>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe linki, filmiki i zdjęcia

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Zgadzam się Benek !! ;) Agnieszka ją wczoraj trochę wyśmiała ale po występie nie wiedziała co powiedzieć :] Oprócz tego że dziewczyna zajefajnie śpiewa ma u mnie plusa za to że ma świadomość swego wyglądu, bo znam takie przypadki że dziewczyny wyglądają podobnie nie niej, ale uważają siebie za księżniczki :]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadzam się Benek !! ;) Agnieszka ją wczoraj trochę wyśmiała ale po występie nie wiedziała co powiedzieć :] Oprócz tego że dziewczyna zajefajnie śpiewa ma u mnie plusa za to że ma świadomość swego wyglądu, bo znam takie przypadki że dziewczyny wyglądają podobnie nie niej, ale uważają siebie za księżniczki :]
Chylińska w tym wypadku zachowała się okropnie, nigdy nie posądziłbym jej o podobne chamstwo, dużo u mnie straciła w taki sposób komentując pojawienie się tej dziewczyny na scenie.
Bardzo dobrze, że udowodniła jej swoją wartość w taki, a nie inny sposób tym samym robiąc z niej kompletną idiotkę.

Krótko mówiąc, nie osądza się ludzi po wyglądzie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Agnieszka u mnie też bardzo straciła, a bardzo ją szanowałem.
Co do Adrianny to zawsze jak były występy u nas w szkole w auli to często chciałem opuścić aule. Jednak jak ta dziewczyna była na scenie to wszyscy byli cicho i jej słuchali, bo jej głos działa na wszystkich bardzo pozytywnie i chcą jej słuchać. Życzę jej minimum finału, a powinna dotrzeć do niego bez problemu (8/10 - insider ???? ).
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Eeee tam, ja się tego po niej spodziewałem :] Ale i tak ją lubię a z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podoba ????
Tydzień temu na samym końcu odcinka były też takie dwie laski, czarna i blondyna, ta blondyna chodziła ze mną do liceum i muszę przyznać ze ani razu nie słyszałem jej jak śpiewa :] Ogólnie pojechana i nie lubiłem jej ;p I ten występ też mi się nie podobał aż tak bardzo a jury myślałem że orgazmu dostanie :| ;p
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Śpiewa bardzo ładnie :spokodfhgfh: Do tego jest taka... taka... Amerykańska ????
Już w następnym odcinku Mam talent powinien być jej występ. Zaśpiewa Hallelujah L. Cohena. Już nie mogę się doczekać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom