>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Click2Pay vs MB,Neteller

Z 3

ziomek41

Użytkownik
Witam jeśli chciałbym zacząć grać w zakłady przez internet co lepiej wybrać Neteller,Moneybookers czy Click2Pay ? O pierwszym z nich naczytałem się trochę że ludzie maja problemy, natomiast drugi przy wypłacaniu zabiera sporą sumę za wypłatę i przekonwertowanie walut. Najlepszym wyjściem będzie Click2pay ?
I czy lepiej pieniądze wpłacać do buka tak że z konta od razu do buka czy z konta do np.Netellera a potem dopiero do buka ?
Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Podam ci opłaty i samemu zdecydujesz, wypłata na konto z mb 8 zł z neteller 30 zł.
Przewalutowywania neteller ma droższe niż mb. W mb możesz za 10 euro wyrobić sobie kartę płatniczą na rok do wypłacania kasy natomiast w neteller masz kartę za darmo też na rok. W mb można wybrać sobie kartę w PLN natomiast w Neteller nie ma PLN i za każdą wypłatę z bankomatu płacisz dodatkowo za przewalutowywanie bo masz kartę w innej walucie. Neteller posiada coś takiego jak karta wirtualna jest to dobra opcja aby robić zakupy w sklepach internetowych ze zgromadzonych srodków na netellerze. Z Click2Pay nie korzystam.
 
Z 3

ziomek41

Użytkownik
A jakie są limity do wypłacania z karty MB ? Dużo się naczytałem o tym MB i niektórzy piszą że maja problemy z wypłatami itp.
I jeszcze jedno pytanie czy jak wpłacam kasę do buka to lepiej bezpośrednio z konta bankowego do buchmachera czy z konta bankowego do MB a potem dopiero do bukmachera?
 
forin 450

forin

Użytkownik
A jakie są limity do wypłacania z karty MB ?
1000zł dziennie z bankomatu, 4000zl dziennie placenie karta.
I jeszcze jedno pytanie czy jak wpłacam kasę do buka to lepiej bezpośrednio z konta bankowego do buchmachera czy z konta bankowego do MB a potem dopiero do bukmachera?
jak chcesz pozniej wyplacic na moneybookers to musisz najpierw wplacic przez moneybookers, oplata za przelanie pieniedzy z banku na MB wynosi 0,9%
Podam ci opłaty i samemu zdecydujesz, wypłata na konto z MB 8 zł z Neteller 30 zł.
dodam jeszcze, ze wyplaty z bankomatu oplaty dla neteller sa bardzo duze prowizja jak dobrze pamietam 3 euro, a z moneybookers 1,8eur, w neteller mam konto w PLN i moneybookers w PLN z netellera wyplata z bankomatu jest duza prowizja za przewalutowanie z EUR na PLN, dla przykładu z mojego doswiadczenia : wyplata z bankomatu 1000PLN z MB prowizja 7PLN z groszami. Wypłata z neteller 1050PLN prowizja za przewalutowanie i oplata razem kosztowalo mnie to 70PLN. Z moneybookers w sklepach placisz zupelnie bez zadnych dodatkowych oplat.
 
Z 3

ziomek41

Użytkownik
Chyba wybiorę MB dobry to będzie ruch ? Napisałeś żeby wypłacać kasę z buka na MB najpierw trzeba kasę z MB do buka przelać a czy jest jakaś określona kwota czy to może być nawet 1$ ?
 
forin 450

forin

Użytkownik
Chyba wybiorę MB dobry to będzie ruch ? Napisałeś żeby wypłacać kasę z buka na MB najpierw trzeba kasę z MB do buka przelać a czy jest jakaś określona kwota czy to może być nawet 1$ ?
Minimalna wplata.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wpłacaj do buka wybierając u niego wpłatę poprzez Skrill i wtedy po zalogowaniu do Skrilla wyświetli ci się, że nie masz wystarczających środków, wtedy robisz przelew do Skrill ze swojego banku poprzez Przelewy24 i nie płacisz prowizji 0,9% bo pokrywa ją buk.
Niektóre buki np. bet365 mają od razu w do wyboru w opcjach depozytu: &lt;Twój bank&gt; via Skrill (Moneybookers)
 
Do góry Bottom