>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

S 22

sieko

Użytkownik
Podłączam się pod pytanie, i czy w Stsie można te zdarzenia łaczyć powolania i zrobić ako?
Haha ale znalazłem zakład na MŚ w lvbet: Władimir Putin pojawi się w składzie w roli napastnika w meczu przeciwko Polsce kurs 500, powalilo ich?
firmy bukmacherskie na tym trzepią kase, może nie jakąś ogromną ale zawsze coś wpadnie, bo trafi sie kilkuset jeleni, którzy dla jaj zagrają za 2-5zł żeby sie pochwalić kolegom i jakiś grosz wpadnie bukowi ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
gowniak żebyś się nie zdziwił :p Peszko na pewno będzie w szerokiej kadrze, którą Nawałka ma podać już jutro (35 zawodników) a mniemam, że i na MŚ pojedzie
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
gowniak żebyś się nie zdziwił :p Peszko na pewno będzie w szerokiej kadrze, którą Nawałka ma podać już jutro (35 zawodników) a mniemam, że i na MŚ pojedzie
Oczywiście to moje życzenie. W kadrze Polskiej nie mam żadnych kontaktów...
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Podłączam się pod pytanie, i czy w Stsie można te zdarzenia łaczyć powolania i zrobić ako?
próbowałem w zeszłym tygodniu zrobić AKO w stsie i nie dało rady. jedynie single. zakłady na powołania spotkałem jeszcze w forbecie, i tam można je łączyć.
osobiście pobrałem Jędrzejczyka (1.35) + Peszko (1.9) + Białkowskiego (2.15)
Jędza - dla mnie pewniak, zawodnik który może zagrać na każdej pozycji w defensywie. Adaś nie zrezygnuje z kogoś takiego. Podobnie jak i z Peszki. Przecież to jego &quot;żołnierz&quot;. Odpalcie sobie wywiad z marca tego roku


Skorupski odpadnie, bo Nawałka nie ma argumentów za tym żeby go zabrać. Gość w tym sezonie Serie A rozegrał 0 (słownie ZERO!) minut. Jedyny jego występ w tym roku to 90 minut w spotkaniu pucharowym z Torino (dodajmy przegranym 1-2). Tego samego nie można powiedzieć o Białkowskim. Ostatnie miesiące są dla niego bardzo udane. 30-letni bramkarz rozegrał bardzo dobry sezon, dzięki czemu zdaniem wielu angielskich fachowców został uznany za najlepszego golkipera Championship rozgrywek 2017/18.
AKO: ~5.5 za 4j
forbet

p.s nie rozumiem zbytnio kursów na powołanie Dawidowicza. Czyżby STS wiedział &quot;coś&quot; więcej? Kurs 2.25, w porównaniu z 4.0 w forbet. Czyżby miały dać znać o sobie jakieś kontakty menadżerskie?..
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Właśnie w forbet próbowałem pograć zakład na powolania z 3 zdarzeniami i wyskoczył taki komunikat:
BŁĄD - TEN SAM ZAKŁAD POSTAWIONY ZBYT WIELE RAZY
Nie można postawić na to samo zdarzenie (Sławomir Peszko zostanie powołany do 23-osobowej kadry, która wyjedzie na Mistrzostwa Świata 2018) na jednym kuponie, więc chyba się nie da
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
p.s nie rozumiem zbytnio kursów na powołanie Dawidowicza. Czyżby STS wiedział &quot;coś&quot; więcej? Kurs 2.25, w porównaniu z 4.0 w forbet. Czyżby miały dać znać o sobie jakieś kontakty menadżerskie?..
Nie ma szans by Dawidowicz pojechał na mistrzostwa. Jego &quot;wszechstronność&quot; jest tyle warta, że każde miejsce w środku pola czy na pozycji stopera będzie dublowana. Paradoksalnie nie ma dla niego miejsca na boisku tudzież w kadrze. Chłopak z wersji, że jeszcze podziękuje Nawałce za ten okres spędzenia czasu z reprezentacją.
Najlepszy zakład na powołania już poszedł. Bednarek z 4,00 było jeszcze w momencie jak już rozegrał 2 pełne mecze w Anglii.
Drugi warty świeczki jeszcze jest Wilczek, gdzie stał z 3,75 z tydzień temu. Rewelacyjna forma.
Ta dwójka pojedzie kosztem Kamińskiego i Teodorczyka i nie ma tu żadnej właściwie niespodzianki.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Zawodnik, który otrzyma najwięcej Kartek w turnieju dla tego kraju
Jacek Góralski @ 34 Unibet

Całkiem ciekawa dyskusja rozpoczęła się na temat powołań, ja idę za ciosem i próbuję ubić naprawdę okazały kurs. Wiadomo, że rozpatrywanie takiego zakładu w kontekście ewentualnego zysku to spora abstrakcja, aczkolwiek już nie po raz pierwszy w takim przypadku (przypomnijmy Jérémy Mathieu i trafiony kurs 19.5 sprzed dwóch lat - https://forum.bukmacherskie.com/threads/niestandardowy-zarobek-w-kontekscie-euro-2016.128133/). Ostatecznie JM nie miał szczęścia pojechania na imprezę, niemniej powołany był i dobrego zarobku nikt mi nie odmówi. Może i w tym roku uda nam się ustrzelić kurs tego pokroju? Na to liczę!
Z Milanem na San Siro również dostał.
Póki co jeden mecz w kadrze w tym roku i jedna kartka, stuprocentowa skuteczność ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zawodnik, który otrzyma najwięcej Kartek w turnieju dla tego kraju
Jacek Góralski @ 34 Unibet

Całkiem ciekawa dyskusja rozpoczęła się na temat powołań, ja idę za ciosem i próbuję ubić naprawdę okazały kurs. Wiadomo, że rozpatrywanie takiego zakładu w kontekście ewentualnego zysku to spora abstrakcja, aczkolwiek już nie po raz pierwszy w takim przypadku (przypomnijmy Jérémy Mathieu i trafiony kurs 19.5 sprzed dwóch lat - https://forum.bukmacherskie.com/threads/niestandardowy-zarobek-w-kontekscie-euro-2016.128133/). Ostatecznie JM nie miał szczęścia pojechania na imprezę, niemniej powołany był i dobrego zarobku nikt mi nie odmówi. Może i w tym roku uda nam się ustrzelić kurs tego pokroju? Na to liczę!
Z Milanem na San Siro również dostał.
Póki co jeden mecz w kadrze w tym roku i jedna kartka, stuprocentowa skuteczność ;)
Problem w tym, czy Góralski wogóle zagra w jakimś meczu na tym turnieju...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zawodnik, który otrzyma najwięcej Kartek w turnieju dla tego kraju
Jacek Góralski @ 34 Unibet

Całkiem ciekawa dyskusja rozpoczęła się na temat powołań, ja idę za ciosem i próbuję ubić naprawdę okazały kurs. Wiadomo, że rozpatrywanie takiego zakładu w kontekście ewentualnego zysku to spora abstrakcja, aczkolwiek już nie po raz pierwszy w takim przypadku (przypomnijmy Jérémy Mathieu i trafiony kurs 19.5 sprzed dwóch lat - https://forum.bukmacherskie.com/threads/niestandardowy-zarobek-w-kontekscie-euro-2016.128133/). Ostatecznie JM nie miał szczęścia pojechania na imprezę, niemniej powołany był i dobrego zarobku nikt mi nie odmówi. Może i w tym roku uda nam się ustrzelić kurs tego pokroju? Na to liczę!
Z Milanem na San Siro również dostał.
Póki co jeden mecz w kadrze w tym roku i jedna kartka, stuprocentowa skuteczność ;)
No właśnie kolega podał typ ale argumentów w nim jakichkolwiek brakuje. Porównywanie tego typu do propozycji Mathieu ma się jak piernik do wiatraka. Jedyne co zdołałem wyczytać to że Góralski zagrał jeden mecz w kadrze i dostał kartkę co też nie jest prawdą, bo ten zawodnik ma już trzy mecze w kadrze.
Liczę, że jakieś argumenty się jeszcze pojawią, bo kurs jest spory.
Jak wspomniał madman01 nie wiadomo czy Góralski będzie grał. Pierwszą opcją jest Krycha, a później to już różnie może być. Jest Mączyński, Linetty. Piłkarz Ludogorca gra ostro ale statystyki ligowe wcale tego nie pokazują. Tylko 5 kartek w 24 meczach ligowych.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie na to że Sławomir Peszko zostanie powołany? kurs 1.9 w forbet, mi się wydaje to bardzo dobrym zakładem, wiadomo że Nawałka ma swoich wojowników jak Krychowiak, Mączyński, Pazdan czy Peszko których zawsze ze sobą zabiera, bez względu na ich dyspozycję. Myślę żeby grubiej w to wejść.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z Peszko będzie taka historia, że on na ten mundial pojedzie. Jednak. Bo co mu można właściwie zarzucić, sportowo się obroni i swoim zaangażowaniem pod okiem Nawałki da radę. W Lechii za co się go szanuje to to, że zapieprza od 1 minuty do ostatniej. I tego faktycznie mu nie można odmówić, jak sam Nawałka go określa to jest &quot;zadaniowiec&quot; z resztą nikim innym nie był w reprezentacji przez całe życie. Jeśli Nawałka bierze pod uwagę ewentualne zdanie rady drużyny to też pewnie zyska poparcie. I jeszcze jedno, Nawałka lubi postawić na swoim na zasadzie &quot;cały internet, ludzie przeciwko Sławkowi? to ja im teraz pokaże to tu rządzi i wybiera kadrę&quot;.
Sam się zacząłem zastanawiać nad jego powołaniem.
------------------------
Po za tym, cała fala hejtu do Peszki jest po prostu nie trafiona. Ja bym się bardziej zastanowił co w tej kadrze robią Jędrzejczyk, Mączyński i Krychowiak. Ja wiem, że wszystkich nie można odstawić, ale jednego z dwójki zawodników Legii bym sobie darował. Jędrzejczyk gra ogólnie mega słabo w Legii od czasu powrotu, ale ten sezon to już jest masakra co on gra.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Według mnie to jeśli Pan Nawałka powołuje Peszke ze względów pozaboiskowych, tzn. zapewnić lepszą atmosferę w szatni oraz między meczami to jestem nawet za, i tak na mundialu nie zagrają na 90% wszyscy, na euro bodajże 3 zawodników z kadry nie grało ani minuty to odpuścić nawet jednego lepszego zawodnika który i tak by nei grał na koszt Peszki który poprawił by ogólne morale i komfort co poniektórych asów to ok
A jeśli powołuje ze względów czysto piłkarskich jako nasz JOKER XD to podziękuje
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ten nasz Joker pokazał w weekend jak się nie trafia do pustej bramki. Skoro Peszko ma robić dobrą atmosferę, to niech Nawałka powoła 23-zawodników, plus osobno do tego Peszke jako Klowna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co myślicie o Frankowskim? LVBet płaci 3.50. Ze skrzydłowych mamy Grosickiego, który nie zawsze wyrabia 90 minut, Błaszczykowskiego po kontuzji długiej, Peszkę, Kurzawę i jego. Rybusa nie liczę, bo nie pamiętam kiedy on grał w kadrze jako pomocnik. Frankowski był sprawdzany jako wahadłowy, a Nawałka lubi wszechstronność i przez to z bocznych obrońców może zabierze tylko Bereszyńskiego, Piszczka i Rybusa. Jedno miejsce się zwolni dla pomocników.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wolę Peszke, który jest zdrowy i jak trzeba to wrzuci wyższy bieg zagra jako joker niż Makuszewskiego który wraca po kontuzji, Sławek to niesamowity pracuś zawsze gra na 100 % i napewno się przyda bo atmosfera też musi być.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Posłuchałem dzisiaj selekcjonera i jedna rzecz, którą można zauważyć to podkreślenie: &quot;wojsko&quot;. To słowo zostało kilka razy użyte. Względem Sławka też kilka razy, że jest on żołnierzem Nawałki, który go nie zawiódł, potem jeszcze zostało to użyte w kontekście młodych jak Szymański i Żurkowski, kiedy to Nawałka powiedział: &quot;wojsko zweryfikuje&quot;.
 
Do góry Bottom