>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawa zależność

M 3

machb

Użytkownik
Witam wiem że z działu kupony gdzie moja skuteczność jest niska wiele osób moze mnie oceniać na tej podstawie ale prosze o obiektywne oceny. Szkoda czasu do rzeczy pomysł jest prosty...

Sprawdziłem losowo 50meczy z niedzieli z piłki nożnej na podstawie zmian w pierwszej połowie....
Wynik mnie niesamowicie zaskoczył na 50 spotkań Tylko w 5 wystąpiła zmiana w pierwszych 45 minutach...
Kurs że zmiany nie bedzie w Toto-mixie jest 1.16... przy zagraniu 6 takich meczy robi nam sie ako ponad dwa które pokrywa podatek....

Jeżeli by połączyć to z progresją mogą być na na prawde ciekawe efekty Co o Tym myślicie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
u jakiegoś bukmachera online jest taka oferta ?
edit
na stronach typu livescore w tych niższych ligach nie podają nawet czy była zmiana,
może to być mylące. Po drugie wystarczy wślizg w pierwszych 5 minutach spotkania
i może być nie wesoło dla zawodnika i już zmiana. To jest tylko takie &quot;gdybanie&quot;
co by się stało.. ale póki nie spróbujesz tak zagrać to się nie przekonasz..
Bardziej niż to jakbym miał skleić jakieś Ako to z 5,6 spotkań X1 (podpórka), chociaż to
mi się wydaje bardziej nie pewne niż twój pomysł. Swoją drogą nie gram takich
szmacianych kursów.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
no i wujek trafiłeś w słowo klucz dla mnie, z resztą wspomniałem o tym we wcześniejszym wpisie :
&quot;..bo takie zdarzenie jak zmiana zawodnika w 1. połowie ( na skutek samoistnej
kontuzji lub po faulu ) ma wielkie szanse zaistnienia a kurs wyższy niż na remis..&quot;
właśnie granie na to że będzie bramka samobójcza, że będzie rzut karny, że będzie zmiana
w 1 połowie - to mnie ciekawi, duże kursy !!!
Mam konto na WilliamHill / bet365 / expekt i BAH lecz takiej oferty tam nie znalazłem.
Mam w swojej okolicy ziemniaka ale nie mam zamiaru bawić się w gre z nimi.. Ale nowy
ciekawie do tego podszedł ???? nie wiedziałem że taka oferta istnieje w ofercie buka.
 
M 3

machb

Użytkownik
Wydaje mi się łatwiej złapać 6 meczy na brak zmiany ????
Spróbujemy zobaczymy co z tego wyjdzie od jutra start licze na czynny udział ????
 
M 3

machb

Użytkownik
10873 B. Leverkusen-PSG Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
9881 Man. City-FC Barcelona Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
11271 AC Milan-Atl. Madryt Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
11519 Arsenal L.-Bayern M. Zmiana 1P. Tak/Nie2 1.16
6859 Juventus-Trabzonspor Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
13867 Lazio-Ludogorets Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
Kurs: 2.44
Opłata/Stawka:20.00 zł
Maks. wygrana:42.94 zł
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Z góry już taki system można przekreślić :p Patrz ile meczy musisz zagrać by mieć ako ponad 2. Popieram emoboy&#39;a. Chyba nie oglądasz meczy piłki nożnej.
Wiesz ile się może zdarzyć ? Bardzo dużo. Zmiana w 1p. wydaję się mało prawdopodobna ale no właśnie. Jak dla mnie zbyt duże ryzyko ....
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Wiesz ile się może zdarzyć ? Bardzo dużo. Zmiana w 1p. wydaję się mało prawdopodobna ale no właśnie. Jak dla mnie zbyt duże ryzyko ....
A co dla Ciebie nie jest dużym ryzykiem?
Każde zdarzenie bukmacherskie jest ryzykiem ja uważam pomysł za dobry tylko należy też trochę zagłębić się w statystyki ponieważ nie którzy trenerzy i nie które drużyny mają większą tendencje do robienia zmian w 1połowach niż inni...i nie chodzi tu wcale o to że ktoś doznał kontuzji czy też pojawiła się żółta albo i nawet czerwona kartka co może się bezpośrednio wiązać ze zmianą zależy od filozofii trenera i tyle.
Pokusiłbym się nawet o branie 10 meczy i ako na poziomie 4,4 i uważam za pewniejsze niż wytypowanie dwóch meczów po kursie 2,2
Fajny pomysł sam zamierzam skorzystać
 
B 0

batcorn

Użytkownik
10873 B. Leverkusen-PSG Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
9881 Man. City-FC Barcelona Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
11271 AC Milan-Atl. Madryt Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
11519 Arsenal L.-Bayern M. Zmiana 1P. Tak/Nie2 1.16
6859 Juventus-Trabzonspor Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
13867 Lazio-Ludogorets Zmiana 1P. Tak/Nie 2 1.16
Kurs: 2.44
Opłata/Stawka:20.00 zł
Maks. wygrana:42.94 zł
siadło dzisiaj?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Też mnie zainteresował ten temat liczby zmian w pierwszej połowie i muszę przyznać, że nie jest tak różowo jak myślałem. Nie są dostępne statystyki, więc sobie z ciekawości przeanalizowałem ligę polską od początku sezonu 2013 / 2014
1.kolejka - 1/8 liczba zmian w I połowie / liczba meczów
2.kolejka - 2/8
3.kolejka - 2/8
4.kolejka - 3/8
5.kolejka - 3/8
6.kolejka - 1/8
7.kolejka - 0/8
8.kolejka - 3/8
9.kolejka - 3/8
10.kolejka - 3/8
11.kolejka - 4/8
12.kolejka - 0/8
13.kolejka - 3/8
14.kolejka - 2/8
15.kolejka - 1/8
16.kolejka - 0/8
17.kolejka - 1/8
Tak więc całkiem sporo tych zmian, przynajmniej ja na takiej próbie meczów spodziewałem się mniej zmian.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Faktycznie nie jest tak kolorowo jakby się wydawało ale można sporządzić powiedzmy top 3 zespoły dla danej ligi. Uważam że branie całych lig faktycznie mija się z celem ale np po dwa trzy mecze na daną ligę można spróbować
Ja sprawdziłem dziś Holandie
1.kolejka 2/9
2.kolejka 1/9
3.kolejka 4/9
4.kolejka 0/9
5.kolejka 0/9
6.kolejka 1/9
7.kolejka 1/9
8.kolejka 2/9
9.kolejka 1/9
10.kolejka 1/9
11. kolejka 3/9
12.kolejka 3/9
13.kolejka 3/9
14.kolejka 0/9
15.kolejka 3/9
16.kolejka 2/9
17.kolejka 3/9
18.kolejka 0/9
19.kolejka 4/9
20.kolejka 1/9
21.kolejka 1/9
22.kolejka 0/9
23.kolejka 1/9
24.kolejka 2/9
25. kolejka 0/9

Dodatkowo rozpisałem jak się to ma do poszczególnych drużyn:
Zwolle - 5
Feyenord -2
utrecht - 8
eagles - 6
walwijk-4
vittese-4
psv-5
cambuur-5
groningen-4
herenven-4
heracles-4
breda-4
den haag-4
roda-5
ajax-3
alkmaar-3
nijmegen-2

Top 5 dla Holandii :Twente(0) Feyenord(2),nijmegen(2), ajax(3) alkmaar(3)
Tu postanowiłem wybrać 5 zespołów gdyż ajax i alkmaar mają równocześnie po 3 zmiany na 1 połowe. I Twente które ma 0 zmian...
Można tak prześledzić kilka lig i na podstawie tego stworzyć powiedzmy Top 10 do grania oczywiście mieszając bo z każdej ligi liczę że przynajmniej te 2 zespoły się znajdą z najmniejszą ilością zmian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 3

machb

Użytkownik
Ja oczywiście że nie sugeruje grac całych kolejek z jednej ligi bo to logiczne ze choc w jednym meczu zdaży się zmiana... To tak jakby grać w lotka... liczby.. 1,2,3,4,5,6... A co do kuponu jest na 3 dni a dwa pierwsze mecze weszły ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
ale można sporządzić powiedzmy top 3 zespoły dla danej ligi
Jak chcesz dobrać zespoły, według jakich kryteriów? Przecież oprócz kontuzji jest mnóstwo sytuacji w których może dojść do zmiany np. kiedy bramkarz dostanie czerwoną kartkę za faul to musi zejść ktoś z pola, żeby mógł wejść drugi bramkarz. Moim zdaniem trudny temat.
To tak jakby grać w lotka... liczby.. 1,2,3,4,5,6
Jeżeli w Totolotku liczby są wybierane w sposób losowy bez żadnych manipulacji to ta &quot;szóstka&quot; ma takie same prawdopodobieństwo wejścia jak każda inna z kilkunastu milionów szóstek możliwych do wylosowania.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom