>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawy SYSTEM

hropek 12

hropek

Użytkownik
Witam serdecznie, jakiś czas temu zacząłem grac trochę na giełdzie. No i wpadłem na genialny pomysł a jest nim progresja. Sposób podobny jest do systemu ruletki obstawiając po kursie: 2.0 czerwone lub czarne. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to tłumaczę: Obstawiamy 2zl na czarne po zakończeniu okazuje się ze przegraliśmy to obstawiamy kolejny raz czarne tyle tylko ze stawkę podwajamy i tak do skutku. Oczywiście zdarzają się serie niepowodzeń ale ZAWSZE w końcu kiedyś te czarne wypadną. No i własnie zauważyłem taką tendencje na giełdzie rynków 5 minutowych. Wyczekuje 3-krotne powtórzenie tej samej tendencji wzrostowej lub spadkowej a następnie typuje przeciwieństwo po kursie 2.0. Przykład: 3x FNSC dało tendencje wzrostowa a ja za 4 razem stawiam 10zl na malejaca, niestety znów wypadła tendencja wzrostowa to Ja 5 raz stawiam na tendencje spadkowa tyle tylko ze teraz 20zl (podwojenie 1 stawki) i tak do skutku az nie wkoncu bedzie malejaca.

Teraz pytanie dla wtajemniczonych: Zdarzyło się komuś kiedyś a zeby ta sama tendencja powtarzała sie wiecej niz 8 razy ?
 
4 18

450yamaha

Użytkownik
Sprawdzilem to na przykladzie brytyjskiego indeksu od 3 lutego do zeszlego tygodnia i nie wyglada to dobrze. Zdarzaly sie serie, gdzie gielda przez 15 5-minutowych okresow rosla, i seria gdzie przez 16 5-minutowych okresow spadala. Nie polecam tego systemu, bo to sprawdzone na zaledwie 5 miesiacach.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Progresja to nie żaden system tylko szybka droga do bankructwa.
Nie dość, że nie ma ona sensu pod względem gry, to później Cie zniszczy stawkowanie, pod względem psychologicznym. Na papierze stawki fajnie wyglądają, gorzej jak już trzeba płacić własną kasą.
Innymi słowy w długim terminie będziesz w plecy ... kilka razy może się udać.
 
Do góry Bottom