>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coś na start --->problem

pancerny 0

pancerny

Użytkownik
ja proponuję 5 kuponów po 20zł
Kalkulacja jest prosta grając kurs 2.0 tzn w naziemnych pobierają prowizję więc np 2.2 muszą ci wejść 4 kupony i już będziesz na plusie .Wystarczy 80% skuteczność i po jakimś czasie czegoś się dorobisz .Np :
Wygrane : 20 x 2 = 40 x 4 = 160
Przegrane : 20 x 1 = 40
160 - 40 = 120
Wynik : + 20zł
Obliczenia pokazałem na równych stawkach i kursach - chociaż wiadomo że niekiedy ten kurs będzie wynosił 2.6 , 2.8 więc już jakieś dodatkowe złotówki będą się odkładać .

Osobiście uważam że 100zł to za mało na progresję - bo będzie strasznie mozolnie szła - jeśli masz charakter to polecam zagrać 100zł x 2 .Uważam że łaatwiej prowadzić progresję mając 200 niż 100 .
Ten system uważam za bardzo fajny i skuteczny .
Życzę wysokich wygranych i pozdrawiam .
 
G 46

ghs

Użytkownik
Kalkulacja jest prosta grając kurs 2.0 tzn w naziemnych pobierają prowizję więc np 2.2 muszą ci wejść 4 kupony i już będziesz na plusie .Wystarczy 80% skuteczność i po jakimś czasie czegoś się dorobisz
A ja pytam - czemu nie 90%? Albo nie 100%? Zejdź na ziemię. Prawda jest taka, że jak kolega zaczyna w bukmacherce, to przy kursach rzędu 2.00 na dłuższą metę nie ma szans wyciągnąć nawet 50% skuteczności. 60% skuteczności przy takich kursach osiągają nieliczni, a 80% to jest po prosu z palca wyssane.
Druga prawda jest taka, że żeby zacząć wygrywać, najpierw trzeba trochę przegrać... no chyba, że nie wpłaca się od razu kasy.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Druga prawda jest taka, że żeby zacząć wygrywać, najpierw trzeba trochę przegrać...
to jest swieta racja... moja rada taka: graj single po 5 zł tak zebys sobie troche pograł i zobaczyl jak to jest naprawde, wtedy zobaczysz na co Cie stac i dobierzesz sobie jakis system
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
A ja pytam - czemu nie 90%? Albo nie 100%? Zejdź na ziemię. Prawda jest taka, że jak kolega zaczyna w bukmacherce, to przy kursach rzędu 2.00 na dłuższą metę nie ma szans wyciągnąć nawet 50% skuteczności. 60% skuteczności przy takich kursach osiągają nieliczni, a 80% to jest po prosu z palca wyssane.

Druga prawda jest taka, że żeby zacząć wygrywać, najpierw trzeba trochę przegrać... no chyba, że nie wpłaca się od razu kasy.

Koledze powyżej chodziło raczej o AKO 2 a nie kurs na poszczególne zdarzenie więc nie ma się co nadymać.... a AKO 2 trafić to już nie jest taka filozofia
 
G 46

ghs

Użytkownik
AKO 2.00 trudniej trafić, niż kurs singla 2.00. Poczytaj trochę o prawdopodobieństwach, kursach i marżach bukmacherów.
AKO 2.00 trafić to nie filozofia? Zależy ile razy. Trafić 40 razy na 100 - faktycznie nie filozofia. Trafić 50 razy na 100 - niełatwo, ale możliwe. Trafić 80 na 100 - nie ma szans.
 
Do góry Bottom