>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Witam.gdzie kolega znalazł te zakłady w betfair bo szukam i nie mogę znależć.bo przyznam ten drugi zachęcająco wygląda.
wchodzisz kolejno:
-football
-2018 FIFA World Cup
-All outrights
-#OddsOnThat - World Cup
-#OddsOnThat - up to 9/1
Jak dla mnie ewentualnie to pierwsze z bramkami może wejść,ale Australia może zaskoczyc a patrząc na towarzyskie mecze to dużo strzelają,więc nie zdziwie,że Aussie pokryje linię,bo taki Iran rzeczywiscie mało strzela i mało traci,mocno defensywna drużyna,Arabia też max 2 gole strzeli.
Natomiast co do drugiego..piszesz,że urwią sobie pkt wzajemnie Tunezja i Panama,a takiej pewnosci nie ma przecież,według mnie niektórzy Panamę lekceważą mocno a zawodników mają doświadczonych,więc powiedzmy wygraja z rzeczywiscie słabą Tunezją i nie zdziwie się jak ten remis jeden wywalczą z przereklamowaną Anglia która zremisowała 4 lata temu z Kostaryka która ma bardzo podobny profil co Panama,dobre defensywy i twarda gra,więc te 0-0 nie zaskoczy mnie nic a nic,a kilka dni temu straszne męki Anglii z Kostaryka w towarzyskim mimo,że wygrali 2-0.
Powodzenia.
Akurat oglądałem mecz Anglii z Kostaryką -podeszli do niego bardzo &quot;delikatnie&quot; i do tego bez Kane`a, i Sterlinga chociażby. A i tak wygrali na spokojnie. Więc zakładam, że w meczu o stawkę powinni dać radę Panamie, która jednak jest dużo słabsza niż Kostaryka.
Ryzyko oczywiście jest, ale przy kursie @5 myślę, że warto spróbować.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chodziło mi o statystyki sędziów, jak często poszczególny sędzia daje kartki, dyktuje karne itp.
Statsy z kwalifikacji
AFC
Alireza Faghani
6 games, 23 yellow cards, 0 red cards and 1 penalty
Alireza Faghani
5 games, 15 yellows, 1 red and 1 penalty
Mohammed Abdullah Hassan Mohamed
3 games, 12 yellows, 0 red and 1 penalty
Sato Ryuji
4 games, 10 yellows, 1 red and 0 penalties
Nawaf Ghayyat Shukrallah
5 games, 15 yellows, 1 red and 2 penalties
CAF
Mehdi Abid Charef
3 games, 6 yellows (one game without cards), 1 red and 1 penalty
Malang Diedhiou
5 games, 17 yellows, 1 red and 2 penalties
Bakary Papa Gassama
5 games, 16 yellows, 0 red and 2 penalties
Ghead Zaglol Grisha
5 games, 15 yellows, 2 red and 0 penalties
Janny Sikazwe
5 games, 17 yellows, 2 red and 0 penalties
Bamlak Tessema
3 games, 6 yellows, 1 red and 2 penalties
CONCACAF
Joel Aguilar
6 games, 23 yellows, 1 red and 0 penalties
Mark Geiger
4 games, 16 yellows, 0 red and 0 penalties
Jair Marrufo
3 games, 8 yellows, 1 red and 0 penalties
Ricardo Montero Araya
5 games, 15 yellows, 0 red and 1 penalty
John Pitti
5 games, 15 yellows, 1 red and 0 penalties
Cesar Ramos
4 games, 14 yellows (one game with 0 yellows), 0 red and 0 penalties
CONMEBOL
Julio Bascunan
6 games, 30 yellows, 2 red and 0 penalties
Enrique Caceres Villafane
6 games, 32 yellows, 2 red and 4 penalties
Andres Cunha
4 games, 14 yellows, 0 red and 1 penalty
Néstor Pitana
7 games, 36 yellows, 3 red and 1 penalty
Sandro Meira Ricci
6 games, 29 yellows, 2 red and 2 penalties
Wilmar Roldan
6 games, 30 yellows, 3 red and 2 penalties
OFC
Norbert Hauata
4 games, 11 yellows, 0 red and 3 penalties
Matthew Conger
2 games, 13 yellows, 0 red and 0 penalties
UEFA
Clément Turpin
4 games, 13 yellows, 0 red and 1 penalty
Damir Skomina
3 games, 12 yellows, 0 red and 1 penalty
Gianluca Rocchi
4 games, 13 yellows, 2 red and 2 penalties
Milorad Mazic
5 games, 13 yellows (one game with 0 yellows), 2 red and 0 penalties
Antonio Mateu Lahoz
5 games, 21 yellows (from which 9 in one game), 1 red and 0 penalties
Szymon Marciniak
5 games, 14 yellows (one game with 0 yellows), 0 red and 1 penalty
Bjorn Kuipers
5 games, 15 yellows, 0 red and 0 penalty
Sergei Karasev
4 games, 11 yellows, 1 red and 2 penalties
Cüneyt Cakir
5 games, 15 yellows, 1 red and 0 penalties
Felix Brych
4 games, 21 yellows, 2 red and 1 penalty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Jeszcze jedna propozycja z mojej strony :
Buk : Fortuna
Piłka nożna-MS 2018 | Jubileuszowy 2500.gol padnie na MS
@ w lipcu 2018 - kurs 3,0
Myślę, że kurs zachęca do gry. Na ten moment we wszystkich MŚ strzelono 2379 bramek co oznacza, że żeby zakład się spełnił wystarczy, że w MŚ w Rosji wpadnie 121 bramek.
Dla przykładu, w MŚ 2014 roku padło 171 bramek
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Wydaje mi się że w tym zakładzie chodzi o to że podczas meczów lipcowych padnie ten jubileuszowy gol. A w lipcu jest tylko 14 spotkań. Czyli 50 spotkań jest w czerwcu. Czyli maksymalnie w tych 50 spotkaniach może paść 120 bramek(średnia niecałe 2.5 bramki na mecz). Lepiej się dopytać.dopyta na czacie o szczegóły tego zakładu.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Piłka nożna-MS 2018 | Jubileuszowy 2500.gol padnie na MS
@ w lipcu 2018 - kurs 3,0
Myślę, że kurs zachęca do gry. Na ten moment we wszystkich MŚ strzelono 2379 bramek co oznacza, że żeby zakład się spełnił wystarczy, że w MŚ w Rosji wpadnie 121 bramek.
Dla przykładu, w MŚ 2014 roku padło 171 bramek
Wydaje mi się że w tym zakładzie chodzi o to że podczas meczów lipcowych padnie ten jubileuszowy gol. A w lipcu jest tylko 14 spotkań. Czyli 50 spotkań jest w czerwcu. Czyli maksymalnie w tych 50 spotkaniach może paść 120 bramek(średnia niecałe 2.5 bramki na mecz). Lepiej się dopytać.dopyta na czacie o szczegóły tego zakładu.
Dokładnie tak jak napisał przedmówca.
Chodzi o trafienie w lipcu, a nie czerwcu.
Przy takiej linii (120,5 po kursie 3) możnaby atakować pod limit :facepalm:
Także źle zinterpretowałeś zakład, bo np na poniżej 148,5 gola masz kurs 4,2, także dałoby się robić wspaniałe przedziały.
Podsumowując: zapewne te bramki zostaną strzelone w czerwcu, a nie lipcu :blush:
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Wydaje mi się że w tym zakładzie chodzi o to że podczas meczów lipcowych padnie ten jubileuszowy gol. A w lipcu jest tylko 14 spotkań. Czyli 50 spotkań jest w czerwcu. Czyli maksymalnie w tych 50 spotkaniach może paść 120 bramek(średnia niecałe 2.5 bramki na mecz). Lepiej się dopytać.dopyta na czacie o szczegóły tego zakładu.
Tak, masz rację, ponieważ cały zakład wygląda następująco wygląda następująco :
1 ) Przed 26.06.2018 , kurs @ 9.00
2 ) 27.06.2018 , kurs @ 6,00
3 ) 28.06.2018, kurs @ 4,00
4 ) 30.06.2018 , kurs @ 4,00
5 ) W lipcu 2018, kurs 3,00
Natomiast ciekawie wygląda statystyka poprzednich MŚ :
1 ) Brazylia 2014, 2,64 bramki na mecz
2 ) RPA 2010, 2,27 bramki na mecz
3 ) Niemcy 2006, 2,30 bramki na mecz
4 ) Korea 2002, 2,52 bramki na mecz
Myślę, że średnia na MS w Rosji będzie jedną z niższych w ostatnich latach. Spodziewam się wyrównanego turnieju. Oczywiście, nie jest to zakład o wysokim poziomie prawdopodobieństwa, ale kurs na jubileuszową bramkę w lipcu zachęca to zaryzykowania
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
jeszcze jeden ciekawy zakład z Betfair:
Messi &amp; Neymar each to score 2 or more goals @1,57
niestety można to zagrać tylko w singlu...
Ale prawdopodobieństwo spore -może się zdarzyć, że wejdzie już w pierwszej kolejce grupowej.
Neymar -wypoczęty, głodny piłki, błyszczy w sparingach. Z kolei Messi -wiadomo, że może zrobić coś z niczego. Do tego pewnie ponad połowę rzutów wolnych będzie wykonywał.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja natomiast pograłem takie AKO za drobne, aby lepiej się oglądało:
Polska zdobędzie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego TAK --&gt; kurs 4,0 STS
Brazylia Mistrzem Świata TAK --&gt; kurs 5,0 STS
kurs AKO 20,0
Po bramce Lewandowskiego w Poznaniu muszę przyznać, że jest w formie, a jak jest w formie to takie wolne z okolicy 16 metra są bardzo groźne dla przeciwników. Myślę, że to bardzo prawdopodobne zdarzenie.
Brazylia jak pisał grac45 zemści się za poprzedni mundial i patrząc po wczorajszym meczu z Austrią, będzie to zemsta sroga.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Jeszcze jedna propozycja z mojej strony :
Buk : fortuna
Piłka nożna-MS 2018 | Jubileuszowy 2500.gol padnie na MS
@ w lipcu 2018 - kurs 3,0
Myślę, że kurs zachęca do gry. Na ten moment we wszystkich MŚ strzelono 2379 bramek co oznacza, że żeby zakład się spełnił wystarczy, że w MŚ w Rosji wpadnie 121 bramek.
Dla przykładu, w MŚ 2014 roku padło 171 bramek
Wszystko fajnie, tylko istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten gol wpadnie jeszcze w czerwcu i wtedy typ do śmietnika.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dowolny trener zostanie odesłany z boiska podczas dowolnego meczu?
Typ: TAK
Kurs: 2.55/2.00/3.00
Bukmacher: 1xbet/Unibet/Fortuna

Ciekawy bet bez watpienia godny uwagi. Troche mozna miec obawy z uwagi na obecnosc VARu ale mysle, ze ktorys trener podczas calego turnieju nie wytrzyma cisnienia i wyleci na trybuny chociaz raz. Wiadomo, ze w przypadku tego typu zakladow jest to czyste wrozenie z fusow ale kursik calkiem fajny i mozna chyba zaryzykowac ????

Jeden z meczów zostanie przerwany ponieważ na boisko wbiegnie wilk i zając
Kurs: 600
Bukmacher: Fortuna
Jak ktos jedzie do Rosji na mundial moze sie zaopatrzyc w wilka i zajaca i wrzucic ich jakos na boisko. Problemow prawnych za to nie bedzie bo zwierzeta nie moga miec tego typu problemow a ktos moze sobie zarobic. Oczywiscie podaje ten typ for fun :cwl:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dowolny trener zostanie odesłany z boiska podczas dowolnego meczu?
Typ: TAK
Kurs: 2.55/2.00
Bukmacher: 1xbet/Unibet

Ciekawy bet bez watpienia godny uwagi. Troche mozna miec obawy z uwagi na obecnosc VARu ale mysle, ze ktorys trener podczas calego turnieju nie wytrzyma cisnienia i wyleci na trybuny chociaz raz. Wiadomo, ze w przypadku tego typu zakladow jest to czyste wrozenie z fusow ale kursik calkiem fajny i mozna chyba zaryzykowac ????
w fortunie 3,00 na to jest czyli 2,64
Czy całkowicie nagi kibic wbiegnie na boisko w trakcie meczu 8,00

Dawajcie tego wariata co wyskoczył na waleta w Zabrzu z 2 lata temu, ogolił nieźle totolotek ????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Co myslicie o tym żeby temat zakładów ugryźć w inny sposób. Otóż progresem na mało prawdopodobne zdarzenia, które zawsze mają miejsce. Np bezbramkowy remis, obie drużyny strzelą w pierwszej połowie albo obie drużyny strzelą w obydwóch połowach. Kursy na takie zakłady oscylują okoliciach 7,5, 5, 30 (to tak uogólniając). Popatrzyłem na podobne zdarzenia na poprzednich mistrzostwach. Wyniki 0:0 pojawiły się 7 razy, obie drużyny ukłuły w pierwszej połowie 10- cio krotnie, strzeliły w obydwóch połowach 2 razy. Minusem grania jest pilnowanie wyników ale w dobie aplikacji i telefonów pod ręką do ogarnięcia. Kursy podawałem z fortuny.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
podczas meczu wbiegnie niedzwiedz na murawe @ 60
Serio tylko 60?: D To jest podejrzane trzeba za 10 zł to zagrać, a swoją drogą takich szalonych zakładow ine widzialem nigdy, fortuna na koksie.;D
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
dla podejrzliwych - nie jest to fake i tak - to jest rosja
ale podczas meczu to brzmi jakby to miał być jakiś dziki niedźwiedź, a nie wiem skąd on by się tam miał znaleźć bo nie znam żadnych niedźwiedzi interesujących się piłką nożną
 
K 1

kub222

Użytkownik
Czy widzieliście gdzieś zakłady na kolejność w grupie ? Kto zajmie po kolei od 1 do 4 miejsca. Na poprzednich turniejach bylo a teraz nie moge znalezć.
 
Do góry Bottom