>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

M 17

marvelmm

Użytkownik
Faktycznie moj blad chodzi tak jak mowicie o zawodnika ktory dostanie kartke siedzac na lawce rezerwowych. Dzieki za info ????
Swoją drogą ja postawiłem na &quot;NIE&quot; w tym zakładzie co mówiłeś po 2,4, nienajgorsza propozycja moim zdaniem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szukam jakiegoś zakładu dla siebie, tak żeby pograć dłużej i po przeanalizowaniu oferty buków widzę pewien bet (przynajmniej według mnie) Pograć faworytów grup na kuponie: &quot;Klasyfikacja końcowa 1-8 &quot; Tylko teraz pytanie do Was znawcy. Wytypowane przeze mnie drużyny oprócz wyjścia z grupy muszą pokonać również 1/8 finału tak? znaleźć sie w 1/4 finału żeby zakład został uznany za wygrany? czy wystarczy awans do 1/8?
Miejsca 1-8 czyli muszą trafić do 1/4.
Witam. Ja skleje coś takiego na fazę grupową w Totolotku :
Japonia nie wyjdzie z grupy - 1,35
Korea nie wyjdzie z grupy - 1,25
Australia nie wyjdzie z grupy - 1,18
Iran nie wyjdzie z grupy - 1.1
Arabia Saudyjska nie wyjdzie z grupy - 1,08
AKO 2,37
Puszczam w piątek bez podatku za tysiaczka ;) szanse powodzenia myślę że bardzo duże. Japonia chyba najslabsza w naszej grupie, zawirowania przed mundialem, zmiana trenera raczej dobrze nie wróży. Sportowo też odstają od naszych i Kolumbii i to wystarczy by nie wyszli z grupy. Podobnie Koreańczycy - Niemcy, Meksyk, Szwecja to chyba za wysokie progi dla azjatów . Iran najsłabszy w grupie B nie ma się co rozpisywać, podobnie z Arabią Saudyjską w grupie A, awans którejś z tych drużyn byłby olbrzymią sensacją. Na koniec Australia i chyba najmniej pewny z tych typów moim zdaniem . Francja poza zasięgiem, ciekawy będzie drugi mecz z Danią ale myślę że nasi grupowi rywale z eliminacji ogarną. Wiadomo że jakieś niespodzianki będą ale patrząc na te zespoły żaden z nich nie powinien znaleźć się w fazie pucharowej.
Generalnie popieram, ale ja bym skorygował na tym kuponie zamiast Australii - Panamę. Peru i Dania dla mnie za słabe na ryzykowanie, że Australia ich nie pyknie. Jak pograsz dzisiaj i dorzucisz jakiś bet na polską reprezentację po min. kursie 1,06 to możesz bez podatku bez czekania. Ja zagrałem w ten sposób dając pow. 1,5 goli w meczu z Senegalem.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie a czy ktos sprawdzal i interesował sie zakladami z Fortuny z zakładki &quot;Specjalne na dzień&quot;
Rozumie ze sa to zaklady na jeden dzien meczowy. Jutro jest tylko jedno spotkanie a linie powystawiane jak na 3/4 spotkania.o_O
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie a czy ktos sprawdzal i interesował sie zakladami z Fortuny z zakładki &quot;Specjalne na dzień&quot;
Rozumie ze sa to zaklady na jeden dzien meczowy. Jutro jest tylko jedno spotkanie a linie powystawiane jak na 3/4 spotkania.o_O
pomyłka buka ? Jak pomyłka i tak anulują. Jeśli nie wszystko grać na under ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Panowie a czy ktos sprawdzal i interesował sie zakladami z Fortuny z zakładki &quot;Specjalne na dzień&quot;
Rozumie ze sa to zaklady na jeden dzien meczowy. Jutro jest tylko jedno spotkanie a linie powystawiane jak na 3/4 spotkania.o_O
Przeczytaj sobie co dokładnie chcesz grać. Nie wyświetliły Ci się notatki w tych zakładach a tam info, że dotyczy 4 spotkań.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
W weekend udało się skubnąć Fortunkę za drobne na niższych ligach (pograne 3x). Więc część zainwestujemy w jakieś długoterminówki na MŚ.

Sergio Ramos powyżej 1 żółtej kartki w całym turnieju, Brazylia/Niemcy/Hiszpania awansują do 1/16
Przyznam szczerze to AKO pograłem (do tej pory) najmocniej. Uważam, że jest to zakład warty mniej niż 2.25... i to stanowczo.
+
Robert Lewandowski strzeli przynajmniej 1 bramkę w fazie grupowej (kurs 1.37)

AKO: ~3.0 x 8j (pograne 3-krotnie w celu ominięcia dodatkowego podatku)
____________________________________
Czy w trakcie meczu MŚ (faza grupowa i pucharowa) wbiegnie na boisko kibic i spotkanie zostanie przerwane? Tak. (kurs 1.75)
Po 1.75 biorę bez zawahania. Może znaleźliście gdzieś jeszcze wyższy kurs? W Rosji szansę na to oceniam na jakieś 75%.
____________________________________
Wszystkie 32 drużyny otrzymają powyżej 2 kartek w całym turnieju (kurs 2.05)
Osobiście złapałem to mocniej po 2.30. Obecnie już niżej ale myślę, że i tak warto.
Przynajmniej 1 kartka w każdym meczu fazy grupowej
Niestety, nie dało rady tego połączyć (wspieraki). Poszło singlami. Po 3j każdy.
____________________________________
I kilka value za drobne.
Robert Lewandowski w czasie trwania turnieju strzeli przynajmniej 1 bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego (kurs 9.0) 1.5j
To, że Robert potrafi przymierzyć ze stałego fragmentu gry pokazały spotkania Bayernu + ostatni mecz towarzyski z Litwą

Piotr Zieliński powyżej 0.5 gola w całym turnieju (kurs 3.5) 2j.

3.50?! Takie kursy to średnio będą chodzić na jego bramkę w każdym spotkaniu z osobna.
Grzegorz Krychowiak powyżej 0.5 gola w całym turnieju (kurs 7.0) 1.5j
również value. do tej pory 5 bramek w 60 spotkaniach kadry.
Wieczorkiem poszukam czegoś z innych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
P 26

pioteer

Użytkownik
chciałem postawić dubla na under 25,5 strzału w meczu Rosja - Arabia i over 28,5 faulu w meczu Egipt - Urugwaj, a tu przykra niespodzianka: w Unibet można grać to tylko w singlach. czy u jakiegoś buka można takie zakłady kombinować?
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
Sergio Ramos powyżej 1 żółtej kartki w całym turnieju, Brazylia/Niemcy/Hiszpania awansują do 1/16
Przyznam szczerze to AKO pograłem (do tej pory) najmocniej. Uważam, że jest to zakład warty mniej niż 2.25... i to stanowczo.
+
Robert Lewandowski strzeli przynajmniej 1 bramkę w fazie grupowej (kurs 1.37)

AKO: ~3.0 x 8j (pograne 3-krotnie w celu ominięcia dodatkowego podatku)
Gdzie pograłeś kartkę dla Ramosa? Nie widzę nic takiego na Fortunie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Messi więcej bramek od Ronaldo 1.65 Betsson 8/10
To samo znalazłem Neymar lepszy od Ronaldo 1.65 i tutaj już bym poleciał moją największą stawką 10/10

Jestem kibicem Realu i widzę jak gra Ronaldo. Na euro był w największej formie i strzelił 3 bramki, na Mundialu w 2014 też nic ciekawego nie pokazał bo Portugalia nie wyszła nawet z grupy. On już sam sobie nie wypracuje bramek,lubię go ale to już tylko napastnik a w Portugalii posucha i moim zdaniem to nie będzie ich turniej. Argentyna za to ledwo awansowała na Mundial ale to Messi ich ciągnął. Nawet gdyby mieli nie przejść 1/16 to moim zdaniem Messi strzeli 2-3 bramki które powinny wystarczyć na wypalonego Ronaldo. Jeszcze chętniej zagrałbym opcję z Neymarem jeśli tylko będą podobne lub wyższe kurse to polecam.Uzasadnie jeszcze tylko Neymara, moim zdaniem idzie on tutaj na strzelbę Mundialu lub chociaż będzie blisko. Moim zdaniem warto, szkoa tylko podatku w STSie.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
chciałem postawić dubla na under 25,5 strzału w meczu Rosja - Arabia i over 28,5 faulu w meczu Egipt - Urugwaj, a tu przykra niespodzianka: w Unibet można grać to tylko w singlach. czy u jakiegoś buka można takie zakłady kombinować?
już znalazłem taką opcję w Betsson.
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Obrona to taka formacja, że albo wychodzisz od pierwszej minuty albo nie wychodzisz w ogóle (chyba, że trafi się kontuzja &lt;odpukać&gt;). Nasza obrona funkcjonuje &quot;całkiem nieźle&quot; w obecnych zestawieniach i nie sądzę, żeby Nawałka kombinował coś w drugiej połowie albo od 70 minuty. Jedyne zmiany w obronie jakie jestem w stanie zrozumieć w tym momencie meczu to musimy gonić wynik i przechodzimy z gry czterema obrońcami na formację 3-x-x(-x), ale w takim przypadku tracimy obrońcę, a nie zyskujemy, czyli Glik nie wchodzi.
Bardzo bym chciał, żeby Glik zagrał już z Senegalem, ale nie sądzę, żeby tak się stało. Mówią, że na Japonię będzie gotowy, ja jestem niemal pewny, że zagra już z Kolumbią, ale niestety Senegal to trochę za wcześnie.
@Edit:
Odpowiadając jednak na pytanie moim zdaniem nie musi wystąpić od pierwszej minuty i chodzi o sam fakt pojawienia się na boisku. Kurs może kusić, ale niestety moim zdaniem odpada. Selekcjoner nie zaryzykuje odnowienia urazu już w pierwszym meczu.
Kurs spadł juz do 3,2...
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
A ja pograłem taką tasiemke na faze grupową:
Panama, Korea Pld, Iran, Arabia Saudyjska
Wygra przynajmniej 1 mecz - NIE
Kursy 1,40; 1,65; 1,40; 1,30
Dania - Australia H2H 1, kurs 1,40
Japonia mniej niz 3,5pkt - kurs 1,45
AKO 8,53, sts.pl
Powiedzmy sobie szczerze jaka kolwiek wygrana w/w zespołów będzie na pewno sporą sensacją. Może jakis remis urwie któraś z drużyn ale zwyciestwa nie przewiduje. To samo dotyczy Japoni, która raczej remisu i zwyciestwa w 3 meczach nie jest wstanie osiągnąć.
Dania powinna wyjść z grupy, a już na pewno pokonać Australie.
 
M 0

madzial

Użytkownik
Kolego pilka_radom gdzie znalazłeś ten zakład na over 0,5 Zielińskiego? I gdzie postawiłeś na bezpośredni z wolnego Lewego bo w fortunie jest ale po 6.00?
btw. Reszta też bardzo ciekawe typy
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Proponuje może jakiś bukmacher zakłady na VAR na całe mistrzostwa?
Dziękuję ślicznie za odpowiedź z góry.
 
Do góry Bottom