>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co myślicie o mojej grze ?

takon 37

takon

Użytkownik
Witam.

Co prawda dopiero zacząłem mój temat, ale zdążyłem zagrać kilka kuponów i myślę, że każdy zrozumie moją strategię. Overy/Undery Koszykówki, Spotkania Piłki czyste obstawianie, z podpórką, overy i undery. Hokej i tenis rzadko, ale się pojawią.


Mój temat

Mam szansę na zarobek ? Czy sposób jest dobry na dłuższą metę, a może przy najbliższym dniu strata wszystkiego ?

Co myślicie o mojej grze, co polecacie ?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Za mało typów, za mały obrót żeby oceniać to długoterminowo. Pograj tak rok to się przekonasz sam najlepiej. IMO nie sprawdzi się choć na razie ładnie zielono.
Twoje obstawianie przypomina mi to -&gt; http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?t=23612

W skrócie koleś ugrał 20 000 funtów a następnie prawie wszystko utopił to tak ku przestrodze żeby nie zachłysnąć się chwilowymi sukcesami.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Twoja strategia będzie dobra tylko wtedy gdy twoje typy będą skuteczne. Żeby to stwierdzić to musisz pograć jakiś dłuższy okres czasu. Moim zdaniem skuteczność można sprawdzić dopiero po kilku latach grania.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Za mało typów, za mały obrót żeby oceniać to długoterminowo. Pograj tak rok to się przekonasz sam najlepiej. IMO nie sprawdzi się choć na razie ładnie zielono.
Twoje obstawianie przypomina mi to -&gt; http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?t=23612

W skrócie koleś ugrał 20 000 funtów a następnie prawie wszystko utopił to tak ku przestrodze żeby nie zachłysnąć się chwilowymi sukcesami.
Gwoli ścisłości to ten koleś w swoim pierwszym poście podał że gra w € , bo napisał tam :

STARTING BANK 100€
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
Takon z tego co widzę to po prostu zwykłe typowanie na paru kuponach z nadzieją, że któryś (najlepiej wszystkie) wejdzie plus mądre zarządzanie kapitałem, czyli standardowo a nie systemowo.
 
Do góry Bottom