>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Club World Group

Status
Zamknięty.
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Mała poprawka do tematu się przyda ???? Bardzo mała różnica ale jednak ???? hah

Minimalna wpłata aby wypłacić to 21$
Maksymalna wypłata z tej promocji GAZETTE25 to 125$
Należy przesłać dokładne skany dokumentów(Dowód + Rachunek)
Nie posiadam niestety informacji co do formularza zlinkowanego w 1 poscie tematu
Niestety zapomniałem skopiować dokładne info od &quot;Lyndia&quot; z Live Chat, a na Maila kopia mi o dziwo nie przyszła. A szkoda.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Max wypłata z tych kasyn z bonusów nd to 5x bonus jaki się otrzymało?
Jaką metodą lepiej wpłacać te 20$ żeby później wyplacić p24 czy mb?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dzięki.No to zdecydowanie zlecę wypłatę na MB ????
Gdy wpłacę pieniądze tą opcja p24-by Skrill to odblokują mi wypłatę na Skirlla?
Skorzystałem z kodu na 50$ rozumiem ze teraz po wpłacie 20$ depozytu żeby wypłacić maxymalną kwotę 250$+depozyt musze zlecić 320$,reszta przepadnie tak? ????
EDIT:
Ten formularz potwierdzający z 1 postu jest aktualny i dalej go wymagają?
Trzeba wypełniać miejsca odnośnie numerów kart i kont na jakie zlecamy wypłatę?
Jak wpłacam/wypłacam na MB musze to w ogóle wypełniać?
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Mam pytanie, czy wygrana z tej promocji &quot;gazette25&quot; jest okreslona czasowo, udalo sie obrocic, i mam te 125 $ moge sie zajac wyplata za jakis czas np. miesiac lub dwa ? czy gdzies w regulaminie jest zapis o terminie wyplaty tego lub cos w tym stylu ? Nie chcialbym niemilej niespodzianki w postaci takiej, ze wejde sobie za 2 tygodnie w celu wyplaty a kasa zniknie a ja zrobie wielkie oczy 0.o ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Hola hola ;) Jeśli wszystkie kasyna tej sieci są spoko to jak wytłumaczycie tą sytuację i czy pomożecie mi wygrać tą sprawę z kasynem? ;) Chodzi o Manhattan Slots.
#1

#2

#3


Nie no kabaret, kabaret ???? Już miałem wpłacać pieniądze i dobrze, że pierw zagadałem na LC ...
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
Mam pytanie, czy wygrana z tej promocji &quot;gazette25&quot; jest okreslona czasowo, udalo sie obrocic, i mam te 125 $ moge sie zajac wyplata za jakis czas np. miesiac lub dwa ? czy gdzies w regulaminie jest zapis o terminie wyplaty tego lub cos w tym stylu ? Nie chcialbym niemilej niespodzianki w postaci takiej, ze wejde sobie za 2 tygodnie w celu wyplaty a kasa zniknie a ja zrobie wielkie oczy 0.o ?
spokojnie nie powinno Ci zginąc- ja też czekałęm prawie 2 mies zanim się za to zabrałem ale wypłaciłem
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Dzięki.No to zdecydowanie zlecę wypłatę na MB ????
Gdy wpłacę pieniądze tą opcja p24-by Skrill to odblokują mi wypłatę na Skirlla?
Skorzystałem z kodu na 50$ rozumiem ze teraz po wpłacie 20$ depozytu żeby wypłacić maxymalną kwotę 250$+depozyt musze zlecić 320$,reszta przepadnie tak? ????
EDIT:
Ten formularz potwierdzający z 1 postu jest aktualny i dalej go wymagają?
Trzeba wypełniać miejsca odnośnie numerów kart i kont na jakie zlecamy wypłatę?
Jak wpłacam/wypłacam na MB musze to w ogóle wypełniać?
1. Przecież niżej masz opcję wpłaty Skrill-Moneybookers, nie wiem dlaczego chcesz kombinować przez P24.
2. Maksymalnie możesz zlecić tak jak napisałeś 320$, za resztę możesz ponabijać punkty które można wymienić na gotówkę.
3. Tak wymagają tego formularzu, najlepiej zweryfikować od razu wszystkie kasyna w których ma się konto.
4. Wypełniasz pola: tam gdzie masz do wpisania login, personal details oraz sinature i date.
Tak z ciekawości, który slot dał Ci taką ładną wygraną? pozdro
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Z tym wiekiem, ze uczen student to faktycznie dziwne, nie mozna pominac tego faktu ? poprostu przemilczec sprawe ?
To jest bardzo śmieszne! I najlepsze że &quot;Polka&quot;? Lub Pani ogarniająca &quot;Polski&quot; język zadała pierwsze pytanie czy jestem uczniem czy pracownikiem i po prostu zrobiła taki bezczelny, bo inaczej tego nie ujmę myk. Ludzie to są jednak skur... i inaczej tego nie określę. Wiadomo, że dla ucznia w moim wieku 150zł od ręki tak przydałoby się ogromnie ;) A to jest sprawa bezczelna. ???? Dla Manhattan Slots.
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Także najlepiej robic za bezrobotnego, ni pracuje ni sie uczy, przeciez nikt nie bedzie chcial skanu kwita, z urzedu pracy ? moge sie mylic ?
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Mylisz sie . Przechodziłem weryfikacje w HN i czegoś takiego to jeszcze na oczy nie widziałem, mnóstwo pracy było przy tej weryfikacji w każdym razie trzeba ostro wykluczać to że jest się studentem oraz zapewniać że pracuje na pełny etap przy czym wymagają skanów pasków z wypłaty czy pitów . A i mam pytanie właśnie odnośnie tej grupy to czy jeśli wypłacałem z Highnoon to moge też próbować z innego kasyna ich grupy ?
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Mylisz sie . Przechodziłem weryfikacje w HN i czegoś takiego to jeszcze na oczy nie widziałem, mnóstwo pracy było przy tej weryfikacji w każdym razie trzeba ostro wykluczać to że jest się studentem oraz zapewniać że pracuje na pełny etap przy czym wymagają skanów pasków z wypłaty czy pitów . A i mam pytanie właśnie odnośnie tej grupy to czy jeśli wypłacałem z Highnoon to moge też próbować z innego kasyna ich grupy ?
A jak nie pracuję? Skąd mam wziąć ten skany? Depozyt już wpłaciłem...
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
U mnie weryfikacja w HN trwała kilka godzin bez żadnych problemów. Nie wiem od czego to zależy ale ja nigdy nie spotkałem się z niczym nieprzyjemnym ze strony Club World Group. Oczywiście że możesz próbować w innych kasynach z tej grupy. Co do problemu wypłaty z Manhattan to jak dla mnie sprawa jest jasna, został złamany punkt regulaminu który zaakceptowałeś (fakt że głupi punkt), a co za tym idzie mogą zrobić z Twoim kontem co tylko chcą.
pokeromaniak: nie przejmuj się, wyślesz im dowód, jakiś skan z adresem oraz Veryfication form i konto będzie zweryfikowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom