>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Wróciłem do domu z zamiarem zagrania podanych wcześniej przeze mnie typów, a sts mnie w konia zrobił. Coś tam grzebią w ofercie i ponownie te zakłady pojawią się na początku przyszłego tygodnia. Ale to może dobrze, oby tylko z kursami nic nie robili i będę zadowolony. Jest czas do przemyśleń i, mam nadzieję - przeczytaniu kilku dodatkowych uwag. Być może niepotrzebna zwłoka :s
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Gdzie można łączyć mecze 1x2,1x itp na mecze grupowe ? Unibet nie pozwala zagrać tych samych reprezentacji dwa razy, ale sts już tak. Jest jakiś internetowy buk, w którym można tak zagrać ?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Zawodnik rozpocznie mecz - Eric Dier NIE @ 5,00 Bet365
Zawodnik rozpocznie mecz - Jack Wilshere NIE @ 2,25 Bet365
Zawodnik rozpocznie mecz - James Milner TAK @ 4,00 Bet365
Zawodnik rozpocznie mecz - Jordan Henderson TAK @ 2,50 Bet365
Zawodnik rozpocznie mecz - Raheem Sterling TAK @ 3,00 Bet365


Uważam, że każdy z tych zakładów to value i dlatego tak właśnie gram. Najciekawiej wyglądają zakłady na zawodników grających w środku pola. Wg oddsmakerów Bet365 najbardziej prawdopodobny układ to Dier-Alli-Wilshere, bo to właśnie na występ tych graczy są najniższe kursy. Takim zestawieniem wyszli Anglicy ostatnio w meczu towarzyskim z Turcją. Ogólnie w tym meczu nie grali piłkarze Liverpoolu (oprócz Hendersona) i Man United, którzy występowali odpowiednio w finale LE i FA Cup. Tak więc Hodgson musiał trochę pokombinować z ustawieniem drużyny. Wg mnie jest mało prawdopodobne, żeby w pierwszym meczu na EURO Anglicy wyszli z takim środkiem pola jaki grał z Turkami. Dier i Alli - dwóch młodych i niedoświadczonych oraz Wilshere, który przecież niemal cały sezon nie grał, bo leczył kontuzję. Wg mnie pewniak to Alli. Kurs na Dier nie zagra to spore value. To samo Wilshere. Henderson byłby pewniakiem do pierwszego składu, ale jak wiadomo na początku kwietnia nabawił się kontuzji i stracił końcówkę sezonu. W ostatnim meczu z Turcją zagrał przez 25 minut. Do EURO zostało jeszcze niecałe 2,5 tygodnia i przez ten czas Henderson powinien wrócić do pełnej sprawności. Niewykluczone, że wskoczy do podstawowego składu. Duże value na Milnera, który jest piłkarzem nie tylko doświadczonym, ale też uniwersalnym, bo może grać i na DM i na skrzydle. 3,00 na Sterlinga to też wg mnie za wysoki kurs. Sterling w końcówce sezonu stracił miejsce w podstawowym składzie City, ale jest to piłkarz z dużym potencjałem i do EURO może jeszcze sobie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie reprezentacji w trakcie treningów i sparingów.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
jest u jakiegoś buka możliwość zagrania h2h w grupach, tak jak w sts? Podatek jednak strasznie odstrasza od grania czymś grubszym.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Gdzie można grać typy na powołania na EURO 2016?

Odnośnie ciekawych zakładów, gdzie można ulokować swoje pieniądze, uważam, że powinno bez problemu wejść.

