>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Przeglądałem ale nie zauważyłem więc poszukam raz jeszcze. No właśnie pamiętałem że było 10, 6 już tak nie kusi ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A co sądzicie o zakład: Straci najmniej bramek?
- Hiszpania kurs 12
- Niemcy kurs 17
W LVBET
Grasz na najlepsze drużyny, ale musisz liczyć się z tym że zagrają najwięcej spotkań
Kto by pomyślał, że Brazylia tym bardziej jako gospodarz straci tyle bramek 4 lata temu.
Równie dobrze może odpaść zespół w grupie, który straci powiedzmy4 bramki.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Odnośnie rzutow wolnych chodzi mi o takie co mozna bezpośrednio pokusic sie o strzal na bramke, kto u nas w kadrze je wykonuje??Byl okres ze do każdego wolnego podchodzil Lewandowski czy tak jest dalej?? Pytam pod kontem grania na bramke Lewandowskiego zza pola karnego lub bezpośrednio z rzutu wolnego bo kursy warte pogrania.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie wiem czy wybrałem właściwy temat, ale chyba lepszy niż &quot;grupa B&quot;... Typ aż tak ciekawy nie jest, choć dla mnie na tyle, że zagrałem już teraz. Zakładam wyjście z grupy Portugalii, która później zmierzy się z kimś z grupy A i myślę, że awansuje do ćwierćfinału. Tak rozkminiam, że jeśli Crystyna i spółka mieliby zawieźć na tym mundialu to zawiodą już w grupie, w co bardzo wątpię. Poczują smak turnieju i rozjadą Egipt lub Rosję albo stoczą niełatwy bój z Urugwajem i zameldują się w 1/8.
Portugalia w top 8 @2.20 unibet
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Totolotek wystawił już sporą ilość zakładów specjalnych na zbliżające się MŚ. Nie przeglądałem wszystkich, na razie skupiłem się na typach na naszą kadrę i jeden szczególnie przykuł moją uwagę a mianowicie:

Polska, celne strzały w fazie grupowej - powyżej 12,5 / kurs: 2,1

Tak przeglądając ostatnie eliminacji do MŚ i mecze towarzyskie to wygląda następująco
- eliminacje:
4 i 4 z Czarnogórą
9 i 10 z Armenią
6 i 7 z Kazachstanem
4 i 7 z Rumunią
1! i 6 z Dania
- towarzyskie po eliminacjach 2017:
3 z Urugwajem i 4 z Meksykiem
- towarzyskie 2018:
6 Nigeria, 5 Korea i 5 wczoraj z Chile
Jak widać przydarzyła się nam 1 mała wpadka w Danii gdzie zebraliśmy spory łomot 0-4 i całkowicie nie istnieliśmy w tamtym spotkaniu.
Jestem pewien, że taką linię nasi są spokojnie w stanie pokryć. Zapewne Robert nieraz spróbuje strzału z dystansu czy będzie wykonywał rzuty wolne. Zieliński, Błaszczykowski, Grosicki też potrafią celnie uderzyć z dystansu także typ jest jak najbardziej do grania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W fortunie kurs, że Neymar będzie najlepszym strzelcem Brazylii 2.0. moim zdaniem kusi... Brazylia ofensywnie ma super piłkarzy, on wypoczęty po kontuzji...
W Totolotku po 2,35. Fajny typ, ale jedyne co przemawia przeciw to to, że Brazylia może grać bardzo długo aż do finału i wtedy kontuzje, rotacje, zmęczenie itd mogą położyć bet. Jak by to dotyczyło tylko fazy grupowej to brałbym.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Innym ciekawym typem, który wynalazłem na Totolotku na MŚ jest typ na ilość żółtych kartek pokazanych w całym turnieju.
Do wyboru mamy 3 opcje:
poniżej 225 - 2,40
225-235 - 3,75
powyżej 235 - 2,4
Moim zdaniem najpewniejsza jest ostatnio opcja a więc powyżej 235. Na 64 mecze do rozegrania daje to nam tylko średnią 3,7 na mecz, moim zdaniem niewielka to średnia i bezproblemowo powinna zostać pokryta jeszcze przed najważniejszymi rozstrzygnięciami tak w okolicach 1/4 finału.
W tych mistrzostwach mamy po raz pierwszy w zastosowaniu system VAR i może parę kartek zostać pokazanych po wideo weryfikacji, np. za wymuszenie faulu w polu karnym lub za jakieś zagranie ręką czy faul, którego sędzie na &quot;żywo&quot; nie wychwyci.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem właśnie na Unibecie w sekcji Specjalne zakłady turniejowe (Mistrzostwa Świata 2018).
Co najmniej jeden bramkarz strzeli gola (uwzględniając serię rzutów karnych) @5,50.

Nie analizowałem drużyn pod kątem tego, czy mają bramkarza który mógłby wykonywać jedenastki dobrze (bo może w klubie swoim takie już wykonywał, albo po prostu bywał w takiej sytuacji i się spisywał poprawnie). A być może trafi się seria gdzie będzie trzeba wykonać np. 11 karnych :p
Może kogoś to zainteresuje i sprawdzi czy to ma sens.
Nie hejtujcie mnie tylko, podrzucam być może coś ciekawego wartego zagrania za drobne po wydaje się ładnym kursie ????
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem właśnie na Unibecie w sekcji Specjalne zakłady turniejowe (Mistrzostwa Świata 2018).
Co najmniej jeden bramkarz strzeli gola (uwzględniając serię rzutów karnych) @5,50.
Nie analizowałem drużyn pod kątem tego, czy mają bramkarza który mógłby wykonywać jedenastki dobrze (bo może w klubie swoim takie już wykonywał, albo po prostu bywał w takiej sytuacji i się spisywał poprawnie). A być może trafi się seria gdzie będzie trzeba wykonać np. 11 karnych :p
Może kogoś to zainteresuje i sprawdzi czy to ma sens.
Nie hejtujcie mnie tylko, podrzucam być może coś ciekawego wartego zagrania za drobne po wydaje się ładnym kursie ????
baaaardzo mało prawdopodobne, a kurs też mały
 
psychol32 426,1K

psychol32

Użytkownik
Gdzieś u polskiego buka był zakład na gol z wolnego Lewego. Jest gdzieś jeszcze ?
Wpierw trzeba zadać pytanie czy on coś strzeli?
Lewandowski od dłuższego czasu w meczach o stawkę nie błyszczy. Czy to w klubie czy kadrze ( 2 lata temu na Euro tylko jeden gol w ostatnim meczu)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem właśnie na Unibecie w sekcji Specjalne zakłady turniejowe (Mistrzostwa Świata 2018).
Co najmniej jeden bramkarz strzeli gola (uwzględniając serię rzutów karnych) @5,50.
Nie analizowałem drużyn pod kątem tego, czy mają bramkarza który mógłby wykonywać jedenastki dobrze (bo może w klubie swoim takie już wykonywał, albo po prostu bywał w takiej sytuacji i się spisywał poprawnie). A być może trafi się seria gdzie będzie trzeba wykonać np. 11 karnych :p
Może kogoś to zainteresuje i sprawdzi czy to ma sens.
Nie hejtujcie mnie tylko, podrzucam być może coś ciekawego wartego zagrania za drobne po wydaje się ładnym kursie ????
Problem polega na tym, że właściwie taka sytuacja może zdarzyć się wyłącznie w przypadku serii rzutów karnych i to też jak w ogóle dojdzie do bramkarza... A serie mogą być tylko w fazach pucharowych może będzie z max 3-4. Jest jeszcze, ale minimalna szansa, że w jakimś pojedynku grupowym kiedy będą się rozstrzygały losy awansu w ogóle bramkarz opuści swoją bramkę, a co dopiero strzeli bramkę. Dla mnie to by nie było do grania nawet po kursie @40 , a po kursie @5 można chyba spotkać bety na ilość dogrywek czy karnych i może to już lepiej...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Problem polega na tym, że właściwie taka sytuacja może zdarzyć się wyłącznie w przypadku serii rzutów karnych i to też jak w ogóle dojdzie do bramkarza... A serie mogą być tylko w fazach pucharowych może będzie z max 3-4. Jest jeszcze, ale minimalna szansa, że w jakimś pojedynku grupowym kiedy będą się rozstrzygały losy awansu w ogóle bramkarz opuści swoją bramkę, a co dopiero strzeli bramkę. Dla mnie to by nie było do grania nawet po kursie @40 , a po kursie @5 można chyba spotkać bety na ilość dogrywek czy karnych i może to już lepiej...
Zakład fajny, ale kurs już zdecydowanie nie. Przy powiedzmy @50 można by dla funu za drobne zagrać.
Na szybko sprawdziłem -MŚ2014: 4 razy mecze kończyły się karnymi, 2010: 2 razy, 2006: 4 razy. Prawdopodobieństwo, że bramkarz strzeli gola w końcówce, gdy będą się ważyły losy meczu też niewielkie. Tak bez dokładniejszego sprawdzania nie potrafię sobie przypomnieć takiej sytuacji ostatnimi czasy.
A z bramkarzy strzelających karne przypominają mi się jedynie Chilvaert z Paragwaju i Campos z Meksyku, wieki temu...
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
&lt;na początku odpukać&gt;
Pamiętajcie, że gramy z Kolumbią, a historia lubi się powtarzać - może stąd ten kurs ???? ?

 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
a ja pograłem delikatnie coś takiego (obydwa zdarzenia z betfair):
Iran, Panama, Australia &amp; Saudi Arabia each to score under 2.5 goals @7.00
Australia, Tunisia, Saudi Arabia &amp; Panama all to get under 3.5 points each @5.00
Z bramkami różnie bywa, chociaż patrząc na to kogo mają w grupach to jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakieś kanonady w ich wykonaniu.
Co do zakładu na punkty to nie widzę z kim mieli by te 4 punkty zdobyć -Australia może coś urwie Peru, Tunezja i Panama co najwyżej sobie punkty zabiorą, Arabia jak jakiś remis ugra to będzie dużo.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Trafiłem na taki zakład i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że chodzi w nim o to, że w każdym meczu będzie przynajmniej 1 spalony. Jeśli tak wg mnie będzie zaznaczyć opcję +, tak?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom