>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chiny [Super League] Typy, Zakłady Długoterminowe, Newsy, Transfery

ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja polecam granie w kierunku Jiangsu Suning. w pierwszym meczu sezonu u siebie odnieśli pewne zwycięstwo 3:0 i to że ta drużyna będzie zdobywać bramki mogliśmy się spodziewać, w końcu mają z przodu Alexa Teixeire i Jo czy w pomocy Ramiresa. jednak co mnie zaskoczyło i to zdecydowanie na plus, że Petrescu już zdołał nieźle ustawić swoją drużyne z tyłu i na prawdę dobrze to wyglądało. w meczu Luneng vs Liaoning spodziewam się bramek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja polecam granie w kierunku Jiangsu Suning. w pierwszym meczu sezonu u siebie odnieśli pewne zwycięstwo 3:0 i to że ta drużyna będzie zdobywać bramki mogliśmy się spodziewać, w końcu mają z przodu Alexa Teixeire i Jo czy w pomocy Ramiresa. jednak co mnie zaskoczyło i to zdecydowanie na plus, że Petrescu już zdołał nieźle ustawić swoją drużyne z tyłu i na prawdę dobrze to wyglądało. w meczu Luneng vs Liaoning spodziewam się bramek.
Oglądam od samego początku spotkania w Lidze oraz Lidze Mistrzów, Przyznam szczerze że na początku Ramires i Alex grali tak sobie jednak w ostatniej kolejce ligowej obaj zdecydowanie juz wyróżnali się na placu gry. Dzisiaj warto grać w ich stronę jednak kurs w granicach 1,25 zdecydowanie lepiej spróbować w kierunku over 2,5 gola gdzie mamy już 1,50.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Oglądam od samego początku spotkania w Lidze oraz Lidze Mistrzów, Przyznam szczerze że na początku Ramires i Alex grali tak sobie jednak w ostatniej kolejce ligowej obaj zdecydowanie juz wyróżnali się na placu gry. Dzisiaj warto grać w ich stronę jednak kurs w granicach 1,25 zdecydowanie lepiej spróbować w kierunku over 2,5 gola gdzie mamy już 1,50.
A co myślicie o kursie na Shanghai Shenhua? win @ 5.00, X2 @ 2.30, over 1.5 gola @ 3.25
To są normalne kursy wg Was?
EDIT: over 1.5 Gola Shenhua @ 3.25 powinno być zapłacone po 15 minutach meczu ale Demba Ba zmarnował karnego, oby to był tylko przypadek
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tianjin Teda - Bejing Guoan
Gospodarze rozpoczęli sezon od porażki 1:0 z R&amp;F, ich szkoleniowcem jest Dragomir Okuka w swoim zespole niestety nie posiada wielkich gwiazd jak większość ligi, jego sukcesem jest Kolumbijczyk Montero w ataku czy Wagner w linii Pomocy. Przyjeżdża dzisiaj zespół Bejing Guoan który jeszcze nie zaprezentował swoich umiejętności w tym roku zespół prowadzi Włoch Zaccheroni w swoim zespole nie posiada również gwiazd, w swoim zespole liczy na trio z Brazylii Renato Augusto, Klebera i Ralfa. Nie spodziewam się dużej liczby bramek dzisiaj raczej powolne badanie rywala, lepiej wygląda mi zespół gości.
Under 2,5 gola @@1,65 Otobet ✅✅
Zwycięstwo Bejing @@ 2.00 Otobet ⛔✅
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Tianjin Teda - Bejing Guoan
Zwycięstwo Bejing @@ 2.00 Otobet
niby 4 zespół poprzedniego sezonu... no ale jest to pierwsza kolejka, więc mam pewne obawy. zastanawiam się czy nie lepszym typem by był:
x HT @ 2,05 Bet365 ✅ /wreszcie coś do przodu
co do:
Under 2,5 gola @@1,65 Otobet
też bym się ku temu skłaniał. Pierwszy mecz Beijing w lidze w tym sezonie a Tianjin zaczęło od porażki. Czyli oba zespoły będą chciały raczej nie stracić gola niż ruszyć do szaleńczych ataków.
ps trzeba jeszcze pamiętać, że Guoan sprzedało Damjanovicia i Batallę - czyli dwóch najlepszych strzelców poprzedniego sezonu - jak napisałem wcześniej - na razie ten klub to dla mnie zagadka - jak będzie się prezentował.
pozdrawiam
majekx
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hebei - Jiangsu
Goście pod wodzą Petrescu bardzo dobrze wystartowali w lidze od kompletu zwycięstw (2).. Bardzo dobrze prezentują się zawodnicy pozyskani w ostatnim okienku transferowym i widać gołym okiem że będą przydatni w zespole bo trio Brazylijskie Ramires, Alex i Jo tworzą znakomity kolektyw które w całości uzupełnia pierwszy będacy najbliżej własnej bramki. Widać że rozumieją się bez słów a sam Alex robi największą furorę wśród fanów. Jutro rano udają się Hebei w którym mamy Gervinho, Lavezziego i Kakutę. Wydaje mi się że to znacznie mniejszy kaliber ponieważ wszyscy gracze są usposobieni ofensywnie co prawda mamy M&#39;bia w środku pola do tego tercetu jednak ten zawodnik moim zdaniem najlepsze lata gry ma już za sobą. Obejrzymy mam nadzieje dobre spotkanie z dużą ilością bramek.
Over 2,5 gola @@ 2.00 Otobet ✅
Over 3,5 gola @@ 3.40 Otobet ⛔
DNB Jiangsu @@ 2.00 Otobet ⛔
Inny Typ :
Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 2 @@ 1.90 Otobet ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda
Oba zespoły zajmują kolejno piąte i szóste miejsce z 16pkt na koncie, tracą 11 do prowadzącego Evergrande. Do drugiego Jiangsu tracą 5pkt. Gospodarze pod wodza Manzano nie pokazują do końca swojego potencjału. Mając w zespole graczy jak Guarina, Martinsa czy Ba trener tłumaczy to okresem aklimatyzacyjnym, goście pod wodzą Okuki grają także w kratkę, ich skład uzupełniają Wagner, Montero czy Diagne. Dzisiejsze spotkanie powinno obfitować w bramki.
Over 2,5 gola @@ 1.80 Otobet ✅ ✅
Over 3,5 gola @@ 2.90 Otobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lifan - Hebei
Ostatnie pięć spotkań gospodarzy to trzy porażki i dwa remisy, zespół niema tak prężnego sponsora jak większość klubów dlatego pozyskali dwa Brazylijczyków dużo mniej znanych Jaela oraz Fernandinho. Zespół prowadzi Koreańczyk Woe-Ryong Chang który większych osiągnięć niema. Zespół Lifanu zajmuje dolne miejsce w tabeli i raczej nie zanosi się by włączył się do walki o czołowe lokaty. Hebei robi furorę po wejściu do ligi pięć ostatnich spotkań ligowych to cztery zwycięstwa i jedna porażka. Dziś na plac gry nie zobaczymy Lavezziego który jest kontuzjowany, natomiast w pełnej dyspozycji jest M&#39;Bia czy Gervinho. Kakuta zaczyna również w zespole odgrywać coraz ważniejszą rolę. Najwięcej na kolegach z Europy korzysta Chińczyk Dong Xuesheng który zanotował już 6- trafień dla zespołu. Hebei obecnie traci zaledwie 2pkt. do lidera. Dziś jest okazja to odrobić.
Zwycięstwo Hebei @@ 2.25 Otobet ✅ ✅
Over 1,5 gola @@ 1.42 Otobet ✅ ✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Shijiazhuang vs Henan Typ: Under 1,5 gola @2,66 Oddsring ✅

Dwa zespoły które preferują zdecydowanie defensywny futbol, a ryzykowna i szybka gra jest im obca. Obie drużyny raczej starają się nie ryzykować, i grają strasznie anemicznie, brakuję im jakości. Oba zespoły spotkały się dwukrotnie w zeszłym sezonie i oba te mecze skończyły się zaledwie 1 golem ! Ogólnie są to jedne z najbardziej underowych drużyn w lidze, a sam under 1,5 padł w ich spotkaniach w tym sezonie łącznie aż, 13 razy w 25 meczach. Czyli praktycznie co drugi mecz, Shijiazhuang i Henan grają mecz w którym pada max 1 gol.
Shijiazhuang ostatnie 5 meczy:
0:0,1:0,1:1,0:0,0:1
Henan ostatnie 5 meczy:
1:0,1:1,1:0,0:0,0:0

Dla mnie będzie powtórka z rozrywki i znowu nudne spotkanie zakończone 1 golem i to pewnie pod koniec meczu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hebei - Shanghai SIPG
Goście prowadzeni przez Svena Gorana Erikssona mają poważny kłopot nie wygrali spotkania od sześciu spotkań, postanowiono sięgnąć głęboko do kieszeni i pozyskać z Zenitu Hulka za rekordową kwotę 55 MLN Euro, na samego zawodnika spadła fala krytyki ponieważ walczyły o niego kluby z Premier League natomiast on wybrał Chiny podobnie jak rodak Alex Texeira. Dzisiaj jest szansa na jego debiut jeżeli dotrą wszelkie dokumenty. Sam trener powiedział jasno Hulk doda zespołowi nowej jakości i poprowadzi nas do nie jednego zwycięstwa jak to będzie wyglądało na boisku mam nadzieje że przekonamy się już dziś. Gospodarze dobrze sobie radzą w tym sezonie jako beniaminek lokują się na trzeciej pozycji. W zespole nadal nie zobaczymy Lavezziego który leczy uraz ręki, Na placu gry na pewno pojawi nam się Gervinho. Spotkanie powinno przynieś nam wiele emocji, osobiście polecam również zakłady live natomiast Ja proponuję :
Over 2,5 gola @@ 2.07 Otobet ⛔
Zwycięstwo Shanghai SIPG @@ 2.10 Otobet ✅
 
B 19

bobek_

Użytkownik
Shandong Luneng - Guangzhou Typ: 2 @1,82 OddsRing
Godzina 13:35
Witam wszystkich dzisiaj następna kolejka w Chinskiej Super Lidze z udziałem druzyn Shandong Luneng oraz Guangzhou. Guangzhou to lider chińskiej ekstrakalsy z dorobkiem 36 punktow natomiast Shandong Luneng ostatni zespół tej ligi zebrał zaledwie 10 oczek dodam ze bilans bramkowy obu druzyn przedsawia się nastepujaco Shandong (-9) natomiast Guangzhou (+23).Uwazam ze gospodarze nie maja dzisiaj szans w starciu z liderem ligi.Powodzenia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Yanbian Funde - Shanghai Shenhua
Dzisiaj piąty zespół Ligi Chińskiej Shangha Shenhua wybierze się do dwunastego Yanbianu. Shenhua prowadzona przez Manzano na ostatnie pięć spotkań zanotowała trzy zwycięstwa, remis oraz porażkę. Coraz lepiej w zespole wyglądają zagraniczni gracze Guarin, Moreno, Martins i Ba. Dziwi mnie że Manzano nie da pograć od początku w każdym spotkaniu niezwykle szybkim Ba i Martinsowi. Gospodarze dzisiejszego spotkania Yanbian na ostatnie pięć spotkań zanotowali trzy porażki, remis i zwycięstwo. Zespół niema cenionych graczy zagranicznych stąd też ich forma. Zespół prowadzi Koreańczyk Tae-Ha Park który może uznać za sukces jedynie pozyskanie Gambijczyka Trawalliego który jest najlepszym strzelcem zespołu. Dzisiaj ciężko im będzie o zwycięstwo, Shanghai liczy że zainkasuje 3pkt.
Zwycięstwo Shanghai @@ 1,85 Otobet ⛔
Handicap 1:0 @@ 3.00 Otobet ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Shanghai SIPG - Henan Jiayne
Oba zespoły dzielą w ligowej tabeli 2pkt. na korzyść Shanghai SIPG. Erikcsson w celu poprawienia swojej sytuacji w ligowej tabeli pozyskał Hulka, który miał zadebiutować tydzień temu. Wiele źródeł awizuje tego gracza w wyjściowym składzie dopiero dzisiaj. SIPG zanotowali na ostatnie pięć spotkań trzy remisy, porażkę oraz zwycięstwo zresztą bardzo cenne bo z Hebei. Zespół gości w ostatnich pięciu swoich potyczkach odnieśli trzy zwycięstwa i dwie porażki. Jeżeli w SIPG szybko kontakt złapią Gyan, Hulk i Elkeson możemy mieć najlepsze trio w Chinach. Od pierwszych minut na boisku Hulka będzie można ocenić jego przydatność dla zespołu, silny i rosły Brazylijczyk nie raz udowodnił swoją wartość. Czy pokaże to w Chinach ?.
Zwycięstwo Shanghai SIPG @@ 1.42 Otobet ✅ ✅
Over 2,5 gola @@ 1.91 Otobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Malick Evouna tak ten co miał grac w Legi będzie grał w Tianjin Teda ! Za całe 7,25 mln €. I moim zdaniem ten ziomek może całą ligę wciągnąć nosem razem ze starymi gwiazdami. Gość w Egipcie walnął 12 goli w 24 meczach. Do tego budowę ma mega atletyczną.
 
D 6

deivid22

Użytkownik
Do drużyny Shandong Luneng dołączyli: Papis Cisse z Newcastle zakupiony za ok 5 mln funtów, oraz Graziano Pelle z Southampton. Warto dodać, że trenerem w/w drużyny jest Felix Magath.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Głośno już jest o &#39;&#39;zmęczonych&#39;&#39; piłkarzach Magath na wczasy tam nie pojechał. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w lidze. Mocny zespół ale czy nie za dużo &#39;&#39;gwiazd&#39;&#39; w jednym zespole?.
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
powodzenia @Doberman z nowym tematem - oby na plus. Myślę, że tam mają takie warunki, i taki jest poziom, że europejskie i południowo amerykańskie gwiazdy (w sumie jeszcze gwiazdy) nie przemęczą się zbyt mocno. Dziś myślę dobra okazja do zarobku:
Shandong Luneng - Shijiazhuang

Powyżej 2,5 gola i obie strzelą - @2,5 - bet3.6.5 ⛔ (4:0)
Shandong powoli wychodzi z dołka od momentu gdy drużynę przejął F. Magnath. Od tego czau gospodarze rozegrali 6 spotkań (w tym jeden pucha ale go nie biorę pod uwagę w dalszej analizie). Może wyniki nie wyglądają dobrze bo w tym czasie mamy 1 wygraną, 1 remis i 3 porażki. Ale jak się bliżej przyjrzeć to pierwszy mecz po objęciu posady przez Niemca to wyjazd z Hebei (2:1 w plecy) - 4 zespół ligi. Remis 0:0 z SIPG - 3 zespół ligi. Porażka z Lifan 2:1 na wyjeździe -12 w lidze ale to akurat wpadka bo Shandong miał dużą przewagę i przegrał dość pechowo po golach w 9 i 93 min. Potem podejmowali lidera - Evergrande - i porażka 0:2, by w ostatniej kolejce pokonać wicelidera Jiangsu. Jak widać to ostatnie mecze to głównie gra z zespołami z czołówki. Teraz przyszła pora na podjęcie zespołu z końca tabeli. Shijiazhuang jest przed ostatnie. Zajmuje 15 miejsce w tabeli. W 16 meczach 3-4-9, bramki 15:25. Ostatnie 5 spotkań ligowych na wyjazdach to 0-2-3. Gdzie jedyny sukces to urwanie pkt liderowi i wiceliderowi (oba po 0:0). Pozostałe mecze to porażki: 1:0 z Yatai (16 w tabeli), 4:2 z R&amp;F (7 w tabeli), 2:1 z Liaoning (10 w tabeli). Jak widać goście jak nie murują bramki potrafią coś strzelić i na to liczę w tym meczu. A że gospodarzy uważam za zespół o klasę wyższą, który w końcu złapał formę i myślę, że są w stanie strzelić przynajmniej 2 gole.
Inne typy z tego meczu warte pogrania to:
Shandong wygra - @1,44 ✅ (4:0)
ponad 2,5 gola - @1,8
(4:0)
Shandong wygra i ponad 2,5 gola - @2,25
(4:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
badi 51

badi

Użytkownik
Wie ktoś czemu na Hebei w pucharze Chin kurs skoczył z 2.5 na 12 ? Znaczy domyślam się że nie ma pewnie Gervinho, Lavezziego itp. tak ? Jednak by aż tak skoczył kurs, ktoś coś wie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wie ktoś czemu na Hebei w pucharze Chin kurs skoczył z 2.5 na 12 ? Znaczy domyślam się że nie ma pewnie Gervinho, Lavezziego itp. tak ? Jednak by aż tak skoczył kurs, ktoś coś wie ?
Sam przeglądam internet w poszukiwaniu informacji, dlaczego tak się stało. ???? Gdy coś znajdę edytuję i umieszczę.
 
Do góry Bottom