>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 1: Fonfara vs. Najman

psotnick 850,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
CLOUT MMA 1: Fonfara vs. Najman



Data: sobota, 5 sierpnia 2023, 19:00
Miejsce: Torwar - Warszawa, Polska


Walka wieczoru
Andrzej „Polish Prince” Fonfara vs. Marcin „El Testosteron” Najman

Co-main event
Zbigniew Bartman vs. Tomasz Hajto


Pozostałe walki

Tomasz Sarara vs. Jay „Da Spyda Killa” Silva [K-1, małe rękawice]
Denis Labryga vs. Dawid „Crazy” Załęcki [K-1, małe rękawice]
Paweł „Scarface” Bomba vs. Dominik Pudzianowski
Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik [K-1, małe rękawice]
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski
Nikola „Nikita” Alokin vs. Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
Konrad Karwat vs. Jarosław „Ninja Jarek” Sobonkiewicz [K-1, małe rękawice]
Piotr „Lizak” Lizakowski vs. Dominik Skowyra
Piotr Pająk vs. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski [K-1, małe rękawice]
Kacper „Ludwiczek” Bociański vs. Mariusz „Super Mario” Sobczak

źródło: mma.pl, goingapp.pl

950x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
berserk 234,1K

berserk

Użytkownik
Bomba vs Pudzianowski

Bomba do spania . 2 razy ciężkie porażki . Teraz przeciwnik debiutant ale taki trochę mutant . Będzie o wiele silniejszy od bomby a więc może spokojnie bombę znokautować . Jeśli tego szybko nie zrobi to padnie kondycyjnie i bomba to wykorzysta aby skończyć Pudziana przed czasem . Nie widzę tutaj innej opcji niż to że walka nie potrwa do końca

walka nie potrwa do końca 1.34
Under 2.5 rundy 1.60
Efortuna
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Monika "Najlepsza Polska Dziennikarka" Laskowska - Nikola "Nikita" Alokin
Typ: 1. zawodnik wygra przed czasem
@1.50 Fortuna

Nikola absolutnie debiutuje we freak fightach, ba - zasadniczo to ma za sobą bardzo świeży debiut w świecie influencerów. W tym roku jej "kariera" nabrała rozpędu, a hiperboliczny skok nastąpił z chwilą rozstania z Magicalem pod koniec maja. To na tyle nieduży czas, że stanowczo zbyt wcześnie można mówić o szeroko pojętym obyciu w tym specyficznym gronie. I rzeczywiście - mimo wsparcia Adriana Ciosa i Ferrariego, widać było jej zagubienie na konferencjach, a jednocześnie próbę na siłę wulgarnego atakowania przeciwniczki, co nadawało komizmu. Jest na to po prostu za wcześnie. W całkiem podobny sposób przed rokiem Czaro Nykiel próbował atakować Kubę Nowaczkiewicza i wyszło mu to bardzo średnio, a w efekcie walkę przegrał, nie tylko fizycznie, ale w pewnym sensie również mentalnie. Myślę, że Monika Laskowska ma znacznie wyższe morale i pewność siebie, które de facto przełożą się na walkę. Ona w MMA jest od kilku lat. Choć występowała w roli prowadzącej wywiady, to z całą pewnością w tym gronie lepiej się czuje i ten świat jest jej mniej obcy. Zresztą - pomijając tą całą otoczkę - widzowie mieli sposobność obejrzeć próbkę z treningu Nikoli i całość nosiła znamiona zabawy, aniżeli poważnego podejścia do mocno zbliżającej się walki. Jasne, że pozna i wypróbuje kilka technik, ale to wciąż jest szara myszka, która jeszcze dużo się musi nauczyć. Mój typ to wygrana Moniki przed upływem pełnego czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Andrzej "Polish Prince" Fonfara - Marcin "El Testosteron" Najman
powyżej 1.5 rund @ 3.21
koniec w 2. rundzie @ 3.50

Fortuna

Król polskich freak fightów tym razem skrzyżuje rękawice z Andrzejem Fonfarą. Po raz kolejny zobaczymy jednostronne widowisko, które wygra nie kto inny jak Fonfara. Nie wydaje mi się żeby ta walka zakończyła się w pierwszej rundzie bowiem Fonfara z pewnością będzie chciał trochę poobijać swojego rywala i wydaje mi się, że widownie będzie chciała zobaczyć nico dłuższą walkę niż tylko jedna runda. Z drugiej strony Fonfara będzie chciał wejść mocno w freak fighty, ale granie jego zwycięstwa po kursie 1.15 raczej mi się z celem. Najman, który podobno robi formę i chudnie raczej nic tu nie ugra, oprócz oczywiście kasy która zarobi. Fonfara jest tu faworytem i on na koniec walki podniesie rękawice odnosząc zwycięstwo.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska - Nikola "Nikita" Alokin @3.09 Fortuna

Jedna istotna rzecz która podpowiada mi, aby grac przeciwko dziennikarce to jej wiek ona ma 47 lat. Co z tego że super wygląda, to nie walczy. Myślicie że ma jakąkolwiek kondycję? Tego się nie zrobi w gabinetach kosmetycznych czy na bankietach. Nikita młoda, wywodzi się z patologii taka jest prawda naprawdę myślicie, że bez kamer, bez rozgłosu nie dała komuś po ryju? Albo i sama nie dostała? Ona już na pewno wie, jak to jest "dostać po mordzie", Monika? Niekoniecznie piękna zadbana dama która ma 0 wspólnego z przemocą. Obawiam się że może dostać 1 strzała i raptownie się zakryje lub pozycja żółw bo instynkt podpowie, że może stracić to na czym zarabia czyli uroda i OF.
widzowie mieli sposobność obejrzeć próbkę z treningu Nikoli i całość nosiła znamiona zabawy, aniżeli poważnego podejścia do mocno zbliżającej się walki.
Bo taka zapewne była taktyka aby nic nie pokazywać co potrafi i żeby rywalka myślała, że nic nie potrafi oraz rola jaką odgrywa Nikita, że ona taka biedna każdy ją hejtuje itp. a jednak trenuje i żeby nie było zdziwienia że nauczyła się 1-2 akcji i to wystarczy, bo Monikę może zjeść pewność siebie i zerowy kontakt z przemocą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska - Nikola "Nikita" Alokin @3.09 Fortuna

Jedna istotna rzecz która podpowiada mi, aby grac przeciwko dziennikarce to jej wiek ona ma 47 lat. Co z tego że super wygląda, to nie walczy. Myślicie że ma jakąkolwiek kondycję? Tego się nie zrobi w gabinetach kosmetycznych czy na bankietach. Nikita młoda, wywodzi się z patologii taka jest prawda naprawdę myślicie, że bez kamer, bez rozgłosu nie dała komuś po ryju? Albo i sama nie dostała? Ona już na pewno wie, jak to jest "dostać po mordzie", Monika? Niekoniecznie piękna zadbana dama która ma 0 wspólnego z przemocą. Obawiam się że może dostać 1 strzała i raptownie się zakryje lub pozycja żółw bo instynkt podpowie, że może stracić to na czym zarabia czyli uroda i OF.

Bo taka zapewne była taktyka aby nic nie pokazywać co potrafi i żeby rywalka myślała, że nic nie potrafi oraz rola jaką odgrywa Nikita, że ona taka biedna każdy ją hejtuje itp. a jednak trenuje i żeby nie było zdziwienia że nauczyła się 1-2 akcji i to wystarczy, bo Monikę może zjeść pewność siebie i zerowy kontakt z przemocą.
Tylko ,że Monika już od jakiegoś roku wspomina ,że trenuje mma.Kwestia poszukania w necie co i gdzie.Jest na tyle wkurzona na gówniarę, że ją zmiecie .
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gale freakowe mają to do siebie że często dochodzi do niespodzianek. I każdy scenariusz jest możliwy. Konopskyy na ten przykład też był dużym underdogiem a pierwsza runda pokazała że podjął piękną ofensywę i nie wystraszył się przeciwnika. Przegrał ale wstydu nie było. Ja zostaję przy swojej symulacji, ale jeśli wygra Nikola - w porządku, to będzie się klikało 🙂
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Fonfara - Najman
Typ: koniec w ciągu 60 sekund
Kurs: 1.80
Analiza:
Najman na fali wznoszącej można by rzec po wygranej z Jóźwiakiem :D no właśnie, z Jóźwiakiem Pawłem jak to mawia klasyk, który ze sportami walki to miał tyle wspólnego, że był ich organizatorem. Teraz na przeciwko będzie Andrzej Fonfara, zawodowiec, który spędził w ringu duża część życia. Zastanawiałem się czy dać 30 czy 60 sekund, ale jednak myślę, że w 30 Andrzej może badać Marcina, no a dalej jak już trafi 1 czystym ciosem to Najman się położy i bedzie już po.
 
A 6,9K

agrest01

Użytkownik
Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik
Tutaj jestem za tym żeby postawić że walka wyjdzie poza 1runde. Obie nie mają jakiegoś dużego doświadczenia , myśle że będzie stójka głównie w tej walce, więc o skończenie w tej będzie ciężko. Typ na zwycięstwo na Mrs Honey,ale raczej skłaniał bym się na typowanie rund niż zwyciężczyni tej walki wiadomo jak to z kobietami…
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Czyli wygra bo jest wkurzona na gówniarę :D?Value na Nikole a grać na Monika to jak szukać miny.
Wiadomo ,że to freaki i nie ma w nich pewniaków,ale akurat na Nikolę to szkoda choćby złotówki. Szukając value z tej gali to warto zerknąć w stronę Ludwiczka(mają podobne parametry,a tlenu na bank jest u niego więcej,skoro przetrwał 3 rundy z Daro to gdzie taki ćpunek Mario go zbije)....,zresztą jest kilka walk na których warto iść w underdoga....,obczaj sobie na youtube typy mistrza gry (pewnie dziś wrzuci co do jutrzejszej gali)
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Denis Labryga vs. Dawid „Crazy” Załęcki Labryga - DENIS LABRYGA wygrana przez decyzje - kurs 4.0

Na korzyść Denisa działa spora różnica warunków fizycznych oraz doświadczenie w sportach walki (przed debiutem na Highleague nieźle spisywał się na galach Wotore oraz wielu zawodowych turniejach).
Mimo zaawansowanego wieku (45 lat) Dawid Załęcki bardzo dobrze pokazał się w swoich poprzednich walkach - zdecydowane wygrane z Alanem Kwiecińskim i Bakoceviciem oraz niezła bitka z "Don Diego". Szczególnie w tej ostatniej walce z Kubiszynem pokazał swoją wytrzymałość i charakter, właśnie to motywuje mnie do postawienia, że walka skończy się decyzją sędziów. Z kolei wspomniane wcześniej warunki i doświadczenie Labrygi moim zdaniem przeważą szalę zwycięstwa na jego stronę.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
CZAREK CZARUJE 3,41
Szalony bez energii na ważeniu i media treningu. Od Czarka bije duża pewność siebie i uważam, że ma on argumenty by pokonać Szalonego, który jak mówi nie lubi tego sportu. Czarek jest z teamu Wojtka Sobierajskiego więc na pewno ma charakter do walki i nie jest ogórkiem. Kurs value jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1310
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Bartman Hajto
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
Tak
Kurs: 3.0
Fortuna

Dla mnie jakoś ta Gala taka mocno przewidywalnie wygląda, raczej faworyci typowanie przez bukmacherów powinni wygrać.
Ja typuje chyba najdziwniejsza walkę Bartman - Hajto. Po co ta walka Tomaszowi Hajto to ja nie mam pojęcia, chyba tylko o hajs chodzi. Hajto wydawałoby się powazny Pan po 50 zaczyna walczyć w klatkach. Hajto może wygrałby gdyby to była walka na bluzki. Bartman wytrzymałościowo, siłowo i wiekowo lepszy od Hajty. Bardzo, bardzo zdziwiem się że pozwoli aby ten cyrk trwał więcej niż 60sec. Po szybkim nokaucie może na następnej gali dostanie kogoś poważniejszego i za lepsze pieniążki.
Warto grać!
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Ludwiczek - Super Mario, Super Mario wygra przed czasem @1.50 FORTUNA

Karta walk nie powala, a i trudno znaleźć coś sensownego z grywalnym kursem, szczególnie że przy tak chaotycznie tworzonych galach, wydarzyć się może absolutnie wszystko - włącznie z tym, że walka się po prostu nie odbędzie i to nawet nie w wyniku kontuzji tylko np. nieporozumień kontraktowych itp. W tym pojedynku wyżej cenię zawodnika silniejszego, który z pewnością ma większą silę niż Ludwiczek, który bądź co bądź bardziej jest jednym wielkim eksperymentem niż zawodnikiem MMA. Oczywiście jest to wszystko też w głównej mierze show, ale próbuje doszukiwać się logicznych rozstrzygnięć, a nie jakichś abstrakcyjnych scenariuszy, szczególnie w tak jednostronnie zapowiadających się pojedynkach.
 
Ostatnia edycja:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto, koniec w 1. rundzie, @1.50 Bukmacher: Fortuna

Trzeba przyznać, że organizacja Clout sprowadziła ciekawe nazwiska, chociaż sporo tych walk może potrwać tylko kilkanaście sekund - do maksymalnie jednej rundy. Takiej walki spodziewam się także w zestawieniu Hajto - Bartman, gdzie mlodszy i silniejszy Bartman powinien skończyć emerytowanego już sportowca, który nie kryje się z tym, że przyszedł tam zarobić, a od strony finansowej naprawdę się to opłaca, bo dostać parę ciosów i zainkasować +400 tyś złotych, bo taka kwota się przewija często w kontekście Hajto, to coś, na co każdy poszedłby w ciemno. Trudno doszukiwać się tutaj innego scenariusza niż szybkiego zakończenia walki już w 1 rundzie. Gdyby Hajto wygrał, to także jest to uwzględnione w proponowanym typie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z jakiej patologii wywodzie się Nikola? Jedyne co znalazłem to to, że jest ofiarą przemocy psychicznej i świadkiem przemocy fizycznej. Nie każdy kto się wywodzi z patologii ma do czynienia z przemocą fizyczną i ludzie różnie sobie z tym radzą. Czy chodzi o jej przeszłość z dzieciństwa?
Post automatycznie złączony:

Była w Mos, Mow albo chociaż w bidulu? Nie mogę znaleźć nigdzie info na ten temat a to miejsca gdzie na dzień dobry się dostaje.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Według mnie betem na to wydarzenie jest zwycięstwo Mrs.Honey po kursie 1.70. Ewa przegrała swoja pierwsza walke z Staśko na punkty mimo porażki pokazała się z dobrej strony i wiedziałem że gdy przyjdzie jej kolejny pojedynek to pójdę zwycięstwo pani miodek. Dzisiaj walczy z Hornik która ma bilans 1zw/1p ale w obydwóch walkach nie pokazała nic wartego uwagi. Ewa mimo że nie była od roku w octagonie to trenowała, warunki fizyczne zdecydowanie po stronie Ewy, staż treningowy również, ponadto jest silniejsza w stójce lepiej powinna wyglądać Ewa.. Uważam że Ewa będzie miała podobny plan do tego jaki miała Staśko z nią czyli w pełni wykorzysta warunki fizycznie i wypunktuje Pauline.

Mrs.Honey po kursie 1.70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 211,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Sarara - Jay Silva
Typ: Sarara przez decyzję @4.00 fortuna

Sarara, 4 lata młodszy od swojego rywala, jest utytułowanym kick-boxerem posiadającym bilans 41-7 w swoich dawnych walkach. W MMA, w którym zdążył stoczyć 3 pojedynki, już tak kolorowo nie jest - jedno zwycięstwo oraz dwie porażki - wszystkie walki na KSW, a ostatnia walka odbyła się w kwietniu tego roku.
Co do Silvy, to jego ostatni pojedynek w MMA odbył się 4 lata temu. Posiada on bilans 12-13, z czego aż 9 porażek kończyło się decyzją. Uważam, że i tym razem możemy doczekać do werdyktu sędziowskiego, w którym górą będzie Polak. Próbuję zwycięstwo Polaka przez decyzję po niezłym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +844
Do góry Bottom