie spotkania były właśnie w tych granicach.
Pobieram over, a jak będzie.... przekonamy się jutro!
Wynik: 95:106 ⛔⛔⛔

e: do przerwy wszystko było OK,a druga część to kompletna klapa ze strony gospodarzy.
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Guangdong - Beijing
Typ: over 212.5 Kurs: 1.85
Jak widać po dzisiejszym półfinale liga ta jest mega nieprzewidywalna. W sumie zastanawiałem się nad handi dla gospodarzy ale ostatecznie pobieram over. 213 pkt nie powinno być problemem. Wszystko będzie zależeć od postawy gości.Gospodarze na pewno zaatakują by doprowadzić do remisu,a to może być ułatwieniem dla koszykarzy Beijing.
Ja pobieram over!
Wynik: 96:103 ⛔⛔⛔
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Guangdong v Pekin( -8.5) 1
TYGRYSY z Guangdong kolejny raz za przeszkode nr 1 do wywalczenia tytułu maja druzynę Pekinu .
w poprzednim roku pomimo zwyciestwa w sezonie regularnym druzyna ze stolicy pomimo iz startowała z czwartego miejsca ( tak jak obecnie) i przewagi obcego boiska udało im sie dwukrotnie pokonac Tygrysów na ich boisku
idac tropem historii w pierwszym meczu rowniez wygrał gospodarz jednak wg. mnie w chwili obecnej druzyna Guang jest mocniejsza kadrowo choc wynik Pekinu budzi szacunek i nalezy zachowac duzy dystans to stawiam na zdecydowana wygrana Tygrysów
gwoli historii znowu zdobywali ostatnio oni pierscienie mistrzowskie w latach nieparzystych 11&#39; 13&#39; wiec pora zdetronizowac obecnych majstrow
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Beijing - Guangdong
Typ: 2 Kurs: 1.85
Sportingbet
No cóż.... ide w stronę gości. Jest to dla nich decydujący mecz jeśli chcą grać o mistrzostwo. Gospodarze niezwykli przegrywać na swoim parkiecie ale każda passa się kiedyś kończy, a koszykarze Guangdong z nożem na gardle na pewno wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności aby pozostać w grze. Kibicuje gościom i trzymam mocno kciuki!
Wynik: 107:105 po dogr. ⛔⛔⛔

e: extra 4Q szkoda,że nie udało się dociągnąć prowadzenia do końca. Dogrywka to już pkt za pkt no i szczęście dopisało gospodarzom.
To mamy finał: Liaoning - Beijing(kibicuje Liaoning :grin: )
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Nie będę tworzył nowego tematu bo wydaje mi się ,że nie ma sensu zaśmiecać.
Chiny CBA Sezon 2015/2016
Pora napocząć temat w nowym sezonie. Kilka spotkań już za nami jesteśmy ciut mądrzejsi więc można spróbować coś pograć.
NA początek spotkanie:
Bayi Rockets - Foshan Dralions
Typ: under 212.5 pkt Kurs: 1.85 Sportingbet
Obie ekipy jak na razie bardzo cienko. Trzy spotkania i trzy porażki z czego o wiele lepiej pokazała się ekipa gości stąd myślałem również o zagraniu handi na ich korzyść gdyż -8.5 nie jest zbyt wygórowaną linią ale zdecydowałem się jednak zagrać total score. Gospodarze bardzo słabiutko jeśli chodzi o pkt. Póki co krążą wokół 80 pkt na mecz więc umówmy się szału nie robią. Goście zdecydowanie lepiej ale sumując to wszystko to ja tu widze góra 190 pkt więc skąd buki wymyśliły linie 212.5? No cóż skoro oni tak to widzą to spróbujemy im utrzeć nosa. Ja wchodzę w under. Gospodarze musieliby mieć dzień konia żeby to spotkanie było overowe
Ja w to wchodzę(choć bez szaleństwa)
Wynik: 107:103 ✅✅✅

e: cóż nie takiego scenariusza się spodziewałem ale najważniejsze , że typ na ✅
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Ciężko dziś coś wybrać...buki widze coraz celniej oceniają możliwości ekip ale wydaje mi się,że znalazłem coś do gry. Coś co się może udać

Jaingsu Dragons - Zheijang Guangsha

Typ: 2(-8.5) Kurs: 1.85 Sportingbet

Gospodarze póki co okupują ostatnie miejsce w tabeli. Dotychczas 4 porażki(2 mecze na styku i 2 mecze przegrane sromotnie). Co do gości radzą sobie całkiem nieźle. Póki co 3 zwycięstwa (bardzo przekonywujące) i minimalna pporażka z liderem. Cóż nie ukrywam,że typuje tylko i wyłącznie na podstawie tych wyników. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają goście. Handi wystawione przez buków nie powinno sprawić im problemów jeśli myślą o utrzymaniu się w czubie tabeli. Takie mecz trzeba po prostu wygrywać zdecydowanie i oby było tak w tym meczu. Ja w to wchodzę (jak zwykle bez szaleństw)

Wynik: 103:115 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Miałem dziś pomysł na inne spotkanie ale póki co nie go w ofercie więc spróbuje zagrać to:
Qingdao Double Star - Tianjin Ronggang
Typ: poniżej 224.5 pkt Kurs: 1.85 Sportingbet
Tym razem takie oto spotkanie. Znów patrząc na dotychczasowe spotkania obu ekip zdaje się,że jednak linia jest ciut wysoko ustawiona. Goście to typowa underowa drużyna. W tym sezonie tylko dwukrotnie przekroczyli setke Tak więc jeśli dziś nie zdarzy się nic nieprzewidywanego to raczej będzie ciężko uzbierać taką ilość. Patrząc na tabele nie wydaje się aby któraś z ekip miała zdobyć jakąś zdecydowaną przewagę.
Reasumując: ja wchodzę w under jak dla mnie bardzo prawdopodobny!
Wynik: 117:101 ✅✅✅
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Próbuje kontynuować dobrą passę :)
Guangdong - Zhejiang Guangsha
Typ: over 218 pkt Kurs: 1.80 ComeOn
No cóż na jutrzejsze popołudnie takie oto spotkanie z Chin.
Gospodarze na własnym parkiecie mocno overowi. Tylko w pierwszym spotkaniu zagrali poniżej 100 pkt w kolejnych już nie mieli problemów ze znacznym przekroczeniem tej magicznej liczby,a jeśli naprzeciw mają rywala który niezbyt im przeszkadza to i spora liczba potrafi się im uzbierać tak więc w tym meczu widze cos koło 110 pkt na ich koncie lekką ręką. Po drugiej stronie ekipa która we wszystkich tego sezonowych meczach przekraczała &quot;setke&quot; na luzie więc i tym razem nie powinni mieć z tym problemów. Ogólnie zapowiada się dosyć fajny i wesoły basket obfitujący w dużą ilość zdobywanych pkt po obu stronach,a jak będzie? No cóz poczekajmy do jutra.
Ja wchodzę w over!
Wynik: 102:91 ⛔⛔⛔

e: do przerwy jeszcze jakoś to wyglądało ale druga połowa dramatycznie słaba.
 
S 58

sergiush

Użytkownik
witam
zaczynamy na powaznie kolejny sezon z CBA ( nowy minister wiem powinno byc lepiej)
na dzisiaj jeden meczyk przykuł moją uwagę
a mianowicie hand +13,5 --- 2 128 --112 przegrany
Jingsu - Foshan
obie druzyny sa na pierwszych miejscach odwracajac tabelę w poprzednim sezonie
druzyna Foshan została w ostatnim meczu wzmocniona Hopsonem ktory w meczu przeciwko liderowi rzucił 42 punkty
Dragonsi swoja gra rowniez nie zachwycaja wiele zależeć będzie jednak od ich amerykańskich graczy Brooksa w ostatnim meczu 38 pnk oraz centra McDonalda
pomimo to uwazam ze linia hand jest duzo zawyżona wynik osylował bedzie koło remisu a nawet wiecej szans 60 - 40 daję dla gości
czas pokaze kto wyjdzie zwycięsko
ps. drugi meczyk to rowniez hand dodatnie na Tianjin wygrana

komentarz ze stronki chińsjkiej
Amerykańscy gracze zdominowali grę. Swingman Marshon Brooks (196-89, kolegium: Providence) strzelił 34 punktów (!!!) i 6 asyst dla zwycięzców. Centrum Will McDonald (211-79, kolegium: S.Florida) rozdrobnione w 26 punktów i 9 zbiórek. Cztery Jiangsu Dragons graczy zdobył w postaci liczb dwucyfrowych. Forward Jerrelle Benimon (203-91, kolegium: Towson) produkowane double-double zdobywając 27 punktów i 12 zbiórek i pilnować Scotty Hopson (200-89, kolegium: Tennessee) dodał 25 punktów i 7 zbiórek o
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Kolejna próba podbicia Chin. Tym razem dwa typy na niedzielne popołudnie
Jilin - Sichuan
Typ: poniżej 224.5 pkt Kurs: 1.80 ComeOn
Mam nieodparte wrażenie,że buków trochę jednak poniosło z tą linią. Gospodarze w tym sezonie jednak słabiej. Nie zdobywają aż tak dużych ilości pkt co sezon wcześniej i nawet własny parkiet nie sądze aby cos w tym pomógł. Goście już co innego. Mega overowa ekipa. 100 pkt dla nich nie jest żadnym problemem. Jeśli tylko obrona będzie na odpowiednim poziomie to typ jak najbardziej powinien wejść.
Wynik: 103:113 ✅✅✅
Zhejiang Guangsha - Qingdao
Typ: powyżej 222.5 pkt Kurs: 1.80 ComeOn
Tym razem spróbuje zagrać over. Obie ekipy potrafią zdobywać duże nawet bardzo duże ilości punktów. To może być bardzo wesoły mecz. Typ opieram przeglądając mecze tego sezonu i naprawdę spotkają się drużyny które chyba słabo pamiętają o obronie. Widowiskowy basket i jeśli w tym spotkanie nie padnie 230 pkt to będę mocno zdziwiony.
Wynik: 130:124 ✅✅✅
sergiush jakieś typy od Ciebie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
S 58

sergiush

Użytkownik
witam poprzednia kolejka troche fikuśna ale jedzziemy dalej
1. Fujian Sturgeons - Beijing Jinyu over 206,5
drużyne gospodarz po dwoch kolejnych porażkach czeka mecz z drużyną Beijing a nastepnie dwa ciężkie wyjazdy do Schiuan oraz Guangdong natomiast Beijing domowe spotkania ze słabszymi drużynami
Fujian z duzynami czołowki w miarę przekraczali linie 100 a teraz zmotywowani podwójnie bedą żeby powalczyc 113-102 ✅
2.
Shandong Gold - Guandong Southern Tigers over 203,5 104- 108 ✅
3.
Shanxi - Liaoning over 206,5 108 -103 ✅
opisy za moment
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Ech spory ból głowy na te jutrzejsze mecz ale zdecydowałem się na jeden typ
Shenzhen - Bayi Rockets
Typ: poniżej 190 pkt Kurs: 1.78 ComeOn
No cóż nie podlega dyskusji,że spotkają się ze sobą niesamowicie underowe ekipy. Wyniki osiągane przez obie drużyny są wyjątkowo nędzne jak na Chińskie warunki stąd taki właśnie typ odemnie. Mam tylko nadzieje,że nie dostana nagle jakiegoś natchnienia rzutowego. Goście na wyjazdach słabiutko - 80 pkt to ich szczyt marzeń i nawet przy założeniu,że gospodarze dobiją do magicznej setki to typ ma szanse wejścia dlatego ja spróbuje ; to się może udać
Wynik: 104:89 ⛔⛔⛔

e: ech ta ostatnia kwarta. A tak ładnie szło ????
 
S 58

sergiush

Użytkownik
witam
dzisiejsza kolejka bardza ciekawa pod względem par
jozzy wybrałes jednak wg. mnie jeden w najtrudniejszych , obie druzyny nieobliczalne a ja szszczególnie uczulony jestem na druzynę Bayi..../
ja wybrałem
Beijing - Jiangsu Steel (206.5) over
druzyna kaczorów z Pekinu po trzech wyjazdowych meczach wraca na dwa łatwe mecze do domu
podrazniona ostatnia porazka ktora była dla nich szczegolnie bolesna bo spowodowała spadek w tabeli bedzie chciała udowodnic ze to przypadek i wygrac przekonywująco
najlepsza strzelba druzyny w dobej formie w ostanim meczu M.Randolph 30+6reb
druzyna gości
Jiangsu po dwoch wygranych ktore miała obowiazek wygrac z najsłabszymi druzynami wg .mnie na pewnym luzie jedzie do stolicy w dobrej formie strzeleckiej Marshon Brooksw ostanim meczu 38 punktów
przy wysokim prowadzeniu Kaczek pozwola sobie na widowiskową gre i over powinien byc
2.
Zhejiang Chouzhou - Guandong (210.5) over
3.
Shanxi - Jilin (208.5) over ew Sichuan (-16.5)-Fujian 2
oba mecze troche ryzykowne ale kto nie ryzykuje ten truskawek nie je
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Shandong - Foshan under 254.5 1.83 Bet365 144:107 ✅✅
under 59.5 1.83 bet365 29:29 ✅✅

Pierwsza polowa w szczegolnie 1 kwarta gdzie rzucili 82 jakis mega kosmos , ja rozumiem chiny , ja rozumiem overowe spotkanie ale juz nie przesadzajmy z tymi liniami , przed meczem 222.5 bylo zatem uwazam ze warto atakowac takie cos. Wiadomo ze chiny i raczej overowa liga ale tutaj naprawde potrzebna tylko troszke jakas obrona czy nieskutecznosc i zaklady pewnie wejda
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Tym razem zdaje mi się łatwiejsze zadanie by znaleźć cos &quot;pewnego&quot; do gry ;-)
Na jutrzejsze popołudnie dwa typy:
Qingdao - Shanxi
under 228 pkt Kurs: 1.85 Betsson
Wow...rozumie,że gospodarze uwielbiają &quot;wesołą&quot; koszykówkę ale gości jak dla mnie sa ich przeciwieństwem, a w takich meczach Qingdao raczej sporych ilości pkt nie zdobywają. Myśle,że koło 110 pkt to będzie świat. A Shanxi... no cóz na wyjazdach naprawdę marna skuteczność. 100 pkt to nie jest temat dla tej drużyny dlatego ta linia wystawiona jak dla mnie sporo za wysoka dlatego w to wchodzę
Wynik: 121:130 ⛔⛔⛔
Shandong - Liaoning
over 211.5 pkt Kurs: 1.85 Betsson
Tu z kolei sytuacja odwrotna. Linia według mnie jednak ciut za niska dlatego korzystam. Dla obu ekip zdobycie takiej ilości pkt nie powinno stanowić problemu. Shandong na własnym parkiecie są zawsze groźną i dobrze punktującą ekipą,a goście nigdy nie schodzą poniżej swojego pułapu,a pułap ten jest w tym sezonie bardzo wysoko ustawiony. 220 pkt to tak lekką ręką powinno wpaść
Wynik: 94:106 ⛔⛔⛔

e: dziś kompletna klapa :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Foshan - Zhejiang under 61,5 3kwarta 1.83 bet365 ⛔⛔
under 253.5 1.83 bet365 ⛔⛔

Ja rozumiem Chiny , szybkie tempo , duza skutecznosc ale juz nie przesadzajmy z tymi liniami , 61,5 na kwarte przeciez to potezna linia i naprawde trzeba niebywalego tempa by to przejsc. Mecz sie wyrownal i sadze ze w szatni trenerzy zwroca uwage na obrone. Niesadze takze by rzucili wiecej niz 122pkt w drugiej polowie. Linie naprawde kosmicznie wysokie
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Zhejiang-Sichuan under 232.5 1.94 Pinnacle 105:103 ✅✅

- Zhejiang w 11 meczach tego sezonu 8 underow wzgledem proponowanej linii
- Sichuan w 11 meczach tego sezonu 8 underow wzgledem proponowanej linii
- jesli chodzi o h2h to 4 mecze miedzy tymi druzynami i ani razu nie przekroczona linia 225
- linia ogromnie wysoka bo w zasadzie jest to po 58pkt na kwarte
- o Sichuan juz pisalem , maja Haddadiego ktory powinien niwelowac liczne wjazdy pod kosz i zwalniac tempo gry , z czasem uwazam ze linie na Sichuan beda spadac
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 58

sergiush

Użytkownik
mikołaj tez tak uwazam dzisiaj tez gram underowo 104-109 ✅✅✅
Jilin - Foshan (228.5 ) under
tu sprawa wyglada troche inaczej
Jilin 1 raz przekroczyl ta linie wtedy gry zdecydowanie przegrywał
inaczej z druzyna Foshan ktora jednak na wyjazdach ta srednia ma o wiele niższa
ich gra opiera sie jak juz kiedys pisalem na libanczyku Fadim i amerykanskim rozgrywajacym Dwight
druzynie gospodarzy badzie zalezalo na wygranej i nie pozwoli sobie na otwarta gre i to pozwoli ugrac under
 
S 58

sergiush

Użytkownik
witam
na dzisiaj rozkład 3 meczy troche duzo ale puszczone solo wiec cos dla kazdego ...
1. Xinjiang - Beijing (207.5) over 97 - 91
obrońca tytułu kaczory z Pekinu zanotowali kojejna porazke a teraz mecz z jeszcze bardziej wymagajacym przeciwnikiem latajacymi tygrysami ktore po 11 wygranych przegrali i sa zmobilizowani odrobic straty
w pierwszym meczy 97-103 ale wtedy druzyny rozkrecały sie
lider gospodarzy Andrew Goudelock poprowadzi druzyne do zwyciestwa i powinien ugrac dla nas overową zdobycz
b. słaby mecz gospodarzy grali zrywami jednak kaczory strasznie ofensywni sa w tym sezonie i słabsi na chwilę obecną

2.Zhejiang Guangsha - Bayi Army (195.5) over 98 -83
najbardziej overowa z najbardziej underowa gruzyny
Lwy z Guangsha we wszystkich swoich meczacg przekraczali tą linie niestety druzyna gosci systematycznie nie , jednak w ostatnim zwycieskim meczu az 5 zawodnikow mialo wynik dwucyfrowy
u siebie wynik 71-113 a wiec 184 w chwili obecnej spokojnie przekrocza granice 90 punktow co pozwoli w polowie IV kwarty ksiegowac over ( zaczynaja teraz trojmecz z liderami wiec pozwola sobie na otwarta gre bo bez presji)
mecz walki ale tylko gości , Lwy jak tylko im sie chciało to odrazu odskakiwali tutaj w pałe ale handi spokojnie wszedł
3. Liaoning (-19.5)-Foshan 2 99-102
druzyna gospodarzy Łowców z Lioa po trzech kolejnych wygranych czeka trzy spokojne mecze u siebie , wygrywajac bardzo wazny mecz w poprzedniej kolejce uwazam ze dzisiaj pozwoli na spokojna gre swoim zawodnikom dajac im wiecej swobody co pozwoli na utrzymanie tak wysokiego hand
druzyna gosci ani razu dotychczas nie przegrała ponad 20 punktów w ostatnich 6 meczach raz tylko przegrała z POPRZEDNIMI obroncami tytułu a poprzednim przeciwnikiem 15 punktami wiec licze ze podobny wynik bedzie i dzisiaj
tak sie konczy gra na 80 % od poczatku Foshan trzymał przewage choc gospodarze przez moment nawet prowadzili hand na plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom