>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co i jak oraz system.

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Był to na 1000 % pierwszy set a wynik był 9-9 ???? . Kurs na Serbie 1.1 .... Nie zrobiłem screenshota, chociaż to i tak za dużo nie zmienia... Nie mam bladego pojęcia skąd był taki popyt na Serbki, sprawdziłem wtedy nawet co się dzieje na bukach w ofertach live i tam było w miarę normlanie 1.8 na Serbię 1.9 na Turcję.
@widzę że Serbki cały mecz wygrały 3-0 hehe, może Turcja drugim składem wyszła czy co ...albo na BF są takie spece że wyhaczyli jakąś okazję i się tak rzucili na Serbki
 
B 4

bongo84

Użytkownik
a tak serio to na bf sa niektore takie rynki ze z rozych powodow wygladaja dziwnie i na taki rynek raczej nie warto wchodzic chociaz czasem sa okazje. Nie raz na wykresach widzialem jak ktos lapal jelenia po kursie 100 wykorzystujac ze rynek jest nieuksztaltowany albo bo smiesnie malym kursie
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Heh, dzis znowu to samo, ja juz nic nie kapuję..
Mecz Hiszpania - Słowacja finał Ligi Europejskiej, wchodzę na BF jest 2.32 na esp i 1.68 na Slo. Wchodzę po 5 minutach a tu na Hiszpanie 1.15 sie robi...


I o co tu chodzi... jesliby się wzięlo te hiszpanie po 2.32, to tearz wystarczyliby dac nie wygra po kursie wyzyszm niz jest zaproponowany w &quot;wygra&quot; i mamy greenbooka.. Czy tez ja czegos tu nie rozumiem... Wiem ze rynek jest dosc maly jednak na live bardzo sie on rozrasta.
Prosze kogos o odp !
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Tradingiem zainteresowałem się od dość niedawna i na sam początek od razu trafiłęm na baaardzo dziwną sytuację. Wybrałem sobie mecz z Ligi Europejskiej Kobiet, Serbia - Turcja i sądząc że kurs na Serbię jest zbyt wysoki wirtualnie zagrałem sobie za 10 j po kursie 2.2 (było to rano). Wchodzę teraz mecz raptem trwa parę minut a kurs na Serbię to raptem 1.1 ! Tak więc gdybym zagrał za realna kasę to byłby to ogromny zysk, jednak nigdy nie widziałem tak ogromnego spadku kursu (na dodatek większość buków zdecydowała się wycofać ten mecz z oferty).
Ktoś bardziej ogarniający temat mógłby wygłosić jakąś mała opinię, byłbym bardzo wdzięczny.
Po prostu była bardzo mała płynność rynku (zbyt mało pieniędzy w obrocie). W takich sytuacjach kurs mógł równie dobrze polecieć w tę drugą stronę ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Po prostu była bardzo mała płynność rynku (zbyt mało pieniędzy w obrocie). W takich sytuacjach kurs mógł równie dobrze polecieć w tę drugą stronę
Pakowanie się w takie rynki jest z tego co czytałem niebezpieczne i mało sensowne zgadza się ?
Bo wychodzi że przyjdzie jeden wykupi ile mu się podoba i robią się dziwactwa pokroju kursu 1.1, a prawda jest taka że ktoś szuka frajera co mu ten kurs kupi, pomimo że całkowicie się nie opłaca i nie wiadomo jaki jest prawdziwy kurs...
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Pakowanie się w takie rynki jest z tego co czytałem niebezpieczne i mało sensowne zgadza się ?

Bo wychodzi że przyjdzie jeden wykupi ile mu się podoba i robią się dziwactwa pokroju kursu 1.1, a prawda jest taka że ktoś szuka frajera co mu ten kurs kupi, pomimo że całkowicie się nie opłaca i nie wiadomo jaki jest prawdziwy kurs...
Powiem tak. Jedni piszą, że lubią pograć na takich rynkach, inni w ogóle się w nie nie pchają. Na pewno się z Tobą zgodzę, że takie rynki są jak to napisałeś niebezpieczne. Są luki pomiędzy kursami i różne rzeczy mogą się wtedy wydarzyć wbrew naszym przewidywaniom.

Z tym &quot;szukaniem frajera&quot; to wiesz, każdy lubi zarabiać i ma swoje sposoby. Jedni mniej, drudzy bardziej radykalne ale takie &quot;pułapki&quot; może wystawić każdy i czekać na łosia aż skupi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 18

pawelz

Użytkownik
Normą jest chyba wystawianie lay po kursie 1000 na wynik który już nie może się zdarzyć typu 0:0 przy stanie np. 1:0 i jak popatrzyłem to ktoś się czasami na to łapie. Ja też kilka razy o mało nie kupiłem jak mi się wydawało atrakcyjnego kursu 1.01 lub jakiegoś innego ???? może dlatego że zbyt długo na betfair jeszcze nie gram.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Normą jest chyba wystawianie lay po kursie 1000 na wynik który już nie może się zdarzyć typu 0:0 przy stanie np. 1:0 i jak popatrzyłem to ktoś się czasami na to łapie. Ja też kilka razy o mało nie kupiłem jak mi się wydawało atrakcyjnego kursu 1.01 lub jakiegoś innego ???? może dlatego że zbyt długo na betfair jeszcze nie gram.
Czasem ktoś kupuje kurs 1000 po to aby nie czekać do końca meczu aby mu się wygrana dopisała na konto i może atakować inne rynki
 
Do góry Bottom