>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 4: Lexy vs Linkimaster

Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Już abstrahując od sensu tej walki i jeżeli nie jest to pokazówa to kaski mają nieźle nagrzane pod kopułami. Zgarniać w dziesięć osób pijaczynkę za niezapłacenie grzywny to trzeba mieć fantazję. Swoją drogą dziwna akcja, jeżeli zgarną kogoś za niespłacenie grzywny, ogarniasz temat na komendzie i Cię puszczają. Stare jak świat.
Z tego co czytalem to ma do odsiadki 11 dni za nie stawianie sie na odróbki.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Clout MMA 4

Adrian Cios - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak
Typ: 2
Kurs: 1,65
Fortuna

W sobotę kolejna gala Clout MMA. Zdecydowania walką, która najbardziej podgrzewa emocje jest starcie Marcina Najmana i Jacka Murańskiego. Ja podejmuję się analizy walki Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem. Uważam, że faworytem tej walki jest Jóźwiak. Uważam nawet, że jest większym faworytem niż pokazują to kursy. Po drugiej konferencji widać, że Paweł bardzo poważnie traktuje freekfighty i będzie dobrze przygotowany do walki. Sam wygląd pokazuje, że na sali treningowej się nie obija i jest mocno zmotywowany na Ciosa. Z walki na walkę jest coraz lepszy i uważam, że w tej walce zobaczymy najlepszą wersję Pawła Jóźwiaka. Jeżeli chodzi o Adriana Ciosa to tutaj bardzo ciekawy jestem jego kondycji. Prawdopodobnie będzie ona na słabym poziomie. Sam ostatnio przyznał, że mniej trenuje i chyba jest w tym dużo prawdy. Umiejętności obu panów są na podobnym poziomie z lekką przewagą w stronę Jóźwiaka. Kondycja jest po stronie Pawła, więc wszystkie "znaki na niebie wskazują, że po walce to Pawła ręka powedruję do góry jako gest zwycięstwa.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Adrian Cios - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak
Typ: Powyżej 1.5 rundy
Kurs: 1,41


Początkowo miałem grać Jóźwiaka, bezapelacyjnie silniejszy i lepiej przygotowany, jednak wydaje mi się, że z tyłu głowy ma swoją kondycję, więc wątpię że będzie ryzykował i od początku się wystrzeliwał z sił. Nie wiem na ile naprawdę przygotowany jest Cios, czy serio przykładał się do treningów i wziął walkę na poważnie czy kluczowe było dla niego zrobić show na konferencjach, wziąć kasę, wyjść do oktagonu i niezależnie od wyniku czekać na kolejną walkę. Na pewno zaliczył widoczny progres, ale czy to wystarczy na Pawła? Kursy na niego jednak mocno lecą w dół i myślę, że nie bez przyczyny, obecnie 2.06 na Ciosa a początkowo było ponad 3.50. Myślę, że drugą rundę zobaczymy na pewno i jest to najbezpieczniejsza opcja na ten pojedynek, na początku wzajemne badanie, Jóźwiak popunktuje ale z umiarem, żeby się nie wypompować, Cios natomiast też coś będzie obijał ale nie wierzę, że powali Jóźwiaka w pierwszej rundzie, biorę też pod uwagę scenariusz, że jego planem będzie przetrwanie 1 rundy, nawet lekkim uciekaniem po oktagonie, żeby wejść w Jóźwiaka dopiero jak ten trochę się podmęczy.

Gdzieś na kupony wrzucę też na pewno wygrane Rekordzisty, Lizaka i Wielkiego Bu, są to moje "pewniaki" na dzisiejszą galę, czysto sportowo pewniakiem jest też Linki, pytanie czy nie będzie tu jaj jakby walka doleciała do decyzji i nagle sędziowie na kartach wskażą ambasadorkę federacji.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1353
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Clout MMA
Piotr "Bestia" Piechowiak vs. Sebastian "Ztrolowany" Nowak

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby sportowiec przegrał z chłopakiem z nadwagą, który specjalizuje się w CS: GO. Jednak tak też myślało kilku poprzedników jak Bonus BGC, Rataj czy też Mielonidas. Nie można tego chłopaka lekceważyć, ale szczerze mówiąc to ze sportem ma mało wspólnego. Piechowiak to gość związany od dziecka ze sportem, a dokładnie z kulturystyką, ale też zdobył medale na różnych zawodach sztuk walki. W klatce zadebiutował z Najmanem, którego pokonał łatwo. Później jednak też wygrywał, a dokładnie z Radzikowskim oraz Szeligą czyli z wagą ciężko i całkiem dobrymi zawodnikami. Póki co bez porażki i według mnie pod każdym względem zdominuje Sebastiana. Oczywiście różnica wieku jest na korzyść Nowaka, ale to tylko metryka. Myślę, że ta walka musi skończyć się przed czasem, a Bestia zacznie walkę bardzo ofensywnie. Dużą niespodzianką będzie dla mnie inne rozstrzygnięcie niż wygrana Piechowiaka i to raczej przed czasem. Musiałby dostać jakiegoś lucky puncha i zostać wypunktowanym przez underdoga.

👉 Piotr "Bestia" Piechowiak wygra @1,4 (fortuna) ❌
👉 Piotr "Bestia" Piechowiak wygra przed czasem @1,7 (fortuna) ❌

Typ bez analizy:
👉 Rafał "Boro" Borkowski wygra @2,92 (fortuna) ❌

Moje typy/analizy z innych dyscyplin znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Marcin Najman : Jacek Murański
Typ: Koniec w Pierwszej Rundzie - Tak
Kurs: 2.00
Fortuna
Walka dwóch dziadków, Słynny Najman wiek 44 lata wzrost 1.83 kontra Murański 55 lat 1.77 wzrostu. Walka w formule Dirty Street Boxing No Limit, plus najtwardsze rękawice do mma które bardzo łatwo rozcinają skórę. Jak wyobrażam sobie tą walkę? A tak że zakończy się bardzo szybko.. Najman bardzo kontrowersyjny zawodnik.. co prawda bardzo doświadczony lecz walki w jego wykonaniu kończą się szybko.. tam może dojść nawet do ugryzienia.. co nie jest dozwolone.. a z racji że obaj panowie są już wiekowi.. nie sądzę że będą się bić.. powyżej jednej rundy.. fajny kurs jest też.. koniec walki w przeciągu 60 sekund 5.0. Gram bezpieczniejsze koniec w Pierwszej Rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Dawid Załęcki - Wielki Bu (K1)
Typ: Walka zakończy się decyzją @1.62 fortuna

Po raz kolejny Wielki Bu stoczy pojedynek z Załęckim, jednak tym razem z tym starszym - zdecydowanie lepszym, aniżeli Denis.
O walce Wielkiego Bu z Denisem nie ma nawet co się rozpisywać, jednie to, że Wielki Bu stał, a Denisek potykał się o własne nogi i leżał na deskach 22 razy.
Co do ostatniego pojedynku Wielkiego Bu, to zmierzył się on z dwoma ochroniarzami clout, z którymi dość szybko sobie poradził.
Walki Dawida Załęckiego (w przeciwieństwie do Deniska) mogą się podobać. Wygrywał on m.in. z Kwiecińskim, któremu to zafundował 3 knockdowny w jednej rundzie (K1); znanym bałkańskim wojownikiem Vaso Bakocevicem, który jednak musiał poddać walkę przez kontuzję; przegrywał z Don Diego (mistrzem Gromdy), jednak walka potrwała cały dystans, więc i tak uważam że Dawid pokazał się z dobrej strony. Dwie ostatnie walki Dawida to porażka z Labrygą, jednak tutaj znów interweniował lekarz i musiał przerwać walkę przez kontuzję Dawida; a ostatnia jego walka to remis z Sararą.
Załęcki jest wytrzymały, to pewne. Wielki Bu jaką ma kondycję - nie wiem, bo w jego ostatnich walkach nie było dane się o tym przekonać, jednak uważam, że nikt nie da rady skończyć tej walki przed czasem i poczekamy na werdykt sędziów.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Już abstrahując od sensu tej walki i jeżeli nie jest to pokazówa to kaski mają nieźle nagrzane pod kopułami. Zgarniać w dziesięć osób pijaczynkę za niezapłacenie grzywny to trzeba mieć fantazję. Swoją drogą dziwna akcja, jeżeli zgarną kogoś za niespłacenie grzywny, ogarniasz temat na komendzie i Cię puszczają. Stare jak świat.
Krążą słuchy że to zemsta Łukasza Schreibera aczkolwiek to jakaś grubsza sprawa (chociaż niby 45 dni odsiadki za niestawianie się na prace społeczne) bo podobno w tego typu sytuacjach wpłaca sie grzywne i wychodzi.

Przecież nie ma tej walki na fortunie
Do rana była, teraz jest za to 'superfight' (a 'main event' przeniesiony na połowe karty, niesamowite) Lexy- Marianna co tylko pokazuje skale zakłamania- jeszcze wczoraj na pytanie czy Marianna gotowa byłaby na Lexy to odpowiedziała 'nie' a pare godzin później już zmieniła zdanie- logiczne bo kasa się musi zgadzać.

Clout MMA
Piotr "Bestia" Piechowiak vs. Sebastian "Ztrolowany" Nowak

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby sportowiec przegrał z chłopakiem z nadwagą, który specjalizuje się w CS: GO. Jednak tak też myślało kilku poprzedników jak Bonus BGC, Rataj czy też Mielonidas. Nie można tego chłopaka lekceważyć, ale szczerze mówiąc to ze sportem ma mało wspólnego. Piechowiak to gość związany od dziecka ze sportem, a dokładnie z kulturystyką, ale też zdobył medale na różnych zawodach sztuk walki. W klatce zadebiutował z Najmanem, którego pokonał łatwo. Później jednak też wygrywał, a dokładnie z Radzikowskim oraz Szeligą czyli z wagą ciężko i całkiem dobrymi zawodnikami. Póki co bez porażki i według mnie pod każdym względem zdominuje Sebastiana. Oczywiście różnica wieku jest na korzyść Nowaka, ale to tylko metryka. Myślę, że ta walka musi skończyć się przed czasem, a Bestia zacznie walkę bardzo ofensywnie. Dużą niespodzianką będzie dla mnie inne rozstrzygnięcie niż wygrana Piechowiaka i to raczej przed czasem. Musiałby dostać jakiegoś lucky puncha i zostać wypunktowanym przez underdoga.

👉 Piotr "Bestia" Piechowiak wygra @1,4 (fortuna)
👉 Piotr "Bestia" Piechowiak wygra przed czasem @1,7 (fortuna)

Typ bez analizy:
👉 Rafał "Boro" Borkowski wygra @2,92 (fortuna)

Moje typy/analizy z innych dyscyplin znajdziesz także TUTAJ!
Nie chce powielać typu ale jak najbardziej popieram i jestem zaskoczony że w tym konkretnym przypadku to kursy na Bestie urosły. Ztrolowany to niezły farmazon który chwali się niezłym rekordem ale jak go inaczej nazwać skoro w walce z Tarzanem w ubiegłym roku miał 131 kg a tutaj gadał że ma 15 kg mniej a wniósł na wagę ... 137 kg. Tłumaczył się pokrętnie że w przeciągu tygodnia tyle dojadł. Bestia powinien bez problemu sprowadzić go do parteru i skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Marcin Najman : Jacek Murański
Typ: Koniec w Pierwszej Rundzie - Tak
Kurs: 2.00
Fortuna

Skopiuję typ podany powyżej przez mexesa. Najman jest znany z tego, że walki z jego udziałem kończa się szybko. Liczę ze tak będzie i tym razem. Kurs fajny a prawdopodobieństwo spore. Tym bardziej, że formuła tej walki Dirty Street Fightin dopuszcza np uderzenia głową. Co prawda w mojej ocenie te walki sa ustawiane pod potrzeby organizatorów i być moze jest zapotrzebowanie na dłuższą walkę, ale chyba bardziej atrakcyjne dla publiczności będzie zakończenie przed czasem i szybko w pierwszej rundzie zanim obaj Panowie zaczną słaniać się na nogach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Lexy Chaplin - Marta "Linkimaster" Linkiewicz
Typ: Marta "Linkimaster" Linkiewicz wygra przed czasem
Kurs: 1.75

Obie Panie nie walczyły już od jakiegoś czasu, ale zdecydowanie większe doświadczenie jest po stronie Marty "Linkimaster" Linkiewicz, która może pochwalić się rekordem 5-3. Ostatnie walki Linkiewicz kończyły się porażkami, ale mierzyła się naprawdę z mocnymi przeciwniczkami. Były to Lil Masti oraz Ewa Brodnicka, a ta druga to była mistrzyni Europy i Świata w federacji WBO. Lexy Chaplin mierzyła się z dużo słabszymi rywalkami, dlatego kurs na wygraną Linkiewicz nie może dziwić. Uważam, że Lexy Chaplin nie będzie miała nic do powiedzenia, typuję wygraną Marty "Linkimaster" Linkiewicz.
 
L 1K

larkanum

Użytkownik
Lexy Chaplin vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Typ:
powyżej 2.5 rundy
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna

Nie będę się tutaj zbytnio rozwodził nad moim typem, kompletnie nieuzasadnione kursy na overy rundowe w walce Pań, w dodatku w formule K1. Blisko 90% walk we freakach kobiecych kończy się decyzjami, na palcach jednej ręki możemy policzyć walki w których Panie wygrywały przed czasem, większość z nich toczyła się według zasad MMA, tutaj mamy k1, czyli dyscyplinę lubiącą wypływać na dalekie rundy, z racji na zasadę liczenia, która utrzymuje zawodnika w grze. Staną naprzeciwko siebie dwie całkiem mocne zawodniczki, więc szansa na skończenie przed czasem potencjalna jest, ale bardziej upatrywałbym ją w przypadku straty u którejś z Pań sił wolincjonalnych, aniżeli nokautu przed czasem. A jako, że mamy do czynienia z dwoma zawodniczkami trenującymi już bardzo długo, obytymi z oktagonem, moim zdaniem charakteru w tej walce zdecydowanie nie zabraknie.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Daniel Omielańczuk - Kamil "King Kong" Minda, 1 zawodnik wygra przed czasem - tak

Pojedynek dwóch zawodników, ktorzy potrafią swoje zebrać, jednak tylko jeden z nich ma status wielkiej gwiazdy - przynajmniej byłej, bo Omielańczuk to m. in. 42 zawodowe, co na tle dorobku Mindy wygląda jak ogromna przepaść. Boks w malych rękawicach sprzyja akcjom typowym pod bójkę i o ile Minda jest w stanie dużo przyjąć, tak może byc bardzo podobnie jak m. in. w walce z Labrygasem, gdzie jednak skończyło się przed czasem - myślę, że czeka nas powtórka i ponownie rywal - wyżej notowany okaże się lepszy.
 
Ostatnia edycja:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dawid Załęcki - Wielki BU, Wielki BU wygra, kurs 1.33



Trudno tutaj sobie wyobrazić inny przebieg walki niż wygrana Wielkiego Bu, który wręcz dominuje większą siłą i lepszymi warunkami fizycznymi od swojego rywala. Dawid Załęcki w porównaniu do swojego syna nie boi się wyzwań i nie kalkuluje czy rywal jest dużo trudniejszy, cięższy czy jednak typowy pod nabicie rekordu. Można powiedzieć że często próbował mścić swojego syna, bo walczył z tymi samymi rywalami jak np. Diego Kubiszyn. Nie nastawiam się też na jakieś nieprzepisowe rozstrzygnięcie, bo obaj wydają się honorowi - szczególnie względem siebie.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Pierwsza ogromna niespodzianka
Lizak zasłużenie przegrywa walkę
I bardzo dobrze. Już trochę odbija im sodówka i nie można słuchać pieprzenia w kółko o tym samym. Z Pasternakiem jak dwa Teletubisie. Osoby bez temperamentu.

Kolejny fajter od Mirka. Sportowcy wyśmiewają się z freaków a co drugi kończy walkę z powodu kontuzji.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Najman potwierdził to co pisałem- ale pomyliłem sie, nie miał sił na minute więc nie miał 10% szans tylko 5% bo wystrzelał się 30 sekund i oczywiście szukał drogi ucieczki.
Inna sprawa to że to Clout jest nieprawdopodobne, przygotowali całą otoczke pod wygraną Najmana (Stonoga miał wręczyć puchar żeby upokorzyć bardziej Jacka)- niby nic dziwnego bo Muran to nie ich zawodnik tylko zakontraktowany na tą walkę ale to co się działo dalej (a podobno mieli też ogłosić walkę Najman- Rzeźniczak, super zestawienie bo znowu rywal bardziej nielubiany od Najmana) że wyłączyli transmisje bez wywiadów to już w ogóle hit. Tak czy siak kolejna gala z niespodziankami jak Ztrolowany ale nie do końca w tych walkach co zakładałem- chociaż Cios wygrał bez większych problemów, Jóźwiak to większy farmazon niż Najman albo porównywalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Obejrzałem ten ściek jednym okiem i powiem wam że gdyby mi ktoś za darmo dał bilet w pierwszym rzędzie to bym się na to nie wybrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +479
Do góry Bottom