Niemcy - najlepsza czwórka @1.80 Betsson
Niemcy - najlepsza dwójka @2.75 Betsson - tu już jest loteria, zależy dla kogo lepiej się ułoży drabinka.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
ME zbliżają się wielkimi krokami. Za 2 tygodnie rozpocznie się piłkarski raj,a co za tym idzie i my znajdziemy się w siódmym niebie ;) Tyle meczów, tyle typów i oby TYYYLE wygranych.
Przechodząc jednak do meritum, mam skręconego akumulatora na drużyny, które wyjdą z grupy na ME. Oczywiście tak jak wspomniałem pozostało kilkanaście dni do startu imprezy ale według mnie można już w tym momencie pograć to co zaproponuję. A mianowicie wygląda to następująco:
Grupa A: Wyjdzie z grupy Szwajcaria ---&gt;1.28
Grupa B: Wyjdzie z grupy Anglia ---&gt;1.11
Grupa C: Wyjdzie z grupy Polska ---&gt;1.25
Grupa D: Wyjdzie z grupy Chorwacja ---&gt; 1.44
Grupa E: Wyjdzie z grupy Belgia---&gt; 1.15
Grupa F: Wyjdzie z grupy Austria ---&gt;1.28
Ako: 3.76
Podane reprezentacje dysponują sporym potencjałem, który powinien zapewnić im awans do fazy pucharowej. Dochodzą do tego awanse z trzecich miejsc dzięki czemu mamy jeszcze większe szanse na powodzenie tego typu.
Jeśli macie jakieś uwagi, spostrzeżenia to śmiało piszcie. Wszyscy na pewno chcemy zarobić na Euro ???? Pozdro!
 
K 5

kosiczek

Użytkownik
Witam ????
Tak myślę sobie o tym Euro i tak...
AKO ~4,5 w Totomixie
Polska + Austria (obydwie 1-2 w grupie) + Albania ostatnia w swojej grupie za 100, warto? Bo tak patrzę na dalszą ofertę i jest trochę więcej tych fajnych zakładów na to Euro i nie wiem jak rozkładać środki, na razie budżet 250 jest na Euro, a może on zmaleć do 200 maksymalnie, albo wzrosnąć :p
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Witam ????
Tak myślę sobie o tym Euro i tak...
AKO ~4,5 w Totomixie
Polska + Austria (obydwie 1-2 w grupie) + Albania ostatnia w swojej grupie za 100, warto? Bo tak patrzę na dalszą ofertę i jest trochę więcej tych fajnych zakładów na to Euro i nie wiem jak rozkładać środki, na razie budżet 250 jest na Euro, a może on zmaleć do 200 maksymalnie, albo wzrosnąć :p
juz wolalbym dubel Polska wygra z Irlandia + Niemcy wygraja grupe
dla mnie peffka
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
@zmogu
Idę o zakład, że co najmniej jedno z tych zdarzeń ci nie wejdzie - po prostu na takich turniejach nie da się przewidzieć czy jakaś ekipa nie wystrzeli z super formą. Niech przykładem będzie tutaj skazywana na pożarcie Kostaryka z Mistrzostw Świata 2014.
popieram że to ciężki temat trafić takie coś, przykład prosty: Szwajcaria ogrywa Rumunów i Albanców, Francja to samo, bezpośrednio remis i wtedy bramkowo może się okazać że Szwajcaria ma lepszy bilans i wtedy 1 miejsce.

Nikt nie docenia &quot;iroli z północy&quot;. Jak na moje Polska tego nie wygra, Irole mogą namieszać.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Widać po ost finałach pucharów europejskich i klubowych iż największe gwiazdy są mega przeciazone i nie są robotami. Tylko 2 tyg przerwy i jazda z maratonen. Uważam że będą niespodzianki w grupach, zawsze sa. Odradzalbym grania za jakieś grube siano taśmy z awansem po kursach 1,2-1,3. Widać ogromne zmęczenie materiału skurcze kontuzje przeciążenia... Któraś repra faworyt możliwe że się posypie i nie da rady.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Czerwiec: Euro 2016 Zakończy najniżej w grupie:

Grupa A -Albania @ 1.72
Grupa C -Irlandia @ 1.61
Grupa E -Irlandia @ 2.20


AKO: 6.13 Bet365

Grupa A

Francja zdecydowany lider grupy i powinni wszystko wygrać w cuglach. Szwajcara i Rumunia o pozycje nr 2 i 3. Lekkim faworytem Szwajcarzy ale Rumuni pokazali już w eliminacjach, że mogą sporo namieszać. Albania na Euro trafiła bo Dania i Serbia przechodzą spory kryzys. Zresztą gdyby nie walkower za mecz z Serbią to kto wie? Może na Euro byliby Duńczycy?

Grupa C
Niemcy wiadomo - faworyt mimo tej wtopy ze Słowacją. Mówi się, że Polska powinna wyjść z drugiego miejsca ale jeżeli nie będzie większych konfliktów u naszych wschodnich sąsiadów to może być o tą lokatę niezwykle ciężko. Irlandia miała w eliminacjach dość przeciętną grupę - bo nie ukrywajmy, ale Rumunia i Węgry to nie są żadne mocarstwa, które mogą zwojować Europę.

Grupa E
Włochy i Belgia o pierwszą lokatę. Mocne drużyny, mocny skład będzie się działo. Szwecja, która według mojej oceny może sporo namieszać i pokusić się o wyjście z grupy z 3 miejsca. Irlandia gra twardo ale bez polotu. Wygrali w barażach, u siebie z Bośnią, która w tych eliminacjach grała mocno w kratkę i awans jest. Co dalej? Jak dla mnie to wszystko i zakończą przygodę z Euro na 4 miejscu w swojej grupie.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Drużyna która straci najwięcej bramek: Czechy @ 17,00 Unibet
Znalazłem mega interesujący typ.
Czechy w eliminacjach ME 2016 mimo, że ukończyli rywalizację na 1. miejscu w grupie to stracili aż 14! bramek. Na EURO 2016 trafili do bardzo mocnej grupy z Hiszpanią, Turcją i Chorwacją, czyli zespołami, które z reguły preferują ofensywny futbol i nie zamykają się na własnej połowie. Co więcej w takim towarzystwie w moim odczuciu Czesi mogą powalczyć max o 3 miejsce w grupie.
Dodatkowo z ekipą Turcji spotkali się już podczas eliminacji:
Turcja 1:2 Czechy
Czechy 0:2 Turcja
Turcja bilans bramek 14:9
Idziemy dalej. Hiszpania w el. ME bilans 23:3, Chorwacja 20:5. Widać, że są to ekipy które strzelają sporo bramek, i co ważne również mało tracą.
Przejrzałem wszystkie tabele z eliminacji - CZESI STRACILI NAJWIĘCEJ BRAMEK SPOŚRÓD DRUŻYN, KTÓRE JADĄ NA EURO 2016.
Dla mnie kurs bardzo kuszący i wygląda na dobre value. Może ktoś znalazł ten sam zakład z lepszym kursem u innego buka?
Kursy na inne zespoły:
Albania @ 8,50
Irlandia Pn. @ 10,00
Rumunia @ 15,00
Węgry @ 15,00
Szwajcaria @ 17,00
Ukraina @ 17,00
Oczywiście wszyscy myślą, że teoretyczni słabeusze typu Albania czy Węgry będą dostawali tęgie lanie, ale jeżeli spojrzymy na dotychczasowe dokonania tych zespołów, to są to drużyny bardzo underowe, Węgry 11:9, Rumunia 11:2, Irlandia Pn. 16:8, Albania 10:5.

