>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chorwacja 2016/2017

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Trochę wprowadzasz w błąd, bo najzagorzalsze grupy kibicowskie Dinama jak i sama marka cieszą się ogromnym szacunkiem w całej Chorwacji. Problemem jest prywatny folwark jaki z Dinama uczyniła sobie pewna grupa wpływowych ludzi i to przeciwko nim skierowana jest cała akcja a nie przeciwko klubowi.
Swoją drogą warto zauważyć, że gdyby nie oni to klubowa piłka w Chorwacji byłaby na poziomie półamatorskim bo tam nie ma ludzi, którzy by chcieli inwestować pieniądze w takie coś jak piłka nożna.
Apropo nastrojów wśród kibiców to starsi kibice z Chorwacji, a właściwie z całej Jugosławii nie darzą Rijeki jakimś specjalnym szacunkiem bo sięgając do korzeni nie jest to rodzimy twór i nieprzypadkowo dzięki nierodzimym środkom nigdy nie upadł choć złe czasy bywały. Obecnie sukcesy Rijeki to też w zasadniczej mierze efekt włoskiego dopingu a nie realnej pracy.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Typer36 widze wiedze masz odnosnie tej ligi, moglbys odpisac na moje pytanie
Ostatnia kolejka to Dinamo - Rijeka i ciekaw jestem czy Rijeka musi wygrac dwa pozostale mecze zakladajac, ze Zagrzeb tez wygra czy moga sobie pozwolic na jeden remis
Dzieki za odpowiedz
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
dziekuje, w takim razie Rijeka nie moze sobie raczej pozwolic dzis na strate punktow
-1 ciekawie wyglada
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Trochę wprowadzasz w błąd, bo najzagorzalsze grupy kibicowskie Dinama jak i sama marka cieszą się ogromnym szacunkiem w całej Chorwacji. Problemem jest prywatny folwark jaki z Dinama uczyniła sobie pewna grupa wpływowych ludzi i to przeciwko nim skierowana jest cała akcja a nie przeciwko klubowi.
Swoją drogą warto zauważyć, że gdyby nie oni to klubowa piłka w Chorwacji byłaby na poziomie półamatorskim bo tam nie ma ludzi, którzy by chcieli inwestować pieniądze w takie coś jak piłka nożna.
Apropo nastrojów wśród kibiców to starsi kibice z Chorwacji, a właściwie z całej Jugosławii nie darzą Rijeki jakimś specjalnym szacunkiem bo sięgając do korzeni nie jest to rodzimy twór i nieprzypadkowo dzięki nierodzimym środkom nigdy nie upadł choć złe czasy bywały. Obecnie sukcesy Rijeki to też w zasadniczej mierze efekt włoskiego dopingu a nie realnej pracy.
Źle ubrałem to w słowa. Masz racje z tym szacunkiem klubu i kibiców z Zagrzebia. Chodzi o to, że w tym roku wszyscy chcą żeby Dinamo nie zdobyło mistrza. Głownie przez Zdravko Mamicia. Prezesa Dinama i kolesia który trzęsie tym cyrkiem. Sprawa wygląda tak że tam zaczyna się coś dziać Mamić ma procesy itd wreszcie pewnie się to skończy i na pewno nie wygranie przez Dinamo ligi pomoże w tym (mniej pieniędzy z Lm ewentualnej) do tego sędziowie, działacze zauważą że moze być ktoś inny mistrzem. O takie rzeczy mi chodzi. W przyszłym sezonie pewnie wróci wszystko do normy ale w tym Rijeka będzie mistrzem i musi być nim wcześniej już bo w ostatnich kolejka mogą być karne z kapelusza itd.
Ot całą historia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1. HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: NK Istra 1961 - RNK Split
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Chorwacji. Na początek tabela:

Zespół ze Splitu walczy o utrzymanie w lidze, natomiast Istra jest już pewna ligowego byto i dla nich w tym momencie jest to spotkanie mniej znaczące. Zespół gospodarzy do tej pory na własnym stadionie zanotował 5 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek, natomiast goście na wyjazdach są drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze ze słabiutkim bilansem 1 wygranej, 2 remisów i 14 porażek. Mecz bardzo dziwny, bo z jednej strony trapieni problemami finansowymi goście, którzy nie wygrali od 12 spotkań ! Z drugiej zaś strony Istra, której piłkarze są skonfliktowani z trenerem i wszystko wskazuje na to, że grają przeciwko niemu, bo zespół ten przegrał 5 ostatnich meczu z rzędu a od 7 kolejek nie wygrał. Spróbuję tutaj postawić na zwycięstwo gości. Jeżeli piłkarze gospodarzy rzeczywiście grają przeciwko trenerowi no to nic tak nie przeleje czary goryczy jak porażka na własnym stadionie z ostatnim zespołem w tabeli. RNK Split potrzebuje tutaj bardzo tych 3 punktów i myślę, że mają dziś bardzo dużą szansę aby 3 oczka znalazły się na ich koncie. Do końca rozgrywek zostały z tym meczem 2 kolejki a w ostatnim meczu tego sezonu RNK Split zagra u siebie z mocnym Osijekiem, zaś ich rywal w walce o utrzymanie drużyna Cibalia zagra u siebie z Lokomotiva Zagrzeb. Dla dzisiejszych gości mecz z Osijekiem będzie trudny więc warto tutaj powalczyć o zwycięstwo, o 3 punkty i przed ostatnią kolejką odskoczyć Cibali na 1 punkt. Szansa jest tym bardziej, że Istra już o nic nie gra a piłkarze są w konflikcie z trenerem i przegrywają teraz mecz za meczem.
Absencje w NK Istra:
obrońcy Bertosa (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Hadzić (5 występów w tym sezonie) i pomocnicy Stepcić (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Bounha (17 występów w tym sezonie)
Absencje w RNK Split:
obrońca Merajić i pomocnik Kapetanović (3 występy w tym sezonie)
⛔ 1-0
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Rijeka o 2 punkty wyprzedziła Dinamo i hegemonia została przerwana. Na koniec sezonu Dinamo wykonało mały rewanż i wygrało mecz 5:2. Dinamo było zdecydowanie lepsze, przede wszystkim widać było, że piłkarze ustępującego mistrza są lepiej wyszkoleni i mocniejsi fizycznie. Żeby jednak być obiektywnym dodam, że Rijeka miała również sporo okazji do strzelenia większej ilości bramek.
Dziś mamy kolejne starcie, tym razem finał krajowego pucharu. Nie przewiduję, aby na neutralnym terenie znów Dinamo wysoko pokonało rywala, ale sądzę że zdobędą puchar. Nie mam jakichś merytorycznych argumentów, oba zespoły grają podobną otwartą i kombinacyjną piłkę. Liczę na to, że znów zaprocentuje doświadczenie i większe możliwości fizyczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom