>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciągnąć progresje czy odpuścić?

sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Witam! Jestem troszkę świeżak, ale zdecydowałem się grać progresje. Mam odnośnie tego pytanie. Gram na drużynę Ajaccio progresję od 6 spotkań, teraz czeka ją spotkanie z Clermont Font. Stawka wynosi 128zł. Jak uważacie, czy warto kontynuować tą progresję czy raczej odpuścić spotkanie i poczekać na bardziej pewny mecz.
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
Nie ma pewnych meczów to po pierwsze, po drugie jak nie zagrasz to... będzie remis:grin: bardziej się wkurzysz jeśli tak będzie , niż gdy po raz kolejny po zagraniu tego remisu nie będzie. Moim zdaniem szansa na remis jest sporo, pozdro
ps. skoro gras zprogresję to nie możesz mieć takich wahań i zadawać takich pytań, coco jumbo i do przodu:]
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Dzięki za radę. Mam przeczucie, że będzie 0:0, ale nie jest ono poparte prawdziwymi dowodami. Jedyne co mnie zaciekawiło, że drużyna Clermont od bodajże 9 meczów nie miała remisu u siebie, a Ajaccio od 11 na wyjeździe.
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Przestawili mecz z powodu złych warunków atmosferycznych. Czy obstawiać mecz Ajaccio - Caen czy jest nikła szansa na zremisowanie lidera tabeli z drużyną na 9 lokacie?
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Słuchaj, powiem szczerze: wpieprzyłeś się w tę progresję i najprawdopodobniej przegrasz cały swój kapitał.

Masz teraz dwa wyjścia: albo zakończyć ten kabaret ze stratą i nie tracić więcej, albo iść w to dalej licząc na cud. Tyle że w takim wypadku musisz grać każdy mecz, bo nie wiesz w którym trafi się remis (z liderem zremisują, a potem wygrają 4:0 z sąsiadem w tabeli...).

Źle zrobiłeś zaczynając tę progresję i oby to była dla ciebie nauczka na przyszłość. Progresja ma sens tylko w przypadku, kiedy stosujemy ją do analizowanych zdarzeń, a nie typów czysto losowych (na remis...).

I jeszcze jedno: &quot;Jedyne co mnie zaciekawiło, że drużyna Clermont od bodajże 9 meczów nie miała remisu u siebie, a Ajaccio od 11 na wyjeździe.&quot; - NIGDY, ale to NIGDY nie sugeruj się takimi statystykami, bo one są kompletnie nic nie warte. Myślisz że zawodnicy patrzą na to, że nie zremisowali od 10/100/1000000 spotkań i pomyślą &quot;ej, tak długo nie remisujemy, może wypadałoby wreszcie to zrobić?&quot; ???? Po drugie: NIE, prawdopodobieństwo otrzymania remisu w 10 meczu po serii nieremisowej nie jest wyższe niż prawdopodobieństwo otrzymania remisu po takiej samej serii remisowej.

Cogito ergo sum.
 
S 0

srw

Użytkownik
Kolega wyżej ma rację. Nie zgadzam się jednak co do bezsensowności progresji na remisy. Ma ona sens, tyle że musisz być cierpliwy i mieć odpowiedni kapitał. Jak chcesz rezygnować już przy 6 spotkaniu to nie ma to sensu. Mój rekord wynosi remis za 12 spotkaniem ;)
Wracając do sedna - moim zdaniem graj dalej, do skutku, chyba, że kończą Ci się pieniądze.
 
B 11

badyl

Użytkownik
Jest taka zasada w ekonomii: &quot;tnij straty, pozwól rosnąć zyskom&quot;.
Zawsze jest dobry moment na wycofanie się z progresji, im wcześniej tym lepiej.
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Dzięki za rady, każda może się szczególnie przydać. Mam odnośnie progresji jedno pytanie? Jak wybierać właściwe drużyny do progresji? Czym się sugerować przy wyborze? Skoro nie statystyki, to co brać pod uwagę? Proszę o pomoc.
 
B 11

badyl

Użytkownik
Zdecydowanie pomyliłeś adresy. Po tego typu porady moim zdaniem powinieneś udać się do wróżki.
Władowałeś się w syf zwany progresją, widzisz, że po krótkim czasie już nie wiesz co z tym fantem zrobić i nie potrafisz wyciągnąć samodzielnie żadnych wniosków?
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Uważam, że progresja jest dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy, ale trzeba mieć równie dużo, żeby ją zacząć. Czy istnieją drużyny, które w miarę regularnie remisują, czy nie ma od tego reguły?
 
B 11

badyl

Użytkownik
Zaczynasz przesadzać. Ta informacja jest bardzo łatwa do samodzielnego zdobycia, jeżeli się tylko komuś chce sprawdzić kilka tabel.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Uważam, że progresja jest dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy, ale trzeba mieć równie dużo, żeby ją zacząć. Czy istnieją drużyny, które w miarę regularnie remisują, czy nie ma od tego reguły?
Po co grać akurat progresję na remisy? Można grac na AKO 3 jeden tygodniowo i według mnie jest pewniejsze niż remisy.
Rozbij tą progresje tak żeby tylko zwróciły ci się etapy ja bym tak grał .;)
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Napisz do mnie PW kiedy już przegrasz cały kapitał na tym czymś ????
Ilu jeszcze musi polec, żeby ludzie zaczęli myśleć?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wczytuje się w temat zbytnio...
Napisz do mnie PW kiedy już przegrasz cały kapitał na tym czymś ????
Ilu jeszcze musi polec, żeby ludzie zaczęli myśleć?
Myślę, że bardzo wielu. Najgorsze jest to, że powiedzenie jest ciągle aktualne: &quot;Mądry Polak po szkodzie...&quot;.
Ludzie nie chcą korzystać z doświadczeń/porad innych. Sami brną w niewiadomą...
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
To jaki wg was jest skuteczny sposób na ogranie buków? Czytałem bardzo wiele informacji na ten temat, być może nie wyciągnąłem właściwych wniosków, bo zdecydowałem się grać progresją, ale chciałbym się w końcu dowiedzieć. Grając progresją wychodziłem kilka razy w miesiącu na plus, odliczając tą progresję i tak wyjdę na plus z całości jej grania, ale niestety marny. Pochwalcie się swoim systemem gry, skoro większość uważa się za specjalistów w dziedzinie bukmacherki. Być może jesteście bardziej doświadczeni i wiecie jak wygrywać. Mnie tego doświadczenia brakuje, ale nie wierzę, że na początku nie notowaliście strat.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja bym nie liczył na Twoim miejscu żeby mi wskazywali ludzie &quot;system gry&quot;.
Na Twoim miejscu cieszyłbym się, że ktoś radzi Tobie porzucić &quot;złą drogę&quot;. To, że nie chce Ci wskazać &quot;dobrej drogi&quot; to inna bajka...
Progresja jest dobra dla ludzi, którzy mają nieograniczony budżet i mocne nerwy. Jeśli masz nieograniczony budżet i mocne nerwy to graj... Ja niestety nie mam ani jednego ani drugiego.
 
B 11

badyl

Użytkownik
Żeby być dobrym inżynierem potrzeba 5 lat studiów i ze 2 lata doświadczenia.
W bukmacherce na odwrót - ze 2 lata czytania for, szukania odpowiedzi na pytania, oddzielania ziarna od plew, poznania dogłębnie jakiejś dyscypliny sportowej. A potem z 5 lat doświadczenia (zdolne jednostki, z talentem oczywiście dużo mniej) praktycznego opłaconego wieloma porażkami.

Ty oczywiście oczekujesz na gotową receptę. Nie sądzę, żebyś ją dostał, weź się do pracy po prostu i zacznij szukać odpowiedzi samodzielnie. Archiwa polskich for są bardzo bogate, chcący znajdzie odpowiedzi.
 
S 0

srw

Użytkownik
Nadal nikt nie odpowiedział na pytanie autora co do drużyn, które wybierać do progresji na remisy. Ja zwracam uwagę na dwie rzeczy - drużyna ze środka tabeli + liga o dużym % remisów, dane na podstawie kilku ostatnich sezonów. W tym sezonie narazie się to sprawdza. Wszystko sprawdzisz np. na betexplorer.com.
Co do sensowności samej progresji to już inna sprawa, ja tam nie narzekam.
 
Do góry Bottom