EDIT:
Może bardziej jednak opłaca się postawić na jakiegoś faworyta, który daleko zajdzie w turnieju? Więcej meczy = więcej straconych bramek?
np. Niemcy @ 35,00

Co o tym sądzicie?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
EDIT:
Może bardziej jednak opłaca się postawić na jakiegoś faworyta, który daleko zajdzie w turnieju? Więcej meczy = więcej straconych bramek?
np. Niemcy @ 35,00

Co o tym sądzicie?
Przypomnij sobie choćby ostatnie MŚ w Brazylii i kto tam najwięcej bramek stracił :grin: Brazylia &quot;murowany&quot; faworyt do wygrania wszystkiego. Pamiętam jak napaliłem się, że to Australia straci najwięcej bramek, bo w końcu grupę mieli mega: Hiszpania, Holandia i Chile. Zwłaszcza te dwie ostatnie super w ofensywie grały i zobacz jak to się skończyło. Teraz mając to w pamięci zupełnie inaczej podchodzę do tego typu zakładów. I na pewno nie ruszę drużyn typu Albania i Węgry co rozegrają 3 mecze i robią wyjazd z Francji.
Z tymi Czechami to już o wiele ciekawiej wygląda. Czesi jak mówisz sporo tracą, ale o samą grę nie skreślałbym ich za szybko. Oni są z gatunku, że z Hiszpanią mogą przyjąć parę bramek by później z Chorwacją z remisować i wygrać z Turcją co da im przypuścimy te 3 miejsce dające awans. Ogólnie chyba najciekawsza grupa jak tak spojrzeć na Hiszpanię i te 3 pozostałe z bardzo podobnym poziomem do siebie.
Co do pozostałych kursów co wrzuciłeś. To Rumunię na pewno bym od razu usunął z tej listy. Raz, że stracili najmniej bramek w całych eliminacjach, dwa mają w grupie w końcu Albanię i co by nie mówić nie pewną Szwajcarię. Ogólnie to myślę nad pograniem coś w stronę Rumunów bo myślę że z taką grą w defensywie mogą coś zdziałać choć ostatnie sparingi tego nie potwierdzają, ale towarzyskie nie ma brać na poważnie.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Mógłby ktoś mi wytłumaczyć co to znaczy nagroda za najlepszego bramkarza na betsson ? Plus korci mnie coś na pogranie kto będzie najlepszym strzelcem
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Mógłby ktoś mi wytłumaczyć co to znaczy nagroda za najlepszego bramkarza na betsson ? Plus korci mnie coś na pogranie kto będzie najlepszym strzelcem
po calym turnieju UEFA wybiera najlepszego bramkarza turnieju
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Na jakiej zasadzie oni go wybierają ? Im ładniejsza obrona ? Czyli taki trochę ryzyk fizyk bo na neuer jest 5 kurs i zaciekawił mnie ten zakład
Za całokształt, czyli ilość puszczonych bramek, ilość interwencji, wyniki danej reprezentacji, co osiągnął etc.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Panowie a może jakieś propozycje strzelców w poszczególnych meczach?
do systemu? ???? bo widzę że dyskusja nie idzie w tym kierunku...

Robson// Zawsze warto samemu wyjść z inicjatywą i zaproponować, a potem dopiero prosić o wyrażenie opinii ;) Dlatego jakie są Twoje propozycje i czym poparte?
Pozdrawiam
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Liczba zdobytych hat-tricków 2 lub więcej 4,00 Sportingbet

Znalazłem typ, który wg mnie warto zagrać. Wiadomo, że nie ma co szaleć ze stawką, bo to trochę loteria, ale kilka rzeczy przemawia do mnie za zagraniem tego typu. Na ostatnim Euro nikt nie zdobył hat-tricka, ale siedmiu piłkarzu ustrzeliło dublety w jednym meczu. Kilku zawodników było więc blisko, by strzelić trzy bramki w jednym meczu. Na tych mistrzostwach jest do rozegrania 20 meczów więcej, a przede wszystkim zobaczymy więcej słabszych drużyn nich na poprzednich mistrzostwach. Może Lewy strzeli 3 gole Irlandii Północnej, może któryś z Francuzów załaduje kilka bramek Albanii lub Rumunii, a być może Ronaldo znokautuje Islandczyków lub Węgrów. A może w wyrównanym meczu ktoś zaskoczy i strzeli 3 bramki. Widzę duże szanse. Do rozegrania jest 51 meczów.
 
Do góry Bottom