>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o takim zakładzie:
Czy oficjalny występ na MŚ zaliczy przynajmniej dwóch polskich bramkarzy?
TAK Kurs 4.0
Moim zdaniem kurs wart ryzyka.
Jakby ktoś widział ten zakład w ofercie innego buka to proszę o info.
Zastanawiam się żeby pograć grubo Najlepsza drużyna z Ameryki Południowej- Brazylia@2 oraz najlepsza drużyna z Ameryki Północnej Meksyk@1,3. Myślicie że warto zagrać za cały budżet ?
Pogwałciłeś podstawową zasadę gry u bukmacherów, shame on you.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zastanawiam się żeby pograć grubo Najlepsza drużyna z Ameryki Południowej- Brazylia@2 oraz najlepsza drużyna z Ameryki Północnej Meksyk@1,3. Myślicie że warto zagrać za cały budżet ?
Mozna spróbować grubiej ale bez przesady.
A jak rozliczą zakład jesli Brazylia i ostatnia drużyna z Ameryki Płd. odpadną na tym samym etapie np. w półfinale??
 
white001 6

white001

Użytkownik
Hej
Co sądzicie o zakładzie, że padnie bramka do 10 sekundy dowolnego meczu MŚ ? kurs 99
W historii padło kilka takich bramek
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Hej
Co sądzicie o zakładzie, że padnie bramka do 10 sekundy dowolnego meczu MŚ ? kurs 99
W historii padło kilka takich bramek
Pamiętam podczas EURO 2016 był wtedy podobny zakład: Czy padnie najszybszy gol w turnieju (bodajże do 4 minuty) i wtedy kurs był bardzo zachęcający i lepiej też mecze się oglądało.
Teraz do 10 sekundy gol szanse bardzo małe, ewentualnie za kilka zł można puścić by potem nie żałować.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mozna spróbować grubiej ale bez przesady.
A jak rozliczą zakład jesli Brazylia i ostatnia drużyna z Ameryki Płd. odpadną na tym samym etapie np. w półfinale??
Jeśli w półfinale to jest jeszcze mecz o 3 miejsce a jeśli np w 1/4 to liczą się punkty zdobyte na całym turnieju i bramki.
A co sądzicie o podobnym zakładzie tylko na Australię jako najlepszą z Azji? Bo kurs moim zdaniem trochę przesadzony 4.3 Fortuna
Arabii nawet nie biorę pod uwagę bo oni to max 1 punkt ugrają.
Iran bardzo ciężka grupa z Hiszpanią i Portugalią, jedyna szansa to wygrana z Marokiem.
Korea Płd to dla mnie druga najsłabsza drużyna z Azji po Arabii co pokazują w sparingach z takimi drużynami jak Bośnia czy Irlandia Płn które grają w eksperymentalnych składach, wiem, że nie można tych sparingów traktować na 100% jednak jak przegrywa się z takimi drużynami to pokazuje chyba trochę ich siłę, jedyna drużyna z którą mogą powalczyć moim zdaniem to Szwecja.
Zostaje Japonia, która też ma bardzo wyrównaną grupę i to jak dla mnie jedyna ekipa, która może powalczyć z Australią, ale jak dla mnie w tej co by nie było siłowej grupie bo tak gramy i my i Kolumbijczycy daje im jedyne szansę na wygraną z Senegalem i jeśli tam nie odniosą zwycięstwa to czuje max 2 punkty.
Australia ma chyba najłatwiejszą grupę z wszystkich drużyn (poza Arabią ale oni nic nie ugrają) poza Francją, która wydaje się być poza zasięgiem pozostałej trójki, ale już zwycięstwo z Peru czy Danią bardzo mnie nie zdziwi a nawet bym się kierował w stronę bardziej doświadczonych w ostatnich latach na tej imprezie Australijczyków, nawet jedno zwycięstwo może wystarczyć do pokrycia zakładu.
4 lata temu w Brazylii jak dla mnie najlepiej pokazali się również oni tylko trafili do grupy śmierci z Hiszpanią, Holandią i Chile i z tymi dwoma ostatnimi ekipami walczyli bardzo dzielnie, pozostałe 3 drużyny czyli Korea, Iran i Japonia miały nie oszukujmy się proste grupy do wyjścia i każda z nich zdobyła w swojej grupie po zaledwie jednym punkcie.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Uważasz kolego, że Australia poradzi sobie z Danią? Dania to, moim zdaniem, bardzo poukładana drużyna, z mega gwiazdą Eriksenem. Gdyby nie Lewandowski dostali byśmy smary w obu meczach z nimi. Jak dla mnie Australia nie ma podjazdu do Danii.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Uważasz kolego, że Australia poradzi sobie z Danią? Dania to, moim zdaniem, bardzo poukładana drużyna, z mega gwiazdą Eriksenem. Gdyby nie Lewandowski dostali byśmy smary w obu meczach z nimi. Jak dla mnie Australia nie ma podjazdu do Danii.
A ja uważam, że ten typ ma pewien sens, Australia jest w stanie ugrać 3pkt z Peru, co do Danii i Francji to raczej nie ma co liczyć na punkty, ale właśnie ta jedna wygrana może wystarczyć. Japonia ma ciężką grupę, bo jest bardzo wyrównana i są same silne zespoły, Iran z Maroko może ugrać 3 pkt, ale może być też remis. Korea Płd ma chyba jednak za silną grupę żeby wygrać tam jedno spotkanie. Jedyne co może być przewagą Iranu to solidna gra w obronie, w ich meczach mogą być undery. Jeżeli ugrają z Marokiem wygraną to oni mogą być najlepszą drużyna Azji ze względu na bilans bramek, bo nie sądzę żeby stracili ich bardzo dużo. A Australia może z samą Francją stracić 3-4 gole podejrzewam. Kurs jest zachęcający i zaryzykować może, bo jakieś argumenty są, ale nie polecałbym grać tego za grubszą stawke, bo typ obarczony sporym ryzykiem ????

Ja chyba zagram:
Szwecja wyjdzie z grupy @2.25 bah
Dokładna kolejność miejsc w grupie F 1-2 miejsce - Niemcy/Szwecja @3.30 bah
Ze względu na grubą afere jaka ujrzała światło dzienne w reprezentacji Meksyku, coś czuje, że może się posypać ich gra. Są na ustach w swoim kraju, stracili zaufanie trenera i wprowadzili nerwową atmosferę. Hector Herrera musiał wrócić do domu tłumaczyć się żonie i ratować małżeństwo, nie wiadomo czy pojedzie na mundial. Według mnie po takich ekscesach ich dobry występ na mundialu jest naprawdę wątpliwy. Szwecja to solidna drużyna i bez tego na pewno nie byłaby skazywana na &quot;pożarcie&quot;, a takie wydarzenie może im nawet ułatwić drogę do awansu. Niemcy raczej na spokojnie wyjdą z pierwszego miejsca w tej grupie i tutaj miała się toczyć walka o 2 miejsce między Meksykiem, a Szwecją. Delikatnym faworytem bukmacherów jest reprezentacja Meksyku, ale jak to wszystko lepiej nagłośnią media to kursy mogą szybko polecieć w dół na Szwedów. Według mnie kursy warte pogrania ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Uważasz kolego, że Australia poradzi sobie z Danią? Dania to, moim zdaniem, bardzo poukładana drużyna, z mega gwiazdą Eriksenem. Gdyby nie Lewandowski dostali byśmy smary w obu meczach z nimi. Jak dla mnie Australia nie ma podjazdu do Danii.
A Dania to jest jakaś potęga, że trzeba ich się tak bardzo bać? Czy oni zagrali jakiś dobry mecz poza tym 4:0 z Polską? W grupie strata punktów 2 razy z Rumunią, raz z Czarnogórą. Australia co mundial pokazuje, że może walczyć jak równy z równym z najlepszymi, zawsze dostają od jednej najlepszej drużyny w grupie (czyt. Francja) tak jak w 2006, 2010 czy 2014 a z dwoma pozostałymi zawsze walczyły o awans, 4 lata temu gdzie trafili na 3 kandydatów do co najmniej ćwierćfinałów z Chile dopiero w końcówce dostali na 1:3, a z Holandią (3 miejsce na tym właśnie mundialu) prowadzili nawet 2:1 i przegrali tylko 2:3. To jak dla mnie pokazuje, że mogą spokojnie urwać punkty Danii bo to nie jest drużyna z TOP-u światowego, ba nawet nie z TOP 5 czy może nawet 10 Europy i myślę, że za drobne pogram ich awans po świetnym kursie 5.0 a miejsca 1-3 to mega value jak dla mnie 1.90 fortuna
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję taki bet:
awanse: Belgia/Francja/Brazylia/Niemcy/Hiszpania
zwycięstwo grupy A: Urugwaj
kurs łączny w forBET 2,36
Awanse to to oczywistość. Co do Urugwaju po 1,80 jest w forBet ten kurs na ich zwycięstwo i właściwie mnie olśniło, że to doskonały bet. Rosja co prawda gra u siebie, ale jak większość pisze pewno gdyby nie była by gospodarzem nie przeszła by. Gracze rozsiani po lidze rosyjskiej. Egipt jak by grał Salah mógłby powalczyć z Urugwajem choć nawet wtedy mamy jednego Salaha bo reszta to zawodnicy grający na co dzień w Afryce. Arabia Saudyjska zbliżony poziom. Mam pograne trochę betów na to, że nie awansują i powoli zaczynam się martwić bo Rosja może być słabsza niż zakładamy. Ale wróćmy do Urugwaju. Tam gra Cavani, Suarez, Diego Godin + zwodnicy z ligi włoskiej czy portugalskiej, a więc dość silnych lig. Poczytam co napiszecie i może pogram to jeszcze mocniej. Dla mnie to olśnienie... Biorąc nawet pod uwagę ściany, Rosja z 2 miejsca też awansuje... Jedynie to czego się boję to kalkulacji odnośnie tego na kogo mogą trafić. Ale Hiszpania powinna poradzić sobie z Portugalią i to wtedy na nią by trafili w 1/8.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Oj widzę same wieszaki na tych MŚ oj Adamo Adamo. I jeszcze ten zbliżony poziom Arabii pytanie do kogo? Egipt pewno masz na myśli. A Salah zagra z Uru także, powalczą z Urugwajem bez problemu. To są MŚ a ty piszesz jakby to był turniej Ligi Narodów ten wygra bo ma Portugalczyków a ten nie bo ma więcej piłkarzy grających w Afryce. Będą wałki bo czy piłkarze z Afryki czy z Ameryki będą walczyć.
Co do Ruskich w towarzyskich obrali sobie samych rywali z górnej półki i wyszło jak wyszlo, grali fatalnie to fakt, ale mam przeczucie że na MŚ mogą się zepnąć i ta gra może wyglądać nieco inaczej. Tutaj bym się wahał czy Rosja nie powalczy realnie o to 1 miejsce w grupie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oj widzę same wieszaki na tych MŚ oj Adamo Adamo. I jeszcze ten zbliżony poziom Arabii pytanie do kogo? Egipt pewno masz na myśli. A Salah zagra z Uru także, powalczą z Urugwajem bez problemu. To są MŚ a ty piszesz jakby to był turniej Ligi Narodów ten wygra bo ma Portugalczyków a ten nie bo ma więcej piłkarzy grających w Afryce. Będą wałki bo czy piłkarze z Afryki czy z Ameryki będą walczyć.
Co do Ruskich w towarzyskich obrali sobie samych rywali z górnej półki i wyszło jak wyszlo, grali fatalnie to fakt, ale mam przeczucie że na MŚ mogą się zepnąć i ta gra może wyglądać nieco inaczej. Tutaj bym się wahał czy Rosja nie powalczy realnie o to 1 miejsce w grupie.
To właśnie na LN reprezentacje te silne mogły by trochę odpuścić, ale nie tutaj. Więc nie rozumiem co miałeś na myśli. Oprócz zgrania to chyba najważniejszy czynnik gdzie na co dzień grają gracze... więc znowu nie rozumiem. Ktoś kto na co dzień gra w lidze z FC Porto albo Barceloną, nawet jak jest w środku tabeli będzie inaczej grał niż ktoś kto gra analogicznie w lidze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub lidze irańskiej... Co do Salaha - dzięki za info - jest w kadrze na mundial, ale gdzie wyczytałeś, że będzie grał z URU - można prosić o info ? No i jak pisałem - on jeden sam, a reszta to jak druga Arabia ????
Ja mam takie info:
https://www.goal.pl/367630-salah-nie-zagra-z-urugwajem.html
https://www.canalplus.pl/sport/news-mohamed-salah-nie-zagra-z-urugwajem_766179
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/757759/ms-2018-mohamed-salah-nie-zdazy-na-mecz-otwarcia-z-urugwajem
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Oj widzę same wieszaki na tych MŚ oj Adamo Adamo. I jeszcze ten zbliżony poziom Arabii pytanie do kogo? Egipt pewno masz na myśli. A Salah zagra z Uru także, powalczą z Urugwajem bez problemu. To są MŚ a ty piszesz jakby to był turniej Ligi Narodów ten wygra bo ma Portugalczyków a ten nie bo ma więcej piłkarzy grających w Afryce. Będą wałki bo czy piłkarze z Afryki czy z Ameryki będą walczyć.
Co do Ruskich w towarzyskich obrali sobie samych rywali z górnej półki i wyszło jak wyszlo, grali fatalnie to fakt, ale mam przeczucie że na MŚ mogą się zepnąć i ta gra może wyglądać nieco inaczej. Tutaj bym się wahał czy Rosja nie powalczy realnie o to 1 miejsce w grupie.
Skoro jesteś pewny, że Salah zagra, to na 1xbet jest zakład że Salah wystąpi w meczu z Urugwajem po kursie 1,67
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Hej
Co sądzicie o zakładzie, że padnie bramka do 10 sekundy dowolnego meczu MŚ ? kurs 99
W historii padło kilka takich bramek
Mogłeś chociaż zadać sobie tyle trudu, żeby sprawdzić statystyki tudzież rekordy.
Określenie &quot;padło kilka takich bramek&quot; jest niedokładne, a aktualny rekord MŚ wynosi 11 sekund (Hakan Şükür, 2002), także nie padła ani jedna taka bramka. :wait: Chyba, że to skrót myślowy i chodziło Ci o aktualne standardy futbolu, ale na MŚ raczej bym nie liczył na strzały z połowy.
Nie neguję zakładu, wręcz przeciwnie - zagrałem to, bo widzę value. Ale nigdy nie zrozumiem takiego grania &quot;dla zasady&quot;, bez żadnych faktów czy statystyk:victory:
Uni pobicie takiego rekordu dało kurs 18 (wcześniej 23), a więc pięć razy mniej.
A tutaj legendarne trafienie, jak widać da się.


Pamiętam podczas EURO 2016 był wtedy podobny zakład: Czy padnie najszybszy gol w turnieju (bodajże do 4 minuty) i wtedy kurs był bardzo zachęcający i lepiej też mecze się oglądało.
Teraz do 10 sekundy gol szanse bardzo małe, ewentualnie za kilka zł można puścić by potem nie żałować.
Aktualny rekord to trafienie Kirichenki w 1:07 w 2004 z przyszłym zwycięzcą - Grecją. Trochę szybciej się uwinęli. Swoją drogą najszybszą bramkę w 2016 strzelił RL9.
Zastanawiam się jeszcze nad zakładami na gole poszczególnych zawodników w kontekście całego turnieju.
Tim Cahill poniżej 1.5 gola @ 1,85 LVBet Promocja, myślę że po prostu się pomylili. Co prawda lekko liczę na Australię w tej wyrównanej grupie, ale Cahill najlepsze lata ma za sobą. Dodam tylko, że na przynajmniej jedną bramkę australijskiego zawodnika (over 0.5 gola) Uni daje kurs 2,90.
Diego Costa powyżej 1.5 gola @ 1,55 Betsafe Mają w grupie Iran i Maroko. Do tego dojdą pewnie daleko. Nie zdziwię się, jeśli nawet w jednym spotkaniu trafi te dwie bramki, bo plac ma raczej pewny.
Sadio Mane powyżej 0.5 gola @ 1,60 Betsafe Sprzeczne z sercem, ale jak gra Mane każdy widzi, trafił w finale LM, złapał niebywałą formę, będzie miał co najmniej trzy okazje na ukłucie w tym turnieju. Oby tylko się wstrzymał i nie odpalał jeszcze w pierwszym meczu ; )
Fedor Smolov poniżej 1.5 gola @ 1,85 Unibet Rosja to najbardziej przepompowana drużyna od lat. Z resztą wiele słów już zostało na ten temat napisane. Smolov to kawał zawodnika, ale stać go raczej na jedno trafienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tim Cahill poniżej 1.5 gola @ 1,85 LVBET Promocja, myślę że po prostu się pomylili. Co prawda lekko liczę na Australię w tej wyrównanej grupie, ale Cahill najlepsze lata ma za sobą. Dodam tylko, że na przynajmniej jedną bramkę australijskiego zawodnika (over 0.5 gola) Uni daje kurs 2,90.
Jak dla mnie super typ. Tim tak jak napisałeś, ponad 38 lat na karku, klasy nikt mu nie odbierze jednak czas po prostu leci. W ostatnim sezonie w Milwall bez bramki. 3 mecze w krótkim odstępie czasu, można przypuszczać że będzie zmieniany. Dodajmy do tego ciężkie mecze z Francją, Danią (sam tę ekipę doceniłem od momentu zlania naszych, mocna drużyna) a także Peru - w każdym spotkaniu będą dogiem. Australia pewnie zbyt wielu bramek nie strzeli, tutaj mamy jeszcze zapas możliwej jednej bramki. Valuebet jak byk, ewidentny błąd LVBet - raz jeszcze dzięki za cynk.
EDIT: Zagrałem pod limit, zakład przyjęty ale po paru minutach już zdjęty z oferty. Mam nadzieję że sam zdążyłeś obstawić, to tylko pokazuje że przyznali się do błędu i woleli to wycofać.
 
M 59

mixon

Użytkownik
To właśnie na LN reprezentacje te silne mogły by trochę odpuścić, ale nie tutaj. Więc nie rozumiem co miałeś na myśli. Oprócz zgrania to chyba najważniejszy czynnik gdzie na co dzień grają gracze... więc znowu nie rozumiem. Ktoś kto na co dzień gra w lidze z FC Porto albo Barceloną, nawet jak jest w środku tabeli będzie inaczej grał niż ktoś kto gra analogicznie w lidze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub lidze irańskiej...
Mnie poprzednie Euro wyleczyło z takiego myślenia. Też nie dawałem szans chociażby Węgrom, Irlandii Płn. czy Albanii. Uważałem że to zespoły, które są tu tylko dzięki zwiększeniu liczby drużyn do 24 i turniej je zweryfikuje. Miałem pograne jakieś zakłady na brak ich awansów - tymczasem 2 pierwsze awansowały w tym Węgrzy z 1 miejsca w grupie, a Albania też potrafiła postawić się silniejszym. Sięgając pamięcią do ostatnich MŚ takim zespołem była Kostaryka, która z grupy śmierci z Anglią, Włochami i Urugwajem wyszła z 1 miejsca - tego nikt się nie spodziewał. W dzisiejszym footballu, gdzie poziom przygotowania fizycznego jest już na podobnym poziomie i nikt nie odstaje za bardzo (nawet ekipy z krajów 3 świata mają już porządne warunki do trenowania), drużyny pozbawione gwiazd, grających w topowych ligach mogą postawić trudne warunki potentatom. Wiadomo że poziomu wyszkolenia technicznego się nie przeskoczy, ale sporo można nadrobić zaangażowaniem i taktyką. Pisząc banałem: poziom w piłce się wyrównuje ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mnie poprzednie Euro wyleczyło z takiego myślenia. Też nie dawałem szans chociażby Węgrom, Irlandii Płn. czy Albanii. Uważałem że to zespoły, które są tu tylko dzięki zwiększeniu liczby drużyn do 24 i turniej je zweryfikuje. Miałem pograne jakieś zakłady na brak ich awansów - tymczasem 2 pierwsze awansowały w tym Węgrzy z 1 miejsca w grupie, a Albania też potrafiła postawić się silniejszym. Sięgając pamięcią do ostatnich MŚ takim zespołem była Kostaryka, która z grupy śmierci z Anglią, Włochami i Urugwajem wyszła z 1 miejsca - tego nikt się nie spodziewał. W dzisiejszym footballu, gdzie poziom przygotowania fizycznego jest już na podobnym poziomie i nikt nie odstaje za bardzo (nawet ekipy z krajów 3 świata mają już porządne warunki do trenowania), drużyny pozbawione gwiazd, grających w topowych ligach mogą postawić trudne warunki potentatom. Wiadomo że poziomu wyszkolenia technicznego się nie przeskoczy, ale sporo można nadrobić zaangażowaniem i taktyką. Pisząc banałem: poziom w piłce się wyrównuje ????
Wiesz wszystko trzeba robić z głową ???? Ja od mundialu 2014 to zawsze zarabiam na takich zawodach i zawsze gram na faworytów... Oczywiście może zdarzyć się jedna, dwie niespodzianki... W trakcie już mundialu będę w zależności od sytuacji kontrował lub korygował bety postawione na awanse - w trakcie meczów. Wiadomo, że awansów nie gram za cały budżet przeznaczony na mundial ???? Niczego nie można wykluczyć, ale trzeba też zawsze brać wszystko indywidualnie. Kostaryka czy Węgry to nie są drużyny afrykańskie. Ja pisałem, że drużyny afrykańskie nie mają startu do europejskich. Zresztą to, że ostatnio były niespodzianki nie oznacza, że i teraz będą...
Na przytoczonym przez Ciebie Euro to była tylko niespodzianka w grupie F gdzie Węgry i Islandia zajęły pierwsze miejsca, ale nawet w tej sytuacji faworyt czyli Portugalia awansował, a nawet wygrał całe Euro ???? Właściwie to te Węgry i Islandia były tylko ciekawostką statystyczną bo nie doszły do finału. Wyszły z grupy - to wszystko. Prawdziwą do dzisiaj sensacją była Grecja.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Ktoś wie czy na pinku można zagrać tasiemke z MŚ(awanse)? Niestety nie pojawia się nic w parlay, jest na to jakiś sposób?

Albo ktoś ma jakiegoś dobrego buka gdzie takie coś można zagrać bez podatku(najlepiej z oferty jakiegoś brokera).
 
Do góry Bottom