>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Z listy wyżej specjali, to samobój Polski po kursie 5 wyglada całkiem.
Ja to widze samobój w końcówce, przegrana i potem pierd..enie w mediach co by było gdyby ????
 
A 1,3K

apiasek

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się na jakim legalnym bukmacherze można stawiać ILOŚĆ ZMIAN W MECZU?
Często,gęsto taka opcja widnieje na live. Szczególnie na meczach większej rangi. Więc myślę że podczas mś taka opcja w większości meczów będzie dostępna.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
nie da się kombinować właśnie meczy z jednej grupy, np. Polska i Senegal skończą w 1/8, działają kombinacje dla różnych grup
Na totolotku tez próbowałem pograć awanse lub miejsca 1-2 albo kto kiedy odpadnie i wyświetlał się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą łączyć.
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie w Unibecie (możliwe, że u innych buków też, nie sprawdzałem) na dane zdarzenie:
Dowolny zawodnik z ławki rezerwowych otrzyma kartkę w dowolnym meczu

Kurs - 1,50

Wygląda to praktycznie na pewniaka, 64 mecze, jeden zmiennik musi dostać kartkę.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie w Unibecie (możliwe, że u innych buków też, nie sprawdzałem) na dane zdarzenie:
Dowolny zawodnik z ławki rezerwowych otrzyma kartkę w dowolnym meczu
Kurs - 1,50
Wygląda to praktycznie na pewniaka, 64 mecze, jeden zmiennik musi dostać kartkę.
chodzi o zmiennika czy takiego, który po prostu siedzi na ławce rezerwowych, ale nie wejdzie na boisko?
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
chodzi o zmiennika czy takiego, który po prostu siedzi na ławce rezerwowych, ale nie wejdzie na boisko?
mi się właśnie wydaje ze o takiego ktory siedzi na lawce ale nie wejdzie na boisko ale w takim układzie kurs nie pasuje zbytnio.
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
mi się właśnie wydaje ze o takiego ktory siedzi na lawce ale nie wejdzie na boisko ale w takim układzie kurs nie pasuje zbytnio.
Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć, jak ma dostać kartkę jak nie wejdzie na boisko? Dla mnie sens jest tutaj tylko jeden, chodzi o kogoś kto zaczął mecz na ławce i wszedł na boisko w czasie meczu.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć, jak ma dostać kartkę jak nie wejdzie na boisko? Dla mnie sens jest tutaj tylko jeden, chodzi o kogoś kto zaczął mecz na ławce i wszedł na boisko w czasie meczu.
no np zawodnik rezerwowy siedzi na ławce ale zachowuje się nie przyzwoicie tak bardzo że sędzia do niego podbiega i pokazuje żółtko. tak może przecież sędzia zrobić
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
no np zawodnik rezerwowy siedzi na ławce ale zachowuje się nie przyzwoicie tak bardzo że sędzia do niego podbiega i pokazuje żółtko. tak może przecież sędzia zrobić
Hmm, no teoretycznie jest to możliwe, ale jest to bardzo rzadkie zdarzenie, kurs bardziej odzwierciedla opcję, którą ja przedstawiłem moim zdaniem.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć, jak ma dostać kartkę jak nie wejdzie na boisko? Dla mnie sens jest tutaj tylko jeden, chodzi o kogoś kto zaczął mecz na ławce i wszedł na boisko w czasie meczu.
i uważasz, że buk wystawiłby linie 0,5 kartki na 64 mecze razy 6 zmian czyli koło 4 stów ewentualnych zmian w całym turnieju?
pogratulować
Zapewne dotyczy to tylko tych piłkarzy, którzy w danym meczu nie wejdą do gry choćby na 1 minutę w doliczonym.
ps. jak się wchodzi w unibecie na ofertę specjalną mistrzostw? dla mnie magia
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
i uważasz, że buk wystawiłby linie 0,5 kartki na 64 mecze razy 6 zmian czyli koło 4 stów ewentualnych zmian w całym turnieju?
pogratulować
Zapewne dotyczy to tylko tych piłkarzy, którzy w danym meczu nie wejdą do gry choćby na 1 minutę w doliczonym.
ps. jak się wchodzi w unibecie na ofertę specjalną mistrzostw? dla mnie magia
Jeszcze bardziej nierealny wydaje się kurs 1,5 na to co napisałeś.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
ps. jak się wchodzi w Unibecie na ofertę specjalną mistrzostw? dla mnie magia
Po lewej w Popularne dajesz Mistrzostwa Świata 2018, na stronie która się wyświetli klikasz Zwycięzcy, na dole Inne zakłady, znów na dole Specjalne zakłady turniejowe.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jeszcze bardziej nierealny wydaje się kurs 1,5 na to co napisałeś.
kurs na to, że zawodnik wchodzący z ławki złapie kartkę powinien być nie wyższy niż jakies 1,1. Jeśli rzeczywiście ten zakład tego dotyczy to warto grubo w to wejść.
Czy może ktoś kto ma konto w UNI to bezpośrednio u nich potwierdzić?
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
kurs na to, że zawodnik wchodzący z ławki złapie kartkę powinien być nie wyższy niż jakies 1,1. Jeśli rzeczywiście ten zakład tego dotyczy to warto grubo w to wejść.
Czy może ktoś kto ma konto w UNI to bezpośrednio u nich potwierdzić?
Napisałem na Czacie Unibetu i Pani potwierdziła, że faktycznie chodzi o sytuację, gdy kartkę otrzymuje zawodnik siedzący na ławce.
Możliwe jest stawianie w drugą stronę, kurs 2.4, moim zdaniem całkiem dobra opcja, sytuacja taka jest rzadka.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Śnił mi się dziś mecz Polska vs Senegal ???? Przebieg był taki, że do przerwy przegrywaliśmy 0-1 i wygraliśmy go 2-1 byłem bardzo wkurzony w 1 połowie. Emocje nie do opisania ????
Taki zakładzik też puszczę za symboliczną stówkę, mam pytanie do grających w innych bukach niż bet at home ( bo tam nie mogę znaleźć takowego zakładu ). Czy jest możliwość zawarcia takiego zakładu?
Za znalezienie reput ????
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Śnił mi się dziś mecz Polska vs Senegal ???? Przebieg był taki, że do przerwy przegrywaliśmy 0-1 i wygraliśmy go 2-1 byłem bardzo wkurzony w 1 połowie. Emocje nie do opisania ????
Taki zakładzik też puszczę za symboliczną stówkę, mam pytanie do grających w innych bukach niż bet at home ( bo tam nie mogę znaleźć takowego zakładu ). Czy jest możliwość zawarcia takiego zakładu?
Za znalezienie reput ????
przecież zakład na dokładny wynik jest możliwy chyba w każdym buku
a, ok rozumiem że chcesz postawić wynik do przerwy 0:1 i wynik całego meczu 2:1, mój błąd
 
Do góry Bottom