>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co byście zrobili na moim miejscu?

R 76

radler

Użytkownik
Witam. Otóż mam taką sprawę. W 2013 roku przelałem wypłaty z bah, dokładnie 2 na mniejsze kwoty. Jedna 400, druga 50zł. Bank Pko BP. I chce założyć konto w efortunie i wypłaty z wygranych przelewać na to samo konto. Słuchajcie, czy tak jest bezpiecznie czy lepiej dziś nie zakładać i zrobić to dopiero wtedy gdy założę konto w innym banku na grę w fortunie?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To uczucie gdy masz majteczki pełne brązowej kupki zupełnie niepotrzebnie. ;)
Sprawa i ta cała afera z bet-at-home dotyczy prawdopodobnie przelewów z 1 stycznia 2009 roku - 24 kwietnia 2012 roku.
Powiedz mi czego Ty się boisz, skoro gra w eforutnie jest zupełnie legalna na terenie Polski i bez żadnego znaczenia jest to czy będziesz robił przelewy z PKO, Alior Banku, mBanku czy zupełnie z jakiegoś innego konta w banku. Tam możesz grać 100% legalnie, nawet w komendzie powiatowej, urzędzie celnym czy radiowozie.
Na przyszłość załóż sobie konto Skrill, ewentualnie rób przelewy przez np. Przelewy24, a nie bezpośrednio konto w banku --&gt; konto u bukmachera.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ja bym jeszcze dzisiaj kupił bilet i jeszcze przed nowym rokiem uciekał z polski .. Kwestia dni jak Policja wpadnie Ci na chate i aresztuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom